PDA

View Full Version : Dan Brown'un yeni kitabı : İhanet Noktası

Objektif
06-05-2005, 10:34
Dan Brown'un yeni kitabı İhanet Noktası çıktı. Daha önceki kitaplarını bir solukta okumuş birisi olarak bu kitabını keyif ala ala her gün en fazla 40-50 sayfasını okuyarak bitireceğim.

intexma
06-05-2005, 10:40
Dan Brown'un yeni kitabı İhanet Noktası çıktı. Daha önceki kitaplarını bir solukta okumuş birisi olarak bu kitabını keyif ala ala her gün en fazla 40-50 sayfasını okuyarak bitireceğim.

tavsiyesiniz dikkate alıp bende deniyeceğim bu yöntemi...

en azından zamana yayarsak birim maliyet düşer belki.. :D :D :D

uzunvadeci
21-05-2005, 19:53
Dan Brown'ı okumaktansa,CNBC-E'deki Amerikan dizilerini(özellikle de 24 ve X-fıles)izlemenin hem daha eğlenceli hem de daha az zaman öldürücü olduğunu düşünmekteyim,nedense.(Hazret'in basılan 3 kitabını da okuyan birisi olarak yazıyorum bunları)

HOWARD ROAK
21-05-2005, 19:56
Aynen katılıyorum uzunvadeci dostuma...

HOWARD ROAK
21-05-2005, 20:06

üstad 40-50 sayfa az değilmi ben 1 günde 200 sayfanın altında okuyamayınca uyuyamıyorum...

angel
21-05-2005, 20:28
Diger bütün kitaplarını okudum. Kitaplarının çok sürükleyici ve insanı sıkmayan bir anlatımı var. 2 haftadır bu kitabınıda alacağım diyordum tesadüfe bakın bugün aldım :)
Diger kitaplarını kesinlikle tavsiye ederim. bunun da güzel oldugunu düşünüyorum.

HOWARD ROAK
21-05-2005, 20:37
Bu tür kitaplar pek tercihim değildir açıkçası... göz yormaktan başka bir şey değildir... uzunvadeci arkadaşımın dediği gibi cnbc-e nin 24 kuşağı dizilerini izlemek daha iyidir bence...

Oğuz Çelikdemir
21-05-2005, 21:04
Kitap dandik...

Bu seferde bütün dini kesimi sinirlendireceği kesin. Darwin in evrim kuramını destekleyen bir kitap yazmış. 1 Günde 140 sayfasını okudum, bu sayfaya kadar konuyu yeni açıkladı muhterem. Uzaydan gelen ve buzullar içinde saklı kalan bir göktaşının içindeki dev bitlerle ilgili bir kitap. Buraya kadar, ben attım kenara kitabı. Sevmedim...

yeter
21-05-2005, 21:32
Dan Brown ın iki kitabını okudum. Davinci Şifresi ve Dijital Kale. ikisi de bir solukta okunan, akıcı anlatımı olan son derece sürükleyici kitaplardı. Ancak daha sonra farkettim ki, kitap anlatımı ve cümlelerindeki soru işaretleri ile hep bir adım sonrasını merak ettirmesi nedeniyle 2 günde bitirdiğimi ve kitabı okurken sanki nefes nefese olayların ardından koştuğumu farkettim. Yorulduğumu da. Bu nedenle bir müddet Dan Brown ın kitaplarınıı okumayı erteledim. ilk okyuacağım kitabı da " Melekler ve Şeytanlar" olacak.

kentuf
21-05-2005, 21:37
Kitap dandik...

Bu seferde bütün dini kesimi sinirlendireceği kesin. Darwin in evrim kuramını destekleyen bir kitap yazmış. 1 Günde 140 sayfasını okudum, bu sayfaya kadar konuyu yeni açıkladı muhterem. Uzaydan gelen ve buzullar içinde saklı kalan bir göktaşının içindeki dev bitlerle ilgili bir kitap. Buraya kadar, ben attım kenara kitabı. Sevmedim...
Atmış kenara pehh .Bana anlatacak kimse yok yani.

Oğuz Çelikdemir
21-05-2005, 21:58
Atmış kenara pehh .Bana anlatacak kimse yok yani.

Melekler ve Şeytan larda Darwin in evrim teorisini yok edecek bir çalışmadan bahsediyordu, şimdide döndü darwin in evrim teorisini güçlendirecek bir kitabı yazmış. Adam sınırlarda dolaşarak insanları kendisine kitliyor. Bu konuda bravo ama, bundan sonra yazacak hangi konu kaldı? Tarikatler ve evrim teorisini Melekler ve Şeytanlarda işledi, şimdi evrim teorisi, bir sonrakide uluslararası terorizm ile ilgili olmasın :D

HOWARD ROAK
22-05-2005, 11:47
Bir kitabıda laf kalabalığı yapan yazarları sevmem doğrusu...

greenback
22-05-2005, 12:31
Kitap dandik...

Aynen...

Nasadaki adamı,başkan adayının sekreteri sorgularken olay bitti...

bir satır daha okumam...

Asmiltak
02-08-2012, 03:39
Açıkçası Dan Brown kadar kurgu yapacağım diye kendini bu kadar kasan bir yazara daha pek rastlamadım, okuduğum kitaplarında da bu yüzden çok sıkıldım..