PDA

View Full Version : Spor

Objektif
07-02-2004, 10:42
Aslında forumun adı spor yerine futbol olmalıydı çünkü burada %99 futbol tartışılacak gibi.

Yeni Forum Alanımız Hayırlı Olsun :)

SunShine
07-02-2004, 13:22
İtiraf ediyorum,

Ben Cimbom taraftarıyım.

Aslında bu itirafı yapmak için Sn BaBo'nun itiraf.hissenet diye bir topik açmasını bekledim ama açmadı.

Gidip itiraf.com'da içini döktüğü için buralara pek bakmadı tabiki. :D

Saygılarımla.

SunShine
10-02-2004, 18:48
İtiraf ediyorum,

Ben Cimbom taraftarıyım.

Aslında bu itirafı yapmak için Sn BaBo'nun itiraf.hissenet diye bir topik açmasını bekledim ama açmadı.

Gidip itiraf.com'da içini döktüğü için buralara pek bakmadı tabiki. :D

Saygılarımla.

Alacaan olsun Sn BaBo,

Gelip açmadın şu topiği, kaptırmışız fikrimizi bir kardeş foruma.

Ben açayım bari..

Ama lütfen gel ve aslında 24 yaşında olmadığını itiraf et. :D

Tamam mı..

trusty
10-05-2004, 05:22
Babo'nun yas hesabi dogrudur, bizim tevellutler ayni ordan biliyorum....

Yani yaslarimiz 24, karar verdik ve geceleri saymadik...

Size de tavsiye ederim...

Insan genc kaliyor.... :D

Salacaklı
18-07-2004, 22:36
FIFA, futbolun anavatanının Çin olduğunu resmen kabul etti

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA), futbolun Çin kökenli bir oyun olduğunu kabul etti. Asya Uluslar Kupası için Çin Halk Cumhuriyeti'nde bulunan ve burada bir futbol zirvesine katılan FIFA Başkanı Sepp Blatter, Çin Futbol Federasyonu'nun da (CFA) kabul ettiği üzere futbolun ilk olarak Çin'in güneyindeki Shandong eyaletine bağlı Zibo kentinde oynandığını söyledi. Zirveye katılan spor tarihçileri ve arkeologlar da oyunun köklerinin, 2 bin 300 yıl önce Antik Qi Krallığı'na bağlı Zibo kentine kadar uzandığı fikrine katıldıklarını belittiler. Modern futbol ise 1863'te İngiltere'de, rugby futbolu ve federasyon futbolunun ayrılıp İngiltere Futbol Federasyonu'nun kurulmasıyla başladı. Birçok ülke futbolu icat edenin kendileri olduğunu öne sürmesine karşın tarihçiler futbolun kökenlerinin, puan kazanmak için topa ayakla vurulan 'cuju' isimli oyun olduğu fikrinde birleşiyordu. Asya Uluslar Kupası'nın ilk maçında Çin ile Bahreyn 2-2 berabere kaldı. (Spor Servisi)
18/07/2004 09:45

greenback
19-07-2004, 00:46
acaba insanoğlu niye top peşinde koşmaya böyle merak saldı...

aslında ne saçma değil mi...

Salacaklı
24-07-2004, 21:41
rezaletundefined

S O N D A K İ K A

YAZIK OLDU... 3 DAKİKALIK DURAKLAMA UZATMASINDA İSPANYA GOLÜ BULDU VE 19 YAŞ ALTI AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU 1 - 0

19 yas Alti Futbol Avrupa Sampiyonasi Finalinde

Türkiye 0
ispanya 1
--------------------------------------------------------------------------------

AYIP BİZE: GOLÜ YEDİKTEN SONRA SAHANIN KENARINDAKİ TÜRK İZLEYİCİLER ŞİŞE ATTI; HAKEMİN YÜZÜ YARILDI...

--------------------------------------------------------------------------------

YİNE GOLDEN SONRA... TÜRK FUTBOLCULAR İSPANYOL ARKADAŞLARININ ÜZERİNE YÜRÜDÜ; KAVGA ÖNLENDİ...

:p :cool: :eek:

KALENDER
24-07-2004, 22:25
Aslında forumun adı spor yerine futbol olmalıydı çünkü burada %99 futbol tartışılacak gibi.

Yeni Forum Alanımız Hayırlı Olsun :)

malefes öle sn objektif
bugün nerde olursa olsun bi halı saha maçı ayarlasan dolu adam bulursun oynamaya bizim ülkede herkeş topçu annadınmı
gelgelelim basket oynamaya gelince 2 beşi çıkaramazsın annadınmı
kalender derki
nerde çokluk orda bokluk anadınmı

Highlander
25-07-2004, 00:34
rezaletundefined

S O N D A K İ K A

YAZIK OLDU... 3 DAKİKALIK DURAKLAMA UZATMASINDA İSPANYA GOLÜ BULDU VE 19 YAŞ ALTI AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU 1 - 0

19 yas Alti Futbol Avrupa Sampiyonasi Finalinde

Türkiye 0
ispanya 1

AYIP BİZE: GOLÜ YEDİKTEN SONRA SAHANIN KENARINDAKİ TÜRK İZLEYİCİLER ŞİŞE ATTI; HAKEMİN YÜZÜ YARILDI...

YİNE GOLDEN SONRA... TÜRK FUTBOLCULAR İSPANYOL ARKADAŞLARININ ÜZERİNE YÜRÜDÜ; KAVGA ÖNLENDİ...

:p :cool: :eek:

Bu tip fevri hareketlere futbolda her seviyede rastlıyoruz ne yazık ki. Halbuki final oynayıp Avrupa 2. si olmak çok gurur verici bir sonuç. Bundan bir hafta önce Genç Milli Basketbol Takımımız da finalde İspanya 'ya yenilerek Avrupa 2. sü oldu ama bu tip olaylar olmadı tabii ki.
Aslında alt yapılarda iyi dereceler alıyoruz Yıldız Milli Basketbolcular da Avrupa 3. sü oldular, bu derecelerin devamlılığını bir de A Milli Tk. düzeyinde getirebilsek çok daha iyi olacak. :)