PDA

View Full Version : Emir girmeden ANLIK al/sat için öneri?

F430
03-11-2010, 02:03
Başlıktan da anlaşılacağı gibi, Emir veya Talimat girmeyip (işteyatırım vb siteler kullanmadan) anlık alsat yapmak istiyorum.

-Bankaların siteden 15dk içinde güvenlik nedeniyle atması yüzünden kaçan fırsatlar
-Güvenlik için cep anahtar, i anahtar gibi şeyler yüzünden kaçan fırsatlar ve vakit sıkıntısı
-Cep telefonuma gelen onay mesajları

gibi şeyler yüzünden artık bıktım usandım sıkıldım. Gına geldi...

Bu yüzden anlık takip yaptığım ekranda, tek tuşla al sat yapmak istiyorum. Reklamlarda garantinin e-trader'ının bu iş için uygun olduğunu gördüm. Fakat komisyon oranları Binde 1.88 gibi bir şey. İş bankasıyla çalışıyorum ve bu talimat olaylarından ve komisyon oranlarından da çok çektim.

Şimdi soruyorum, bu dediğim şekilde çalışan BANKA var mıdır? Banka diyorum çünkü Aracı Kurumlarla çalışmak için biraz önyargımı kırmaya ihtiyacım var.

Diğer bir önemli husus ise, iphone alıp o işlemlerin aynısını iphone üzerinden de yapabilmem. Garantide yine bu var. Eğer garanti dışında önerisi olan varsa dinlemek isterim... Buaralar finansinvest çok sık duyuluyor. bilgisi olan ?

Teşekkür eder bol kazançlar dilerim...

maculu
03-11-2010, 02:30
edit: sorunuzu yanlış anlamışım :)

F430
03-11-2010, 02:33
Garanti şuan daha mantıklı geliyor fakat diğer banka önerilerine de açığım. Zira garanti pazarlama ve reklam giderleri en yüksek 3 bankadan biri malum bi yerden kazanmak isteyecekler :) bu yüzden hem komisyonu hem de bu tip uygulamaları yüz güldüren bir banka arıyorum... garanti elde. peki finans için bi fikriniz var mı?

teşekkürler

ma©hbet
03-11-2010, 09:55
Başlıktan da anlaşılacağı gibi, Emir veya Talimat girmeyip (işteyatırım vb siteler kullanmadan) anlık alsat yapmak istiyorum.

...

Bu yüzden anlık takip yaptığım ekranda, tek tuşla al sat yapmak istiyorum. Reklamlarda garantinin e-trader'ının bu iş için uygun olduğunu gördüm. Fakat komisyon oranları Binde 1.88 gibi bir şey. İş bankasıyla çalışıyorum ve bu talimat olaylarından ve komisyon oranlarından da çok çektim.

Şimdi soruyorum, bu dediğim şekilde çalışan BANKA var mıdır? Banka diyorum çünkü Aracı Kurumlarla çalışmak için biraz önyargımı kırmaya ihtiyacım var.

...

Yapı Kredi Bankası - Matriks - E-Broker (Matriks Trader) - Komisyon Oranı : Hisse (%0,1 Binde 1) - Vob (%0,03 Onbinde 3)

Halk Bankası - Foreks - Matriks - E-Broker (Matriks Trader) - Komisyon Oranı : Hisse (%0,15 Binde 1,5 ) - Vob (%0,03 Onbinde 3)

F430
03-11-2010, 11:17
Peki bunun iphone application'u var mı sn machbet? türkiyeye döndüğümde değiştirmek istiyorum da artık... garantiden daha cazip geliyor.

bir de sanırım benim dediğin anlık alsatın programı e-broker.. öğrendiğim iyi oldu teşekkür ederim :)

spekulaterist
03-11-2010, 20:27

-Bankaların siteden 15dk içinde güvenlik nedeniyle atması yüzünden kaçan fırsatlar
-Güvenlik için cep anahtar, i anahtar gibi şeyler yüzünden kaçan fırsatlar ve vakit sıkıntısı

Diğer bir önemli husus ise, iphone alıp o işlemlerin aynısını iphone üzerinden de yapabilmem. Garantide yine bu var. Eğer garanti dışında önerisi olan varsa dinlemek isterim... Buaralar finansinvest çok sık duyuluyor. bilgisi olan ?

dostum sorunlarının çözümü finansinvest yani diğer adı ile finansyatırım 1000 1 komisyon ödüyorsun anlık alım satım e-broker java matriks programı gibi hizmetleri var teknik destekleri çok iyi her soruna çözüm buluyor veya bulmaya çalışıyorlar şifrelerini sadece bir kere alıyorsun o kadar birdaha cep telefonuna şifredir cart curt gelmiyor yani uğraşsız olarak alım satım yapabilecegin bir platform birde en sevdiğim özelliğide akşam oluyor işlemlerin bitiyor cep telefonuna ne işlemi yaptıysan geliyor :) buda exstrası herhalde :D
birde hangi kağıdı aldın sattın kolay anlaşılır bir şekilde web sitesinden görebiliyorsun hangi kağıtta ne zararın var falan filan güncel olarak görüyorsun
Iphone ile giriliyor sanırsam hiç denememiştim eğer bir finansinvest şubesine gidip kendileri ile görüşürseniz probleminizi kesin çözerler :D benim tüm problemlerimi çözdüler şansen

https://www.finansonline.com/_swf/tr_demo/demo.html buda web sitesinin demosu

yanlız tek bir eksisi var finansinvestin onuda belirteyim dostum java matrixsinde derinlik istersen eğer onun için aylık 75.000 TL lik işlem hacmi gerçekleştirmen gerekiyor gerçekleştiremezsende aylık 25TL derinlik için kesiyor derinlik kullanıyorsan zaten 25 TL fazlası ile çıkartırsın gibime geliyor

şahsen ben denizbank kullanıyordum resmen param ile rezil oluyormuşum yani şiddet ile tavsiye ediyorum finansinvesti gerçekten memnun kalacaksın

F430
03-11-2010, 23:53
Çok teşekkür ederim bilgilendirme için, peki herhangi bir finansbank şubesine gitsem yeterli mi yoksa finansinvest yazan şubelere mi gitmeliyim?

Türkiyeye döndüğümde bunu da dikkate alıcam. 25 TL ise bir şey değilmiş...

tahmin ettiğim üzere finans şuan bir adım önde ötekilerden... Sağolasın ;)

106348
03-11-2010, 23:54

WALLA arkadaşım sadece banka demişsin ama, ben aracı kurum olan sankomenkul ile çalışıyorum,
2 yıldır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım, internetten yapılan işlemlerde komisyon oranı çok çok iyi onbinde 1, yani 10.000 tl için 1tl komisyon ödüyorsun.
programı hızlı al sat yapıyor, hesap detaylarını rahatlıkla web üzerinden görebiliyorsun, ayrıca ay sonu mail adresine hesap ektrelerin de geliyor.

spekulaterist
04-11-2010, 14:54
Çok teşekkür ederim bilgilendirme için, peki herhangi bir finansbank şubesine gitsem yeterli mi yoksa finansinvest yazan şubelere mi gitmeliyim?

Türkiyeye döndüğümde bunu da dikkate alıcam. 25 TL ise bir şey değilmiş...

tahmin ettiğim üzere finans şuan bir adım önde ötekilerden... Sağolasın ;)

valla dostum orada telefonları var mesai saatinde ararsan yardımcı olurlar herhalde benim görüşüm senin için en makul ve mantıklı olanı finansinvest yanlız şunuda söylüyeyim sankodada teknik destek ,komisyon tutarı bedava gibi ancak sankoda javamatrix yok bu yönü bana kötü geldi javamatrix ve derinlik olmadımı çekilmez benim açımdan borsa

cank22
07-11-2010, 21:47
Benzer konuyu ben açacaktım valla.

İş bankası kullanıyorum 3 seendir, bıktım yıldım..
Zırt pırt oturum kapanıyor, tarayıcınızda bir sorun vb.
Seans kapanmaya yakın emir kabul etmez..
Bir emir vericem diye binbir şifre dert çile..

Sanko ile Finans'ı karşılaştırırsak hız bakımından fark var mı?
Hangi sistem ile al sat yapıyoruz?
Sanko'nun komisyonları çok makulmüş..

Ata'nın sistemini övüyorlar ama komisyonlar binde 2 civarı yine..

halodayı
07-11-2010, 22:10
Ben finans ı kullanıyorum ve çok memnunum

filintaby
07-11-2010, 22:15
bu işi tam profesyonelce yapan ataonline ve atayatırım bence bir bankanın sunmuş olduğu her türlü imkanı sunmasının yanında,Ataworldtrader ile tüm dünya borsalarında işlem yapmaya olanak sağlaması her türlü probleminizde çözüme ulaşıncaya kadar ilgilenmeleri vb.nedenlerden ötürü tavsiye ederim.tanımlamış olduğunuz hesabınızda (garantibankası)portföyünüzdeki nakite istediğiniz anda atm lerden ulaşabilme imkanlarıyla,bence tercih edilmeyi hakediyor.önyargılardanda kurtulmanın yolu denemekten geçiyor.ama son karar yinede kişinin kendisine kalmıştır.saygılar..

baddog
08-11-2010, 00:23
bu işi tam profesyonelce yapan ataonline ve atayatırım bence bir bankanın sunmuş olduğu her türlü imkanı sunmasının yanında,Ataworldtrader ile tüm dünya borsalarında işlem yapmaya olanak sağlaması her türlü probleminizde çözüme ulaşıncaya kadar ilgilenmeleri vb.nedenlerden ötürü tavsiye ederim.tanımlamış olduğunuz hesabınızda (garantibankası)portföyünüzdeki nakite istediğiniz anda atm lerden ulaşabilme imkanlarıyla,bence tercih edilmeyi hakediyor.önyargılardanda kurtulmanın yolu denemekten geçiyor.ama son karar yinede kişinin kendisine kalmıştır.saygılar..

Kıymetli paylaşımlarınız için ,değerli kişiliklere teşekkür ederiz arkadaşlar.svg.