PDA

View Full Version : Fenerbahçe Acıbadem Kulüplerarası Dünya Bayanlar Voleybol Şampiyonu

pinky
22-12-2010, 01:18
Fenerbahçe Acıbadem, finalde Brezilya'nın Sollys Osasco takımını 3-0 yenerek, Şampiyon oldu.

pinky
22-12-2010, 01:23
jI_dL2dS_Cs

Fenerbahçe 3x0 Sollys (set 1)

pinky
22-12-2010, 01:26
53WbseJaYp4

Fenerbahçe 3x0 Sollys (set 2)

pinky
22-12-2010, 01:30
19KN6oriuNo

Fenerbahçe 3x0 Sollys (set 3)

LDOGAN
22-12-2010, 01:36
Elinize,Emeğinize ve Bu ülkeye verdiğiniz büyük armağana teşekkürler...Sizler bizlere iyi bir yatırımın sonuçları nerelere kadar gider gösterdiniz.Planlı ve amaca uygun işler sergileyen Yönetecileriniz,sponsorlarınız ,teknik kadronuz ile Türk insanının geleceğe başka bir bakış açısı ile bakmasına sebep olduğunuz için teşekkürler....

Serenler
22-12-2010, 09:48
Ülkemize bu dar günlerde büyük sevinç yaşatan kızlarımızı gönülden kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.
:fl::fl::bravo::bravo::bravo::bravo:

metkon
22-12-2010, 09:59
Title çok büyük...Ama turnuvada oynayan 6 takımdan zaten 3 ü ancak kendi aralarında mücadele edebilecek takımlardı...Diğer 3 takım (Tayland, Dominik Cumhuriyeti ve Kenya takımları) zaten bizim ligde oynasa küme düşecek takımlardı...

Ama takımımız bu sene hakikaten çok kaliteli ve istekli...Avrupada da çok daha güçlü rakipleri dize getirebiliyor...Avrupa Şampiyonu olabilirlerse benim için çok daha büyük bir title olacak bu sene...

Tebrikler kızlarımıza...Darısı Avrupa şampiyonluğuna inşallah bu sene...Final 4 müsabakalarını da İstanbula getirmek için yoğun çaba harcıyor Ali Koç...Umarım evimizde kazanırız bu şampiyonluğu da...

enistetuhafiye
23-12-2010, 00:32
http://www.fenerbahce.org/pic_lib/giris.jpg

emeği geçenleri yürekten kutluyorum :bravo: tüm takımı teknik yönetimi ve desteklerini esirgemeyen sponsorları kutluyorum. sıkıntılı şu günlerimizde bizlere bu sevinci yaşatanlar isimlerini tarihimize bırakın altını pırlanta harflerle yazdırdılar :bravo: yılbaşı hediyesini şimdiden veren kızlarımız büyük gurur verdi bana tekrar kutluyorum...:)