PDA

View Full Version : Maria Sharapova nın Çığlıkları Kesilsin Mi ?

Detay
22-06-2005, 13:02
son gunlerın en populer tenıs sorusu bu olmalı heralde , 100 desibellık cıglıkları erkeklerde cınsel durtulerı uyandırdıgı ve rakıbın konsantrasyonunu bozdugu icin cıglık atma marıa yada atacaksan kısık desibelle at dıye ilginc bir polemık olustu...
bakalım hisse net cı tenıs severler ve maria severler bu konuya ne dıyecekler..
bence ; Maria cıglık atmalı :D :D :D

Thesecret
22-06-2005, 13:03
son gunlerın en populer tenıs sorusu bu olmalı heralde , 100 desibellık cıglıkları erkeklerde cınsel durtulerı uyandırdıgı ve rakıbın konsantrasyonunu bozdugu icin cıglık atma marıa yada atacaksan kısık desibelle at dıye ilginc bir polemık olustu...
Sapık....................

Detay
22-06-2005, 13:08

ne alakası var

Garboy
22-06-2005, 13:29
atsada olur atmasa da
sapık sayısına bir ek daha yapın (beni) ;o)p

paradoxxx
22-06-2005, 13:35
Bende kadının çığlık sesini merak etmeye başladım.Bir sonraki maçını izliyim bakalım :D

SALESMAN
22-06-2005, 13:41
bence diğer spor dallarında ki bayan sporcularda çığlık atsın.. bilmeyenler için kızımızın desibeli nasıl bişeydir tarif edelim ; 3 km öteden duyulabilen bir ses seviyesi...

Detay
22-06-2005, 13:45
atsada olur atmasa da
sapık sayısına bir ek daha yapın (beni) ;o)p

sapıklıkla ne alakası var sımdı topigin adı sapık lar topigine cıkacak...

gerci algılamaya gore de degisir boyle algılayanlar varsa bılemem..

maria sevenler diyelım biz :D

garboy dostumuda sevenler kısmına eklerız..
:bravo: :bravo: :bravo:

Detay
22-06-2005, 13:46
bence diğer spor dallarında ki bayan sporcularda çığlık atsın.. bilmeyenler için kızımızın desibeli nasıl bişeydir tarif edelim ; 3 km öteden duyulabilen bir ses seviyesi...

:tamam: :tamam: :tamam:

Thesecret
22-06-2005, 13:50
Koyu yerler arasında ilişki kurarsan anlarsın...........................:D:D:D Off yaaaaaa bayılttın espriyi Detay...............

varyemez
22-06-2005, 13:55
nasılmış çığlığı merak ettim şimdi,izleyelim bakalım çığlığı.... :)

egecal
22-06-2005, 13:56
ilk evet benim

egecal
22-06-2005, 14:01
bence rakibi psikoljik olarak rahatsız ediyor o yüzden çığlık atmamalı

Detay
22-06-2005, 14:07
Koyu yerler arasında ilişki kurarsan anlarsın...........................:D:D:D Off yaaaaaa bayılttın espriyi Detay...............

zaten o espriyi bayıltmak ıcın yaptım :evil: ayrıca kafamdan yazmadım onları okuduklarımı yazdım bende :D :D :D

Detay
22-06-2005, 14:08
bence rakibi psikoljik olarak rahatsız ediyor o yüzden çığlık atmamalı

bjk lı biri mi soledı bunu :D :D :D

Thesecret
22-06-2005, 14:09
zaten o espriyi bayıltmak ıcın yaptım :evil: ayrıca kafamdan yazmadım onları okuduklarımı yazdım bende :D :D :D
şıklarda eksik olmuş zaten. Gırtlak onun banane şıkkı yok................

egecal
22-06-2005, 14:27
bjk lı biri mi soledı bunu :D :D :D

tenis asil bi spordur...oyuncu servis kullanırken tribünden ses çıkarsa servisi kullanmayıp kenarda bekleme ve MUZ yeme hakkına sahiptir :D

o yüzden bence kesinlikle bağırmaması gerekir....

futbol ve basketbol, tenisden çok farklıdır.gerek izleyici davranışları gerek de ciddilik bakımından ...............

Thesecret
22-06-2005, 14:29
tenis asil bi spordur...oyuncu servis kullanırken tribünden ses çıkarsa servisi kullanmayıp kenarda bekleme ve MUZ yeme hakkına sahiptir :D

futbol ve basketbol, tenisden çok farklıdır.gerek izleyici davranışları gerek de ciddilik bakımından ...............
Vayyyyyy çok açıklayıcı oldu.......................:)

bikmisbroker
22-06-2005, 14:32
Maria ya laf yok..:D:D

Detay
22-06-2005, 14:33

guzel yorum yesıl veremıyorum aksama artık yada yarına ama guzel yorum tebrıkler.. ama yalnız servısde gecerlı soyledıgınız...oyun sırasında seyircilerden ses cıkabiliyor.. :D :D

Detay
22-06-2005, 14:35

veeeeeeeee taaa kanada dan yorum geldi..
nokta koyuldu :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

hingis de favorımdı ama ...

egecal
22-06-2005, 14:42
guzel yorum yesıl veremıyorum aksama artık yada yarına ama guzel yorum tebrıkler.. ama yalnız servısde gecerlı soyledıgınız...oyun sırasında seyircilerden ses cıkabiliyor.. :D :D

evet ama aşırı tepkiler de olmaz ses çıkması...mesela düdük öttüremezler:D:D

ben o yeşili bi ara alayım:D sn. objektif duymasın da :D

Detay
22-06-2005, 14:44
evet ama aşırı tepkiler de olmaz ses çıkması...mesela düdük öttüremezler:D:D

ben o yeşili bi ara alayım:D sn. objektif duymasın da :D

tamam hallederız yesılı dur sayın objektıf yukarıda topic kapadı sımdı maria ya kızıp burayıda kapatmasın sistt...
:D :D :D :D

egecal
22-06-2005, 14:49
maria çok bağarıyomuş o yüzden konuyu kapıyom....dağalın lan:D:D

paranoid
22-06-2005, 14:59
Tenis oyununda, ya da diğer kas gücüne dayalı spor dallarında, kaslarda oluşan enerji hareket enerjisine dönüşürken sporcunun ilgili spor aracına maksimum enerji transferi yapma isteği, üst düzey konsantrasyon ve kazanma hırsı ile birleştiğinde ciğerlerdeki havanın boşalması sürecinde bir ses çıkarma sonucu doğurur. Çıkarılan bu ses sporcuyu rahatlatmasının yanı sıra sporcunun performansını da olumlu yönde etkiler.

Yukarıda yazdıklarımın ışığında sadece Sharapova için değil tüm sporcular için böyle bir yasağın getirilmesi düşüncesi bile abesle iştigal etmek demektir. Ayrıca tenis sporu gibi bir spor dalı için erkeklerin tahrik olması gerekçesi ile böyle bir yasağın getirilmesinin düşünülmesi ise tamamen saçmadır. Ve yine ayrıca tahrik olma durumu beyinde başlayan hormonal bir durum olduğundan sporcunun görüntüsü de pek âlâ seyirciyi tahrik edebilir. O halde sporcuların giyim tarzı da kontrol altına alınmalıdır ki bu da tamamen saçma olacaktır.

Sonuç olarak ses çıkartılması yasaklanmış bir tenis maçı izlemek (erkek veya bayan sporcu fark etmez) kulak tıkacı takarak şampiyonlar ligi finali izlemeye benzeyecektir.

Saygılarımla..........
Paranoid Sharapova

Detay
22-06-2005, 15:03
Tenis oyununda, ya da diğer kas gücüne dayalı spor dallarında, kaslarda oluşan enerji hareket enerjisine dönüşürken sporcunun ilgili spor aracına maksimum enerji transferi yapma isteği, üst düzey konsantrasyon ve kazanma hırsı ile birleştiğinde ciğerlerdeki havanın boşalması sürecinde bir ses çıkarma sonucu doğurur. Çıkarılan bu ses sporcuyu rahatlatmasının yanı sıra sporcunun performansını da olumlu yönde etkiler.

Yukarıda yazdıklarımın ışığında sadece Sharapova için değil tüm sporcular için böyle bir yasağın getirilmesi düşüncesi bile abesle iştigal etmek demektir. Ayrıca tenis sporu gibi bir spor dalı için erkeklerin tahrik olması gerekçesi ile böyle bir yasağın getirilmesinin düşünülmesi ise tamamen saçmadır. Ve yine ayrıca tahrik olma durumu beyinde başlayan hormonal bir durum olduğundan sporcunun görüntüsü de pek âlâ seyirciyi tahrik edebilir. O halde sporcuların giyim tarzı da kontrol altına alınmalıdır ki bu da tamamen saçma olacaktır.

Sonuç olarak ses çıkartılması yasaklanmış bir tenis maçı izlemek (erkek veya bayan sporcu fark etmez) kulak tıkacı takarak şampiyonlar ligi finali izlemeye benzeyecektir.

Saygılarımla..........
Paranoid Sharapova

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

game_theorist
22-06-2005, 16:05
yaw kızcağız dün az bağğırayım derken bissürü sayıdan oldu. yazıktır valla...

Thesecret
22-06-2005, 16:11
:eek: :eek: :eek: :eek:

Sende mi Brütüs :p :D:D

gallax
22-06-2005, 16:41
yaw paranoidim sharapovam ne güzel yazmışsın
açıklık getirmişsin... rahat bırakın kızcağızı... bu bir sporcunun kariyeriyle oynamk değlidir de nedir..
seksi meksi kız atıyor bir çığlık işte,, SIKIYOSA diğerleri de atsın kardeşimmm...

bu çığlıklar, psikolojik olraak konuya kendini ne kadar kaptırdığnın göstergesidir.. o kadar

gallaxova

gemici
22-06-2005, 17:01
çığlık atandan dan çok çığlık attıran rakibin oyunu önemli.............benle tenis oynasa çıtı bile çıkmaz...................

PAŞA
22-06-2005, 17:17
Çığlık atmayacaksa niye izleyeyim ki? :D

Hem ,Şarapova çığlık atmazsa ,Metin Şentürk nerden anlayacak Şarapova olduğunu?? :D :D

Thesecret
22-06-2005, 17:17
çığlık atandan dan çok çığlık attıran rakibin oyunu önemli.............benle tenis oynasa çıtı bile çıkmaz...................
Hahahahahahaahahah

SyntaxError
22-06-2005, 17:20
atsın kime ne zararı var :bravo: ama sesi sonuna kadar açıp, tv'ye bakmayanlar: onlar hariç :D

scarabeo
22-06-2005, 17:48
arada alkış,anons ve top sesini yasaklamaları lazım.....sadece Şarapova :ley:

skoc
22-06-2005, 18:22
bende diyorum; bu alkolik tetay niye bu kadınla bu kadar ilgileniyo...

meğer işin sırrı kadının soyadında gizliymiş... :D
:cheers: :cheers: :cheers:

Thesecret
22-06-2005, 18:32
bende diyorum; bu alkolik tetay niye bu kadınla bu kadar ilgileniyo...

meğer işin sırrı kadının soyadında gizliymiş... :D
:cheers: :cheers: :cheers:
Hakikaten de bağırmayacak gibi değilmiş.............. Gaptan bile susturamaz.................. :hayır: :hayır:

skoc
22-06-2005, 18:37
Hakikaten de bağırmayacak gibi değilmiş.............. Gaptan bile susturamaz.................. :hayır: :hayır:
Cık... :hayır: :hayır:
Anna Kournikova'nın eline su bile dökemez... :cool:

HOWARD ROAK
22-06-2005, 18:39
Çığlığı benim için atarsa, kesilmesin, şarap gibi kadın Sharapova

Thesecret
22-06-2005, 18:43
Cık... :hayır: :hayır:
Anna Kournikova'nın eline su bile dökemez... :cool:
PS demi yaptın bu kadın resmini. Tablo gibi olmuş............................:p

soros74
22-06-2005, 19:11
Sharapova, bayan tenisciler içinde en yüksek desibelde çığlığa sahipmiş. Rus ırkından gelen bir özellik olsa gerek diye düşünüyorum. O kadar da farkı olsun değil mi ;)

ekobaba
22-06-2005, 20:14
MARİA ŞARAPOVA İLE JENİFER LOPEZ MAC YAPSIN BENCE.ÇİFTE KAZANC.THESECRET BİZİDE LİSTEYE EKLE. :D

Detay
22-06-2005, 21:06
resımler ıcın ve yorum ıcın sayın skoc a tesekkurler ... topige gosterılen ilgi bana eskı gunlerı hatırlattı (gulsen topigi) ama bu topigin gidisatı guzel olsun sonu benzemesın sizlerden ricam budur..
zaten topicler de son moda kapatılma birde bu topigin kapatılmasına dayanamam sımdı ... :D :D :D
bagdasma konusunda haklı olabilirsiniz sharapova guzel bir benzetme ıdı :cheers: :cheers:
zaten martina hingis ide aynı nedenden seviyordum ((martini yi cagrıstırıyor))

saygılarımla...

varyemez
22-06-2005, 21:40
:gulen: :gulen: :gulen:

AVCI06
22-06-2005, 22:41
Hemen hemen bütün maçlarını izliyorum.Yedi yaşında Mosksvada bir kız.
tenis hocası baba ya büyük bir kabiliyet diyor.Baba cebinde 2000 $ Maria ile
Amerika yolunu tutuyor ,geride karısı ve diğer cocuğunu bırakarak !!
2 Yıl maria nın tenis dersleri için gerekli parayı kazanabilmek için insan
üstü bir tempo ve vardiya ile çalışıyor.2 yıl sonra mevcut eğitim merkezide
durumu farkedip,parasız çalışmaya müsaade ediyorlar .Baba moskova daki
eşini ve diğer cocuğunu da abd ye getirtiyor.Zaten maçlardan sonra kızın
babasına baba nın kızına bir sarılışları var..!Baba olan anlıyor....ne olduğunu.
Ama tüm bunlara rağmen rakibinin konsantrasyonu nu bozduğunu düşündüğüm
den bağırmasına karşıyım. :hayır:

HOWARD ROAK
22-06-2005, 22:41
sharapova, şarap içtikten sonra gördüğüm bir sevap... sharapova benim olsun... 10 milyon dolar borcum olsun... ( ne de olsa 1 maçta kazanıyor, öderiz heeeee hehehe)

Detay
22-06-2005, 22:52
sharapova, şarap içtikten sonra gördüğüm bir sevap... sharapova benim olsun... 10 milyon dolar borcum olsun... ( ne de olsa 1 maçta kazanıyor, öderiz heeeee hehehe)

ben içmeden de goruyorum dostum
:cheers: :cheers:

AVCI06
22-06-2005, 23:01
her şeyi aştınız diyelim(inşallah)o kızın baba sına olan aşkının ve tutkusunun
fedekarlıklarının büyüklüğünüde aşmanız gerekiyor .Yoksa mutsuzluk kaçınılmaz
olur.Değermi ? Takdirlerinize .Saygılar..

bourbon
22-06-2005, 23:05
kesınlıkle atmalı))):::

soros74
22-06-2005, 23:48
Ruscada bir deyim vardır:
Dil dile değmeden dil öğrenilmez derler....

Sharapova da bu deyimin 2005 versiyonunu üretmiş oldu:
Çığlık atmadan forehand ve ace atılmaz...

gemici
23-06-2005, 00:03
bu sharapova ve anna dan ne kadar çok var bunlarda....................

soros74
23-06-2005, 00:19
Natalia'ya Nataşa, Irina'ya Ira, Tanya'ya Tanyusha dedikleri gibi Maria'ya da Masha derler.

Bundan sonra Sharapova Maria'ya da Masha diyelim ne dersiniz:)

Thesecret
23-06-2005, 00:25
bu sharapova ve anna dan ne kadar çok var bunlarda....................
Bir tanesi düşmez ki bu taraflara.......................

soros74
23-06-2005, 00:29
Allah düşürmesin:)

skoc
23-06-2005, 00:31
Tövbe tövbeeee... :a-o:

Farzet ki düştü...

Ne olur ki?..

Detay
23-06-2005, 01:09
no comment.....

Thesecret
23-06-2005, 01:12
no comment.....
Vatansever olarak dedik huleyyyn. Ardniyet yok.......................

SKYMASTER
23-06-2005, 09:15
arkadaslar konuya ayri bi boyut getireyim, bagiran erkek tenisciler var... ne diyonuz, onlarda mi sus pus oynayacaklar....
kadinin sesi tamamen sexy geldigi icin boyle bi olay var gibime geliyor. bence bagirmaya devam etmeli...

Detay
23-06-2005, 11:26
arkadaslar konuya ayri bi boyut getireyim, bagiran erkek tenisciler var... ne diyonuz, onlarda mi sus pus oynayacaklar....
kadinin sesi tamamen sexy geldigi icin boyle bi olay var gibime geliyor. bence bagirmaya devam etmeli...

onu baskaları dusunsun
:D :D :D

egecal
23-06-2005, 11:48

vallahi 4. boyut

Detay
23-06-2005, 11:58
vallahi 4. boyut

hatta ben beach voley turnuvasında da bayanların servıs atarken bagırmasını ıstıyorum...bagırın kardesım herkes bagırsın ...

SALESMAN
23-06-2005, 12:00
o değilde türkiyede bir turnuvaya gelsede dünya gözüyle (kulağıyla) bir duysak şu sesi...
detay sen bir davetiye gönder kendisine.

paranoid
23-06-2005, 12:05
hatta ben beach voley turnuvasında da bayanların servıs atarken bagırmasını ıstıyorum...bagırın kardesım herkes bagırsın ...
Ben de.

Detay
23-06-2005, 12:14
o değilde türkiyede bir turnuvaya gelsede dünya gözüyle (kulağıyla) bir duysak şu sesi...
detay sen bir davetiye gönder kendisine.

evet olabilir hatta sanatcılar la tenıscı ler arasında bişi ayarlayayım diyorum..
britney s & martına hıngıs
j.lopez & anna k.
beyonce & marıa..

nasıl oldumu ??
siz senlıgı gorun o zaman

made İn DeTaY...
:cheers: :bravo: :cheers: :bravo:

egecal
23-06-2005, 12:19
allaahh ne zaman bu abi ..:D

biletler www.biletix.com da :D

oturma planı da var orda göreceksiniz

(detay abi yeşil nooldu :( :D şaka yaptım ya canın sağolsun=)

Detay
23-06-2005, 12:45
allaahh ne zaman bu abi ..:D

biletler www.biletix.com da :D

oturma planı da var orda göreceksiniz

(detay abi yeşil nooldu :( :D şaka yaptım ya canın sağolsun=)

biletler bende merak etme sana bi seyler ayarlarız ...
ciddi kota dolu dostum sisstttt....aklımdasın
:bravo: :bravo:

Detay
23-06-2005, 15:35
su an canlı yayında CNN Turk de sharapova nın tenıs macı var izlemek ısteyenlere duyurulur.....

turkishwarrior
23-06-2005, 16:43
çığlıkllarla işi götürüyor...

Detay
23-06-2005, 17:13
çığlıkllarla işi götürüyor...

noldu bittimi mac ben ızleyemedım de...
farketmez cıglıksızda oynar ama tercıh etmem o bakımdan
hahaha

soros74
23-06-2005, 17:24
Sharapova dan başka çığlığını en çok dinlemek istediğiniz ünlü kimdir?
Benim favorim Candan Erçetin.....

Detay
23-06-2005, 17:33
Sharapova dan başka çığlığını en çok dinlemek istediğiniz ünlü kimdir?
Benim favorim Candan Erçetin.....

o da mı tenıs ci ???

soros74
23-06-2005, 17:35
o da mı tenıs ci ???
Tenisci değil ama 10 tenisciyi cebinden çıkarır, o bir marka :roll:

Detay
24-06-2005, 12:28
Tenisci değil ama 10 tenisciyi cebinden çıkarır, o bir marka :roll:

Candan sever gordum senı...
Bende severım ama marıa yıda severım hemde Candan severım
:D :D

Detay
25-06-2005, 22:36
maria son macınıda kazandı emın adımlarla bagıra bagıra gidiyo valla...

egecal
25-06-2005, 23:45
bayanlar şarapçı
erkekler peder-er

Detay
26-06-2005, 14:54
maria wımbledon da rakıbı vives i zorlanmadan gectı....

bu arada uzun saclı bayan tenıscılerin kısa saclılara oranla cok daha basarılı oldugu soylendi..
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

kentuf
26-06-2005, 21:54
bunlar mikrofonmu takıyor acaba kışkırtıcı oluyorlar hani))

Detay
27-06-2005, 00:21
bunlar mikrofonmu takıyor acaba kışkırtıcı oluyorlar hani))

yok tamamen dogal...

hem sen fazla kıskırtılma bakım :D :D :D

Detay
28-06-2005, 15:03
sharapova su an canlı yayında Cnnturk de ... mac oncesi ısınmalarını surduruyor..

Detay
28-06-2005, 15:06
bu arada maria nın rakıbı petrova....
ısınmalar suruyor..

ayyan
28-06-2005, 15:44
püüü..
noldu kızcaaaza.. nazar mı degdi ne ..5-4 yenilio..

Detay
28-06-2005, 22:45
püüü..
noldu kızcaaaza.. nazar mı degdi ne ..5-4 yenilio..

macı aldı ama 2-0 la...

soros74
28-06-2005, 22:48
Burası Sharapova maçlarının naklen yayın topiği olmuş resmen:)
Ben de Candan'ı günü gününe takip etmek istiyorum ama medyadan kaçıyor sürekli....

Detay
28-06-2005, 23:00
Burası Sharapova maçlarının naklen yayın topiği olmuş resmen:)
Ben de Candan'ı günü gününe takip etmek istiyorum ama medyadan kaçıyor sürekli....

hahahaha.... laf aramızda candan ı bende severım...
bosver goz onunde olup ne yapacak sonra onunda sesine takarlar.. :D :D :D

soros74
28-06-2005, 23:07
hahahaha.... laf aramızda candan ı bende severım...
bosver goz onunde olup ne yapacak sonra onunda sesine takarlar.. :D :D :D
İlk zamanlar medyaya çok çıkıyordu 95lerde. Daha sonra televoleciler abuk sabuk yakıştırmalar yapınca tavır aldı doğal olarak. Ama artık bu ambargoya son verme zamanı geldi bence. En azından bir sohbet programı yapsa iyi olacak...

95 yılında Randevu diye bir sohbet programı vardı. 2001de ben askerdeyken de ntv de bir program yapmıştı. Ama sanırım rating almadı ki yayından kaldırdılar. E tabi ne de olsa kaliteli program yapıyor kadın, bizim halkın kültür seviyesi de kaldırmıyor böyle kaliteli şeyleri:)

Bizim millete Seda Sayan'ı getirecen, sabahtan akşama kadar izler walla boş boş geyikleri, napalım katlanacaz artık...

Detay
28-06-2005, 23:09
İlk zamanlar medyaya çok çıkıyordu 95lerde. Daha sonra televoleciler abuk sabuk yakıştırmalar yapınca tavır aldı doğal olarak. Ama artık bu ambargoya son verme zamanı geldi bence. En azından bir sohbet programı yapsa iyi olacak...

95 yılında Randevu diye bir sohbet programı vardı. 2001de ben askerdeyken de ntv de bir program yapmıştı. Ama sanırım rating almadı ki yayından kaldırdılar. E tabi ne de olsa kaliteli program yapıyor kadın, bizim halkın kültür seviyesi de kaldırmıyor böyle kaliteli şeyleri:)

Bizim millete Seda Sayan'ı getirecen, sabahtan akşama kadar izler walla boş boş geyikleri, napalım katlanacaz artık...

al benden de o kadar dostum...
tebrıkler...

:bravo: :bravo:

ayyan
29-06-2005, 22:08
macı aldı ama 2-0 la...
alcaaaak tabe :) zor oldu yannis.. cani saolsun :)

Detay
30-06-2005, 14:27
alcaaaak tabe :) zor oldu yannis.. cani saolsun :)

yahu maria ile hulya avsarı oynatalım bence guzel olur...bu arada turnuva ne alemde yahu bakamadım hiç naptı bizim maria ??

ayyan
30-06-2005, 17:20
yahu maria ile hulya avsarı oynatalım bence guzel olur...bu arada turnuva ne alemde yahu bakamadım hiç naptı bizim maria ??
hehehe :)
gerci hülya teyzesi yaslandi artikin :)
daha genc biri olsa olmaz mi ?

wimbledon.org da -> Wimbledon - Day 10
Play has been suspended due to rain.
dio.

Detay
30-06-2005, 21:08
yaslı mı ama hala cok guzel...

ayyan
30-06-2005, 22:02
dogruya yanlis denmez ki :) ne diyelim :)

ayyan
30-06-2005, 22:06
kıyamam ben sana :(

Venus Williams USA (14) 7(7) 6

Maria Sharapova RUS (2) 6(2) 1
http://www.wimbledon.org/en_GB/bios/cmatch/ws/wtas961.html
maria elenmis :((

Detay
01-07-2005, 13:33
kıyamam ben sana :(

Venus Williams USA (14) 7(7) 6

Maria Sharapova RUS (2) 6(2) 1
http://www.wimbledon.org/en_GB/bios/cmatch/ws/wtas961.html
maria elenmis :((

bu an benım bittigim andır....

ayyan
01-07-2005, 15:00
su an cnnturk te .. banttan sanirim..

Detay
01-07-2005, 15:08
Tanrım su ıcerken bile nasıl bir guzellık tir bu ....
bir de bu kupelerle nasıl oynuyor anlamıyorum...

Detay
01-07-2005, 15:09
bizimkisiiiiiiiii bir ask hikayesiiiiiiiiiiiiii

siyah - wıllıams beyaz - maria
film gibi biraz.....

soros74
01-07-2005, 15:12
Güzelliğin sırrı büyüdüğü yerin havasında, suyunda, toprağında....
Çok bereketli topraklar, gidip görmek lazım, anlatılmaz:)

ayyan
01-07-2005, 15:16
of be.. 5-2 den 6-6 yap.. sen git tie break te oyunu teslim et..

ayyan
01-07-2005, 15:17
soralim istersen :)

northwind
01-07-2005, 15:21
Venus son noktayi koymus,shaporova mizin cigliklarini kesmis :D

Detay
01-07-2005, 15:41
soralim istersen :)

bana kupesını hedıye etsın yeter bana...
soralım farketmez...

San Francisco
02-07-2005, 17:03
Cep telefonları için Bedava Maria Sharapova çığlıkları. :)
http://www.thevoiceofreason.com/2005/06/MariaSharapovaScreamRingTone.htm

Detay
03-07-2005, 00:00
Cep telefonları için Bedava Maria Sharapova çığlıkları. :)
http://www.thevoiceofreason.com/2005/06/MariaSharapovaScreamRingTone.htm

hahahahaha abı supersın yaaaa
gercı ben boykot ıcın 3210 kullanıyorum ama

kentuf
03-07-2005, 00:13
Gece gece çalçak komşularda yanlış anlayacak pehhh.

soros74
03-07-2005, 00:16
Dün akşam üstteki dairede bu melodi çalıyordu demek...

Detay
03-07-2005, 00:22

sende gece titresime al ....
hahahahaha

Detay
03-07-2005, 00:23
Dün akşam üstteki dairede bu melodi çalıyordu demek...

aman aman melodiler karısmasın bir topigi daha kurban vermeye nıyetım yok dostlar...
bir gulsen sendromu daha atlatamam zati maria da yabancı bir bayan ...zor buldum valla...

kentuf
03-07-2005, 00:23
sende gece titresime al ....
hahahahaha
seni tanıdık doktorlar var kesin göstercem .koydum kafaya ne bu titreşim falan ne oluyoruz.

soros74
03-07-2005, 00:34
aman aman melodiler karısmasın bir topigi daha kurban vermeye nıyetım yok dostlar...
bir gulsen sendromu daha atlatamam zati maria da yabancı bir bayan ...zor buldum valla...
Melodiler karışmaz merak etme. Bende zaten tek melodi çalıyor, o da Candan.:)

Detay
03-07-2005, 16:26
seni tanıdık doktorlar var kesin göstercem .koydum kafaya ne bu titreşim falan ne oluyoruz.

doktorlar care bulamadı bana teknık bir hata var sende diyorlar dostum..
bu arada tıtresım mesajımı sakın ciddiye alma telefonun titresimi demek istedım aman yanlıs anlasılma olmasın kentuf cum...

:) :) :) :)

Detay
06-07-2005, 13:34
Maria yı bulun bana...

soros74
06-07-2005, 13:39
http://www.maria-sharapova.net/

En güzel Sharapova backhandleri...

Detay
06-07-2005, 14:01
http://www.maria-sharapova.net/

En güzel Sharapova backhandleri...

o zaman saygılarımlaaa :bravo: :bravo:

egecal
06-07-2005, 19:39
final maçlarının ikisini de şehir dışında olduğumdan dolayı izleyemedim.... sizce wimbledon.org dan indirmeye değerler mi?

Detay
06-07-2005, 20:28
final maçlarının ikisini de şehir dışında olduğumdan dolayı izleyemedim.... sizce wimbledon.org dan indirmeye değerler mi?

hahahaha maria varken bu soruyu sorma bile..cıkcıkcıkcık :gulen: :gulen:

simyacı
06-07-2005, 20:54
bir zamanlar hayran olduğum biri vardı Martina Hingis, çok teknik oynardı rakibi sağa sola koşturmayı severdi, malesef sakatlığı yüzünden bırakmak zorunda kaldı.
geçen seneden keşfettiğim yeni gözdem Maria Şarapova, çok hıslı bir sporcu aynı zamanda da çok güzel. :) yalnız güzellik bazen başa bela olabiliyor, umarım Kornikova gibi güzelliğinin gölgesinde kalmaz. şarapovanın bu hırs ve azmi devam ederse kesinlikle tenis kortlarının kraliçesi olacak.

Detay
06-07-2005, 20:56
bir zamanlar hayran olduğum biri vardı Martina Hingis, çok teknik oynardı rakibi sağa sola koşturmayı severdi, malesef sakatlığı yüzünden bırakmak zorunda kaldı.
geçen seneden keşfettiğim yeni gözdem Maria Şarapova, çok hıslı bir sporcu aynı zamanda da çok güzel. :) yalnız güzellik bazen başa bela olabiliyor, umarım Kornikova gibi güzelliğinin gölgesinde kalmaz. şarapovanın bu hırs ve azmi devam ederse kesinlikle tenis kortlarının kraliçesi olacak.

hingis de cok ıyıydı butun maclarını babamla rakıp olarak seyrederdık...hey gidi gunler..

Detay
06-07-2005, 21:13
maria ya kortta askımı ilan ettıgım zaman fotograflara yansıyan bir kare....
:D :D :D :D :D

I LoVe MaRiA yazıyordu pankatta....

egecal
06-07-2005, 21:33

ehueheuehueheueeu :D:D:D:D:D:D

görmeyeli şarapowa fetişi olmuşunuz detay abi

ayyan
06-07-2005, 22:11
evli arkadaslara duyurulur : yengeye ispitlerim falla.. uzak durun maria dan :D :)

Detay
06-07-2005, 23:09
ehueheuehueheueeu :D:D:D:D:D:D

görmeyeli şarapowa fetişi olmuşunuz detay abi

şişşşşşttttt sus genc dostum kımseler duymasın :D :D :D :D
genelleme yapalım guzel diyelım maria ile sınırlandırmak olmaz sımdı :tamam:

ayyan bıraksınlar dunya bize kalsın dımı hahahahaha

ayyan
07-07-2005, 15:32
eeeeevvvvvveeeeeeeet :)

gallax
07-07-2005, 15:42

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Detay
07-07-2005, 23:36
zaman durup beklemez biz onun peşinde koşmazsak...

valla maria hep kossun benım zaten bekleme nıyetım yok bende kosarım pesınden ama kız sporcu tabıı bizim gibi masa bası oturmuyorkı ama kosan marıa sonucta o ayrı...kosarız...
:D :D :D :D :D :D :D

pinky
27-09-2005, 12:38
İsteyen çığlik atabilir!