PDA

View Full Version : 10 Nisan 2011 hisse.net BURSA buluşması

Pages : [1] 2 3 4 5

erhanaxe
11-03-2011, 00:48
Sevgili hisse net dostları
Şubat İstanbul(nizam)
Mart İzmir (Özdilek)
buluşmalarının ardından
Nisan ayı içerisinde
(büyük ihtimalle 2-3 nisan haftası veya 16-17 nisan haftaları)
Bursada güzel bir buluşma tertiplemeyi planlıyoruz...
Buluşma şehir dışından gelenlerinde katılabilmesi için Nizamdaki gibi saat:14:00 olacaktır.

hadi bakalım kayıtlar başlamıştır...

(wo1 ile nezih bir mekan arayışı içerisindeyiz yer ile ilgili bilgiyi en kısa zamanda vereceğiz)

erhanaxe
11-03-2011, 00:51
listemize başlayalım bakalım...

1- süpriz
2-süpriz
3-erhanaxe
4-

montania
11-03-2011, 00:54
Şimdiden adımızı yazalım, açıkta kalmayalım:)

4. montania

SENOL
11-03-2011, 00:55
iki aynı mesaj birini sil bari erhan kardeş..ayrıcana ..bursalı gelecek kişilerden alternatif yer söylemelerini rica et derim..izmirdeki yer çok şahane idi..herkes birbirini görebildi..bence bursada olması sizin için avantaj neden dersen istanbul adapazarı sakarya.balıkesir izmir yani çevre illerden bayağı gelen olacaktır ..ve sizin için büyük bir avantaj..

SENOL
11-03-2011, 00:56
Şimdiden adımızı yazalım, açıkta kalmayalım:)

4. montania

sanki ücretliymiş gibi yazmışsınız..yoksa ücretli de erhan bey mi yazmadı acaba kaç para erhan bey buluşma..

balgi
11-03-2011, 00:57
yakında hissenet kerkük buluşması da olur gibi bu gidişle...

SENOL
11-03-2011, 00:58
1- süpriz
2- süpriz
3-erhanaxe
4-wo1
5-montania

SENOL

oraya siz da gidersiniz..

montania
Bursa'da, Özdilek Geçit buluşma için uygun ortam olabilir, otoyola yakın olduğundan ulaşımı da kolay...

balgi
11-03-2011, 01:01
oraya siz da gidersiniz..

valla bursadan daha yakın ne yalan söyliim :)

SENOL
11-03-2011, 01:04
valla bursadan daha yakın ne yalan söyliim :)

gidin işte:)

erhanaxe
11-03-2011, 01:14
iki aynı mesaj birini sil bari erhan kardeş..ayrıcana ..bursalı gelecek kişilerden alternatif yer söylemelerini rica et derim..izmirdeki yer çok şahane idi..herkes birbirini görebildi..bence bursada olması sizin için avantaj neden dersen istanbul adapazarı sakarya.balıkesir izmir yani çevre illerden bayağı gelen olacaktır ..ve sizin için büyük bir avantaj..

evet abi Bursa tam merkezde...

bakalım hayırlısı ile..

Allah utandırmasın...

ufukARIKAN
11-03-2011, 01:16
Sevgili hisse net dostları
Şubat İstanbul(nizam)
Mart İzmir (Özdilek)
buluşmalarının ardından
Nisan ayı içerisinde
(büyük ihtimalle 2-3 nisan haftası veya 16-17 nisan haftaları)
Bursada güzel bir buluşma tertiplemeyi planlıyoruz...
Buluşma şehir dışından gelenlerinde katılabilmesi için Nizamdaki gibi saat:14:00 olacaktır.

hadi bakalım kayıtlar başlamıştır...

(wo1 ile nezih bir mekan arayışı içerisindeyiz yer ile ilgili bilgiyi en kısa zamanda vereceğiz)

hayırlı olsun çok büyük bir terslik olmaz ise gelebilirim hatta, izmirden katılım fazla olursa bir minübüs tutup öylede gelebiliriz nasip diyelim:)

dağda sarı alan mevkinde yapın da hiç olmassa bursanın güzel etinden de yiyelim:he:

hakansahin
11-03-2011, 01:18
sponsor varsa koşa koşa gelirim:he:

SENOL
11-03-2011, 01:19
hayırlı olsun çok büyük bir terslik olmaz ise gelebilirim hatta, izmirden katılım fazla olursa bir minübüs tutup öylede gelebiliriz nasip diyelim:)

dağda sarı alan mevkinde yapın da hiç olmassa bursanın güzel etinden de yiyelim:he:

hayatın yemek ufuk abi ..evdeki kuzular bitti sanırım :)aynı ben yemekten başka bişi düşünmüyorum da..

guneysu
SENOL geçerken benide alın.........

montania

Sarı alanda "PALA" var, katılımcılar korkmaz ise olabilir...

SENOL
sponsor varsa koşa koşa gelirim:he:

bursa=izmir mi sandın be uyanık..:)kripto yok aramayınız:)

SENOL
11-03-2011, 01:22

benim gideceğim kesin değil..10 nisan haftası doğum günüm.2_3 bir iki işim var ..memlekete gidebilirim..16_17 nisanda da misafirlerim olabilir...istanbul dışından ..23_24 nisan da fener maçı var zaten bir yere çıkamam ..ve ay bitti :)

erhanaxe
11-03-2011, 01:22

Bekleriz tabi Ufuk abi...

guneysu
11-03-2011, 01:26
Anlaşıldı........ Valla koç holding ceo sunun bu kadar işi yoktur.. :kahkah:

SENOL
11-03-2011, 01:27
Bu başlığı şu anda 3 kişi okumaktadır. (3 üye ve 0 ziyaretçi)

SENOL fantastico ufukARIKAN+
bu saatlerde böyle nickler..

hakansahin

erhan sponsor senmişsin.çarşıda konuşuluyor haberin olsun:he:

SENOL
Anlaşıldı........ Valla koç holding ceo sunun bu kadar işi yoktur.. :kahkah:

tüyo mu veriyon abey:)

hakansahin
11-03-2011, 01:28
Bu başlığı şu anda 3 kişi okumaktadır. (3 üye ve 0 ziyaretçi)

SENOL fantastico ufukARIKAN+
bu saatlerde böyle nickler..

bir de ikinizin arasına girmiş...

ufukARIKAN
11-03-2011, 01:29
hayatın yemek ufuk abi ..evdeki kuzular bitti sanırım :)aynı ben yemekten başka bişi düşünmüyorum da..
Cemil kaptan daha iştahlı oluyor öyle :kahkah:

benide alın:he:

Walla hiç farketmez hele aç karnıma denk gelirse o ''PALA'' yı orda postaki bile yapabilirim,niye korkalım ki biz normalde hergün pala ile haşır neşiriz:)

nasip konuşalım bakalım İzmir grubundakilerle , sponsor lazım mı:kahkah:

SENOL
11-03-2011, 01:30

adamın bir dünya masrafı var ne sponsorluğu buradan elde edeceği karla doğacağı çocuğun masraflarını karşılayacakmış zaten borsa dandiik bu sıra ..boşuna düzenlemiyor ..buluşma kar amaçlı..ona göre gelin..bir arkadaşınız sayenizde masraflarını karşılayacak..buluşma düzenleme adı altında kar amacı güden bir buluşma adam başı 20 tl den az olmamak kaydı ile kar amacı güdülüyor..bilgilerinize..gene yazdım kendim yazdım kendim oynadım..

balaban
11-03-2011, 01:31

Pala Cemal mi?

ufukARIKAN
11-03-2011, 01:36
[

bir de ikinizin arasına girmiş...

:kahkah:neyse böyle çok fantastik olduk

SENOL
11-03-2011, 01:38
ben kaçar ağalar..iyi geceler..

hakansahin
11-03-2011, 01:39
ben kaçar ağalar..iyi geceler..

iyi geceler.allah rahatlık versin..

erhanaxe
11-03-2011, 01:49
nasip konuşalım bakalım İzmir grubundakilerle , sponsor lazım mı:kahkah:

adamın bir dünya masrafı var ne sponsorluğu buradan elde edeceği karla doğacağı çocuğun masraflarını karşılayacakmış zaten borsa dandiik bu sıra ..boşuna düzenlemiyor ..buluşma kar amaçlı..ona göre gelin..bir arkadaşınız sayenizde masraflarını karşılayacak..buluşma düzenleme adı altında kar amacı güden bir buluşma adam başı 20 tl den az olmamak kaydı ile kar amacı güdülüyor..bilgilerinize..gene yazdım kendim yazdım kendim oynadım..

Sponsor bulunursa fenada olmaz hani :) :)

(bu gece sıkıntı yaşayıp duruyorum hisse.nette 1 yazı yazacam takılıp kalıyor...diğer sitelerde sıkıntı yok :( )

guneysu
11-03-2011, 01:50
Alan yok, giden yok......

casua1801
11-03-2011, 02:20
1- süpriz
2- süpriz
3-erhanaxe
4-wo1
5-montania
6-casua1801

PARK
11-03-2011, 02:29
Ohh....ohh....ohhhh

Pek güzel, pek güzel........

Eskişehir...İzmir...Bursa gidiyoruz...

Yoğunluk nerde hissenet orda.....

Güzel gelişmeler...

casua1801
11-03-2011, 02:36

Tarihi Tophane Kebapçısı
tarihi kayhan köfteciler pideciler yeri
merinostaki hayat lokantısı
mudanya yolu üzerindeki geçitte (anadolu .kaşıkara.köylüm yerleri)
inegöldeki çiçek ızgara ve ya köfte evleri
botanik parktaki bursa iskender
arap şükrüdeki balık restoranları

SENOL
11-03-2011, 09:27
Tarihi Tophane Kebapçısı
tarihi kayhan köfteciler pideciler yeri
merinostaki hayat lokantısı
mudanya yolu üzerindeki geçitte (anadolu .kaşıkara.köylüm yerleri)
inegöldeki çiçek ızgara ve ya köfte evleri
botanik parktaki bursa iskender
arap şükrüdeki balık restoranları
bu söylediğiniz yerlere az kişi sayısı ile gidilir ..ben tahmin ediyorum ki.. sırf bursaya 20 kişi çevre illerden gelir..yani izmir tarafından balıkesir izmirden 10 kişi..istanbul tarafından 10 kişi etti sana 20 kişi..eee bir o kadarda bursalı arkadaşımız katılsa eder sana 40 kişi..bize çayı ,çorbası olan yer ya da özel bir yer ayıracak bir yer olması lazım ..ayrıcana toplantı en az 4 saat sürer ..o süre içinde mekan bizden rahatsız olmalı..istanbulda bu nizamla halledildi..izmirde ise ufukarıkan'ın büyük gayretleri ile çok başarılı oldu..bence izmirdeki hizmet olsun oturma şekli olsun çok süperdi..bence ufukarıkan'dan sorumlular ders alsınlar biraz:)hayırlı sabahlar..

SENOL
11-03-2011, 19:51
yok mu bir durum gelen giden ara gazı vereni vermeyeni alanı almayanı :)kaçanı kovalayanı :)

LDOGAN
11-03-2011, 22:55
Eskişehir'den Komşu şehre selamlar.Bull_Bear ve ben büyük ihtimal geliriz.Gerçi kendisini henüz kandıramadım ama benim iş tamam....Erhancın iki tarihte uyar.Yer konusunda sana güvenim sonsuz.Wo1 'de selamlar....

SENOL
12-03-2011, 01:42
Eskişehir'den Komşu şehre selamlar.Bull_Bear ve ben büyük ihtimal geliriz.Gerçi kendisini henüz kandıramadım ama benim iş tamam....Erhancın iki tarihte uyar.Yer konusunda sana güvenim sonsuz.Wo1 'de selamlar....

levent hocam bullbear ı kapmışken bi de celil abimi degetirirsin sen ..sen biliyorsun celili abimi ..nick name yazmıyacağım ..onu da kandır biraz ğstad görelim ..yeşil bursamız capcanlı olsun ..sanıyorum en büyük buluşma osmanlının eski başkentinde olacak ..içimde öyle bir his var ki ..bursa da büyük bir buluşma olacak..çevre illerden gelenlerle çok kişi olacağız gibi..yapın bakalım şu organizeyi gençler..wo1 bu gece beni aradı durumu anlattı biraz yoğunmuş ama erhan bu işi halleder bence..

ufukARIKAN
12-03-2011, 09:59
yok mu bir durum gelen giden ara gazı vereni vermeyeni alanı almayanı :)kaçanı kovalayanı :)

damara çalışıyon yine:)direk damardan veriyon zehiri

wo1
12-03-2011, 12:19
uludağı kapatsak mı hissenet olarak :kahkah: yarım ralli yaptık heralde dolmuştur cepler ;)

abi kalabalıktan kastın insan sayısı ise ben üniversiteden ekonomi topluluğunu getireyim 100-150 kişi oluruz

derim ünlü analistlerden sohbet havasında seminer hemde yemek fiyatına :kahkah:

ulaşım + yemek + seminer = x lira

bugün haftasonu bir araştırmaya çalışayım mekan

SENOL
12-03-2011, 12:45
uludağı kapatsak mı hissenet olarak :kahkah: yarım ralli yaptık heralde dolmuştur cepler ;)

abi kalabalıktan kastın insan sayısı ise ben üniversiteden ekonomi topluluğunu getireyim 100-150 kişi oluruz

derim ünlü analistlerden sohbet havasında seminer hemde yemek fiyatına :kahkah:

ulaşım + yemek + seminer = x lira

bugün haftasonu bir araştırmaya çalışayım mekan

ooooo orçun2um ozaman sen bol karlı bir işlem yapmış olursun...bence böyle seminer ayarla ayda bir borsaya ne gerek var:)

SENOL
12-03-2011, 20:08
yok mu gelen bursaya üzüldüm valla..koskoca hissenettte bursalı kimse yok mu..????????????????

erhanaxe
12-03-2011, 21:07
yok mu gelen bursaya üzüldüm valla..koskoca hissenettte bursalı kimse yok mu..????????????????

Şenol abi sen merak etme hisse.net dostlarının katıldığı en güzel toplantılardan birisi olacak...
katılımcı sayısı olarak ta rekor kırabiliriz...hiç korkum yok... :)
mekan arayışları devam ediyor...
Aklıma gelen bir yer var kesinleşince bildireceğim...(orası olursa rekor kesin)
yarın wo1 ile konuşup yer konusunda teyitleşiriz..

Neyse en kısa zamanda yer ve tarihi kesinleştirdiğimizde katılımcı listesi uzayacaktır...

Sevgilerimle...
HERŞEY GÜZEL OLACAK :)

erhanaxe
12-03-2011, 21:29

1- süpriz
2- süpriz
3-erhanaxe
4-wo1
5-montania
6-casua1801
7-LDOGAN
8-Levent abi sen konuş Bear_Bull abi ile yeri hazır :)
9-

SENOL
12-03-2011, 22:55
[QUOTE=erhanaxe;5611633]1- süpriz
2- süpriz
3-erhanaxe
4-wo1
5-montania
6-casua1801
7-LDOGAN
8-Levent abi sen konuş Bear_Bull abi ile yeri hazır :)
9-k.ç.k.y
ben gelemesem bile yakup yerime gelecek videoya alacak buluşmayı ..bak 9 kişi yaptım şimdiden ...

izmirden ufukarıkan,halil64 yol kenarından geçerken karambakaramba kardeşimi de alsınlar..3 kişide onlar..
eskişehirden levent hoca gelirken celil abimi de getirsin 1 kişi de o etti 4 ..zaten oldu sana 13 kişi..bir an önce bu rakamı geçin direnç var geçerseniz 21 e kadar fibo direnci bulunmuyor :)

not :kripto yok boşuna yormayın kendinizi:)

KarambaKaramba
12-03-2011, 22:56
emr-i vaki yapıyorsun ha!:D:D

SENOL
12-03-2011, 23:05
emr-i vaki yapıyorsun ha!:D:D

ne alaka kapdan paşam:)ben gitmiyorum ki zaten ..yoğunum ..bakalım nasıl yapacağız..ben gidemesemde resimlerinize bakacam :)

SENOL
12-03-2011, 23:06
Bu başlığı şu anda 3 kişi okumaktadır. (2 üye ve 1 ziyaretçi)

SENOL,Filozof16,
sondaki 16 sanırım bursa için ..sanırım bir kişinin daha dikkatini çektim ..bu gidişle burasalıların yerine ben adam toplayacağım sağdan soldan ..

oz_turk16
12-03-2011, 23:32
1- süpriz
2- süpriz
3-erhanaxe
4-wo1
5-montania
6-casua1801
7-LDOGAN
8-Levent abi sen konuş Bear_Bull abi ile yeri hazır
9- oz_turk16_bursa
10_redmask_bursa
11_md_bursa
alın benden şimdilik 3 bursalı....Özellikle bu kadar hızlı bursa organizasyonu yapan basta organizatöre saygılar..
tavsiye konusuna gelince rakama göre saglam ve rahat oturulabilecek yerler bulmak için önerilerimizi hafta içi sunacagım..
pala pala diye geçmiş konusmalarda ama uludagda ki pala tam pala görmek isterseniz orasıda güzel :)

SENOL
12-03-2011, 23:53
ooooo kalabalıklaşmaya başladı topik..

montania
12-03-2011, 23:56
Pala Cemal'in adı çok geçti gerçekten...
Orası toplantı için uygun olmaz sanıyorum...
Ocak ayında gittiğimde kendisi orada olmadığı için, iç mekanda asılı tablosunun fotoğrafını çekmiştim Cemal Melek'in...

Tanımayanlar için işte, Uludağ'da Sarıalan'ın meşhur Pala Cemal'i aşağıdaki şirin ihtiyar:)

http://img857.imageshack.us/img857/6406/pala.jpg

oz_turk16
13-03-2011, 00:00
palayıda harcarız diyorlardı topiğin gerisinde :))
alın harcayın..adam 73 yasında ama harbi pala...boy ölçüşülmez..
Pala Cemal'in adı çok geçti gerçekten...
Orası toplantı için uygun almaz sanıyorum...
Ocak ayında gittiğimde kendisi orada olmadığı için, iç mekanda asılı tablosunun fotoğrafını çekmiştim Cemal Melek'in...

Tanımayanlar için işte, Uludağ'da Sarıalan'ın meşhur Pala Cemal'i aşağıdaki şirin ihtiyar:)

http://img857.imageshack.us/img857/6406/pala.jpg

SENOL
13-03-2011, 00:23
bu pala başka pala..

ufukARIKAN
13-03-2011, 00:38
palayıda harcarız diyorlardı topiğin gerisinde :))
alın harcayın..adam 73 yasında ama harbi pala...boy ölçüşülmez..

yok estağfurullah o pala bu pala değil, haşa bu pala amcamın saygı ile elini öperim:):yes:

benim anladığım pala bu ama ben bunu görünce de seve seve olmasada:he:...:he: olimpiyat rekoru bile kırarım:he:
http://www.fotoarsiv.com/data/media/202/boz_ayi.jpg

SENOL
13-03-2011, 00:45
yok estağfurullah o pala bu pala değil, haşa bu pala amcamın saygı ile elini öperim:):yes:

benim anladığım pala bu ama ben bunu görünce de seve seve olmasada:he:...:he: olimpiyat rekoru bile kırarım:he:
http://www.fotoarsiv.com/data/media/202/boz_ayi.jpg

ahan da mikser geldi hanım :)neyse ben kaçtım bir saattir yatamadım sizlerin yüzünüzden alla alla ..

arama kardeşim kripto yok dedikya :)

EZEL
13-03-2011, 00:48

ben gelirim yaz :)

ufukARIKAN
13-03-2011, 00:59
ahan da mikser geldi hanım :)neyse ben kaçtım bir saattir yatamadım sizlerin yüzünüzden alla alla ..

arama kardeşim kripto yok dedikya :)

senin yanında benim esamem bile olamaz usta, ben senin yanında olsam olsam çırak bile olamam:) iyi geceler usta:)

ufukARIKAN
13-03-2011, 01:00
ben gelirim yaz :)

nereye ukraynaya mı:he:

TGDTGD
13-03-2011, 01:07
:) Ben gelip gelmeyeceğimi 1 hafta önceden yazabilirim....

Yer konusunda bir izmirli olarak işinize karışmak gibi olmasın ama

http://www.becerenrestaurant.com.tr/

olabilir diyorum :) Sadece öneri Erhanexe dostum Adından korkmayın :kahkah: Güzel mekan...

Bu arada 1-2 numara süpriz kim :he:

hakansahin
13-03-2011, 01:07

ukrayna dedin de aklıma geldi..

hisse net ukrayna gezisi düzenleyelim..

eşsiz ama:kahkah:

ufukARIKAN
13-03-2011, 01:14

olabilir diyorum :) Sadece öneri Erhanexe dostum Adından korkmayın :kahkah: Güzel mekan...

senin zevkine güvenirim ve gözüm kapalı giderim her daim, müsait bir zamanda seyir tepede bulaşalım:wink:

ufukARIKAN
13-03-2011, 01:15

bak sen:he:

hakansahin
13-03-2011, 01:17
bak sen:he:
baktım çok güzel gördüm:he:

k.ç.k.y
13-03-2011, 01:23

beceren restaurant!!!!!!!bu ismi cok mu aramışlar adam yemek yemeğe korkar...gerçı ufuk abi gelıyorsa o benı kanatları arasına alır kollar :):):) sağolsun cuma gunu benı sahın k dan korudu :):):):)

k.ç.k.y
13-03-2011, 01:24

ukrayna istanbul aksaraya tasınmıs :):) uzaklara gıtmeye gerek yok dostum :):): atla ilk istanbul otobusune :):):):):)

hakansahin
13-03-2011, 01:27
ukrayna istanbul aksaraya tasınmıs :):) uzaklara gıtmeye gerek yok dostum :):): atla ilk istanbul otobusune :):):):):)

tamam.çırağan da yer ayır geliyorum koşa koşa hatta uça uça:kahkah:

EZEL
13-03-2011, 01:29

kerkük musul trablus skenderiye kiev :)

ufukARIKAN
13-03-2011, 01:52
baktım çok güzel gördüm:he:
hangi arada baktın:he:

beceren restaurant!!!!!!!bu ismi cok mu aramışlar adam yemek yemeğe korkar...gerçı ufuk abi gelıyorsa o benı kanatları arasına alır kollar :):):) sağolsun cuma gunu benı sahın k dan korudu :):):):)
ben hemşerimin zevkine güveniyorum :yes:, boğulcaksan büyük denizde boğul , nasılsa çıkar bir sponsor bakarsın:wink: bari benim yaptığım gibi ucuza gitmeyiz, çıkmazsa o zamanda dua ya başlarız:kahkah: yarabbim bugün kü bulaşıklar az olsun ve yağsız olsun, body gardlar izinde olsun :kahkah:

kerkük musul trablus skenderiye kiev :)

RO TA iyi imiş ama araya Bursa yı da kat ve ordan başla:)

EZEL
13-03-2011, 02:02
hangi arada baktın:he:

ben hemşerimin zevkine güveniyorum :yes:, boğulcaksan büyük denizde boğul , nasılsa çıkar bir sponsor bakarsın:wink: bari benim yaptığım gibi ucuza gitmeyiz, çıkmazsa o zamanda dua ya başlarız:kahkah: yarabbim bugün kü bulaşıklar az olsun ve yağsız olsun, body gardlar izinde olsun :kahkah:

RO TA iyi imiş ama araya Bursa yı da kat ve ordan başla:)

malzemeler ist feriköyde organik pazardansa olabilir c.tesi ramiz dayı ve ali ordayız :)

ufukARIKAN
13-03-2011, 02:12
malzemeler ist feriköyde organik pazardansa olabilir c.tesi ramiz dayı ve ali ordayız :)

selamlar ramiz dayı ve ali ye , bizede bekleriz efem:)

TGDTGD
13-03-2011, 02:20
senin zevkine güvenirim ve gözüm kapalı giderim her daim, müsait bir zamanda seyir tepede bulaşalım:wink:

Seyir tepede AN kahvaltısı yapalım abi... Konuşalım bu konuyu bi ara...

TGDTGD
13-03-2011, 02:22

Çok güzel mekan... İlaç firmaları toplantılarını bu mekanda yapıyorlar...

Yeride güzel mekanın, yemekleride çok güzel. Benimkisi sadece öneri ayrıca Bursalı arkadaşların işine karışmayayım :he: Ev sahibi onlar ve de sponsorda onlar :kahkah: :he:

erhanaxe
13-03-2011, 02:33
Çok güzel mekan... İlaç firmaları toplantılarını bu mekanda yapıyorlar...

Yeride güzel mekanın, yemekleride çok güzel. Benimkisi sadece öneri ayrıca Bursalı arkadaşların işine karışmayayım :he: Ev sahibi onlar ve de sponsorda onlar :kahkah: :he:
Taner abi mekan güzel değerlendirelim bakalım ;)
isime aldanmamak gerek tabi...

sponsorluak işine gelince ALMAN ilaç firması lazım ;) :kahkah:

SENOL
13-03-2011, 10:51
bu arada evsahibi sponsor diye bir şey yok..bilgilerinize olacaksa alaman usulü herkes yediğini öder..açılmamak üzere olay kapanmıştır..izmir deki olay farklı idi son dakika bir aracı kurum çıktı ..sponsor oldu..orası ile karıştırmamak lazım ..

SENOL
13-03-2011, 13:17
nerede millet pazara mı gitti herkes:)

birfani
13-03-2011, 14:51
ben bursada yaşıyorum.böyle 1fırsatı kaçırmak istemem tabi 1aksilik çıkmazsa,benide yazabilirsiniz

erhanaxe
13-03-2011, 15:43
1- süpriz
2- süpriz
3-erhanaxe
4-wo1
5-montania
6-casua1801
7-LDOGAN
9- k.ç.k.y
10-oz_turk16_bursa
11-redmask_bursa
12-md_bursa
13-birfani
14-

wo1
13-03-2011, 16:48
demirbaşlar çıkar piyasaya haftaya ;)

valla nisan ayında YEŞİL bursa olayını yaşattırabiliriz aslında taner abinin önerdiği mekanda ,

ama az tarih koksun derseniz erhan 10 numara mekan bulmuş ..

sporda bakarız + 50 ye

montania
13-03-2011, 20:25
1- süpriz
2- süpriz
3-erhanaxe
4-wo1
5-montania
6-casua1801
7-LDOGAN
9- k.ç.k.y
10-oz_turk16_bursa
11-redmask_bursa
12-md_bursa
13-birfani
14-montania'nın misafiri

Bir destek attık 13 direncinin üzerinde günü kapatmak için, hayırlısı bakalım:)

TGDTGD
13-03-2011, 20:57
bu arada evsahibi sponsor diye bir şey yok..bilgilerinize olacaksa alaman usulü herkes yediğini öder..açılmamak üzere olay kapanmıştır..izmir deki olay farklı idi son dakika bir aracı kurum çıktı ..sponsor oldu..orası ile karıştırmamak lazım ..

Yaww bizde şaka yaptık zaten ŞENOL :he: Yoksa Erhanaxe ve Wo1 dostları batırırız...

Bu arada sen geliyon mu ŞENOL :he:

C.ÜNLÜ
13-03-2011, 21:06
Süprizi düzeltin....

Sürpriz yapın...:he:

montania
13-03-2011, 21:12
Süprizi düzeltin....

Sürpriz yapın...:he:

O zaman sürprizi kaçar:)

SENOL
13-03-2011, 23:09
Yaww bizde şaka yaptık zaten ŞENOL :he: Yoksa Erhanaxe ve Wo1 dostları batırırız...

Bu arada sen geliyon mu ŞENOL :he:

kısmet diyelim taner'im..

yok mu kimse bu akşam gelecekleri çoğaltalım ..

guneysu
13-03-2011, 23:47
yakup....... geçerken beni de al...........

SENOL
13-03-2011, 23:50
yakup....... geçerken beni de al...........

tek mi gidecen ulunay alır seni o da gider padişah gelirse..

Che Big
13-03-2011, 23:52
Yalniz Bursa degil,alamanyada da bir etkinlik calismasi var:):).......

buyrun bekleriz
http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=63257

bikmisbroker
14-03-2011, 00:00
Biz de KANADAYA bekleriz..

Hisse net KANADA bulusmasi.
http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=63259&p=5613953#post5613953

guneysu
14-03-2011, 00:12
tek mi gidecen ulunay alır seni o da gider padişah gelirse..

Ulunay giderse alır beni, gitmezse yakup alır..... arabayı sattım.....

montania
14-03-2011, 00:13

Atla Yenikapı'dan feribota, Mudanya'dan ben alırım...

SENOL
14-03-2011, 00:31

hayırdır nie sattın ...

guneysu
14-03-2011, 00:31
Anadolu yakasındayım, Yenikapı ters.....

Evden almaları lazım beni... bu kilo ile yürümek zor.... :)

montania
14-03-2011, 00:38
Anadolu yakasındayım, Yenikapı ters.....

Evden almaları lazım beni... bu kilo ile yürümek zor.... :)

O zaman Pendik'ten binersin, Yalova'dan alırım:)

Geçerken alan olmayacaksa, haberleşiriz gelip evinin önünden de alırım...

SENOL
14-03-2011, 00:49
yarın akşama kadar 21direncinin kırılmasını bekliyorum bakalım ne olacak..

hakansahin
14-03-2011, 00:51
geçerken beni de almayı unutmayın....

montania
14-03-2011, 00:55
yarın akşama kadar 21direncinin kırılmasını bekliyorum bakalım ne olacak..

13 direnci üzerinde iki gün kapanış yapmamız, yükselişi sindirmek için ve tahtanın geleği için olumlu algılanmalı...

21 direncini direkt kırıp üstüne çıkarsak, tahtada operasyon olduğu düşüncesi hakim olabilir bizim gibi "ky"'lerde...:)

guneysu
14-03-2011, 00:56
O zaman Pendik'ten binersin, Yalova'dan alırım:)

Geçerken alan olmayacaksa, haberleşiriz gelip evinin önünden de alırım...

yakup ve ulunay almaz ise...... haberleşiriz.....

tempestspor
14-03-2011, 01:20
iskender efendi konağı, botanik parkın içinde, toplantı vs. için ayrı salonları var. Şehir dışından gelip iskender yemek isteyenler için ideal olabilir.
http://www.kebapciiskender.com.tr/tr/?PID=58

SENOL
14-03-2011, 09:32
akşam gelen giden olmamış..hadi yeni hafta yeni yüzler yeni adayları bekliyorum ..

SENOL
14-03-2011, 18:49
yarın seans açılana kadar sayıyı en az 16 bilemedin 17 görmek istiyorum ..yoksa sabah seansından itibaren düzeltmeye başlıyacağım..:):):):)senedi olan geliyorum desin ..davetiye ücretini de erhan ya da wo1 kardeşime yollasınlar..gaza gelmeyin sakın benim yüzümden ne çıkar ne düşer..

GaKKoS
14-03-2011, 23:26
Bu süprizler kesin Selçuk abi ile Şenol abidir :kahkah: :p

SENOL
15-03-2011, 20:38
ne oldu yok muymuş gelen giden ..

SENOL
15-03-2011, 20:38
martın 15 i hala kim gelecek gidecek belli değil :)

SENOL
15-03-2011, 20:39
akşam yazdım kimse yazmazsa aşağı diye neyse çektik yukarı zor da olsa ..ben uyarımı yapayım ..hadin bana eyvallah ..

gemici
15-03-2011, 20:43
ne varmış bursada....................

ayhan53
15-03-2011, 20:56
iskender kebap kestane şekeri:)

SENOL
15-03-2011, 21:51

yeşşe :)

gemici
15-03-2011, 21:54

bu mudur bursa.................yanılıyorsunuz.............. ....

oz_turk16
15-03-2011, 22:32
Arkadaslar bursadan bir iki mekan yeri göstereyim..tarihi yerler:

oz_turk16
15-03-2011, 22:33
delete..malesef..

hakansahin
15-03-2011, 22:38
bu mudur bursa.................yanılıyorsunuz.............. ....

gemici abi zeytini de çok nefis..

GaKKoS
15-03-2011, 22:40
:) Maşallah kalabalık Bursa için 20 civarı iyi rakam değil en az 50 olması lazım istanbul ve çevre illerede yakın :he:

oz_turk16
15-03-2011, 22:41
delete..

gemici
15-03-2011, 22:41
gemici abi zeytini de çok nefis..

ne diyorsun ........osmanlının torunu......................

oz_turk16
15-03-2011, 22:43
cumalıkızık : gözlemeleri --vs. güzeldir..dizilere film olan evlerin mekanı...agırlıktan doalyı silmek zorunda kaldık..kusura kalmayınız.

erhanaxe
15-03-2011, 22:43
:) Maşallah kalabalık Bursa için 20 civarı iyi rakam değil en az 50 olması lazım istanbul ve çevre illerede yakın :he:
ben de öyle bekliyorum... :)
yeri ona göre ayarlattım :)

gemici
15-03-2011, 22:44

aman ha partal bir yer olmasın....................

erhanaxe
15-03-2011, 22:45
oz_turk16

dostum fotoların boyutlarını düşürsen iyi olur...
çok ağrlaştırdı burayı...
(süperler ama )

hakansahin
15-03-2011, 22:46
ne diyorsun ........osmanlının torunu......................

benim zeytinler bursadan geliyor.enfes diiiim;)

gemici
oz_turk16

dostum fotoların boyutlarını düşürsen iyi olur...
çok ağrlaştırdı burayı...
(süperler ama )
sorun bende sanmıştım...................

gemici
benim zeytinler bursadan geliyor.enfes diiiim;)

bana iznikten geliyor..................

erhanaxe
15-03-2011, 22:47
Sevgili hisse net dostları.
BURSA buluşmamızın ayrıntıları aşağıdaki gibi olacaktır;
yer:
URFALI HACI DAYI KEBAP
tophane saat kulesi yanı
http://www.urfalihacidayi.com/

tarih:03 nisan 2011 pazar
saat:13:00

yer seçimi konusundaki neden?
Hem Bursaya dışarıdan gelecek arkadaşlar için tarihi bir buluşma noktası...kale içi...
Osmangazi ve Orhangazi türbelerine mekan 100metre..

Ayrıca Panaromik Bursa manzarasını doya doya seyredeceğiz kısmetse...
ulaşım kolaylığı da cabası...şehrin tam göbeği...

zaman konusundaki neden?
Biliyorsunuz ki hisse.net buluşmalarından
12 Şubat (Nizam pide)
6 Mart (izmir-Özdilek)
ve teknik olarak göstergeler
3 Nisan Bursa buluşmasını göstersin istedim...
Şehir dışından ve Bursa'dan tüm hisse.net dostları davetlidir...

Sevgilerimle...

montania
15-03-2011, 22:49

Senin canın sağolsun, kırışırız maliyeti olur biter...

Gelen az olursa biz bize sohbet ederiz, fotoları görenler de ah keşkem diye türkü tutturur...:)

gemici
bursa da URFALI HACI DAYI KEBAP.........seçim süper..............

erhanaxe
katılım 50 değil 250 olacak :) :kahkah:

sitesine girin ve canlı canlı izleyin bakalım... :)

erhanaxe
15-03-2011, 22:51
gelsin dostlarrrrrrr...

1- süpriz
2- süpriz
3-erhanaxe
4-wo1
5-montania
6-casua1801
7-LDOGAN
9- k.ç.k.y
10-oz_turk16_bursa
11-redmask_bursa
12-md_bursa
13-birfani
14-montania'nın misafiri

gemici
15-03-2011, 22:51
yer ve manzara süpermiş...................

erhanaxe
15-03-2011, 22:52
bakalım 16 yı kim kapacak :)

oz_turk16
15-03-2011, 22:52
http://camlikahve.com/

mudanyadan 15 dak batıda kıyı kasabası olan yine dizilere konu meshur tirilye...ve manzarası ile fast food yiyecekleri ile bir kafeterya..(turistik oldugundan içki de var içenlere.)

montania
15-03-2011, 22:54
Urfalı Hacı Dayı iyi bir seçim olmuş...

Bursa dışından gelecek arkadaşlar panoramik Bursa manzarasına ve tarihi kale içine doyamayacaklar orası kesin...

Bir de, Urfalı Hacı Dayı'nın bosdanası çok farklı ve yemek sonrası mırra ikramı çok hoş oluyor...:)

gemici
süprizler açıklansın :kahkah: :he:

Neden saklıyonuz Şenol Abi ile Selçuk abiyi

imkb başkanı ve yiğit bulut...................

oz_turk16
özür ...farketmedim.boyut ayarlamayı bilmiyorum..eger cok sıkıntılıysa sileyim..
sorun bende sanmıştım...................

erhanaxe
http://camlikahve.com/

mudanyadan 15 dak batıda kıyı kasabası olan yine dizilere konu meshur tirilye...ve manzarası ile fast food yiyecekleri ile bir kafeterya..(turistik oldugundan içki de var içenlere.)
Trilye demeyelim...ZEYTİNBAĞI :)

çıkışta gideriz dostum :) :kahkah:

hakansahin
15-03-2011, 22:55
imkb başkanı ve yiğit bulut...................

o zaman karakolun yakınında bir yer seçilmesi lazım..;)

gemici
15-03-2011, 22:56

türbe var ya..................

oz_turk16
15-03-2011, 22:57
:super::super::super:
yer:
URFALI HACI DAYI KEBAP
tophane saat kulesi yanı

Hem Bursaya dışarıdan gelecek arkadaşlar için tarihi bir buluşma noktası...kale içi...

zaman konusundaki neden?
12 Şubat (Nizam pide)
6 Mart (izmir-Özdilek)

Sevgilerimle...

GaKKoS

:kahkah: :D

Hakan abi sen neden gitmiyorsun Marmaristen gel izmirden geçerken ufuk abil halil hocaları da alırısn :D

hakansahin
türbe var ya..................

çarpma yapmasın....

oz_turk16
15-03-2011, 22:58
valla ben resimleri koyarken yer kararı verilmiş...bir bursalı olarak zor durumda kaldık..yer bulamıoyoz diye paniklemiştik..:)
Trilye demeyelim...ZEYTİNBAĞI :)

çıkışta gideriz dostum :) :kahkah:

GaKKoS
Erkan o mekan çok palaymış :)

Bizim hissecilerde o kadar para yok , sponsor var mı ? :D

gemici
çarpma yapmasın....

çarpılmışı var..................

hakansahin
15-03-2011, 22:59

Hakan abi sen neden gitmiyorsun Marmaristen gel izmirden geçerken ufuk abil halil hocaları da alırısn :D

düldül olsa alırım...

bir araba var o da kızımın...

ona da üçümüz siğmayız:kahkah:

hakansahin
15-03-2011, 23:02
çarpılmışı var..................

hangisi daha etkili??

oz_turk16
15-03-2011, 23:03
yiğit buluta jölesi benden olacak..

oz_turk16
15-03-2011, 23:04
Hakan abimiz marmarisli öylemi..yaza bulusmayı duyar gibiyim.."hissenetliler akyakada"

gemici
15-03-2011, 23:05

daha önce kim veriyorsa ...................yine o verir............

oz_turk16
15-03-2011, 23:05
pala olmayan bir mekan da gakkos hocam..Köfteci yusuf... :) doya doya yeriz..soyalı köftelerden..ama hınca hınc dolu..yer bulunurmu bilmem..oda meshurdur..adam ayda 4 ton kıyma satıyor.:)

hakansahin
15-03-2011, 23:06

en az 5 kilo lazım...

erhanaxe
15-03-2011, 23:06

asıl pala sarıalanda(ULUDAĞ)

sponsor yok...
ben seçecem listeden... :kahkah:

hakansahin
15-03-2011, 23:07
Hakan abimiz marmarisli öylemi..yaza bulusmayı duyar gibiyim.."hissenetliler akyakada"

olabilir...güzel fikir..

gemici
15-03-2011, 23:07

bu ileri görüşüne istinaden yygymy ne olur onuda de.................

ASPİRİN
15-03-2011, 23:09
bu ileri görüşüne istinaden yygymy ne olur onuda de.................

Yahu sen de durup durup kitabın tam ortasından soruyorsun, daha oraya gelmedik ki ...

Saim Abi, hoşgeldin ,iyisin değil mi ???

montania
15-03-2011, 23:10
Bugün nihayet tahtaya dikkat çekebildik... İşlem hacmi giderek yükseliyor... Ama hala 14 deyiz, 21 direncine kadar durmak yok, yola devam...:)

gemici
15-03-2011, 23:11
Yahu sen de durup durup kitabın tam ortasından soruyorsun, daha oraya gelmedik ki ...

Saim Abi, hoşgeldin ,iyisin değil mi ???

seni görmek yeterli iyi olmak için........gidip ilacımı içeyim hatırlamışken........bu arada sen nasılsın..................

gemici
15-03-2011, 23:12
Bugün nihayet tahtaya dikkat çekebildik... İşlem hacmi giderek yükseliyor... Ama hala 14 deyiz, 21 direncine kadar durmak yok, yola devam...:)

grafiği koyda öyle görelim.....kafadan sallama.................

oz_turk16
15-03-2011, 23:14
resimler yükleme yapmaması içinsilinmiştir...bu kadar manzara yeter..diyelim :)

ASPİRİN
15-03-2011, 23:16
seni görmek yeterli iyi olmak için........gidip ilacımı içeyim hatırlamışken........bu arada sen nasılsın..................

Çok şükür iyiyim abi , ev aynı, hanım aynı, çocuk aynı, araba aynı, iş aynı ...........değişiklik yok ...:oley:

oz_turk16
15-03-2011, 23:18
yatırım tavsiyesi olmasın...3 nisana kadar % 100 getiri olacak bir hisse söleyin .sponsorunuz olalım.. :)

asıl pala sarıalanda(ULUDAĞ)

sponsor yok...
ben seçecem listeden... :kahkah:

gemici
15-03-2011, 23:18
Çok şükür iyiyim abi , ev aynı, hanım aynı, çocuk aynı, araba aynı, iş aynı ...........değişiklik yok ...:oley:

şanslısın..................en azından seni şutlamış olabilirlerdi...................haline şükret..................

ASPİRİN
15-03-2011, 23:19
yatırım tavsiyesi olmasın...3 nisana kadar % 100 getiri olacak bir hisse söleyin .sponsorunuz olalım.. :)

Siz söyleyin, ben bu sene boyunca tüm gezilerin sponsoru olayım ...:yes:

gemici
15-03-2011, 23:21

almanya kanada dahil mi............

ASPİRİN
15-03-2011, 23:21
şanslısın..................en azından seni şutlamış olabilirlerdi...................haline şükret..................

Harbiden ya , bunu hiç düşünmemiş idim , maskara olmadığımıza şükür ...

ASPİRİN
15-03-2011, 23:23
almanya kanada dahil mi............

Malı mülkü satabilirde yatırabilirsem o da DAHİL ...

gemici
15-03-2011, 23:23
Harbiden ya , bunu hiç düşünmemiş idim , maskara olmadığımıza şükür ...

erkek sığınmaya alırdık merak etme.................laleli de...............

ASPİRİN
15-03-2011, 23:24
erkek sığınmaya alırdık merak etme.................laleli de...............

Düşmediğimiz, görmediğimiz bir orası kalmıştı , Allah muhafaza etsin ...

Topiğe verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz, Gemici abi ile hasret giderdik, hoş görün ...

oz_turk16
15-03-2011, 23:26
3 nisana yetişmezki hocam...bendekiler kaplumbaga mbarek kesildiler....:) baksana deprem-arap-radyasyon-tichet-bernanke-seçim derken güme gidiyorlar. :)

ayhan53
15-03-2011, 23:27
kınalıkızık yada cumalıkızık gibi bi yerdi şelale gelin kayası bi şeyler diyorlardı unuttum 15 sene olmuştur dere içerisinde güzel yerler vardı

montania
15-03-2011, 23:37
kınalıkızık yada cumalıkızık gibi bi yerdi şelale gelin kayası bi şeyler diyorlardı unuttum 15 sene olmuştur dere içerisinde güzel yerler vardı

Şelale Saitabat köyünde...
Köydeki bayanların kurduğu kooperatife ait mekanda mükemmel köy kahvaltısı yapma imkanı mevcut...
Sunulan kahvaltılıkların tümü kendi ürünleri, hele bir sinör yapıyorlar ki yeme de yanında yat...
Pazar sabahları harika oluyor, ama mutlaka rezervasyonu önceden yaptırmak lazım...:)

ayhan53
15-03-2011, 23:40
Şelale Saitabat köyünde...
Köydeki bayanların kurduğu kooperatife ait mekanda mükemmel köy kahvaltısı yapma imkanı mevcut...
Sunulan kahvaltılıkların tümü kendi ürünleri, hele bir sinör yapıyorlar ki yeme de yanında yat...
Pazar sabahları harika oluyor, ama mutlaka rezervasyonu önceden yaptırmak lazım...:)

evet oralarda biyerde bayanlar gözleme yapıyordu yemiştim

montania
15-03-2011, 23:51
evet oralarda biyerde bayanlar gözleme yapıyordu yemiştim

Hatırladığın yer muhtemelen Cumalıkızık köyü'dür.
Emrah'ın oynadığı "Kınalı kar" dizisi çevrildikten sonra oranın içine ettiler, mahşer yeri gibi oluyor hafta sonları...

LDOGAN
16-03-2011, 00:45
Eskişehirden tekrar selamlar...takip etmeye çalışıyorum.sonuç varmı ?

erhanaxe
16-03-2011, 00:47
yer:
URFALI HACI DAYI KEBAP
tophane saat kulesi yanı

zaman konusundaki neden?
12 Şubat (Nizam pide)
6 Mart (izmir-Özdilek)

Sevgilerimle...

Eskişehirden tekrar selamlar...takip etmeye çalışıyorum.sonuç varmı ?

Sevgilerimle...

LDOGAN
16-03-2011, 01:08
Sevgilerimle...

teşekkürler erhan..güzel seçim...nasipse tekrar görüşeceğiz....iyi akşamlar...

guneysu
16-03-2011, 01:15
ne varmış bursada....................

Gidelim gemici abi...... ulunayı ve doktoruda alırız........

BARON69
16-03-2011, 01:24
erhan arkadaşım bursaya gelmeyi, senin gibi dostları ve arkadaşları görmeyi çok isterim.ancak bu aralar işlerim çok yoğun ayarlayabilirsim mutlak gelirim.sevgi ve selamlar.

erhanaxe
16-03-2011, 01:26
erhan arkadaşım bursaya gelmeyi, senin gibi dostları ve arkadaşları görmeyi çok isterim.ancak bu aralar işlerim çok yoğun ayarlayabilirsim mutlak gelirim.sevgi ve selamlar.

İnşallah fırsatınız olurda gelebilirsiniz...

sevgilerimle...

LDOGAN
16-03-2011, 01:33

işler önemli tabide,bizim buluşmamız lazım...izmirde nasip olmadı.biliyorsun.burada keşke olsa....

wo1
16-03-2011, 12:12
Gidelim gemici abi...... ulunayı ve doktoruda alırız........

gelin selim abi tanışalım sizinlede , hacı dayının altı arap şükrü bu arada :kahkah: bursa böyle bir memleket işte ;)

bayram07
16-03-2011, 12:52
istanbulda bir işim var.
eger toplantı tarihine kadar kendiliğinden cozulemez ise toplantıdan bir gun oncesine alarak istanbuldaki isimi bitirip yanınıza gelmeyi planlıyorum. Eger toplantıdan once halledilirse gelmem zorlasır. mart sonuna belli olur. yedeklere benide yazarsanız sevinirim.

Halil64
16-03-2011, 13:38
grafiği koyda öyle görelim.....kafadan sallama.................

Gemici abi nasılsınız ? :)

Halil64
16-03-2011, 13:39

İyi fikir. :he:

erhanaxe
17-03-2011, 14:23
İyi fikir. :he:

Halil abi Ford ile gel...
bekleriz Yeşil Bursamıza... ;)

Halil64
17-03-2011, 14:58
Halil abi Ford ile gel...
bekleriz Yeşil Bursamıza... ;)

İnşallah Erhanım ... :)

Avatarda gördüğün gibi arabamla yeşil alanda yeşil Bursa için hazırlık yapıyorum. :he:

montania
17-03-2011, 17:00
Şu listenin son halini güncellemek lazım...
Liste son olarak 14 kişide kalmıştı...

erhanaxe
17-03-2011, 20:56
1- süpriz
2- süpriz
3-erhanaxe
4-wo1
5-montania
6-casua1801
7-LDOGAN
9- k.ç.k.y
10-oz_turk16_bursa
11-redmask_bursa
12-md_bursa
13-birfani
14-montania'nın misafiri
15-

16. sırayı kim kapacak bakalım :)

sitesine girin ve canlı canlı izleyin bakalım...

guneysu
17-03-2011, 21:06
Reha Kaya dostumla gonuşayım bir... belki oda izin alıp gelebilir....

erhanaxe
17-03-2011, 21:07

Mekanın altı arap şükrü :kahkah:

reha kaya
17-03-2011, 21:18

Ne izni!!! :kahkah:

Yalnız, otopark sorunu ve şehiriçi trafiği beni düşündürüyor.

reha kaya
17-03-2011, 21:20
Mekanın altı arap şükrü :kahkah:

Memlegete, nasıl döncez peki!!! :oley:

erhanaxe
17-03-2011, 21:22

kendi otoparkı var ;) sıkıntı olmaz...

trafik ile ilgili sorun olacağını sanmıyorum...

guneysu
17-03-2011, 21:28

Hayde Ortak, Atla gelme, araba ile gel... :):) madem izin işi tamam....

Senin sözüne güvenirim......

erhanaxe
17-03-2011, 21:31
Memlegete, nasıl döncez peki!!! :oley:

:sarhos:
:cheers:
:ley:

:düsün:

reha kaya
17-03-2011, 21:37

Hiç bilmiyorum oraları, çocukluğumdan beri gitmedim. :notr:

1 Ay önce yolu şaşırdım, kendimi Mudanya yolunda buldum. :kahkah:

Ne inşaatı varsa, rezaletin daniskasını çektim. :vurkafa:

reha kaya
17-03-2011, 21:40
Hayde Ortak, Atla gelme, araba ile gel... :):) madem izin işi tamam....

Senin sözüne güvenirim......

Sözüm zaten tektir, hasta sökel olmadıkça. :yes:

At devri geçti, tumofillen gelirim, iki adım yer. :bravo:

Emme, trafik/park dedinmi, ben yogum. :notr:

Başka yer yokmuydu, goca Bursada, şehrin tam göbeğini buldunuz? :vurkafa:

erhanaxe
17-03-2011, 21:41
Hiç bilmiyorum oraları, çocukluğumdan beri gitmedim. :notr:

1 Ay önce yolu şaşırdım, kendimi Mudanya yolunda buldum. :kahkah:

Ne inşaatı varsa, rezaletin daniskasını çektim. :vurkafa:

mekan çok bilindik yerde...Çok kolay bulursunuz :) ... (mudanyaya uzak :kahkah: )

guneysu
17-03-2011, 21:42
bende heç gitmedim..... Türkiye haritasını alıyorum elime.... yola devam........

erhanaxe
17-03-2011, 21:44
bende heç gitmedim..... Türkiye haritasını alıyorum elime.... yola devam........
OSMANLINI KURUCUSUNUN YANI BAŞI :) 100metre...
çok kolay ;)

reha kaya
17-03-2011, 21:49
mekan çok bilindik yerde...Çok kolay bulursunuz :) ... (mudanyaya uzak :kahkah: )

OSMANLINI KURUCUSUNUN YANI BAŞI :) 100metre...
çok kolay ;)

Golay, golay, deyene bak, ben de Bursada otursam, golay derdim. :oley:

Metro/Carrefour/Real v.s. ve İzmir yolu/Yalova yolundan ibarettir, benim Bursam. :kahkah:

gemici
18-03-2011, 00:01
bursada bir şey mi varmış...................

erhanaxe
18-03-2011, 00:59
http://www.canakkaletr.com/wp-content/uploads/18mart2-small.jpg

derebeyi
18-03-2011, 02:35
hesapları rallici başkan ayhan abi öderse bende gelirim ne olmuş yani :) o kadar ralli yaptı ..........

reha kaya
18-03-2011, 10:37
hesapları rallici başkan ayhan abi öderse bende gelirim ne olmuş yani :) o kadar ralli yaptı ..........

O, çakma rallici, anca çekyatta kendi kendine ralli yaptığını sanarak avunur. :kahkah:

sahiici
18-03-2011, 11:51
gelsin dostlarrrrrrr...

1- süpriz
2- süpriz
3-erhanaxe
4-wo1
5-montania
6-casua1801
7-ldogan
8-levent abi sen konuş bear_bull abi ile yeri hazır
9- k.ç.k.y
10-oz_turk16_bursa
11-redmask_bursa
12-md_bursa
13-birfani
14-montania'nın misafiri
15-sahici

guneysu
19-03-2011, 00:32
gelsin dostlarrrrrrr...

1- süpriz
2- süpriz
3-erhanaxe
4-wo1
5-montania
6-casua1801
7-ldogan
9- k.ç.k.y
10-oz_turk16_bursa
11-redmask_bursa
12-md_bursa
13-birfani
14-montania'nın misafiri
15-sahici
16. 4 kişilik sürpriz.. %83.29 ihtimalle.........

montania
19-03-2011, 00:37
gelsin dostlarrrrrrr...

1- süpriz
2- süpriz
3-erhanaxe
4-wo1
5-montania
6-casua1801
7-ldogan
9- k.ç.k.y
10-oz_turk16_bursa
11-redmask_bursa
12-md_bursa
13-birfani
14-montania'nın misafiri
15-sahici
16. 4 supriz.. %83.29 ihtimalle.........

bear_bull'un adı telaffuz edilmiş, o halde sürpriz sayılmaz... 16.sıraya yazılan 4. sürpriz ise üçüncü sürpriz kim ve gelmeye niyetlenirse 17. sıraya mı yazılacak?:):):)

guneysu
19-03-2011, 00:48
bear_bull'un adı telaffuz edilmiş, o halde sürpriz sayılmaz... 16.sıraya yazılan 4. sürpriz ise üçüncü sürpriz kim ve gelmeye niyetlenirse 17. sıraya mı yazılacak?:):):)

yahu 4 supriz derken. 4 kişilik bir supriz demek istedim.... :oley: % 83.29 ihtimalle...

ilk 2 suprizi bilmiyorum... 3. supriz yok zaten.. :kahkah:

DERİN HİSSE
19-03-2011, 00:52
1- süpriz
2- süpriz
3-erhanaxe
4-wo1
5-montania
6-casua1801
7-ldogan
9- k.ç.k.y
10-oz_turk16_bursa
11-redmask_bursa
12-md_bursa
13-birfani
14-montania'nın misafiri
15-sahici
16- 4 supriz.. %83.29 ihtimalle.........
17- Derin Hisse ( Bymakas-Tuncay )

montania
19-03-2011, 00:53
Vayy, harbi sürpriz işte bu... Baba bir sponsormuş bulunmuş anlaşılan, hemi de tomofillisinden:)

erhanaxe
19-03-2011, 01:08
Arkadaşlar merhaba,
zamanlama ile ilgili ufak bir hata yaptık sanırım bir güncelleme yapacağız...:( :)
öncelikle özelden mesaj atan arkadaşlar oldu tamda 2-3 nisan haftası Açık öğretim sınavları varmış...atlamışız :(

neyse yeni tarihimiz...
10 nisan...

yer:
URFALI HACI DAYI KEBAP
tophane saat kulesi yanı

KAMERLAR CANLI...
http://81.214.220.93:8001/

tarih:10 nisan 2011 pazar

Sevgilerimle...

erhanaxe
19-03-2011, 01:11
1- süpriz
2- süpriz
3-erhanaxe
4-wo1
5-montania
6-casua1801
7-ldogan
9- k.ç.k.y
10-oz_turk16_bursa
11-redmask_bursa
12-md_bursa
13-birfani
14-montania'nın misafiri
15-sahici
16- 4 supriz.. %83.29 ihtimalle.........
17- Derin Hisse ( Bymakas-Tuncay )
18-

güncel listemiz...

gemici
19-03-2011, 01:13
sürpriz doğru yazılışı...................kamilse gelenler süpriz de yazılabilir..................kamil= akıllı,bilgili,dünya görüşü yüksek kişi demek..............

erhanaxe
19-03-2011, 01:19
sürpriz doğru yazılışı...................kamilse gelenler süpriz de yazılabilir..................[ı]kamil= akıllı,bilgili,dünya görüşü yüksek kişi demek[/ı]..............
bazıları r leri söyleyemez ben EKSİK yazIYORUM

gemici
19-03-2011, 01:21
bazıları r leri söyleyemez ben EKSİK yazIYORUM

kaç kişi var......tek sen değilsin......................

montania
19-03-2011, 01:23
Bütün dostların süypyiz yapmasını bekliyoruz... Mekan dolup taşar, kahvehanelerden sandalye aranırız inşallah...

erhanaxe
19-03-2011, 01:27
Bütün dostların süypyiz yapmasını bekliyoruz... Mekan dolup taşar, kahvehanelerden sandalye aranırız inşallah...

yer bulamayanlar internet kafeden katılacak :)

KAMERLAR CANLI...

amcanın biri temizlik yapıyor şuan :) :kahkah:

erhanaxe
19-03-2011, 01:29
yer bulamayanlar internet kafeden katılacak :)

KAMERLAR CANLI...

amcanın biri temizlik yapıyor şuan :) :kahkah:

ooo temizlik bitmiş cıgarayı yakmış bile amca :)

galatasaraylı mı ne? :kahkah:

montania
19-03-2011, 02:54
Amca temizliği bitirmiş, mekan şimdiden 10 nisan için hazır...

SENOL
19-03-2011, 11:18
kadro iyicene çoğalmış..bakalım izmiri geçebilecekmi..hadin bakalım ..ben de gelmeyi çok istiyorum ama o kadar çok yoğunum ki o sıra..hatta o gün doğum günüm..zor olacak zor..gelemezsem şimdiden ..sizlere iyi eğlenceler..

k.ç.k.y
19-03-2011, 12:43
işlerimin yoğunluğu dolayısı ile bursa toplantısa gelemeyeceğim..Katılan tum arkadaslara iyi eğlenceler,bol muhabbetler

hiakkaya
19-03-2011, 14:35
fenevbahçe gibi olmuş bu montania :)

erhanaxe
19-03-2011, 16:04
yer:
URFALI HACI DAYI KEBAP
tophane saat kulesi yanı

KAMERLAR CANLI...

Sevgilerimle...

bikmisbroker
19-03-2011, 16:10
Kamera Sifre istiyor.. :))))

erhanaxe
19-03-2011, 16:18
1-erhanaxe
2-wo1
3-montania
4-casua1801
5-ldogan
6-bear_bull
7-oz_turk16_bursa
8-redmask_bursa
9-md_bursa
10-birfani
11-sahici
12-guneysu
13- Derin Hisse ( Bymakas-Tuncay )
14-

güncel listemiz...

süpriz isimler katılamıyor...malesef...
Lütfen gelecek arkadaşlar listeye ismini eklesin...
rezarvasyon ona göre yapılacaktır...

AYRICA BELİRTMEYE GEREK YOK AMA YİNEDE YAZALIM;HERKES KENDİ HESABINI ÖDEYECEKTİR...
Menü geniş zaten :)

erhanaxe
19-03-2011, 16:19
Kamera Sifre istiyor.. :))))

şifre enter :)
yani tamam a tıklayın yeter...
BU sayede sizde katılacaksınız kanadadan ...
kayıt yaptırmaya gerek yok kamera izleyicileri için :kahkah:

bikmisbroker
19-03-2011, 16:39
Supermis.. :))))
Birsey degil gozum kalacak kebaplarda!
Bi tarafimiz sisecek.

Yasaklanmali boyle mustehcen kebap yayinlari :kahkah:

(ayy sevsinler ZOOM da var!!)

tosbaga
19-03-2011, 20:19
yer:
URFALI HACI DAYI KEBAP
tophane saat kulesi yanı

KAMERLAR CANLI...

Sevgilerimle...

Aksilik olmadikca bende orda olcam .topigi gec gordum :)

SENOL
19-03-2011, 22:58
1-erhanaxe
2-wo1
3-montania
4-casua1801
5-ldogan
6-bear_bull
7-oz_turk16_bursa
8-redmask_bursa
9-md_bursa
10-birfani
11-sahici
12-guneysu
14-

güncel listemiz...

süpriz isimler katılamıyor...malesef...
Lütfen gelecek arkadaşlar listeye ismini eklesin...
rezarvasyon ona göre yapılacaktır...

AYRICA BELİRTMEYE GEREK YOK AMA YİNEDE YAZALIM;HERKES KENDİ HESABINI ÖDEYECEKTİR...
Menü geniş zaten :)

14 ü geçtik derken gene 13 direncine takılmışsınız..14 kalkarsa 21 olur :)

ÇifteVatandaş
20-03-2011, 01:36
Birinci sürprizi silebilirsiniz, ben gelemeyecegim. :)

Bir Bursali olarak gelmek isterdim ama hastaligimdan sonra ise yeni basladim ve izin almam cok zor. Hemde ucak bilet fiyatlari da ucaklardan daha yukariya ucmus vaziyette. Bu sene biletler gercekten abartili oldu ama aaa. :grrr:

hiakkaya
20-03-2011, 02:07
amcam hala sigara içiyo yaaa :)))))))))))
Amca temizliği bitirmiş, mekan şimdiden 10 nisan için hazır...

wo1
20-03-2011, 02:44
Birinci sürprizi silebilirsiniz, ben gelemeyecegim. :)

Bir Bursali olarak gelmek isterdim ama hastaligimdan sonra ise yeni basladim ve izin almam cok zor. Hemde ucak bilet fiyatlari da ucaklardan daha yukariya ucmus vaziyette. Bu sene biletler gercekten abartili oldu ama aaa. :grrr:

aa gercekten uzuldum , sızın gıbı bırını tanımak tanısma cok ısterdım

saygılar

SENOL
20-03-2011, 15:02
yok mu bir numara...

erhanaxe
20-03-2011, 15:50
http://www.vindir.org/video/share.php?vid=MzMwODA=

BURSAMIZIN TANITIMI !!!

SENOL
20-03-2011, 22:28
yok mu arttıran :)

k.ç.k.y
20-03-2011, 22:35
yok mu arttıran :)

eksilten var :P

SENOL
20-03-2011, 22:38
eksilten var :P

işiniz gücünüz eksiltmek zaten ..bak selim su da 4 kişi dedi tek kalmış:)selimsu abey yol sponsorum olsanaşaka tabiki..

SENOL
20-03-2011, 23:40
yok mu yenilikçi ..

tosbaga
20-03-2011, 23:46
bayanlarda olacaksa yada var ise yada eş ile gelen varsa ona göre tospaayı iki kişi yazabiliriz.. al sana yenilik Şenol abeyy :):)

SENOL
20-03-2011, 23:56
bayanlarda olacaksa yada var ise yada eş ile gelen varsa ona göre tospaayı iki kişi yazabiliriz.. al sana yenilik Şenol abeyy :):)
sevgilinle mi gitcen uşağum ..ben gidemiyorum ki..o gün doğum günüm..gelirsem sponsorlar bulmam lazım ..
1.sponsor (yol için)
2.sponsor(toplantı yerinin hesabı için)
3.hediye(doğum günüm için)
4.dublör(doğum günümde bursaya gittiğim için benim yerine eşimden lafları dinlesin diye:)
5.sponsor(gidersek nike den yapılacak alışverişi karşılaması için)
6.uçak (ogün geri dönerken bir an önce evdeki partiye yetişebilmem için)
kalan durumları da ben karşılarım gelirsem tabiki:)ama icraat..yok 6 süpriz iptal olmuş bir anda..kimdiler merak ediyorum ..

guneysu
20-03-2011, 23:57
işiniz gücünüz eksiltmek zaten ..bak selim su da 4 kişi dedi tek kalmış:)selimsu abey yol sponsorum olsana

yalnız gitmem zaten, %83.26 olarak 4 kişi gideceğiz.... demiştim...

tarih değişmiş.... tekrar görüşmem lazım onlarla....

son durum ne olur bilmiyorum... zaman daha çok var....

SENOL
21-03-2011, 00:13
yalnız gitmem zaten, %83.26 olarak 4 kişi gideceğiz.... demiştim...

tarih değişmiş.... tekrar görüşmem lazım onlarla....

son durum ne olur bilmiyorum... zaman daha çok var....

benim yazdığım yazının görünmezini görmemişsin sanırım abi..

erhanaxe
21-03-2011, 00:15
var mı acıkan??? :)

http://www.urfalihacidayi.com/menu/05_urfa_adana_kebap.jpg

erhanaxe
21-03-2011, 00:16
http://www.urfalihacidayi.com/menu/01_hacidayi_special.jpg

erhanaxe
21-03-2011, 00:23
adını yazdırmayan kameradan bakar şimdiden süleyem....

demedi demeyin... :kahkah:

erhanaxe
21-03-2011, 00:26
1-erhanaxe
2-wo1
3-montania
4-casua1801
5-ldogan
6-bear_bull
7-oz_turk16_bursa
8-redmask_bursa
9-md_bursa
10-birfani
11-sahici
12-guneysu
14-

güncel listemiz...

tosbağa kardeşim adını ekle listeye alttan alttan bakmakla olmaz :kahkah:

inşallah gelirde bizlere neşe katarsın...

SENOL
21-03-2011, 00:27
http://www.urfalihacidayi.com/menu/01_hacidayi_special.jpg

ben bunu tek götürürüm menü fiyatı nedir gelirsem bundan yiyeyim..gelirsem cumadan mendilde açayım :)

SENOL
21-03-2011, 00:28
adını yazdırmayan kameradan bakar şimdiden süleyem....

demedi demeyin... :kahkah:

kameradan bakmak ücretsizse ben oradan bakayım ..

montania
21-03-2011, 00:32
kameradan bakmak ücretsizse ben oradan bakayım ..

Nizam'daki toplantının fotolarını ekletene kadar göbeği çatladı milletin...

Yok öyle beleşe kameradan seyretmek, o gün sansür uygulatacağız kameralara...:)

Makul bir ücret karşılığında kamera için şifre verilebilir tabii:):):)

LDOGAN
21-03-2011, 00:37
ben bunu tek götürürüm menü fiyatı nedir gelirsem bundan yiyeyim..gelirsem cumadan mendilde açayım :)

:D altında 2-4 kişilik diyor şenol :) gel beraber yiyelim.... tek ağır gelir :D

SENOL
21-03-2011, 00:41
:D altında 2-4 kişilik diyor şenol :) gel beraber yiyelim.... tek ağır gelir :D

hoca sen rahat ol bişicik olmaz da gelmem zor olacak çok parti ayarlanmış bana o gün için ..doğum günüm diye..