PDA

View Full Version : NBA -İ "still" love this game-

egecal
05-09-2005, 14:58
Yeni sezonda NBA..

Kaldığımız yerden devam edelim.

egecal
05-09-2005, 21:51
hiç mi ilgi yok yaw :(:(

hakanen
05-09-2005, 22:28
Olmaz olur mu Egecal :D
Dur bir sezon başlasın yahu..

egecal
05-09-2005, 22:30
Olmaz olur mu Egecal :D
Dur bir sezon başlasın yahu..

Tamam ama kaçışmayın bir yerlere.nba studio yapalım hissenette :D

hakanen
05-09-2005, 22:34
Zaten 3-5 kişiyiz ,tek pota maç bile yaparız :cheers:

egecal
05-09-2005, 22:39
Zaten 3-5 kişiyiz ,tek pota maç bile yaparız :cheers:

:D:D tamamdır.zaten nba stüdyo da 3 kişi farketmez :D

egecal
11-09-2005, 12:59
Şöyle ön tahminlerimizi yapalım..

east-west allstar maçı bu kez east te kalır.
doğu finali miami-detroit olur.detroit belki olmayabilir ama miami bu sene dağıtcak ortalığı.
batı finali (batıyı pek sevmem:)) pheonix-san antonio geçiyor içimden..Texas bırakmaz yine.
NBA finali san antonio-miami olur bence.
NBA şampiyonu MiAMi HeAt olur.
mvp/en değerli oyuncu dwyane wade(amiiin) yada shaq yada iversen yada tim duncan.

benim tahminlerim bunlar.
Saygılarımla,

pinky
12-09-2005, 00:42
Gelmiş gecmiş en büyük oyunculardan biri olan Boston Celtics'li Bob Cousy ve Şampiyonluklar kazanmış Coach Red Auerbach 1960 lı yılların başında İstanbula geldiler. Kendilerine Türk iş adamları klübünde bir kokteyl verildi. O kokteylde ben de vardım. Her ikisiyle bolca sohbet ettim. Arnold "Red" Auerbach'ın 1952 de yazdığı Basketball adlı kitabı bende daha önceden vardı ve kendisini iyi tanıyordum.

kırmızı
25-09-2005, 19:57
nba siz olurmu batuğ.com ve hisse net nba .com sık kullanıların vazgeçilmezleri

pinky
27-09-2005, 11:56
Bilen var mı?

bostonceltics
28-09-2005, 17:39
İyi akşamlar... Big Ben'e benziyor resimdeki vatandaş

hakanen
28-09-2005, 20:13
Evet bu bizim deli Ben Wallace :D

pinky
28-09-2005, 22:48
...

pinky
29-09-2005, 12:47
NBA'de geçen sezonun Atlantic Grubu lideri Boston Celtics, takımın başarılı GM'i Chris Wallace ile 2 yıllık konrat yeniledi !.. Bir çok takımın bünyesine katmak istediği Wallace projelerinin devamı için Celtics'de kalmayı tercih etti !..

NBA'in önde gelen ekiplerinden Boston Celtics GM(genel menajer) Chris Wallace'a 2 yıllık yeni sözleşme teklif etti ve Wallace'da kontratını 2007 - 2008 sezonunun sonuna kadar uzattı !..

Celtics'de genel menajer olarak 9. sezonuna girecek olan Chris Wallace oluşturduğu yeni ve genç kadro ile beğeni topladı ve takımın hasret olduğu başarıların geri geleceğinin habercisi oldu !.. "Dünya çapındaki basketbol bilgisi ve takımidaresindeki önemli rolü Celtisc için vazgeçilmez" diyen Celtics Basketbol Operasyonları başkanı Danny Ainge, GM'in takımda kalmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi !..

Wallace, Celtics'e gelmeden önce Miami Heat, Portland, Debver, Los Angeles Clippers ve new York'ta yöneticilik yapmıştı !.. Wallace'ın da büyük katkısı olan yeni kadrı geçen sezon Atlantik Grubu liderliğini elde etti ve 82 maçın 45'inikazanmayı başardı !.. Play-Off'a yükselen takım 7 maçlık serinin sonunda Indiana'ya elenmişti !..

pinky
03-10-2005, 16:25
Basket Poster dergisinin Ekim sayısında NBAseverlerin yaptıkları smaçları büyük hayranlıkla izledikleri ve Slam Dunk denildiğinde akla gelen ilk isimler olan Michael Jordan, Vince Carter, Tracy McGrady, Kobe Bryant, Josh Smith ve Desmond Mason'ın posterleri var.

Ayrıca LeBron James ve Dirk Nowitzki’nin Nike’ın yeni ilanlarının posterleri de bu sayıda yer almakta. 18 NBA oyuncusunun çıkartmasının da yer aldığı Basket Poster'in bu sayısında 3 aydır ara verilen eksik sayı ve abonelik formuda yer almakta...

egecal
05-10-2005, 18:36
aaa bu bizim kütük :D umarım hala kütük değildir ama kütük olsa ve şut atmasa da pota altında deli bir şey ...

Wallace X2 nin ilki ... :D