PDA

View Full Version : Hanim 1.0 Programi, Bu Programi Deneyİn........

MANIAC TRADER
12-09-2005, 20:11
Geçen gün yeni bir programla tanıştım.

-Nasıl mi oldu? Bakın anlatayım:

"Üniversite" oturumunu kapatıp yeni bir ise "login" olunca ailecek gidip "Hanim 1.0" adli programın lisanslı full versiyonunu Allah'ın emri, Peygamber'in kavliyle aldık geldik.

Tabii önce program yazarlarına cash (mehir) ödeyip register ettikten sonra... Hemen "setup"i çalıştırıp programı kurdum. Öncelikle programın çok güzel bir kullanıcı arabirimi var... Ayrıca, çok da kullanışlı... Masaüstünü temizliyor, geri dönüşüm kutusunu boşaltıyor, gereksiz dosyaları siliyor, hard diski birleştiriyor, virüs bulaşır da Windows hastalanırsa onu "disinfect" ediyor, elektrikler gider de PC acıkırsa "power source"u çalıştırarak onu besliyor vs... Daha başka özelliklerini de herhalde kullandıkça keşfedece im.

- "Hanim 1.0" programının ayrıca birkaç sene de bir "Bebe 1.0"
adli küçük bir programcık üretme özelli i var.

- "Bebe 1.0" do unca "Hanim 1.0" onun tüm bakımını üstleniyor ve onu her türlü virüs ve "trojan"dan koruyor. Bu küçük programcık ise enteresan bir şey... Gün geç tikçe büyüyor ve kısa sürede kendini "Yaramaz Welet 2.0"a çeviriyor. Ondan sonra görün başınıza gelenleri... Masaüstünü da ıtmak, MP3 ve bilumum ses dosyalarını oynatarak kafanıza a rıtmak, "harddisk"in orasını burasını "format"lamak, "mouse"u sol el kullanıcıları için ayarlamak, "Network"unuzdaki a komşularının "Yaramaz Welet 2.x"leriyle FIFA oynarken aya ını baca ını kırmak, arkadaşlarınıza sizin adınıza olmadık mesajlar ve en son sürüm virüsler göndermek gibi haylazlıklar onu anlatmaya yeter de artar bile herhalde... Baktınız dayanamayacaksınız bu küçük programı bir CTRL+ALT+DEL tokadıyla sonlandırabilirsiniz.

-"Hanim 1.0" programının "bug"lari da yok de il... Daha program? kurarken kırk yıllık "Anne 7.0"inizi, "Kaynana 1.0"a çeviriyor. Daha da kötü olanı ise bu iki programın birbiriyle çakışıyor oluşu...

-"Hanim 1.0" ve "Kaynana 1.0"i birlikte çalıştırdı ımda "Hanim 1.0", "Anne 7.0"in üstesinden geldi ve onu "uninstall" ederek "system halted" yazan mavi bir ekranla tepkisini ortaya koydu. Ben de bundan ders alıp artık iki programı birlikte çalıştırmamaya karar verdim. Size de böyle yapmanızı tavsiye ederim.

-"Hanim 1.0"in masrafları sürekli "skin" de iştirdi i ve ödemeleri sizin kredi kartınızla yaptı ı için bitmek bilmiyor. Sonra çok da kıskanç... İkinci bir "Hanim 1.x"i bilgisayarınızda çalıştırmanıza bir türlü izin vermiyor. E er programı edinmeden önce "Kız Arkadash 2.3" veya "Sevgili 5.0" gibi programların "trial" versiyonlarını kullandıysanız yandınız... Sakin ha bunu "Hanim 1.0" a çaktırmayın, sonuçta Windows'un çökmesi gibi bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu arada "Hanim 1.0"in yanında gelen "Baldız Pro", "Bacanak SE" ve "Kayınpeder Gold" gibi programlar da ileride sizin için problem teşkil edebilir.

-Onun için mümkün oldu unca onlarla sistemin arasını iyi tutmaya gayret edin.

- YADA SİZ SİZ OLUN, SAKIN HA BİLMEDİĞİNİZ BU TÜR PROGRAMLARI KULLANMAYIN

MANIAC TRADER
18-12-2005, 17:48
Değerli Teknik servis,

Geçen yıl aldığım "ErkekArkadaş 5.0" programını "Koca 1.0" seviyesine
yükselttim.Ama tüm sistem performanslarında bir yavaşlama söz konusu,
özellikle "ErkekArkadaş 5.0" bölümünde bulunan "Çiçek 8.0" ve
"MumIşığındaYemek 6.3" işlemleri "Koca 1.0" programında yok. "Koca 1.0"
programı devreye girince bir çok program devre dışı kaldı, "Romantizm 9.5"
ile "Özelİlgi 6.5" kesinlikle devre dışı, ama bunun yerine "Sınırsız TV
0.4" ve "Maraton 1.35" sürekli çalışıyor."Sohbet 8.0" ve "EvTemizliği 2.6"
sistemi çökertiyor. "Kavga 5.3" programı fayda etmedi. Ne yapmam
gerikiyor.

İmza Umutsuz

Sayın Umutsuz.

Bir kere bu olayı şöyle görmeniz gerek "ErkekArkadaş 5.0" bir eğlence
paket programıdır, "Koca 1.0" ise başlı başına bir işletim sistemi.
"http:/ Beni sevdiğini düşünüyordum.html" komutunu yazarak "GözYaşı 6.2"'i
indirin ve "SuçluHis 3.0"'ı güncellemeyi unutmayın.Eğer bu uygulamalar
doğru sonuç verirse "Çiçek 2.0" ile MumIşığındaYemek 2.1" kısa bir süre
için devreye girebilir.Ama sakın çok sık uygulamaya koymayın yoksa "Koca
1.0" otomatik olarak koruma programı olan "SessizceSuratAsma 2.5" devreye
sokar.Ama ne yaparsanız yapın kesinlikle "Kaynana 1.0"'ı çalıştırmayın.
(Ekran görüntüsünü bozan ve sistem kontrolünü kaybettiren bir virüs ortaya
çıkar).Ayrıca "ErkekArkadaş 5.0" 'ı kesinlikle yeniden yüklemeyin.Bu kabul
edilmez uygulama ciddi sorunlar yaşatabilir ve "Koca 1.0" bunu kaldıramaz.
Kısacası "Koca 1.0" çok güzel bir işletim sistemi, ama sınırlı hafızaya
sahip ve yeni uygulamaları hemen kavramaya müsait değil.Performans
arttırıcı ek programlar tavsiye ederiz, mesela, "SıcakYemek 3.0" ve "Seks
iİçÇamaşır 7.7" çok faydalı olur.

İyi Şanslar, Teknik Departman.

alessiocerci
18-12-2005, 18:14
ehuheuheuhe süper bi olaymış yaaa:D:D:D

petal
20-01-2006, 22:35
hanım 1,0 programının yüklenebilmesi için öncelikle kendinizde yüklemeniz gereken küçük programcıklar var.... ne yapacağınızı bilemiyorsanız... aşağıdaki sıkça sorulan kısmımızda bir örnek vardır.... bunu uygulayabilirsiniz.....

İçimizdeki Programlar

İçimizdeki programlar acaba nasıl çalışıyor? Çalışması gerektiği gibi mi yoksa bize uyan kısmı gibi mi..

Müşteri: Çok fazla teknik bilgim yok. SEVGİ yüklemek için ne yapmam gerekiyor?

Yetkili: İlk adim olarak KALBİM dosyanızı açmanız
gerekiyor. Açtınız mi?

Müşteri: Evet. Ancak su anda GECMİŞACILAR.EXE, DÜŞÜNDÜKÇE.EXE, HASET.EXE VE GÜCENME.EXE isimli programlarda çalışıyor. Onlar çalışırken SEVGİ yükleyebilir miyim?

Yetkili: Problem değil. Yüklediğiniz anda SEVGİ otomatik olarak sisteminizden GECMİŞACILAR.EXE'yi silecektir. Bir sure daha geçici hafızanızda kalabilir ama artık diğer programları etkilemeyecektir. SEVGİ er geç DÜŞÜKGÜVEN.EXE'yi silerek YÜKSEKGÜVEN.EXE isimli
bir modül yükleyecektir. Ancak,siz HASET.EXE ve GÜCENME.EXE'YI mutlaka kapatmalısınız. Bu programlar SEVGİ'nin yüklenmesine engel olur. Onları kapatabilir misiniz lütfen?

Müşteri: Tamam, kapattım. SEVGİ otomatik olarak yüklenmeye başladı. Bu normal mi?

Yetkili: Evet ama unutmayın ki bu sadece bir temel program. Üst versiyonlarının yüklenmesi için başka KALP'lerle bağlantı kurmanız gerekiyor.

Müşteri: Ooooops... Daha şimdiden bir hata mesajı verdi. Ne yapmam gerekiyor?

Yetkili: Mesaj ne diyor?

Müşteri: HATA 412-PROGRAM İÇ SİSTEMDE ÇALIŞMIYOR. Bu ne demek?

Yetkili: Endişelenmeyin. Bu sıradan bir problem. SEVGİ programının başka KALPLERDE çalışmaya hazır olduğunu ama henüz sizin KALBİNİZDE çalışmadığını söylüyor. Su komplike programcılık terimlerinden biri,ama daha sade bir dille "Programın başkalarını SEVEBİLMESİ için öncelikle sizin kendi sisteminizi SEVMENİZ gerektiği" anlamanız gelir.

Müşteri: Yani ne yapmam gerekiyor?

Yetkili: "KENDİNİ KABULLENME "isimli dosyanın altındaki KENDİNİ AFFETME.doc, KENDİNEGÜVENME.TXT, DEĞERBILME.TXT ve IYILIK.doc isimli dosyaların üzerine tıklayıp hepsini "KALBİM" dosyasına kopyalayın. Bir de KENDIKENDINEKRITIK.EXE'YI tüm dosyalardan ve daha sonra da cop kutunuzdan silerek tamamıyla yok olduğundan emin olun.

Müşteri: Başardım. Hey! KALP'İM gerçekten tertemiz dosyalarla doluyor. GÜLÜMSEME.mpg su anda monitörümde oynuyor ve SICAKLIK.COM, BARIŞ.EXE ve MEMNUNİYET.com KALP'imin içine kopyalanıyor.

Yetkili: O zaman SEVGİ yüklendi ve çalışıyor. Su andan itibaren her şeyle basa çıkabilmeniz gerekiyor. Yalnız telefonu kapatmadan son bir sey...

Müşteri: Nedir?

Yetkili: SEVGİ programı ücretsizdir. Onu ve onun tüm modüllerini tanıştığınız herkese verin. Karşılığında onlar da başkalarıyla paylaşacak ve sonucunda size tertemiz modüller geri dönecektir.