PDA

View Full Version : Yurt Dışı Dil Kursları

hknpal1
14-06-2011, 10:50
Sitede bununla ilgili bir konu göremedim. Araştırdım, çok kişiyle konuştum bana bir yer şirket önerdiler. http://www.facebook.com/boalingua.tr bakarsanız yardımcı olacaktır. Bir çok ülkede faliyeti olan gayet kaliteli ve güvenilir. Biliosunuz bu konularda en önemli nokta güvenilirlik. Umarım yardımı olur size de....

balaban
14-06-2011, 11:05
Eğer yurtdışında eğitim almak istiyorsanız bunu kendiniz araştırın, kendiniz müracaat edin, kendiniz kaydınızı yaptırın.

Herkesin evinde internet var, sınırsız da kaynak. Bu kurumlara para vermeye gerek yok.

hknpal1
15-06-2011, 10:24
Yani diyorsunuzki kimseye faydanız olmasın. Belki araştıran kişilere bir katkımız olur diye bilgi verdik. İnternet o kadar genişki insanlar güzel şeyleri es gecebiliyor.

balaban
15-06-2011, 10:36
Yani diyorsunuzki kimseye faydanız olmasın. Belki araştıran kişilere bir katkımız olur diye bilgi verdik. İnternet o kadar genişki insanlar güzel şeyleri es gecebiliyor.

Faydanız olsun neden olmasın. Bu işlerin aracılar olmadan da yapılabileceğini 2-3000 dolar gibi bir paranın cebinizde kalacağını onunla çocuğunuzun en azından yarım yıllık okul parasını ödeyebileceğinizi söyledim sadece.