PDA

View Full Version : Burcunuz nedir?

Pages : [1] 2

pinky
04-01-2007, 16:01
Biliyorsanız yükselen burcunuzu da yazabilirsiniz.
Sizde burcunuzun özellikleri karakterinizle uyuşuyormu?

Kimlerin hangi burçtan olduğunu görmek için sayıların üzerini tıklayın

MAKİNİST
04-01-2007, 16:02
akrep....yükseleni bilmiyorum...burcumun özelliği ile karakterim % 80 uyuşuyor......saygılarımla..

ÖZDOĞAN77
04-01-2007, 16:03

Sayın pinky siz yükselen burcunuzu biliyormusunuz?
76 sene evvel doğum saatinizi yani? :) :)

pinky
04-01-2007, 16:08
Sayın pinky siz yükselen burcunuzu biliyormusunuz?
76 sene evvel doğum saatinizi yani? :) :)
Evet. Yükselenim de yengeç

AVCI06
04-01-2007, 16:11
Burcum ''AKREP'' Yükselenim Allah tan ''BAŞAK'' da törpülüyor yakıcı duygularımı..

ardahan
04-01-2007, 16:19
Benim burçta terazi yükselen de terazi ne demek oluyo iyi bişi mi :D

ipeksay
04-01-2007, 16:28
Yengeç burcuyummm yükselen burcumda yay *:) yay gibiyim...

harkonnen
04-01-2007, 16:32
ikisi de ikizler. burç karakterimde de ne yazıyosa, tam öyleyim.

taita-x
04-01-2007, 16:36
yükselenim de başak ben de başak... %100 başak

var mı benden daha titizi, hassası, duygusalı:p

bikmisbroker
04-01-2007, 16:51
Burcda Yengec, Yukselende...

chemeng
04-01-2007, 16:53
burcum terazı yükselenim yay.....

hissemix
04-01-2007, 16:54
yay burcuyum, yükselenim koc

varjan
04-01-2007, 16:55
Burcum Aslan ama yükseleni bilmiyorum ?? .....

ardahan
04-01-2007, 17:01
Madem böyle bir topic açıldı. Hayrına birileri burçlarla alakalı bilgi versin bize :)

pinky
04-01-2007, 17:03
Madem böyle bir topic açıldı. Hayrına birileri burçlarla alakalı bilgi versin bize :)

http://www.google.com/search?hl=tr&q=Bur%C3%A7lar&btnG=Ara&lr=lang_tr

Yildizsever
04-01-2007, 17:24
Burcum Başak.
Yükselen Aslan gözüküyor.
Yaratılmış her gezegenlerin bizim mizaçlarımıza etki ettiği söyleniyor.Tabii bu konu hakkında plânlı araştırmalarım mevcut değildir.
Bir araştırmacı İslamî yazarda bu konu hakkında en son bilgileri okumuştum.

soros74
04-01-2007, 17:25
Burcum balık, yükselenim yay...

gzmnc
04-01-2007, 17:31
burcum oğlak yükselenim aslan;)

inatçılık mı:):düsün: merak mı:):rolleyes: sabır mı:):tamam: ukalalık mı:):cool:

aa onlar da ne?

benle alakaları var mı??

evet kesinlikle:p :p

ardahan
04-01-2007, 17:31
http://www.google.com/search?hl=tr&q=Bur%C3%A7lar&btnG=Ara&lr=lang_tr

:) Biliyorum onu da maksat topicte de bu bilginin olmasıydı Sn.Pinky. Siz de IT sektöründeydiniz ben de Webwasher denen bire uygulama var ne demek istediğim anlamışsınızdır

BORSAHİSSE
04-01-2007, 17:34
başak varmı kankaa ölümüne kankayızzzzzzz...

gzmnc
04-01-2007, 17:36
koç

Şifre: Etkinlik, atılganlık, kendine aşırı güven ve acelecilik.

Koç'ların olumlu huyları : Serüvenci atılımcı, cesur, çok enerjik, özgürlüğüne düşkün, yaklaşımlarında dolambaçsız.

Koç'ların olumsuz huyları :Bencil , kendini ön planda tutan atılgan , çabuk sinirlenen, hicivci, kavgacı, kaba

-------------------------------------------------
boğa

Şifre : Varlıktan hoşlanma, değişmezlik, pratiklik,karalılık amaca bağlılık.

Boğa'ların olumlu huyları : Pratik , güvenilebilir, sabırlı, iş yaşamında uyumlu, dayanma gücü yüksek, değerbilir, lüksü ve iyi yiyecekleri sever, soğukkanlı, kararlı, iradeli,sıcak kalpli,sadık sevecen.

Boğa'ların olumsuz huyları : Haris, tembel, hoşgörüsüz, can sıkıcı, değişmez görüşlü,esneklikten yoksun, inatçı, kinci, obur.

---------------------------------------------------

ikizler

Şifre : Konuşkanlık , yatkınlık, zeka

ikizlerin olumlu huyları : Uyumlu , her işe yatkım,entelektüel , mantıklı, çabuk kavrayan, canlı, konuşkan, eğlenceli, hareketli, yazı yazmaya ve yabancı dillere yetenekli, zamana uyan gençlik dolu

ikizlerin olumsuz huyları : Değişken,huzursuz, kurnaz, yersiz bir biçimde meraklı, kararsız iki yüzlü, sinirlerini kontrol edemeyen, dedikoducu, yüzeysel, diken üzerinde yaşayan.

gzmnc
04-01-2007, 17:37
yengeç

Şifre : Koruyucu, duygusal, evcil, amaca bağlı, tuttuğunu koparan

Yengeç'in olumlu huyları : iyi kalpli, duyarlı, sevimli,hayal gücü ve analık ve babalık içgüdüsü güçlü, koruyucu, vatansever, önlemci,amacından şaşmaz, cin fikirli, becerikli, zeki, iyi bir yuva kurucu.

Yengeç'in olumsuz huyları : Aşırı duygusal,fazla heyecanlı,alıngan çabuk sinirlenen, değişken, somurtkan,kendi kendine acıyan, bağışlamaz, denesiz, dağınık, övgüye dadanamayan, zayıf bir karakteri gizleyen katı dış görünüşlü.

-----------------------------------------------------

aslan

Şifre : yaratıcılık , etkileyicilik, güçlülük, yetke, canlılık.

Aslan'ın olumlu huyları : Yüce gönüllü, eli açık, yaratıcı, coşkun, heyecanlı, iyi bir örgütleyici, geniş düşünceli.

Aslan'ın olumsuz huyları : Dogmatik, kabadayı, kendini büyük gören, züppe, hoşgörüsüz, sabit fikirli, kibirli, iktidar delisi.

başak

Şifre : eleştiricilik iceleyicilik, hizmet, yargılama,düzenlilik.

Başak'ların olumlu huyları : Ayırdedici, inceleyici,dürüst, düzeli, titiz ve dakik.

Başak'ların olumsuz huyları : Kuruntulu, ince eleyip sık dokuyan, geleneklere aşırı bağlı, zorluk çıkaran, önemsiz şeyler üzerinde fazlaca duran.

Başak burcunda doğan kişiler çalışkan ve pratik kişiler olup yaşamlarında en öneli şey iştir.

gzmnc
04-01-2007, 17:40
terazi

Şifre : uyumluluk, birliktelik, denge,sevgi

Terazi'lerin olumlu huyları : büyüleyici, uyumlu geçimli, duygusal, diplomatik, ülkücü, zarif

Terazi'lerin olumsuz huyları : kararsız, kinci, havai, değişken, flörtçü, kolay etkilenebilen, safdil.

--------------------------------------------------------

akrep

Şifre : tutkulu, gayretli,becerikli,ağzı-sıkı

Akrep'lerin olumlu huyları : güçlü duygu,amaca bağlılık,sezgi gücü, anlayışlılık, ince fikirlilik,süreklilik,kararlılık.

Akrep'lerin olumsuz huyları : kıskançlık,gizlilik,kuşkuculuk,inatçılık, başına buyrukluk.

--------------------------------------------------------

yay

Şifre : özgürlük aşkı, geniş fikirlilik, coşku, araştırmacılık.

Yay'ların olumlu huyları : İyimser, güler yüzlü, sokulgan, açık düşünceli, uyumlu, felsefe ve yargı yeteneği olan, özgürlük seven, dürüst, güvenilir.

Yay'ların olumsuz huyları : Abartıcı, huzursuz, aşrı uçlarda, dikkatsiz, fazla iyimser, sorumsuz, kaprisli, taşkın, patavatsız.

gzmnc
04-01-2007, 17:42
oğlak

Şifre : Hesapçılık, önlemcilik.

Oğlak'ların olumlu huyları : güvenilir, kararlı, tutkulu, özenli, düzenli, sabırlı, disiplinli.

Oğlak'ların olumsuz huyları : katı görünüşlü, çok kesin tavırlı, kötümser, tutucu, basit, cimri.

--------------------------------------------------------------------

kova

Şifre : Bağımsız, insancıl

Kova'ların olumlu huyları : İnsancıl, bağımsız, arkadaş canlısı, iradeli, yaratıcı, devrimci ruhlu, bağlı, ülkücü

Kova'ların olumsuz huyları : Anlaşılmaz, dik kafalı, usulsüz, sabit görüşlü, huysuz, geleneklere karşı gelen.

-------------------------------------------------------------------

balık

Şifre: hayalci, duyarlı

Balıkların olumlu huyları: Sevimli, duygusal, dünyevi olmayan, duyarlı, uyumlu, kolay etkilenen, iyi kalpli, merhametli, anlayışlı

Balıkların olumsuz huyları: dikkatsiz, gizliliği seven, kolayca altüst olan, yaşamın gündelik akışına ayak uyduramayan, zayıf iradeli, kararsız

BORSAHİSSE
04-01-2007, 17:51
başak varmı kankaa ölümüne kankayızzzzzzz...

nerdesiniz kankalarrrr:D :D

balaban
04-01-2007, 17:54
Burcum koç, yükselenim başak. Özelliklerini taşıdığım söylenemez.

ardahan
04-01-2007, 17:56
terazi

Şifre : uyumluluk, birliktelik, denge,sevgi

Terazi'lerin olumlu huyları : büyüleyici, uyumlu geçimli, duygusal, diplomatik, ülkücü, zarif

Terazi'lerin olumsuz huyları : kararsız, kinci, havai, değişken, flörtçü, kolay etkilenebilen, safdil.

Ne diyem ... tutma oranı %80....

Olumlular

büyüleyici : Geçtiğim her yerde mutlaka herkes bir kere bakar :D (uzunum ondan :D:D:D)
uyumlu geçimli : Ben öyleyim diyorum ama şefim pek demiyo :D
duygusal : empati yaparım...
diplomatik : gerekirse
ülkücü : kesinlikle değilim...
zarif : klavye kullanmaktan elde nasır oluşmadı ki elbet zarif olacak :D

Olumsuzlar

kararsız : kesin ve doğru bir ifade
kinci : Kesinlikle :evil:
havai : ???
değişken : şefim sağol(ma)sun 2 de bir iş değiştiriyo
flörtçü : eskilerden kim kaldı :D
kolay etkilenebilen , safdil : Bence aynı anlam taşıdıklarından doğrudur...

gzmnc
04-01-2007, 18:07
Ne diyem ... tutma oranı %80....

Olumlular

büyüleyici : Geçtiğim her yerde mutlaka herkes bir kere bakar :D (uzunum ondan :D:D:D)
uyumlu geçimli : Ben öyleyim diyorum ama şefim pek demiyo :D
duygusal : empati yaparım...
diplomatik : gerekirse
ülkücü : kesinlikle değilim...
zarif : klavye kullanmaktan elde nasır oluşmadı ki elbet zarif olacak :D

Olumsuzlar

kararsız : kesin ve doğru bir ifade
kinci : Kesinlikle :evil:
havai : ???
değişken : şefim sağol(ma)sun 2 de bir iş değiştiriyo
flörtçü : eskilerden kim kaldı :D
kolay etkilenebilen , safdil : Bence aynı anlam taşıdıklarından doğrudur...

birkaç bilgi daha o zaman:))

Olumlu Özellikleri: Güzellik, güzel sanatlara yetenekli. Sevimlilik. Uyumluluk. Zarafet. Romantik. Diplomatik. İncelik. Çekicilik. İdealist. Tarafsız. İyi niyetli. İyi ortak. İyi siyasetçi. Kreatif ve alımlı. Akıllı.

Olumsuz Özellikleri: Kararsız. Alıngan. Hafiflik. Değişkenlik. Flörtçü. Dengesizlik. Aldatabilir oluşu. Tembellik. Çabuk fikir değiştirme. Tesir altında kalmak.

Terazi Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Terazi burcu erkeği kararsız, duygusal, romantik, iyimser ve yumuşak huylu yapısıyla dikkat çeker. Toplum içinde sevilen ve aranan bir dosttur. Karşılıklı güvene önem verir. Dürüsttür ve herkesin öyle olmasını ister.

Terazi burcu erkeği meraklı ve öğrenmeye açık bir kişilik sergiler. İyi bir konuşmacıdır ve çevresindeki insanları bu yolla kolaylıkla etkiler. Sakinlik ve huzur onun için çok önemlidir ve ani duygusal çıkışlar onu yorar. Bakımlı olmayı sever ve temizliğe fazlasıyla önem verir. Çevresindeki kişilerin de öyle olmasını ister.

Dostlarıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulunmaktan hoşlanır. Uzun ve derin sohbetler yapmaktan keyif alır. Hassastır ve duygusal yönü daima ağır basar.

Terazi burcu erkeği ikili ilişkilerde karşı cinste özellikle zerafet, akıl, mantık ve güzellik arar. Sert mizaçlı kadınlar ona hitap etmez. Terazi burcu erkeği aşık olduğu zaman ateşli ve sadık bir partner olacaktır. Sadakat onun için çok önemlidir.

Terazi burcu erkeğinin ilişkileri uzun ömürlü olur. Evlendiği zaman saygılı, sadık ,ince ruhlu ve düşünceli bir eş olacaktır. Çocukları sever ve iyi bir baba olmak için tüm çabasını sarf edecektir.

*Çok boyutlu düşünmekten dolayı karar vermekte zorluk çekmesine rağmen, Terazi aldığı kararları muhakkak uygulamaya koyar ve başarılı olur.
*Terazi Öncü kalitesi nedeniyle liderlik etmeyi sever ve bunu hak etmek için de elinden geleni yapar.
*Terazi burcu bireyleri, sosyal olarak çok canlı ve girişkendirler
*Kendinde eksikliğini gördüğü noktaları tamamlayacak bir partnerle, ortakla birlikte çalışmak Terazi için idealdir
*Estetik değerlerine ve dış görüntüsüne verdiği önem, iş yaşamında da fiziksel olarak dikkat çekmesine ve cazibesini bağlantıları için kullanabilmesine yardım eder
*Terazi'nin ofisi rafine bir zevkle döşenmiş, güzel, kişiliğini yansıtan objelerle süslenmiştir.

Kuzeyli
04-01-2007, 18:13
yengeç 29-06-1972 06.15 te doğmuşum yükseleni bilmiyorum.

zamanlama
04-01-2007, 18:16
nerdesiniz kankalarrrr:D :D

ölümüne kankayız :D başakmı dedin yoksa

gzmnc
04-01-2007, 18:16
yengeç 29-06-1972 06.15 te doğmuşum yükseleni bilmiyorum.

Yükselen Burcunuz: Yengeç

Duygusal insanlardır. Hayalleri oldukça güçlüdür. Evlerine bağlıdırlar. Mallarına düşkündürler ve para kazanmak için çaba gösterirler. Eleştirilmekten ve alay edilmekten çok korkarlar; bu da onları içine kapalı ve kuşkucu yapar. Sanat yapıtlarını, eski tarih yapıtlarını ve hoşlarına giden her şeyi toplarlar. Yuvaları yaşamlarının odak noktasıdır. Çevrelerine uyum sağlamak istedikleri için birlikte yaşadıkları kişilerle anlaşma ortamı ararlar. Evliliği çok ciddiye alırlar. Özellikle genç yaşta evlenirler. Eşleri ile çok iyi geçinirler. Çalışkan kişilerdir. Eli açık ve yardımseverdirler. Salt yardım için karşılıksız çalışırlar. Uzun deniz yolculuklarını severler. Genel olarak dışa dönük bir kişi olmalarına rağmen yine de belli bir tempo ile yaşamayı severler. Bu tür davranışların altında bencil kişiliklerin yattığı gerçeğini kendileri de bilirler. Duygulu davranışlarından ötürü dengeli arkadaşlardan hoşlanırlar. Arkadaşlarına yardım etmekten kaçınmazlar. Zengin düşleri ve duyguları olduğundan kendi kendilerine yeterler. Okuyarak öğrenmek yerine yaşayarak öğrenmeyi yeğ tutarlar.

BORSAHİSSE
04-01-2007, 18:23
ölümüne kankayız :D başakmı dedin yoksa

:ley: :ley: :ley: :oley: :oley:

Cenk-Uygur
04-01-2007, 18:23
[QUOTE=gzmnc;1363196]yengeç

Şifre : Koruyucu, duygusal, evcil, amaca bağlı, tuttuğunu koparan

Yengeç'in olumlu huyları : iyi kalpli, duyarlı, sevimli,hayal gücü ve analık ve babalık içgüdüsü güçlü, koruyucu, vatansever, önlemci,amacından şaşmaz, cin fikirli, becerikli, zeki, iyi bir yuva kurucu.

Yengeç'in olumsuz huyları : Aşırı duygusal,fazla heyecanlı,alıngan çabuk sinirlenen, değişken, somurtkan,kendi kendine acıyan, bağışlamaz, denesiz, dağınık, övgüye dadanamayan, zayıf bir karakteri gizleyen katı dış görünüşlü.

aslan

Aslan'ın olumlu huyları : Yüce gönüllü, eli açık, yaratıcı, coşkun, heyecanlı, iyi bir örgütleyici, geniş düşünceli.

Aslan'ın olumsuz huyları : Dogmatik, kabadayı, kendini büyük gören, züppe, hoşgörüsüz, sabit fikirli, kibirli, iktidar delisi.

Su yengec kismi nasil benim hanima uyuyorsa :D :D aslan da 100% bana oturmus. :D :D Hele olumsuz yanlari tam sapma yok....:D :D

Bu arada yukselen nasil bulunuyor????? 31 temmuz 1974 saat sabah 8:30'da dogmusum....

ardahan
04-01-2007, 18:27
Şu koskoca hisse.net ailesinde (45 kişi oy kullanmış) sadece 2 tane mi terazi var??? Oranımız da %4.44 de etkaübl ediyo :D 4 4 lük adamız vesselam :D:D:D

Ayrıca terazini genel niteliklerine Fenerli olamalarını da eklemek lazım ben le sevgili Chemeng Fenerliyiz otomatikman %100 Fenerli oluyoruz :D:D:D

BORSAHİSSE
04-01-2007, 18:30

Kimlerin hangi burçtan olduğunu görmek için sayıların üzerini tıklayın

eline sağlık ne güzel topik olmuş valla yaww iyi ki açmısın...:) :) :tamam:

zamanlama
04-01-2007, 18:31
Şu koskoca hisse.net ailesinde (45 kişi oy kullanmış) sadece 2 tane mi terazi var??? Oranımız da %4.44 de etkaübl ediyo :D 4 4 lük adamız vesselam :D:D:D

Ayrıca terazini genel niteliklerine Fenerli olamalarını da eklemek lazım ben le sevgili Chemeng Fenerliyiz otomatikman %100 Fenerli oluyoruz :D:D:D

başaklar bu işi götürcekler bak görürsün :D oley

Cenk-Uygur
04-01-2007, 18:32

Aslanin ustune yok her konuda oldugu gibi buradada lideriz....:gulen: :gulen:

pinky
04-01-2007, 18:33
eline sağlık ne güzel topik olmuş valla yaww iyi ki açmısın...:) :) :tamam:
Teşekkür ederim Sn. M@RCO1972 :)

BORSAHİSSE
04-01-2007, 18:33
başaklar topiğe sahip çıkın ben çocukları okuldan alıp hemen dönecemm:D :D :D

zamanlama
04-01-2007, 18:35
başaklar topiğe sahip çıkın ben çocukları okuldan alıp hemen dönecemm:D :D :D

tamam abi sen merak etme :D

ardahan
04-01-2007, 18:37

Sorma ya herkes burcu ile müsemma galiba. Baksanıza en çok Aslan ve Başak var... Başaklar ekin veriyo :oley: :oley: :oley:

selçuk efendi
04-01-2007, 19:10
güneş burcum oğlak (ilk derecesi olduğu için yay da dahil diyebiliriz), yükselen yengeç (ikizler özellikleri de mevcut, güneş burcum gibi olabilir bu da, kesin doğum saati belli olmadığı için... belki de gezegenler sebebiyledir...)

CAPİTAL
04-01-2007, 19:43
oğlaklar nerde

zamanlama
04-01-2007, 19:56
oğlaklar nerde

oğlaklar nerde olurlar :D :D

zamanlama
04-01-2007, 19:59
Yükselen Aslan Burcu

Yükselen aslan burcunun kişiye verdiği fiziksel özellikler orta veya uzun boy, iri kemik yapısıdır. Omuzlar geniş, vücut atletik olur. Saçlar dalgalı, kumral ve gürdür. Ten rengi ise genellikle beyaza yakın açık renktedir. Gözler açık renk ve bakışlar etkileyicidir. Fiziksel özellikleri oldukça dikkat çekicidir.

Yükselen burcuma bak tam beni anlatmış :D bide burçlara inanma derler

neeldo
04-01-2007, 20:38
İkizler yükselenimde akrep.
İkizlede atağa kalktı bu arada ikizleri unutmayalım.:)Bu burç işide takım işine döndü.Hadi bakalım 6-6 berabere.:oley:

Detay
04-01-2007, 20:40
burcum boga yukselende boga

malum pıyasacı dogmusuz
:D:D:D:D:D

trakyalı
04-01-2007, 20:52
Kova yükselen nedir bilmiyorum...

MAŞALI
04-01-2007, 20:52
teraziyim terazi..:D çok pis spekule tartarım..:gulen:

Golfer
04-01-2007, 20:53
Hangi burcun üyelerinin finansal konularda kararları isabetli oluyorsa onları takip edelim bundan sonra.. :evil:

PARK
04-01-2007, 20:58
benim burcum terazi ama yükselenimi bilmiyorum nasıl öğrenirim saygılarımla...

gzmnc
04-01-2007, 21:02
Bu arada yukselen nasil bulunuyor????? 31 temmuz 1974 saat sabah 8:30'da dogmusum....

Yükselen Burcunuz: Başak

Sağ duyulu olmaları en belirgin özellikleri. Çevrelerinin derli toplu olmalarını isterler. Bu nedenle titiz bir kişiliğe sahip oldukları söylenebilir. Para konusunda istedikleri düzeye çıkabilmek için özenle çaba harcarlar. İyi niyetli olmalarına karşın titiz olmaları yüzünden çevrelerindeki kızdırdıkları olur. Tek başlarına olmaktan hoşlanmazlar. Arkadaşları ile birlikte ya da onlar için çalışarak sürdürürler yaşamlarını. Çok iyi bir eleştirmen olabilirler. Eleştirileri çok kısa ve özdür; fazla konuşmasını sevmezler çünkü. Aile yaşamları çok düzenlidir. Birbirine tutkun kişilerin,mutlu bir aile yaşantısının çok önemli olduğunu düşünürler. Soğuk dış görünüşlerine karşın ateşli bir aşk yaşamları vardır. Eğlenceleri toplum tarafından benimsenen ahlak ölçüleri içinde yürür. Çalışmalarını beğenecek, ev harcamalarını karşılamakta onlara yardımcı olacak bir eşe gereksinimleri vardır. Başak burcu burçlar kuşağının bekar tiplerindendir. Evlenseler bile eş olarak kendi bulundukları düzeyden daha aşağıda bulunan birini seçerler. Paylaşma duyguları son derece gelişmiştir; bu nedenle giriştikleri işlerde başkalarına büyük bir güven duygusu verirler. Özellikle siyasal yaşam onlar için en uygun çalışma alanıdır. Sözcüklere egemen olmaları iyi bir gazeteci, radyocu ya da iyi bir yorumcu olmalarını sağlar. Arkadaşlarını en iyi biçimde ağırlamaktan, onlar için yemekler yapmaktan büyük zevk duyarlar. Sessiz ve derinden giderek saptadıkları amaca ulaşan saygıdeğer kişilerdir.

gzmnc
04-01-2007, 21:03
benim burcum terazi ama yükselenimi bilmiyorum nasıl öğrenirim saygılarımla...

doğum gününüz ve saatiniz lazım...

trakyalı
04-01-2007, 21:04
Kova =berce, cimbo, gesi, iceliker, toptanci, trakyalı, unsala
7 kişi kova azmış...

yıldız 2
04-01-2007, 21:05
yengec uyuşuyor çevremdede burcuyla uyusan ınsanlar gordum fakat burclara ınanmak bana zul gelıyor yobazlık sankı

PARK
04-01-2007, 21:13

sevgili gzmnc saatini bilirsem nasıl bir işlem yapmam lazım aydınlatırsanız memnun olurum

selçuk efendi
04-01-2007, 21:15

doğduğunuz yer de önemli... 1 dakika çok şeyi değiştirebilir yükselen ve horoskop için...

PARK
04-01-2007, 21:18
sevgili selçukefendi bu işin hesaplama formülü nedir.???????

TOPTANCI
04-01-2007, 21:23
Kova burcu insanları hakkında bir yerde yazı okumuştum şöyle diyordu ,

Bu insanı finansman sorumlusu yaparsanız uçuk kaçık biridir nerde ne zaman işlem yapacağı belli olmaz sizide batırabilir ...:D :D :D

Detay
04-01-2007, 21:29
Kova yükselen nedir bilmiyorum...

bosver abı iple yukseltiriz biz...
:oley: :oley: :oley: :oley:

Detay
04-01-2007, 21:31
ben bı ara çin takvımıne gore de bakmıstım du bakım o yazıvarmı varsa gonderım sımdı ..

neeldo
04-01-2007, 21:32
sevgili gzmnc saatini bilirsem nasıl bir işlem yapmam lazım aydınlatırsanız memnun olurum

http://www.muneccim.com/yukselen_burc/yukselen_burcunuz.html

BORSAHİSSE
04-01-2007, 21:36
hey maaşşalahh yer gökk altın sarısı başak hay mubarekkk:D

Detay
04-01-2007, 21:36
ahanda buldum

>Çin Feng şui Burçları :
>
>Birkaç dakikanızı ayırın ve ne olduğunu görün. Eğer dürüst olursanız bu
>size gerçekleri söyleyecek. Cevaplarınızı bir kağıda yazın ve burcunuzu
>aşağıda okuyun.
>
>1 - Favori renginiz hangisi : Kırmızı - Siyah - Mavi - Yeşil - Sarı
>2 - Doğum isminizin ilk harfi ?
>3 - Doğduğunuz ay?
>4 - Hangisin daha çok seversiniz? Siyah mı Beyaz mı
>5 - Sizinle aynı cinsiyette birinin adı?
>6 -Favori sayınız?
>7 - Hangisin daha çok seversiniz? Kaliforniya - Florida ?
>8 - Göl mü seversiniz Okyanusmu?
>9 - Mantıklı bir dilek tutun

selçuk efendi
04-01-2007, 21:42
sevgili selçukefendi bu işin hesaplama formülü nedir.???????

bu iş için yukarıda verilen link yeterli olur sanırım ama biraz daha profesyoneller için astro.com var... google'da yükselen burç ya da horoskop derseniz yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz...

bende wow programları var... oradan bakıyorum...

Detay
04-01-2007, 21:44
yahu azıcık yazında cevapları gondereyım

BORSAHİSSE
04-01-2007, 21:47
ahanda buldum

>Çin Feng şui Burçları :
>
>Birkaç dakikanızı ayırın ve ne olduğunu görün. Eğer dürüst olursanız bu
>size gerçekleri söyleyecek. Cevaplarınızı bir kağıda yazın ve burcunuzu
>aşağıda okuyun.
>
>1 - Favori renginiz hangisi : Kırmızı - Siyah - Mavi - Yeşil - Sarı
>2 - Doğum isminizin ilk harfi ?
>3 - Doğduğunuz ay?
>4 - Hangisin daha çok seversiniz? Siyah mı Beyaz mı
>5 - Sizinle aynı cinsiyette birinin adı?
>6 -Favori sayınız?
>7 - Hangisin daha çok seversiniz? Kaliforniya - Florida ?
>8 - Göl mü seversiniz Okyanusmu?
>9 - Mantıklı bir dilek tutun

1 mavi
2 s
3 eylül
4 beyaz
5 ismail
6 3
7 florida
8 göl
9 tuttum

Detay
04-01-2007, 21:48
hahahahaa
9 tuttum cok guzeldı abı
:D:D:D:D:D

Detay
04-01-2007, 21:49
1 mavi
2 s
3 eylül
4 beyaz
5 ismail
6 3
7 florida
8 göl
9 tuttum

>1 - Eğer seçtiğiniz renk;
>Kırmızı : Alarm durumundasınız (açık/ uyanık) ve hayatınız sevgiyle
>dolu Siyah : Kapalı ve agresif birisiniz Yeşil : Ruhunuz huzurlu ve
>rahatsınız.
>Mavi :
>Spontane, aşk öpücükleri ve şevkatli biriniz Sarı : Mutlu bir
>insansınız.. Kötü modda olanlara iyi tavsiyeler veriyorsunuz.
>2 - Eğer baş harfiniz;
> A-K Hayatınızda bolca sevgi ve dostluk var
> L-R Hayatınızı maksimumda yaşamaya çalışıyorsunuz, yakında
>hayatınız yeniden
> yeşerecek.
> S-Z Başkalarına yardım etmeyi seviyorsunuz.. Geleceğiniz güzel
>görünüyor.
>
>3 - Eğer doğduğunuz ay;
>Ocak - şubat - Mart : Yıl sizin için güzel geçecek. Hiç ummadığınız
>birine aşık olacağınızı keşfedeceksiniz.
>Nisan - Mayıs - Haziran :Sonsuza kadar devam edecek bir sevgi
>ilişkisine sahip olacaksınız Temmuz - Ağustos - Eylül :Çok güzel bir
>yıl yaşayacaksınız ve hayatınızda köklü değişimlere sebep olacak
>deneyimler yaşayacaksınız.
>Ekim - Kasım - Aralık : Aşk hayatınız muhteşem olcak, ruh eşinizi
>bulacaksınız.
>
>4 - Eğer
>seçtiğiniz
>Siyah : Hayatınız bambaşka bir yöne doğru hareket edecek.Sizin için en
>iyi şey bu olacak ve bu değişimden memnun olacaksınız.
>Beyaz : Sizi tamamlayan ve sizin için herşeyi yapabilecek dostlara
>sahipsiniz ama bunun farkına varmayabilirsiniz.
>5 - Bu kişi sizin en iyi dostunuz.
>6 - Bu sayı hayatınızda sahip olduğunuz en yakın arkadaşlarınızın
>sayısını gösteriyor.
>7 - Eğer seçtiğiniz;
> Kaliforniya : Macera seviyorsunuz
> Florida : Yan gel yat bir tipsiniz. (uyuşuk)
>8 - Eğer seçtiğiniz;
>Göl : Sizin arkadaşlarına, sevgilisine tamamen bağlılık gösteren birisiniz.
>Okyanus : Spontane ve insanları mutlu etmeyi seven birisiniz.
>9 - Umarım olur ...

BORSAHİSSE
04-01-2007, 21:52
>1 - Eğer seçtiğiniz renk;
>Kırmızı : Alarm durumundasınız (açık/ uyanık) ve hayatınız sevgiyle
>dolu Siyah : Kapalı ve agresif birisiniz Yeşil : Ruhunuz huzurlu ve
>rahatsınız.
>Mavi :
>Spontane, aşk öpücükleri ve şevkatli biriniz Sarı : Mutlu bir
>insansınız.. Kötü modda olanlara iyi tavsiyeler veriyorsunuz.
>2 - Eğer baş harfiniz;
> A-K Hayatınızda bolca sevgi ve dostluk var
> L-R Hayatınızı maksimumda yaşamaya çalışıyorsunuz, yakında
>hayatınız yeniden
> yeşerecek.
> S-Z Başkalarına yardım etmeyi seviyorsunuz.. Geleceğiniz güzel
>görünüyor.>
>3 - Eğer doğduğunuz ay;
>Ocak - şubat - Mart : Yıl sizin için güzel geçecek. Hiç ummadığınız
>birine aşık olacağınızı keşfedeceksiniz.
>Nisan - Mayıs - Haziran :Sonsuza kadar devam edecek bir sevgi
>ilişkisine sahip olacaksınız Temmuz - Ağustos - Eylül :Çok güzel bir
>yıl yaşayacaksınız ve hayatınızda köklü değişimlere sebep olacak
>deneyimler yaşayacaksınız.>Ekim - Kasım - Aralık : Aşk hayatınız muhteşem olcak, ruh eşinizi
>bulacaksınız.
>
>4 - Eğer
>seçtiğiniz
>Siyah : Hayatınız bambaşka bir yöne doğru hareket edecek.Sizin için en
>iyi şey bu olacak ve bu değişimden memnun olacaksınız.
>Beyaz : Sizi tamamlayan ve sizin için herşeyi yapabilecek dostlara
>sahipsiniz ama bunun farkına varmayabilirsiniz.
>5 - Bu kişi sizin en iyi dostunuz.
>6 - Bu sayı hayatınızda sahip olduğunuz en yakın arkadaşlarınızın
>sayısını gösteriyor.
>7 - Eğer seçtiğiniz;
> Kaliforniya : Macera seviyorsunuz
> Florida : Yan gel yat bir tipsiniz. (uyuşuk):( :( >8 - Eğer seçtiğiniz;
>Göl : Sizin arkadaşlarına, sevgilisine tamamen bağlılık gösteren birisiniz.
>Okyanus : Spontane ve insanları mutlu etmeyi seven birisiniz.
>9 - Umarım olur ...

vay beeee tam bennnnn:oley: :oley: :oley:

zamanlama
04-01-2007, 22:09
hey maaşşalahh yer gökk altın sarısı başak hay mubarekkk:D

Abi bu kova bizi geçmiş :D 8 olmuş

ÇAKAL
04-01-2007, 22:16
Terazi burcuyum da bu yükselen n'ooliyyy.:hmm:

BORSAHİSSE
04-01-2007, 22:18
Terazi burcuyum da bu yükselen n'ooliyyy.:hmm:

yükselip gidiyyyy göklere çıkarıyy seniii uçuriyyyyy:D :D

Detay
04-01-2007, 22:20
yüksel in -DeN hali abi

ÇAKAL
04-01-2007, 22:29
yüksel in -DeN hali abi

Yoh ben almayım.
Bana biri de fazla:gulen:

korhanykal57
04-01-2007, 22:38
ben 06/06 dogumluyum..
ikizler

soros74
04-01-2007, 23:25
Burcum balık 4 kişi, yükselenim yay 3 kişi var. Hem burcum hem yükselenimle şu anki anket sonuçlarına göre en sonda yeralıyorum. Demek ki borsa alemi bana burçlardan ters geliyor;)

taraftar
04-01-2007, 23:30
ben 06/06 dogumluyum..
ikizler

15/06 bende İKİZLER ...

ikizim sen misin yoksa ??? :D

MAŞALI
05-01-2007, 00:35
yüksel in -DeN hali abi

:tamam: :D

big silence
05-01-2007, 00:52
Yay burcuyum ve burcumun özelliklerini inanılmaz derecede taşıyorum :oley:

gubu99erd
05-01-2007, 02:08
doğum günüm 11 saat9 doğum saatim yükselen burcum neolabilir?

Palet
05-01-2007, 10:25
9 - Umarım olur ...

Ben de denedim sonuç çok hosuma gitti,sabah sabah keyfim yerine geldi valla
:gulen:
Günes burcum balik,yükselenim oglak, senelerdir 3-4 kisilikle yasamaktan bikmistim:D hele ki kalabalik geldiler mi çok zor oluyordu :D:D:D tuttum ben bu Çinli Susi Burçlarini:oley: :oley:

Palet
05-01-2007, 10:32
doğum günüm 11 saat9 doğum saatim yükselen burcum neolabilir?

Yükselen burcu bulurken en saglikli sonuç;
gün / ay / yil + dogum yeri + saati, verilerini girerek elde edilebilir...
Internette bunu hesaplayabileceginiz pek çok site bulabilirsiniz.

Detay
05-01-2007, 13:54
Ben de denedim sonuç çok hosuma gitti,sabah sabah keyfim yerine geldi valla
:gulen:
Günes burcum balik,yükselenim oglak, senelerdir 3-4 kisilikle yasamaktan bikmistim:D hele ki kalabalik geldiler mi çok zor oluyordu :D:D:D tuttum ben bu Çinli Susi Burçlarini:oley: :oley:

zaten astrolojıyemı gecıs yapsam napsam daha cok para var gibi kagıtlar fallar burclar derken yurur gıderım ben cene de var massallahhhh :D:D:D:D:D

ben dedım tum bayanlara kahve falı bakarım dıye cagırmadınız kardesım
:D:D:D:D

ardahan
05-01-2007, 14:18
Peki bu burçlerın diğer burçlarla ilişkisi nasıl oluyor. Mesela şefim ikizler ben terazi. Kedi köpek gibiyiz :D Böyle bir tablo var mı?

evidence
05-01-2007, 18:13
he he benim oyumla aslanlar öne geçti:) idiiiiiiiiii:) hadee aslanlar nerdesiniz:oley:
yükselenimde yay

evidence
05-01-2007, 18:18
burçların özelliklerini taşıyıp taşımadığımızıda yazsak iyi bir istatistik olurdu.

erkmen
05-01-2007, 18:22
ben 06/06 dogumluyum..
ikizler

06.06.1981 benimkide aynı burcu geçtik aynı doğum tarihine sahibiz...:tamam: :tamam: :tamam: :tamam:

yükselenimde akrep...

evidence
05-01-2007, 18:24
hanginiz aslansınız:)

rain2005
05-01-2007, 18:36
Aslanin ustune yok her konuda oldugu gibi buradada lideriz....:gulen: :gulen:

Bu demektir ki aslanlar borsayla daha çok uğraşıyor...yalan mı:)

BORSAHİSSE
05-01-2007, 18:39
ahh ahh nerde o eski başaklarr şimdiye burasıı dolar taşardıı eeee naparsın devir değiştii..:D :D

rain2005
05-01-2007, 18:43
Meraklısına bir soru sorsam ayıp olur mu?

Bu aslanlar hangi hisse senediyle tam uyum gösterir....yani demem o ki, yükselen senedi hangisidir?
:D

oyuncu
05-01-2007, 18:55
08/02 kova
ama özelliklerini falan bilmem

TOPTANCI
05-01-2007, 20:17
08/02 kova
ama özelliklerini falan bilmem

Adı üstünde...kova kovadır doldurur boşaltır ...:roll:

ÇAKAL
05-01-2007, 22:00
Adı üstünde...kova kovadır doldurur boşaltır ...:roll:

Adamım yeni avatarın süper.
Egzantrik birisin vesselam.:D

Egzantrik:hmm: :hmm:

H.YONCA
06-01-2007, 17:17
yay burcuyum ...
yükselenim nedir bilmiyorum zaten yükselemiyorum da......:D

TOPTANCI
06-01-2007, 17:24
Adamım yeni avatarın süper.
Egzantrik birisin vesselam.:D

Egzantrik:hmm: :hmm:
Avatarı değiştirdim eski haline getirdim egzantriklik kovalar için olağandır ya haddinden fazla olağan dışıdır yada olağan görünmeye çalışır ...
Cakhall bi topicte resimlerini asmışsın :) yeğenlerimi benim için öp ne sevimli şeyler onlar öyle biraz daha büyüsünler asıl o zaman göreceksin haşarılıklarını :roll:

MAŞALI
06-01-2007, 19:15
Peki bu burçlerın diğer burçlarla ilişkisi nasıl oluyor. Mesela şefim ikizler ben terazi. Kedi köpek gibiyiz :D Böyle bir tablo var mı?

senin şefinmiş benim eşim ikizler ben terazi:D oooooooooof anam offffffffffffffff:gulen:

ipeksay
07-01-2007, 01:23
senin şefinmiş benim eşim ikizler ben terazi:D oooooooooof anam offffffffffffffff:gulen:

anlaşmanız mucize olmalı*:):D ne uyum ne uyum:D

balaban
07-01-2007, 01:59
anlaşmanız mucize olmalı*:):D ne uyum ne uyum:D

Burçlarla ilgisi varmı gerçekten, bence yok. Ben koçum eşim yengeç. Hiç tartışmıyoruz bile.

korhanykal57
07-01-2007, 02:00

emre ben ikizlerim..
hayırdır sevmiş almısın hanımı işte; burcuna ne laf ediosun :gulen:

Beşinciboyut
07-01-2007, 02:06
Resmi olmayan sonuçlara göre balıklarla borsanın arası pek iyi değil :D
Aslan yine liderliğini göstermiş :D
Hep merak etmişimdir. Biz mi burçlardan etkileniyoruz? Yoksa burçlar mı bizi etkiliyor?

ipeksay
07-01-2007, 02:09
Burçlarla ilgisi varmı gerçekten, bence yok. Ben koçum eşim yengeç. Hiç tartışmıyoruz bile.

ilgisi oldugunu düsünüyorum detaylara indikçe ortaya çıkıyor ayrıca koçla yengeç biraz zor anlaşır.:p ..fakat yükselen burç uyumunada bakmak lazım:) iyigecelerr:tamam:

MAŞALI
07-01-2007, 02:10
emre ben ikizlerim..
hayırdır sevmiş almısın hanımı işte; burcuna ne laf ediosun :gulen:

birader sorma..erkegini bilmem ama bayanı hiç çekilmiyo..terazi dengeleyicidir..bana adabıyla söyleyerek canımı al..ikizler bayanı ööööööööööööööööf ööööööööööööööööööööööööf..
bi dakkası bi dakkasını tutmuyo..kesinlikle terazi bayan bul..doğudaki bi düğüne gittim sadıç olarak..üniversiteden arkadaşın biri..kız düğün günü eve girerken kafasına patates atıyo damat damdan..itaatkar oluyomuş..ben 1 yıl sonra attım bi işe yaramadı..:D

balaban
07-01-2007, 02:12
birader sorma..erkegini bilmem ama bayanı hiç çekilmiyo..terazi dengeleyicidir..bana adabıyla söyleyerek canımı al..ikizler bayanı ööööööööööööööööf ööööööööööööööööööööööööf..
bi dakkası bi dakkasını tutmuyo..kesinlikle terazi bayan bul..doğudaki bi düğüne gittim sadıç olarak..üniversiteden arkadaşın biri..kız düğün günü eve girerken kafasına patates atıyo damat damdan..itaatkar oluyomuş..ben 1 yıl sonra attım bi işe yaramadı..:D

Asıl benim ablam terazi bir dakikası bir dakikasını tutmuyor:)

MAŞALI
07-01-2007, 02:17
Asıl benim ablam terazi bir dakikası bir dakikasını tutmuyor:)

valla ikizlerdir o:D erken çıkmıştır affedersiniz:gulen:

ÇAKAL
07-01-2007, 02:33

Ayıp prematüre de bari :D :D

balaban
07-01-2007, 02:36

hayır vaktinde doğmuş. Diğer kardeşim de ikizler onun da sağı solu bellidir.:)

MAŞALI
07-01-2007, 02:59
hayır vaktinde doğmuş. Diğer kardeşim de ikizler onun da sağı solu bellidir.:)

valla lise deki kız arkadaşım terazi idü..kuzu gibiydi Allah sabına bağışlasın:D

BORSAHİSSE
08-01-2007, 00:13
başaklar biraz gayret:D :D

zamanlama
08-01-2007, 00:20
başaklar biraz gayret:D :D

Abi 8de kaldık nerde eski başaklar :D :D

BORSAHİSSE
08-01-2007, 00:24
başaklar havalar kötü gidince soğuk yemiş...

okeymi
08-01-2007, 00:24
burcum yay , yükselenimde yay ,burcumun birçok özelliğini taşıyorum ,aynı babam gibi ,yay burcu çok özel bir bayan arkadaşım var , burcu da özel kendisi de ...

zamanlama
08-01-2007, 00:28
burcum yay , yükselenimde yay ,burcumun birçok özelliğini taşıyorum ,aynı babam gibi ,yay burcu çok özel bir bayan arkadaşım var , burcu da özel kendisi de ...

Bigün evlenirde çocuğunuz olursa oda yay olcak bell :D :D

evidence
08-01-2007, 04:33
öhöm aslanlarım benim:)
bi sitede okudum aslanlar borsaya ve kumara yatkın olurlarmış:)
ben kumar oynamam:hayır: imkb yetiyor:oley:

evidence
08-01-2007, 04:42
haaa bide başaklar çok mantık takılıyorlar:) . bune kardeşim bu kadar mantık nereye kadar be yaw:confused:
birazda duygu demi:roll:

Yildizsever
08-01-2007, 09:06
Ben, Başak burcuyum! Yani ''evidence'' nin dediği gibi mantığı öne alırım karşılaştığımız ilişkilerde! Sanırım bu mantık, duygudan hep ileri gidiyor!

Üniversitede hayata atıldığımı zannedip İkizler burcu bir kıza ilgi duymuştum!
İşte o zaman,mantığım duyguya yenilmeye başlamıştı! Sonra ne oldu?
Mantık, duygunun getirdiği hayat zincirlerine boyun eğmedi!
O İkizler burcu olan kızla ilişkiyi ''o zaman da'' ağzımıza yüzümüze bulaştırmıştık! :)
Bunlar geride kalmış anılar işte!
Şimdi Oğlak burcu olan bir bayanla evliyim,gelişmeler güzel gidiyor! :)

ardahan
08-01-2007, 09:45

Enişteyi fena korkutmuşsunuz o zaman :D :D :D

Detay
08-01-2007, 11:59

sımdı sızın burc toprak oldugundan esınızde yengec olup yerde gezınen bir burc u temsıl ettıgınden zaten takım yıldızlarınızın durumu ıle tartısmanıza ımkan yok
:D:D:D:D:D:D:D:D

balaban
08-01-2007, 12:02
sımdı sızın burc toprak oldugundan esınızde yengec olup yerde gezınen bir burc u temsıl ettıgınden zaten takım yıldızlarınızın durumu ıle tartısmanıza ımkan yok
:D:D:D:D:D:D:D:D

Toprak değil ateş:)

Detay
08-01-2007, 12:04
o zaman hıc kavga olmaz ablacım yengecler sıgara ıcmez atesı napcak adam
:D:D:D:D

kı zaten atesle yaklasmayın lutfen yanı :D:D:D:D

Detay
08-01-2007, 12:05
canımmmm espriyi katlettın sabah sabah :D:D:D

Beşinciboyut
09-01-2007, 21:09
Balıklar atağa geçmiş. :D Lakin aslanlar hâla lider :D

scorpio
11-01-2007, 15:22
burcum akrep. ama cebimde akrep yoktur.

microsof
11-01-2007, 15:24
ikizler ile terazi arasinda bir bagdasma var mi ?
yani ne de olsa ikisi de cift ozellik tasimakta .
konu ile bilgisi olanlara sorulur

Beşinciboyut
11-01-2007, 18:08
Hep merak etmişimdir. Biz mi burçlardan etkileniyoruz? Yoksa burçlar mı bizi etkiliyor?

Sadece ben bilmiyorum sanıyordum. :D Demek ki kimse bilmiyormuş. :D

gemici
12-01-2007, 00:14
aya suya, yıldıza baldıza hayatta inanmam

selçuk efendi
12-01-2007, 00:47
henüz bilimsel olarak ortaya konmamış olması ve birçok ayrıntısı olmasına rağmen gazetelerde uyduruk günlük fal biçiminde sunulması ve halkın da bundan ötesini bilmemesi sebebiyle tabii ki suistimal edilen bir konudur lakin, gerçektir ve aslında insanların ve diğer canlıların fıtratını meydana getiren ve de besleyen sistemdir astroloji...

Yildizsever
12-01-2007, 20:10
ikizler ile terazi arasinda bir bagdasma var mi ?
yani ne de olsa ikisi de cift ozellik tasimakta .
konu ile bilgisi olanlara sorulur

Sayın Microsof,
ben günlük gazetelere bakıp kendimi avutamam,ama insan ilişkilerini karşılıklı
iyi incelemeyi tercih ederim!
İkizler burcu kızların anlaşması sizin karakter özelliğinize, yani bir nevi
burcunuza bağlıdır.Başak olan benim karakterim İkizlere uymuyor gözüküyordu!
Terazi yi daha çok dengeli duyarım, ama bu dengeyi sağlamak için de
karakterlerinden durumlara göre taviz verebilirler,ondan dolayı sizin dediğiniz
gibi İkizlere benzetilirler!
Başak olan benim karakterim Teraziye daha uyum sağlıyordu!

shadow_cg
18-01-2007, 15:05
Selam yay burcunun deli -iyi manada- insanları. Bende az önce yükselenimin başak olduğunu çgrendim. Nasıl bir kombinasyon hiç bi fikrim yok, biri parayı tutamaz diyo biri parayı fena idare edemez. Du bakalım inceleyim bi ne cıkacak :)

efem son oyum ile yay arayı açan aslanın ardından ikinci sıraya ortak oldu. Du bakalım anket nerelere gidecek :).

ÇELEBİOĞLU
18-01-2007, 15:23
burç aslan, yükselen oğlak

PARK
18-01-2007, 16:11
burç; terazi-----yükselen;?????

ÇAKAL
18-01-2007, 18:43
Terazinin yükselenini yok mu bulan,nasıl hesaplanıyo bu yahu:D

selçuk efendi
18-01-2007, 18:52
önceki sayfalardan bakabilirsiniz... gün-ay-yıl-saat ve yer bilgileriniz gerekiyor... olmazsa özelden atın ben bakarım...

BORSAHİSSE
18-01-2007, 18:54
vay bee başak hala bizim bildiğimiz başak nasıl bıraktıysak öyle kalmış:( :) :confused:

ÇAKAL
18-01-2007, 18:59
önceki sayfalardan bakabilirsiniz... gün-ay-yıl-saat ve yer bilgileriniz gerekiyor... olmazsa özelden atın ben bakarım...08.10.69--çorum-osmancık-doğum yeri şimdiden sağol:)

zamanlama
18-01-2007, 19:34
Bu başak 8de 1aydır takıldı kaldı :D demekki eşimiz benzerimiz fazla yok ortalarda :D :D

Çetin Sürel
18-01-2007, 19:57
ben İKİZLER im.
şuan en az balıklar, yani ender olmak iyidir.

BORSAHİSSE
18-01-2007, 20:08
Bu başak 8de 1aydır takıldı kaldı :D demekki eşimiz benzerimiz fazla yok ortalarda :D :D

farklı bir bakış acısı:D :D

asagir
18-01-2007, 21:10
Yükselen Aslan Burcu

Yükselen aslan burcunun kişiye verdiği fiziksel özellikler orta veya uzun boy, iri kemik yapısıdır. Omuzlar geniş, vücut atletik olur. Saçlar dalgalı, kumral ve gürdür. Ten rengi ise genellikle beyaza yakın açık renktedir. Gözler açık renk ve bakışlar etkileyicidir. Fiziksel özellikleri oldukça dikkat çekicidir.

Yükselen burcuma bak tam beni anlatmış :D bide burçlara inanma derler

peki; zenci aslanlar nasıl oluyor?

ÇAKAL
18-01-2007, 21:12
peki; zenci aslanlar nasıl oluyor?:tamam: Süpersin dostum:D

selçuk efendi
18-01-2007, 21:45
peki; zenci aslanlar nasıl oluyor?

genetikte olmayanı burçlar ortaya çıkaramaz... temel genetik özelliklerdir...

MAŞALI
18-01-2007, 22:18
08.10.69--çorum-osmancık-doğum yeri şimdiden sağol:)

selçuk efendi bu arkadaş benim brader olurda..:D eccük böle konulara az basar..:p merkez bankasını versen yönetir ama işte napacan:oley:
04.30 da doğdu..08.10.69

ben de aynı saatte sadece 07.10.80:eek:

ÇAKAL
18-01-2007, 22:21
selçuk efendi bu arkadaş benim brader olurda..:D eccük böle konulara az basar..:p merkez bankasını versen yönetir ama işte napacan:oley:
04.30 da doğdu..08.10.69

ben de aynı saatte sadece 07.10.80:eek:

Ben de diyom niye Aken gitmiyo,adamla doğum tarihinde bile pişti olmuşuz,yarından tezi yok Akenlerimi satcem.:D

zamanlama
18-01-2007, 22:25
Ben de diyom niye Aken gitmiyo,adamla doğum tarihinde bile pişti olmuşuz,yarından tezi yok Akenlerimi satcem.:D

Menderes al abi :D :D sana yakışır ralli bekliyorum (emref duymasın ) :D :D

MAŞALI
18-01-2007, 22:26

oley oley oley..sen sat ben k^rından veririm..yeterki sen şu tahtadan çek elini:D

evidence
21-01-2007, 01:37
harbidende aslanlar borsaya daha mı yatkın oluyo neee:confused:

ÇAKAL
21-01-2007, 16:10
harbidende aslanlar borsaya daha mı yatkın oluyo neee:confused:

Ben şimdiye dek hiç aslan duymadım borsada,:D
Ayı,Boğa,Tilki:hmm: var da:)

Yildizsever
21-01-2007, 20:41
ASLAN:

(Yaratıcılık olmazsa hangi hissede dikkat çekebileceksiniz ki?
Etkileyicilik olmazsa hisseye nasıl yatırımcı toplayabileceksiniz ki?
Güçlülük olmazsa kim sizin planlarınıza güvenebilecek ki?
Yetke ve canlılık olmazsa kim sizin hissenizi renklendirebilecek ki?)

(Yüce gönüllü olmazsanız kim size taraftar olabilecek ki?
Geniş düşünceli olmazsanız kim planlarınızdan emin olabilecek ki?
İyi bir örgütleyici olmazsanız size kimler destek olabilecek ki?
Coşkun ve heyecanlı olmazsanız borsayı kim neşelendirecek ki?
Yaratıcı olmazsanız kim pozisyon başlamadan çıkabilecek hisseye
bulaşabilecek ki?)

Sanırım bu özellikler iyi bir borsacıyı tarif ediyor gibi!
Tabii yükselenim de Aslan olunca sevinmiyor değilim tabiki! :roll:

taita-x
21-01-2007, 21:57
ya yanlış anlamayın ama ben aslan burcuna gıcık oluyom... cevremdeki gıcık olduklarımın hepside aslan... ne boyle bu ıktıdar savası... neden en önde olmak isterler ki... bi de teraziler acaip....

en babası başaktır... kendi halinde duygusal... uyumlu... yardımsever... onurlu... yani butun iyi özellikler başaktadır... ben başağım diye demiyom kesinlikle...

aslan ve terazi aut... başak in...:p

Melih_2005
23-01-2007, 15:54
ahh ahh nerde o eski başaklarr şimdiye burasıı dolar taşardıı eeee naparsın devir değiştii..:D :D

-biri başak mı dedi

-buyrun efendim nasıl yardımcı olabilirim...!

22.09.1977 yükselenim yay ,

sinirli bir yapıda olmam yükselen burcumdan galiba

Palet
23-01-2007, 16:15
-biri başak mı dedi

-buyrun efendim nasıl yardımcı olabilirim...!

22.09.1977 yükselenim yay ,

sinirli bir yapıda olmam yükselen burcumdan galiba

Demek ki benim tanidigim basaklarin yükselenleri de yay.:D
Basak güzel burçtur ama özellikle erkek basaklarin sinirli olanlari yaka silktirecek kadar bezdirebiliyor.:hayır:

Melih_2005
23-01-2007, 16:31
Basak güzel burçtur ama özellikle erkek basaklarin sinirli olanlari yaka silktirecek kadar bezdirebiliyor.:hayır:

sinirli olmadığım zamanlarda ( eşim öyle bir günü tarih yazmadı diyo ) şeker gibi adamımdır ama... tadımdan yinmem :oley:

mutlu
23-01-2007, 16:57
terazi burcu gibi var mı efendim.

denge ve dengesizlik bir arada.

çelişkiler durur durulduğumuzda.

düzen ve dağınıklık yan yana.

adalet dağıtırız çevremize.

sanatkarların çoğu bizde.

shadow_cg
24-01-2007, 11:37

abi ben napim burc yay, yukselen basak :))). Fekat çok güzel insanımdır kendimim die soylemiorum :))):D :D :D :D :D :D

Palet
24-01-2007, 12:41
abi ben napim burc yay, yukselen basak :))). Fekat çok güzel insanımdır kendimim die soylemiorum :))):D :D :D :D :D :D
Böylelikle yay burcunun mütevazi yönünü de ögrenmis olduk abisi:D :gulen:

shadow_cg
24-01-2007, 13:36

Böylelikle yay burcunun mütevazi yönünü de ögrenmis olduk abisi:D :gulen:

Yayların olumlu ve olumsuz yönleri :)))

Şifre : özgürlük aşkı, geniş fikirlilik, coşku, araştırmacılık.

Yay'ların olumlu huyları : İyimser, güler yüzlü, sokulgan, açık düşünceli, uyumlu, felsefe ve yargı yeteneği olan, özgürlük seven, dürüst, güvenilir.

Yay'ların olumsuz huyları : Abartıcı, huzursuz, aşrı uçlarda, dikkatsiz, fazla iyimser, sorumsuz, kaprisli, taşkın, patavatsız.

Tamam Sn. Palet biraz abartmış olabilirim :D :D :D :D

evidence
04-02-2007, 00:30
ASLAN:

(Yaratıcılık olmazsa hangi hissede dikkat çekebileceksiniz ki?
Etkileyicilik olmazsa hisseye nasıl yatırımcı toplayabileceksiniz ki?
Güçlülük olmazsa kim sizin planlarınıza güvenebilecek ki?
Yetke ve canlılık olmazsa kim sizin hissenizi renklendirebilecek ki?)

(Yüce gönüllü olmazsanız kim size taraftar olabilecek ki?
Geniş düşünceli olmazsanız kim planlarınızdan emin olabilecek ki?
İyi bir örgütleyici olmazsanız size kimler destek olabilecek ki?
Coşkun ve heyecanlı olmazsanız borsayı kim neşelendirecek ki?
Yaratıcı olmazsanız kim pozisyon başlamadan çıkabilecek hisseye
bulaşabilecek ki?)

Sanırım bu özellikler iyi bir borsacıyı tarif ediyor gibi!
Tabii yükselenim de Aslan olunca sevinmiyor değilim tabiki! :roll:

tühh bee bizi deşifre etmişsin be yaw:oley: ne güzel gemimizi yürütüyorduk:D

sezi
05-02-2007, 14:57
YALAKA ASTROLOG
KOÇ
Canım benim. Ya ben yerim senin o duygusal, mütevazı, ince, anlayış yumağı duygularını! Sen seçildin de mi gönderildin bu dünyaya. Bir insan bu kadar mı düzgün, bu kadar mı programlı, bu kadar mı anlayışlı olabilir.. Bu koçlar var ya, IQ seviyesi yüksek insanların burcudur. Dost insan, güzel insan. İnsan gibi insan. Allah seni başımızdan, yanımızdan eksik etmesin. İyi ki varsın! Allah herkese koç gibi dostlar nasip etsin inşallah.
Bitanem benim, canım canım...
BOGA
Ayy benim güzeller güzelim. Bu boğalar var ya dünya tatlısı, yer gök harikası, şeker mi şeker insanlardır. Bal bunlar bal. Bunun sohbetine doyum olmaz. İyi sevgili, iyi arkadaş, iyi,iyi,iyi,...... Say say bitmez bunlar. Hatta bak yazmayayım dedim, ama dayanamayacağım ve sizinle de paylaşacağım bu gerçeği. Biliyor musunuz ki sizler; "bir boğa bir dünyaya bedeldir"...
İKİZLER
Şanlı burç âleminin, yere göğe sığmaz, harikulade burç gurubudur. Halt etmiş sana ikiyüzlü diyenler. Onlar seni çekemiyorlar. Rahatlığın, her ortama uyum sağlayışın, pratik zekân... Taaa biii ki kıskanırlar seni şekerim.Kim senin gibi kadar özgüven sahibi olmayı istemez ki. Sen hiçbir zaman unutma ikizler, seni hayatin boyunca çekemeyenler olacaktır. Sen hiç takma o güzel kafanı onlara. Sen burçların en sevimlisisin. Adın ikizler ama, sen bitanesin.
YENGEÇ
Allah seni yarattı, melekleri niye yarattı. Ya kardeşim nedir bu zarafet, karizma... Sen mıknatıs mısın nesin? Bir insan her girdiği ortamda bu kadar ilgi çekmeyi nasıl başarır. Hem de hiçbir çaba bile sarf etmeden. Yoksa sen mükemmelliğin es anlamı mısın? Kim istemez annesi yengeç burcu olsun, eşi bir yengeç burcu olsun. Sen var ya olmazsa olmazsın. Burçların baş tacısın.
ASLAN
Heyt bee.. Gönlümüzün şenliği, gözümüzün nuru. Afet-i devran, mükemmel-i cihan. Aslan mı bu aslan. Senin kadar aynalarla barışık olan var mı şu dünyada?Sen ki güzelliğin simgesi, yeryüzünün güneşi. Senin bütün fallarında nazar çıkacaktır. Mümkündür. Başka mümkünati da yoktur. Allah seni kem gözlerden korusun inşallah, emi?
BAŞAK
Merhametlim benim. Karıncayı bile incitemeyen, hassas, sevgi dolu, güzel başağım benim. Efendiliğin simgesi, kibar insan. Seni var ya anlatacak kelime bulamıyorum. Nesin sen? Yoksa kanatsız bir melek mi? Herkesin iyiliğini düşünen, verici, vefakâr başak.Senin adin başak değil, barışın, temizliğin simgesi beyaz güvercin olmalıydı. Neyse canım üzülme. Biz biliyoruz ya yeter. Üzülme tamam mı? Beyaz güvercinim benim.
TERAZİ
Hay sana dengesiz diyen o dengesizler. Ben onlara ne diyeyim bilmiyorum ki! Yahu sen olmasan var ya, insanoğlu soyunda bir eksiklik bir yitim olurdu. Sen dengesin insanlık için. Âlem buysa kral sensin. Sen susarsan bir neden, konuşursan ayrı bir neden vardır. Marifetli, kabiliyetli, en artılı burç sensin. Senin üstüne burç tanıyan, megalomandır. Söylesene senin üstüne burç mu vardır? Ben ki şahsi fikrim, senden iyisini bilmem, tanımam, görmem.
AKREP
Herkes bir akrep olarak doğmayı isterdi inan bana. Güzel gözlerin, gururun, albeninin temel taşı akrep. Senin kadar hayatına hâkim, senin kadar yaptığı işin arkasında durabilen kaç kişi kaldı artik. Allah senin soyunu eksik etmesin. Sen ki, bir bakısıyla buzları eritebilen, insana senin için Ferhat olup dağları delmeyi istettirebilen insan. Kim demişse sana fesat diye, onların hepsi............... Neyse, yine açtıracaklar ağzımı. Senin güzel gözlerin bile yeter o kıskançlara. Sen görmezden, duymazdan gel o fesatları.
YAY
Kâinatın bir burcu olsa, kesin yay olurdu. Sanatkâr, vefakâr, doğru dürüst insan dedikleri sen olsan gerek. Çevresinde bir tek yay olmayan bir arkadaş grubunu, uğruma ölecek olsalar bile tanımam ben. Senin heyecan budalası olduğunu sanan bir grup kendini bilmez, senin o insana hayat veren enerjini çekemeyenlerdir. Burçlar âleminin kozmik mucizesisin sen. Senin havan bile yeter güzelim. Çatlasın çekemeyenlerin.
OGLAK
Sana inatçı diyorlar diye üzülme. Onlar senin istikrarına gıptayla bakıp, senin yarın bile edemeyen kişiler. Dürüstlük senin burç genlerinde var. Bütün âlimler, bilginler genelde oğlaktır. Oğlak burcu olmak bile, tek başına bir şereftir. Hatta oğlak burcu olarak doğamamış kadersizler için, oğlak burcunu birinci dereceden akrabası olmak bile ayrı bir şereftir. Sen kıvrak zekânla, zaten her zaman bir sıfır öndesin.
KOVA
Hep çevresindekileri düşünen, insancıl duyguları fazla gelişmiş, sevgi dolu kovalar. Allah sizin iyiliğinizi versin emi? Ayol bu ne vericilik, bu ne geniş bir yürek öyle. Sana sabit fikirli diyenler, senin her fikrinin bir cevher olduğundan habersiz mi? Eşitlik senin için ne kadar önemli. Ah keşke herkes senin çeyreğin kadar bile olabilse. Sen çok yaşa emi?
BALIK
İnsanlar öyle duygu yoksunu olmuşlar ki, senin bu yaradılışının özü duygusallığını alaya alacak kadar saçmalayabiliyorlar bazen. Sen paranoyak değilsin canim, ince fikirlisin. Ama nerdeee, bu ayrımı yapacak kafa bazılarında. Ben senin o yanağına düşen göz yaşını seviyorum, o hüzün dolu bakışını seviyorum o sevgi dolu, gizemli yüreğini seviyorum. Sana sıkıcı diyenler boğum boğum sıkıla inşallah. Sen ferah tut kendini. Rahat ol, boşver, takma o çan çan çeneleri kafana.

vandervaart
05-02-2007, 15:06
Burcum vestel yukselenim vesbe :)

evidence
09-02-2007, 01:01
cık bu astrolog benim burca az yalakalık etmiş:cry: saymam ben:party:

Exploder
09-02-2007, 18:58
Sevdim ben bu astrologu, baya övmüş burcumu... :D :D (burcum: ikizler :clown: )

BORSAHİSSE
12-02-2007, 23:27
topik açıldı 1 ay oldu bizim başak bildiğiniz gibi ne düşmüş ne çıkmış hesabı aynıyerinde

wrestler
15-02-2007, 21:07
vay be ben de kendime diyordum bu ne ilgi ve alaka oysa burcumda varmış (yengeç) şifremi çözdüm,teşekkürler

yonca
18-02-2007, 00:23
ikizler burcuyum yükselenim terazi:yes:

big silence
18-02-2007, 18:42
Yay burcu taban olmuş galiba :grrr:

Novalqin
19-02-2007, 03:14
sayın astro doktorum, ben 22 eylül ü 23 eylül e bağlayan gece tam 24:00 te doğmuşum nüfus a 5 ekim olarak geçmiş. kendimi terazi olacak kadar dengesiz ve güzele düşkün buluyorum ama ikizler burcuna gıcık kaptığım gibi başak burcunun da özelliklerini taşıdığımı hissediyorum. incelermisiniz benim gerçek burcum nedir? saygılar.

selçuk efendi
19-02-2007, 10:48
astro doktor ben değilim ama, şöyle söyleyeyim... siz de şanslılardansınız... çünkü düşünce dünyası olarak (güneş burcu onu verir çünkü) iki burcun da güçlü özelliklerini almışsınızdır... bu durumda olan herkes öyledir.

Novalqin
19-02-2007, 23:00
teşekkürler ama şans benim güneş sistemime bile uğramaz:)

Palet
06-03-2007, 16:47
KADER SAYISI NEDiR ?
Bu sayi var olusunuzun gerisindeki amac ve ozellikleri belirliyor.Icinizde sakli olan ozellikler, dusunce biciminiz,kisiliginiz ve yasamdaki amaciniz gizli bu sayi da dogumdan olume kadar bu sayinin isiginda yolunuzu cizeceksiniz.

KADER SAYINIZI NASIL BULACAKSINIZ ?
Yaşam çarkinizin kader sayisini bulmak icin dogdugunuz ayin degeriyle dogum gunu ve yilinin sayilarini yan yana toplamaniz gerekiyor.

Aylarin sayi degerleri:
Ocak???????????.1
Subat???????????.2
Mart???????????..3
Nisan???????????.4
Mayis???????????5
Haziran??????????.6
Temmuz??????????7
Ağustos??????????.8
Eylul????????????9
Ekim????????????1
Kasim???????????.2
Aralik???????????.3

Sira kader sayinizi bulmaya geldi.
Tablodan dogdugunuzun ayin degerini bulup gun ve yil ile birlikte toplayin.

Ornegin; 3 Nisan 1964 ?te dogmussaniz 3+4+1964=1971
1+9+7+1=18 1+8=9
Kader sayiniz 9

KADER SAYISI 1
?ÖNCÜ? Öncü, lider, yol gosterici ve planlayicisiniz. Gercekten guclu bir kisiliginiz var. Yeriniz kaptan kosku. Baskalarina boyun egmek sizin icin yabanci bir kavram. Son derece yaratici ve yeteneklisiniz.Dusuncelerinizi bir an evvel yasama gecirmek, gerceklestirmek icin gerekli olan mucadeleci ruhu sizde mevcut. Yukselme hirsi ise yasaminizin temelini olusturuyor. Arzu ettiginiz basariya ulasmak icin yilmadan
calisiyorsunuz.Yoneticilik yeteneginiz oldugu icin Olaylara hemen hakim
olabiliyorsunuz.Yasamin her alaninda bu yeteneginiz gecerli. Kararlilik, guc ve
irade hirsinizin Araclari. Ve siz bu araclari Buyuk bir beceri ile kullaniyorsunuz. Zaman zaman bu Niteliklerin olumsuz yonlerini sergilediginiz oluyor. Boyle durumlarda son derece saldirgan olabiliyorsunuz. Oysa istediginizi elde etmenin yolu iliskilerinizde inceligi elden birakmadan halletmek.Bazen elestiren ve emreden oluyorsunuz ama size elestiri yapildiginda kahroluyorsunuz.Aslinda son derece hassas bir kalbiniz var.Bu durumda kalbinizin sesini dinleyin.Kisa zamanda hem liderliginizi hemde dostlarinizi yeniden kazanirsiniz.
KADER SAYISI 2
?YARDIMCI? Sizi baskalarindan ayiran iki yonunuz var. Taktik ve insan iliskilerinde gosterdiginiz ustalik ve beceri ile ustesinden gelemeyeceginiz hic bir sey yok.Yasaminizdaki anahtar kelime isbirligi. Uyumsuzluk ve tartismali konular sisteminizi hemen etkiliyor. Bu yuzden basiniza boyle bir sey geldiginde butun gucunuzle durumu duzeltmeye calisiyorsunuz. Zarif bir insansiniz bunun yani sira baskalarini da cok dusunuyorsunuz kirmamaya calisiyorsunuz. Bu yuzden cevrenizden dostlariniz hic eksik olmuyor. Kader Carkinin diger sayilarindan daha mucadeleci bir ruha sahipsiniz ( 9¢dan sonra ). Ancak yasamin guzel zevklerinden hic mahrum kalmiyorsunuz. 2 rakami toparlayiciligin sayisidir. Ruhunuzun birlestirici yonunu alevlendiriyor. Mutluluguzun temel kosulu ise uyum yaptiginiz hersey de sanki bir sihir var.Cunku bir kavrami ele alip onun icini doldurmakta ustunuze yok.
Baskalarinin yardima ihtiyaci oldugunda ortaya cikiyorsunuz ama gerektiginde
hic kimsenin yardimi olmadan isinizi kendi basiniza halledebiliyorsunuz.

KADER SAYISI 3
?SECICI? Orgutlenme yetenegi ve yoneticilik sizde toplaniyor. Becerikli bir insansiniz bu ozelliginiz sayesinde basari ve mutluluk dolu bir yasam sizi bekliyor Insanin dogasini ve zaaflarini iyi bildiginiz icin insanligi duzeltmek amacina yonelik meslekler seciyorsunuz. Aslinda cok bagislayici ve halden anlayici bir insansiniz. Otorite en onemli silahiniz. Yonetici olarak girdiginiz her yerde bu silahi kullaniyorsunuz. Ne kadar buyuk bir toplulukla calisirsaniz basariniz ve kazancinizda o derece buyuk olacaktir. Endustri, sirket ve orgutlerde yonetici yeteneklerinizi en iyi sekilde kullanabilirsiniz. Cok cesur bir insansiniz. Amaclariniz ve yapmaniz gerekenleri cok iyi biliyorsunuz. Amaciniz herkesin hareket ozgurlugunden faydalanmasini saglamak. Ama bu da size gore belli bir disiplin icinde olmali. Kendi ozgurlugunuz icin baskalarini incitmekten hoslanmiyorsunuz. Dogal olarak baskalarinin da bunu size yapmasina izin vermiyorsunuz.

KADER SAYISI 4
?DUVARCI? Yasam carkinizin sayisi kareyi simgeliyor. Bu adalet ve esitlik demektir.Siz ise bu karenin tam ortasinda dort tarafiniz cevrili oldugu icin kipirdayamiyorsunuz. Biraz da hareket ve renk lazim degil mi hayatinizda?
Sadece yukariya dogru gelisebiliyorsunuz. Kare yasamin tum pratik yonlerini
temsil ediyor. Ama olaylara degisik acilardan bakmayi basaramiyorsunuz.
Yasam carkina gelecekte olacak iyi seylerin temeli diye de bakabilirsiniz.
Sabirli ve sebatli birisiniz calismaya her an hazirsiniz. Aynen bir duvar
ustasi gibi araclariniz mantik ve yontemdir. Sizin icin belirli kaliplar var,
onlarin disina cikmayi ise hic akliniza getirmiyorsunuz. Sadik ve guvenilir
bir kisisiniz. Ancak muhafazakarlik sizi kisitliyor. Ayrintilar ise sizin
bazi cabalarinizin sonuclanmasini engelliyor. Kendi fikirlerinizi baskalarina zorla kabul ettirmeye calismazsaniz ilerlemeniz daha kolay olacaktir. Bir sanatcinin yada mimarin size kavram olarak sundugu bicimi tum ayrintilari ile gozunuzde canlandirabilirsiniz. Bundan sonra da kendi pratik yaklasiminizla projeyi kagida
dokebilirsiniz. Kimse sizin icin gorev ve sorumluluklardan kaciyor diyemez cunku nerede guvene ihtiyac varsa orada sizi buluyorlar.

KADER SAYISI 5

?YAZICI? Dogustan Merkur ozellikleriniz var. Enerji canlisiniz. Ince bir
zekanizin yani sira iyimser bir kisiliginiz var. Yasam sizin icin cesaret gerektiren
bir macera. Eglenmesini dahasi yasamasini cok iyi biliyorsunuz. Yasamin
degiskenligi sizin degisik ve cesitlilige olan duskunlugunuzle tam bir uyum
icinde oldugundan yasama rahatlikla ayak uydurabilirsiniz. Dunyanin
merkezi olmaktan hoslaniyorsunuz. Ama olmadiginizi bir turlu kabul etmek
istemiyorsunuz. Ozgurlugunuze cok duskunsunuz. Ve hic bir seyin sizi ozgurlugunuzden alikoymasina izin vermiyorsunuz. Sozcukleri kullanmada cok basarilisiniz. Bundan dolayi konusmaya dayali mesleklerde cok basarili olursunuz. Eglence ve yazin dunyasinda bir yildiz gibi parlayabilirsiniz.Ancak ustun konusma yeteneginiz bazen sorunlarada yol acabilir. Bilmediginiz konulara dalarak mahcup olabilirsiniz. Degisken bir karakteriniz var. Bu kotu bir ozellik degil. Kimileri icin bir zevk de denilebilir. Size gore akilli insan zamana ayak uydurmak zorundadir.
Ihtiyaclarinizin neler oldugunu biliyor ve bu ugurda yapmaniz gerekenlerden
kacmiyorsunuz. Sizin icin mutluluga giden yol buradan geciyor. Her ne pahasina olursa olsun almak. Mutluluk kendinizi ifade etmek ve basariya ulasmaktir.

KADER SAYISI 6
?OGRETMEN? Sizin dunyanizin yoneticisi asktir. Aslinda kime asik oldugunuzun cok da onemi yoktur. Ve evrendeki goreviniz bu Felsefiyi ogretmektir. Amaciniz ise baskalarina yardim etmektir. Aska ve ilgiye olan asiri ihtiyacinizin arkasinda kendinize olan guvensizliginiz yatar. Ailede gerceklestirdiginiz huzuru, cevrenize sonrada tum dunyaya yaymak amaclarin en onemlisi. Kabaliga, bayaliga asla tahammul edemiyorsunuz. Ikili iliskiler tercihiniz. Kalabalikta kendinizi savunmasiz hissediyorsunuz. Muzikten, guzel sanatlardan anliyorsunuz. Yasamin guzelliklerine olan sevginizi bu alanlarda uzmanlasarak dile getiriyorsunuz. Kendinizden cok baskalarini dusunme ozelliginiz, sizi genclerin danismani, yaslilarin sirdasi ve dunyanin ogretmeni yapiyor. Cok ender elestiriyorsunuz. Aslinda sizi rahatsiz eden cok az sey var. Yaninizda sevgiliniz olsun yeter. Gorevlerinizin size yukledigi sorumluluk aslinda gorundugunden de agir. Ancak bu agir gorevlerin onemini gayet iyi biliyorsunuz. Yasamdaki gorevlerinizi yerine getirerek buyuk mutluluga ulasabilirsiniz.

KADER SAYISI 7
?MiSTiK? Gozlemci bir yapiya sahipsiniz herseyin ardindaki nedeni aramaniz en buyuk ozelliginiz. Yuzeysel hic bir sey sizi tatmin etmiyor. Tersine merakinizi korukluyor. Mistik konulari, yeni ve eski ilim alanlari ilginizi fazla cekiyor. Tipki bir doktor gibisiniz. Sorunlu insanlar aradiklari huzuru sizde buluyor. Sizin elinizde adeta sihirli bir guc var. Mesafeli tavriniz sizi diger insanlardan ayiriyor. Ancak yasamin derinliklerine inenler sizi anlayabilir,suskun donemlerinize bir anlam verebilir. Nitekim zaman zaman boyle manasizca icinize kapandiginiz oluyor. Insanlar ilk tanisdiklarinda sizden cekiniyor. Dogustan itibarlisiniz adeta. Yeriniz

ne olursa olsun daima ilgi uyandiriyorsunuz. Felsefi ve kulturel konulara ilginiz buyuk. Ancak tam olarak cozebilmiz degilsiniz. Muzik yazmak, kesifler yapmak yaraticiliginizi kullanabileceginiz alanlardan. Sizin icin sanatcilarin eserlerinden yararlanmadan yasamak yasamak degil. Bazen yasam sizin icin bir dus kirikligi olsada daha ogreneceginiz cok sey var. Genelde karamsar ve suskun bir yapiya sahipsiniz.Yalniz da yasamayi basarabilecek nadir kisilerdensiniz. Hayat konusunda bazen umutsuzluga dustugunuz de oluyor. Ancak felsefi bakis aciniz yasamin nereden kaynakladigini ortaya cikaracak kudrette.

KADER SAYISI 8
?SANATCI? Herseyi net olarak ifade etme yetenegine hatta herseyi net olarak hissetme yetenegine sahip olmasanizda, zekanin yasaminizda buyuk bir onemi var. Cok cesitli konulardan zevk aliyorsunuz. Zamaninizi buyuk kismini da hayallere ayiriyorsunuz. Fakat yasamin salt eglence olmadiginin farkindasiniz. Cok yonlu olmak en buyuk ozelliginiz. Cok ve cesitli yetenekleriniz var. Cabuk kavramak da bunlardan biri. Fakat insanlar hakkinda kolay yanilgiya dusuyor, gercek yuzlerini cok gec farkedebiliyorsunuz. Bilgiye aninda ulasmanin yollarini biliyorsunuz. Ancak bilime yeteneginiz ve duskunlugunuz fazla degil. Cunku zamaninizin cogunu gercek bir bilim adami gibi bilime adamak yerine daha sanatsal ve sportif faaliyetlerden hoslaniyorsunuz. Hossohbet ve eglencelisiniz. Bu ozellikleriniz de kolay arkadas edinmenizi sagliyor. Pek cok insan sizi seviyor ama sizi gercekten anlayan cok az insan oluyor. Bunun sebebi karmakarisik ruhunuzun derinliklerine inebilmeyi cok az kisinin basarabilmesi. Ugrastiginiz size zevk veren konulardan cabuk bikiyorsunuz. Olaylari genelde oldugu gibi kabulleniyorsunuz.Yani fazla dert edinmiyorsunuz.

Zaten mucadele etmekten de hoslanmiyor cabuk pes ediyorsunuz. Kivrak zekaya sahip oldugunuzdan baskalarini acimasizca elestirmek ten kacinmiyorsunuz. Sozcukleri kullanmadaki yeteneginiz iyi bir elestirmen, yazar, konusmaci, ya da sunucu olmanizi saglayabilir. Sevgisiz yasamayan bir insansiniz. bu yuzden sizi seven ve anlayan biriyle birlikte olmadikca mutlu olmaniz mumkun degil.

KADER SAYISI 9
?METAFIZIKCI? Yasaminiz, perdenin gerisindeki esrari, ruhun ve gizli ilmin ardindaki anlami cozmekle geciyor. Yasaminizin amaci gercegi yalnizca gercegi ogrenmek Bu konuda cok basarili oldugunuz da bir gercek. İnsanlari tanimak icin genellikle 5 dk. gozlemlemeniz yeterli. Hayati seviyor fakat cok az kisiyi sevmeye deger buluyorsunuz. Hayatinizin her alaninda comert ve kusursuz olmak

istiyorsunuz. Karsinizdakilerin de en az sizin kadar kusursuz ve guvenilir olmasini bekliyor, bu yuzden zaman zaman cok aci cekiyorsunuz. Cok guclusunuz fakat cabuk incinen altin bir kalbe sahibisiniz. Cok az insana gercek sizi tanima firsati veriyor, onlara da fazlaca deger veriyorsunuz. Psikolojik olaylari anlama yeteneginiz muazzam. Ancak sizin disinizda gelisen olaylar sizi ve ruh halinizi fazlasiyla etkiliyor.Bagimsizliginiza ve ozgurlugunuze duskunsunuz . Yine de sevgiyi herseyin ustunde tutuyorsunuz. Hayatiniz karisikliklari cozmek uzerine kurulu oldugu icin mucadele etmekten yorulmuyorsunuz. Hemen her seviyeden insanla anlasma yetenegine ve sonsuz sabra sahipsiniz. Insanlarin ihtiyaclarini onlar soylemeden anliyor ve yardimlarina kosuyorsunuz. Cok iyi bir dinleyici, gozlemci ve yol gostericisiniz bu yuzden iyi bir psikolog veya konusmaci olabilirsiniz.
Alıntıdır..

Detay
06-03-2007, 20:50
palet cım cok tesekkurler du bakalım bızım sayımız kac :D:D:D:D:D

seyis
06-03-2007, 21:25
KOVA, yükselmeyeninden

Palet
07-03-2007, 10:24
palet cım cok tesekkurler du bakalım bızım sayımız kac :D:D:D:D:D

Duruyorum zaten biryere gittigim yok:D bakinca bize de söyle bari:)

Novalqin
08-03-2007, 06:51
cık ! bu değerlendirmeleri kim yaptıysa tutturamamış.

baron11
14-03-2007, 13:29
Kendi kadersayımı okuyunca biraz şaşırdım,teşekkürler sayın palet...:)

cash-out
14-03-2007, 17:22
Kader Sayiniz ile Kisilik Analizi hiç uymuyor bana

Turkuaz
16-03-2007, 00:32
Koç (22 Mart - 21 Nisan)
Direksiyon başındayken başka bir otomobilin kendisini geçmesine çok sinirlenir. Koç sürücüsü hızlı araba kullanmaya bayılır. Refleksleri çok iyidir ve tam zamanında önlemini alıp Tehlikeyi önlemesini bilir. Bir tavsiyede bizden; Koç burcu insanı araba kullanırken rahatsız etmeyin, içindeki trafik canavarını uyandırabilirsiniz!

Boğa (22 Nisan – 21 Mayıs)
Boğa burcu yaşamı seven, ondan haz almayı seven bir burçtur. Boğa burcu insanı genelde sakin olarak tanınır. ancak trafiğe çıktığında iş değişir. Kinci ve maceraperest olmaları onların direksiyon başındaki tavırları üzerinde belirleyici rol oynar. Boğa burcu sürücüsüne karşı trafikte dikkatli olmak gerekir.

İkizler (22 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler burcu insanı gençliğin ve dinamizmin sembolüdür. Bunun nedeni ikizler insanının hangi yaşta olursa olsun genç ve çocuksu kalmayı başarmasıdır. Maceradan hoşlanırlar ve çok meraklıdırlar. İkizler sürücüsü hızlı, sinirli ve sabırsızdır.

Yengeç (22 Haziran - 21 Temmuz)
Çok duygusal, hayalci, çocuksu insanlardır. Yengeçler ölçülü ve dikkatlidirler. Direksiyon başında da dikkatlidirler. Trafik kurallarına uymaya özen gösterirler ve birisi bir hata yaptığında oldukça sinirlenirler. Emniyet kemeri takmadan asla yola çıkmazlar.

Aslan (22 Temmuz - 21 Ağustos)
Otomobil kullanırken kendine çok güvenir. Can sıkıcı olaylar karşısında soğukkanlılığını korumayı başardığı için hemen hemen hiç hata yapmaz.

Başak (22 Ağustos – 21 Eylül)
Hayatının bir parçası olan titizliği otomobil sürerken de gösterir. Kurallara oldukça fazla özen gösterir. Ancak sabahları sinirli olur ve sabah otomobil kullandığında etrafına öfke saçabilir.

Terazi (22 Eylül - 21 Ekim)
Trafikte son derece kibar olmalarına karşın oldukça kararsız davranışlar sergilerler. Sürekli diğer arabalara bakarlar. Otomobil kullanmak kesinlikle bir zevk değildir.

Akrep (22 Ekim - 21 Kasım)
Çok kıskanç olmasıyla tanınan akrep burcu, hataları affetmeyen ve saldırmak için fırsat kollayan bir karakter barındırırlar. Sakin görünseler de bir hata ile karşılaştıklarında bağırıp çağırmaktan geri kalmazlar.

Yay ( 22 Kasım - 21 Aralık)
Özgürlüğüne düşkün olan yay burcu maceraya bayılır. Kendisini çok iyi tanır ve özelliklerinin farkındadır. Trafikte korkusuzdur. Trafik kurallarına uyar ve diğer sürücülere saygılıdır.

Oğlak ( 22 Aralık - 21 Ocak)
Oğlak burcu yönetici olmak için yaratılmıştır. Organizasyon yeteneği güçlüdür. Reflekslerine, hızına yani otomobiline hakimdir. İyi bir sürücüdür.

Kova (22 Ocak - 21 Şubat)
Hayatını olduğu gibi trafik kurallarını da hiçe sayar. Diğer sürücüleri küçümseyen bir tavrı vardır.

BALIK (22 Şubat - 21 Mart)
Hayalci ve romantik balık burcu insanı trafikte kurallara bağlıdır. Balıklar yolda tehlikeden uzak dururlar. Çok dalgın oldukları için tehlikeli durumlar yaratabilirler.

baron11
16-03-2007, 00:43
Şaşırmaya devam ediyorum,acaba tesadüfmü çok enteresan teşekkürler sayın Turkuaz..:yes:

ally_mcbeal
16-03-2007, 00:55
sn palet ve sn turkuaz her iki gönderide de tanımlamalar bana çok uydu. başka buna benzer değerlendirmeler varsa alalım lütfen :)

AJANS
16-03-2007, 01:34
[QUOTE=Palet;1488410]KADER SAYISI NEDiR ?
Bu sayi var olusunuzun gerisindeki amac ve ozellikleri belirliyor.Icinizde sakli olan ozellikler, dusunce biciminiz,kisiliginiz ve yasamdaki amaciniz gizli bu sayi da dogumdan olume kadar bu sayinin isiginda yolunuzu cizeceksiniz.

KADER SAYISI 7
?MiSTiK? Gozlemci bir yapiya sahipsiniz herseyin ardindaki nedeni aramaniz en buyuk ozelliginiz. Yuzeysel hic bir sey sizi tatmin etmiyor. Tersine merakinizi korukluyor. Mistik konulari, yeni ve eski ilim alanlari ilginizi fazla cekiyor. Tipki bir doktor gibisiniz. Sorunlu insanlar aradiklari huzuru sizde buluyor. Sizin elinizde adeta sihirli bir guc var. Mesafeli tavriniz sizi diger insanlardan ayiriyor. Ancak yasamin derinliklerine inenler sizi anlayabilir,suskun donemlerinize bir anlam verebilir. Nitekim zaman zaman boyle manasizca icinize kapandiginiz oluyor. Insanlar ilk tanisdiklarinda sizden cekiniyor. Dogustan itibarlisiniz adeta. Yeriniz

ne olursa olsun daima ilgi uyandiriyorsunuz. Felsefi ve kulturel konulara ilginiz buyuk. Ancak tam olarak cozebilmiz degilsiniz. Muzik yazmak, kesifler yapmak yaraticiliginizi kullanabileceginiz alanlardan. Sizin icin sanatcilarin eserlerinden yararlanmadan yasamak yasamak degil. Bazen yasam sizin icin bir dus kirikligi olsada daha ogreneceginiz cok sey var. Genelde karamsar ve suskun bir yapiya sahipsiniz.Yalniz da yasamayi basarabilecek nadir kisilerdensiniz. Hayat konusunda bazen umutsuzluga dustugunuz de oluyor. Ancak felsefi bakis aciniz yasamin nereden kaynakladigini ortaya cikaracak kudrette.
burcum boğa.y&#252;kselenimi bilmiyorum.yarın anama sorayım doğum saatimi hatırladı hatırladı (o kadar kardeşin i&#231;inde nasıl hatırlayacaksa)hatırlamassa kaldıkmı tek bur&#231;lu.y&#252;kselensiz burcumun &#246;zelliklerinin &#37; 80 bana uyuyor.kader sayımın &#246;zelliklerindeki < m&#252;zik yazmak> haricindekiler tamamiyle bana uyar.onun yerinede şiir yazmak versek olurmu.

bourbon
16-03-2007, 11:33
sn palet tebrıkler.Aynen bana uymus.

Işılay
16-03-2007, 11:48
YALAKA ASTROLOG
ASLAN
Heyt bee.. Gönlümüzün şenliği, gözümüzün nuru. Afet-i devran, mükemmel-i cihan. Aslan mı bu aslan. Senin kadar aynalarla barışık olan var mı şu dünyada?Sen ki güzelliğin simgesi, yeryüzünün güneşi. Senin bütün fallarında nazar çıkacaktır. Mümkündür. Başka mümkünati da yoktur. Allah seni kem gözlerden korusun inşallah, emi?

KADER SAYISI 1
?ÖNCÜ? Öncü, lider, yol gosterici ve planlayicisiniz. Gercekten guclu bir kisiliginiz var. Yeriniz kaptan kosku. Baskalarina boyun egmek sizin icin yabanci bir kavram. Son derece yaratici ve yeteneklisiniz.Dusuncelerinizi bir an evvel yasama gecirmek, gerceklestirmek icin gerekli olan mucadeleci ruhu sizde mevcut. Yukselme hirsi ise yasaminizin temelini olusturuyor. Arzu ettiginiz basariya ulasmak icin yilmadan
calisiyorsunuz.Yoneticilik yeteneginiz oldugu icin Olaylara hemen hakim
olabiliyorsunuz.Yasamin her alaninda bu yeteneginiz gecerli. Kararlilik, guc ve
irade hirsinizin Araclari. Ve siz bu araclari Buyuk bir beceri ile kullaniyorsunuz. Zaman zaman bu Niteliklerin olumsuz yonlerini sergilediginiz oluyor. Boyle durumlarda son derece saldirgan olabiliyorsunuz. Oysa istediginizi elde etmenin yolu iliskilerinizde inceligi elden birakmadan halletmek.Bazen elestiren ve emreden oluyorsunuz ama size elestiri yapildiginda kahroluyorsunuz.Aslinda son derece hassas bir kalbiniz var.Bu durumda kalbinizin sesini dinleyin.Kisa zamanda hem liderliginizi hemde dostlarinizi yeniden kazanirsiniz.

Ben neymişim böyle:he: :D :D

mutlu
16-03-2007, 16:34
benim kader sayısı 5.
bana bayağı uyuyor.

uz1x
16-03-2007, 16:41
bu anketin amacı ne ?
neyi hedefliyor

mutlu
16-03-2007, 17:10
bu anketin amacı ne ?
neyi hedefliyor

anketin bitiş tarihine bakarsan anlarsın kardeş:he: :kural: :oley: :oley:

AJANS
16-03-2007, 22:20
Ven&#252;s Boğa Burcuna Giriyor
18 Mart 00:01 itibariyle Boğa burcundaki seyrine başlayacak olan, aşkın, sevginin ve yaratıcılığın gezegeni Ven&#252;s, 12 Nisan tarihine kadar bu bur&#231;ta kalacak. Bu s&#252;re&#231;te maddi konularla ilgili her şey bizi g&#252;vende hissettirecek, aşk ilişkilerimizde sadakat ve sağlamlığa &#246;zel bir &#246;nem vermemizi sağlayacak. İlişkisinde problem bulunanlar bu s&#252;re&#231;te daha ger&#231;ek&#231;i d&#252;ş&#252;necekleri i&#231;in sevdikleri kişiye sahip &#231;ıkarak ortamı yumuşatmaya &#231;alışacaklar. Genel anlamda beraberliklerde uysal, uyumlu, barış&#231;ıl davranışlar g&#246;stereceğiz, kalıcı ve g&#252;venilir ilişkiler kurmaktan yana olacağız. Maddi ve soyut anlamdaki konular daha fazla g&#252;ndemimizi oluşturacağından sağlam adımlar atmaya &#231;alışacağız.

Bu s&#252;re&#231;te başta y&#252;kselen ve g&#252;neş burcu Boğa olan kişiler olmak &#252;zere t&#252;m toprak grubu Oğlak ve Başak bur&#231;ları cazibe ve &#231;ekicilik kazanacaklar, ilişkilerinde uyum yakalayarak huzurlu ve mutlu bir d&#246;nem ge&#231;ireceklerdir. Yaşama daha g&#252;venle bakarak sevdikleri kişiyle her t&#252;rl&#252; sorunun &#252;stesinden geleceklerdir. İlişkisi olmayanlar ise, bu d&#246;nemde &#231;ok mutlu bir beraberliğe adım atabilirler.

Ven&#252;s gezegeninin y&#246;netici konumunda olduğu Boğa s&#252;recinin t&#252;m bur&#231;lara huzur, mutluluk ve y&#252;rek dolusu sevgiler getirmesini diliyorum.

Mynet Astroloji Danışmanı
İremSU

boğalar oley oley oley

Novalqin
18-03-2007, 10:21
bana uyan kader sayısına göre doğmuşolmama imkan yok! uyduramıyorum.:he:

balaban
18-03-2007, 15:05
Sevgili palet ben de baktım uyuyor:)

H.YONCA
19-03-2007, 14:14
benim 8 çıktı kısmen uyuyor..:) .
hepsini inceledim ;aslında hepsi uyuyor..:)
saygılar..

Turkuaz
10-05-2007, 15:00
OCAK ayında doğanlar:
Hırslı ve ciddi kişiliklerdir, öğrenmeyi ve öğretmeyi severler.
İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı severler ve çok eleştirirler.
Akıllı ve planlı programlıdırlar, çok çalışırlar ve üretkendirler.
Duyarlı ve derin hisleri olan kişilerdir, insanları mutlu etmeyi bilirler.
Aşırı dikkatlidirler, zor heyecanlanırlar.
Romantiktirler ama aşklarını ifade etmekte zorlanırlar.
Çocukları severler, evcil ve sadık bir eş olurlar ve kıskançtırlar.

ŞUBAT ayında doğanlar:
Somut şeylere önem verirler, değişkendirler.
Sessiz, utangaç ve ağırkanlıdırlar.
Kendilerine güvenleri pek yoktur.
Dürüsttürler ve özgürlüklerine düşkündürler.
Bazen saldırganlaşabilirler.
Kesin olmayan şeylerden hiç hoşlanmazlar, inatçıdırlar.
Hayallerinin peşinden giderler, batıl inançlara eğilimlidirler.

MART ayında doğanlar:
Çekici kişiliklerdir, utangaç ve tutucudurlar.
Esrarengiz kişiliklerdir, cömert ve sempatiktirler.
Rahatlarına düşkün, duyarlıdırlar, hizmet etmekten zevk alırlar.
Kolay sinirlenmezler, güvenilirdirler, nezakete önem verirler.
İyi birer gözlemcidirler, kinci oldukları söylenebilir.
Seyahat etmeyi severler, dikkat çekmeyi severler.
Dekorasyona meraklıdırlar, tempolu müzikleri severler.

NİSAN ayında doğanlar:
Aktif ve enerji doludurlar.
Çabuk karar verip çabuk pişman olurlar, şefkatlidirler.
Mantıklıdırlar ve diplomatiktirler.
İnsanları teselli etmeyi severler.
Dostlarının sorunlarıyla yakından ilgilenirler.
Cesur ve maceraperesttirler, sevgilerini ve ilgilerini belli ederler.
Hafızaları güçlüdür, baş ve göğüs hastalıklarına meyillidirler.

MAYIS ayında doğanlar:
Sert yapılıdırlar, kolay sinirlenirler, ilgi çekicidirler.
Fiziksel güzelliğe önem verirler, motivasyona ihtiyaçları yoktur.
Sistematik çalışırlar, hayal kurmayı severler.
İleri görüşlüdürler, kolay sakinleştirilirler ve anlayışlıdırlar.
Kulak ve boyun bölgeleri hassastır.
Edebiyat ve sanatla ilgilidirler, evde oturmayı sevmezler.
Çocukları çok severler.

HAZİRAN ayında doğanlar:
Aynı anda birden fazla şey düşünürler.
Nazik ve tatlı dillidirler.
Hassas ve kararsızdırlar.
Komik ve eğlencelidirler.
Konuşkandırlar ve kolay arkadaş edinirler.
Kolay incinirler, grip olmaya yatkın bünyeleri vardır.
Çok inatçıdırlar.

TEMMUZ ayında doğanlar:
İyi birer sırdaştırlar, bazen de anlaşılmaları güç olabilir.
Aşırı gururludurlar, başkalarının düşüncelerine aşırı önem verirler.
Kin tutmazlar, sempatiktirler.
Yalnız olmayı severler, arkadaş sıkıntısı çekmezler.
Kolay öğrenirler, zor ikna olurlar.
Mide sorunları olabilir.
Ağır işleri severler.

AĞUSTOS ayında doğanlar:
Şakalaşmayı severler, duyarlı ve ilgilidirler.
Korkusuzdurlar ve liderlik özellikleri vardır.
İlgi odağı olmayı çok severler.
Romantiktirler.
Ruhbilimle ilgilenir, kolay provoke edilirler.
Dikkatli ve tedbirlidirler, bağımsızlıklarına düşkündürler.
Yol göstermeyi severler.

EYLÜL ayında doğanlar:
İyi birer konuşmacıdırlar.
Sadık ve güvenilirdirler.
Detaylarla uğraşırlar, sorumluluk almayı severler.
Bilgi ve kültüre önem verirler.
İnsanların hatalarını yüzlerine vurmayı severler.
Sporu ve seyahat etmeyi severler.
İlişkilerinde seçicidirler, hislerini kendine saklarlar.

EKİM ayında doğanlar:
Herkesle sohbet etmeyi severler, ilgi odağı olmak isterler.
Yalancılığı yapmacıklığı sevmezler.
Arkadaşlarına çok önem verirler.
Çabuk kırılıp çabuk toparlanırlar.
Bencildirler, kendiliğinden yardım teklif etmezler.
Başkalarının düşüncelerine önem verirler.
Duygusaldırlar ve kendine güvenleri gelişmemiştir.

KASIM ayında doğanlar:
Eğlenceli kişiliklerdir, çalışkan ve sorumluluk sahibidirler.
Kontrolü ele almayı severler, sır saklamayı bilirler.
Enerjiktirler ve çevrelerini motive eden kişilerdir.
İyi birer liderdirler, içten ve yardımseverdirler.
Adil davranırlar, sürprizleri severler.
Hataları affetmezler, iradeleri güçlüdür.
Derin duygularla severler, herkesi olduğu gibi kabul ederler.

ARALIK ayında doğanlar:
Sadık ve cömerttirler.
Birlikte vakit geçirilmesi eğlenceli kişiliklerdir.
Azimlidirler, sabırsızdırlar.
Sosyal yönleri kuvvetlidir.
Dostlarını kendinden fazla düşünürler.
Kızgınlıkları uzun sürmez, sevildiklerini hissetmek isterler.
Espri anlayışları gelişmiştir.

PARK
10-05-2007, 15:01
Benim burcum TERAZİ-21-10-1975
Tamda beni tarif etmişsiniz sevgili Turkuaz:):):)

gemici
10-05-2007, 15:11
Benim burcum TERAZİ-21-10-1975
Tamda beni tarif etmişsiniz sevgili Turkuaz:):):)

21/10 ayni gün doğmuşuz

PARK
10-05-2007, 15:15
21/10 ayni gün doğmuşuz

--------------------------------------------------------------------------------

Aynı gün doğduğumuz belliydi zaten:):):)

Palet
10-05-2007, 15:20
Epey yakin tahminler olmus:super:

Bir de 27 yasinda 20 lik dis çikarmak neyin nesi onu söyleyen bir fal olsa da rahatlasam.Malum disçi fobisi,allerjisi vb..herseye sahip oldugum için isim falcilara kaliyor:cry: :cry:

Palet
10-05-2007, 17:26
Soyunma tarzınız karakterinizi ele veriyor.
Gelişigüzel soyunanlar:
Eğer soyunurken çıkardıklarınızı rastgele evinizin herhangi bir tarafına fırlatanlardansanız, arkadaş canlısı birisiniz. Hayatı bir parti gibi görüyorsunuz. Düşüncelerinizde rahat ve açık fikirlisiniz. Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğü ise hiç umurunuzda değil. (Zaten muhtemelen ardınızdan bunları toplayacak biri vardır. Yoksa sıkar biraz bu kadar dağınıklık. Bu tip insanların beraberlik ya da evlilik hayatlarında mutlaka çorap kavgası olur.)

Titiz soyunanlar:
Eğer çıkardıklarınızı düzgün bir şekilde bir yere
koyuyorsanız ciddi birisiniz ve sakin yaşamayı tercih ediyorsunuz. Rutinliği seviyorsunuz. Hayattaki problemlerin üstesinden gelmenin en iyi yolunun onlardan uzak olmak gerektiğine inanıyorsunuz. (Bunlar kirlileri ayırdıktan sonra ceketleri hemen havalandırmaya götürür, asılacak bir şey varsa da asarlar. Zaten çoğu şeyi de kirliye atarlar. Aman ütülendikten sonra bir şeyi yanlış yere koymayın, kıyamet kopar.)

ilk ayakkabı ve çorapları çıkaranlar:
Mükemmeliyetçi, utangaç ve yoğun birisiniz. Bir karar vermeden önce iyice düşünürsünüz. Güvenilir birisiniz. Nelere ne kadar dikkat edilmesi gerektiğini iyi biliyorsunuz. Üzerinize düşenleri methodik bir biçimde büyük konsantrasyonla çözümlüyorsunuz.
**
Yavaş soyunanlar:
Eğer tişörtünüzü çıkardıktan sonra pantolonunuzu on dakika sonra çıkaranlardansanız, Mesit Yılmaz gibisiniz demektir. Kendine güvenen, entelektüel, derin düşünen ve fazla zorluk çıkartılmasını istemeyen birisiniz. Ayrıca kendinize fazla zaman ayırmayı ve dolayısı ile yalnızlığı seviyorsunuz. (Hayatınızdaki kişi böyle biri ise çamaşır makinesini kurmak için asla onu beklememelisiniz. Ayrıca soyunduğu gibi giyiniyorsa yorum yok!)

Hızlı soyunanlar:
Eğer kıyafetlerinizi olabildiğince çabuk çıkaranlardansanız başkalarına önem veren birisiniz. Diğer insanların sizden beklentileri çok önemli. Kendi ihtiyaçlarınız açısından da endişelisiniz. Çoğunlukla işi gücü bol olan ve aile düşkünü birisiniz. (En idealler... Şipşak soyunur ve rahatlarlar.)

İlk mücevherler çıkıyorsa:
Eğer ilk olarak mücevherlerinizi,
aksesuarlarınızı ve hatta saatinizi çıkarıyorsanız sıcak, düşünceli,
duygusal, hassas ve romantik birisiniz. (Saatinizi çıkartarak evde zaman mevhumunuzun olmadığını göstererek karşınızdakini çok mutlu ediyorsunuz bir kere. Ama lütfen alyansınızı orada burada bırakmayın. Başkasının evinde soyunmaya da hiç kalkmayın.)

Her seferinde farklı iseniz:
Şüpheci ve ilginç biri olduğunuzu
söyleyebiliriz. Risk almayı ve macerayı seversiniz. O günkü tutumunuza göre ne yapacağınız değişir. (Ayrıca bunu bir sisteme oturtun artık. Ne o öyle her seferinde sizi takip etmek zorunda mıyız. Sonra "en sevdiğim bilmemnem nerdeeeee?" diye bağırmayı biliyorsunuz. Ne bilelim nerede...)

Bir de eve girip soyunmadan, bütün gün dolaştığı o kıyafetle ortada dolanan tipler vardır ki işte onlardan uzak durun. Okuldan gelmiş çocuğunuza soyunmayı öğretmek gibi ona da bunun önemini ve yararını gerekir. Hatta banyoya sokup yıkamanız da söz konusu olabilir.

(Alintidir)

Beşinciboyut
10-05-2007, 18:09
Yetişiin aslanlar liderlik elden gidiyoor. :yes: :wink: :he:

Novalqin
31-05-2007, 01:52
5/10 bende teraziyim, dengesiz olduğumuzu yüzümüze vurmadığınız için teşekkürler:he:

gululucan
12-07-2007, 16:48
burcum oğlak yükselenim akrep çok inatçıım çok:)

Grandmaster
13-07-2007, 02:32
ankete baktım da amma az balık varmış yahu..biri de ben

furkav
13-07-2007, 08:53
burcum kova &#37; 100 &#246;zelliklerini taşıyorum.

umutsari
21-07-2007, 04:50
çok pis bır akrebım...

XZARA_
22-07-2007, 00:16
tam bır akrebım....

ipeksay
22-07-2007, 09:17
Yenge&#231;im isiririm damarima basmayin kiska&#231;larimla yakalarm :):)

BEDESTENLİ
22-07-2007, 10:17
Yengeçim isiririm damarima basmayin kiskaçlarimla yakalarm :):)

zehirin öldürücümü,işkence vericimi yoksaa!

BEHAVIOUR
30-07-2007, 22:45
akrep burcuyum.Ama yükselenim ne onu bilmiyorum nasıl bilmem gerekir onu:he: neye göre?

selçuk efendi
30-07-2007, 23:11
akrep burcuyum.Ama yükselenim ne onu bilmiyorum nasıl bilmem gerekir onu:he: neye göre?

İlk sayfalarda bunu için linkler göreceksiniz... Doğum tarihi, yeri ve saati gerekiyor yükselen için..

BEHAVIOUR
01-08-2007, 00:19
İlk sayfalarda bunu için linkler göreceksiniz... Doğum tarihi, yeri ve saati gerekiyor yükselen için..

yardımınız için teşekkürler ben biraz ileri doğru bakmamışım bulamamıştım demek daha iyi bakmak lazım mış:he: kolay gelsin.

pinky
13-09-2008, 10:12
Kan grubu-Kişilik ilişkisi

Kan gruplarının insan kişiliği ile yakından ilgisi olduğu anlaşıldı. Japon uzmanlar farklı kan gruplarının erkekler ve kadınlar üzerindeki etkilerini konu alan bi araştırmasının sonuçlarını açıklarken, "İnsan vücudunun kimyası ile kişilik arasında önemli bağlar var. Kan grupları bunlardan biri." dedi

A Grubu Kadını
Para harcamasını çok sever. Seksi iç çamaşırlarına düşkündür. Çocukları çok sever ve çocuk sahibi olduktan sonra eşini ihmal eder. Değişikliği seven biridir.

A Grubu Erkeği
Düzenli yaşamayı sever. İyi bir dost ve konuşmacıdır. Birlikte olacağı kadını seçerken çok titiz davranır.

B Grubu Kadını
İstek doludur. Sekse hiç hayır demez. Para konusunda eli ya çok açıktır ya da cimridir

B Grubu Erkeği
Özgürlüğünün sınırlanmasından nefret eder. Kadınlara saygısı sonsuzdur. Hep neşe dolu bir aileye sahip olmak ister. Yemek konusunda son derece titizdir..

AB Grubu Kadını
Erkeklerin yüreğini hoplatan elbiseler giymeye bayılır. Para konusunda tutumludur. Yemek pişirmekte, mükellef bir sofra hazırlamakta üzerine yoktur.

AB Grubu Erkeği
Aile içinde mutlaka sözünün dinlenmesini, isteklerinin yapılmasını ister. Hoşgörülü ve kararlıdır. En iyi aşıklar bu gruptan çıkar. Eşine ev işlerinde yardım etmekten çekinmez.

0 Grubu Kadını
Mutfak masraflarından kısarak kendine hoş elbiseler alır. Çocukları biraz ele avuca geldiğinde hemen çalışma hayatına dönmek, toplumdaki yerini almak ister. Yemek yapmakla fazla uğraşmak istemez. Pratik yemekleri tercih eder.

0 Grubu Erkeği
Aşık olduğu zaman birlikte olduğu kadını çok kıskanır. Kalabalığı sevmez. Son derece hareketli, çalışkan ve hırslıdır. Sevgilisine veya eşine sık sık hediye almayı sever.

kkapdan@turkbee
13-09-2008, 10:36
KOVA burcuyum ama BOĞA yı seçtim :D:D:D

iyiki AYU burcu yok

WaX
13-09-2008, 10:52
burcum kova liderlik ve liderlerin burcu olduğu için yükselene pek öenm vermiyorum sonuç nasıl olsa aynı :D

KIZILDAG
13-09-2008, 10:59
İki seferdir bakıyorum, topiğe giriymi girmeyeyimmi ve girmeye karar verdim.
Ama önce aklımda bir cevap hazırlamaya uğraşıyorum.
İşte şuna borcum var, buna borcum var, derken bir baktım,
Topiğin ismini BORCUNUZ NEDİR' diye görüyorum,
meyerse BURCUNUZ NEDİR'miş:D

kkapdan@turkbee
13-09-2008, 11:39

walla hiç gülceem yoktu :D:D:D

balaban
13-09-2008, 13:24

Sn.KIZILDAĞ, önce güldüm ama:notr: inşallah borcunuzu kolaylıkla ödersiniz, Allah yardım eder.

pinky
13-09-2008, 13:40
Benim de çok borcum var ama hepsi manevi. Bana iyilik yapanlara borcumu ödemeye fırsat çıkmadığı için. Ama çaresi var, fırsat çıkınca başkasına iyilik yaparsanız borcunuzu ödemiş olursunuz. Ödemesi maddi borçtan daha kolay ve hayır işlemiş oluyorsunuz. Tavsiye ederim.

baron11
14-09-2008, 03:14
Yükselende,alçalanda oğlak.Burcumun yüklediği sorumlulukları taşımaya çalışıyorum,of of...:cry:

krokodil
14-09-2008, 03:39
ben bir yay ım oldukçada gerginim ajda gibi..:he:
şaka bir yana yay burcunun tüm özelliklerini taşırım hatta hanım bir kızılderili burç kitabını okumuş ( banada okuttu) bukadrmı olur bunlar seni görüptemi yazmış dedi:he:

bu arada doğum tarihim 06 12 1961 saatgece 10 suları pazartesi günü eksi 30 derece 1,5 metre karda erzurumda ..şimdi benim yükselenim nedir acaba nedir..:he:

balaban
14-09-2008, 14:39
ben bir yay ım oldukçada gerginim ajda gibi..:he:
şaka bir yana yay burcunun tüm özelliklerini taşırım hatta hanım bir kızılderili burç kitabını okumuş ( banada okuttu) bukadrmı olur bunlar seni görüptemi yazmış dedi:he:

bu arada doğum tarihim 06 12 1961 saatgece 10 suları pazartesi günü eksi 30 derece 1,5 metre karda erzurumda ..şimdi benim yükselenim nedir acaba nedir..:he:

Akşam 22 suları gibi bir genelleme olunca aslan oluyor yükseleniniz. Yerdeki kar kalınlığı da etkilemiş. Kar olmasa başak burcu olacakmışsınız ama dediğim gibi hava koşulları etkilemiş:)

siyahmartı
14-09-2008, 15:11
Burçlardan bir türlü haz edemediğim için 35 yaşıma kadar ikizler diye biliyordum bir yerde tarih telaffuz etmek zorunda kalınca ikizler değil boğa olduğum ortaya çıktı.Yükselen işine gelirsek o işe hiç girmeyeyim ne manaya geliyor bilmiyorum çünkü.
hayırlısı.:)

siyahmartı
14-09-2008, 15:16
Burçlardan bir türlü haz edemediğim için 35 yaşıma kadar ikizler diye biliyordum bir yerde tarih telaffuz etmek zorunda kalınca ikizler değil boğa olduğum ortaya çıktı.Yükselen işine gelirsek o işe hiç girmeyeyim ne manaya geliyor bilmiyorum çünkü.

Hatta topiğin ismini de ilk önce borcunuz nedir? diye okuyup içimden "borcun yok bendensin." diye yanıtladım.Bana yükselen ne fayda etsin diye düşünüyorum.
iyi bari kısmet diyelim.

siyahmartı
14-09-2008, 17:14
Burçlardan bahsetmişken alakası varmı yokmu bilmem ama Atilla Yeşilada'nın Çin zodiac takvimini anlattığı bir yazısından bir kesiti paylaşmak isterim.

http://img369.imageshack.us/img369/6594/haber260208bfa6.png (http://imageshack.us)
http://img369.imageshack.us/img369/haber260208bfa6.png/1/w367.png (http://g.imageshack.us/img369/haber260208bfa6.png/1/)

Çin takvimine göre “Fare Yılı”ndayız

Tarihteki en eski kronolojik kayıt Çin ay takvimi. M.O. 2,600 yılına kadar uzanıyor. Yeni ayın belirmesine bağlı olarak 12 yıllık ay döngüsünde her yıl farklı bir hayvan ile özdeşleşiyor. Bu yıl 7 Şubat ile 25 Ocak 2009 arası Çin’in ay takvimine gore fare yılı. Geriye kalan 11 yılı ise şu hayvanlar sembolize ediyor: öküz, kaplan, tavşan, ejderha, yılan, at, keçi, maymun, horoz, köpek ve domuz.
Ben Kaplan yılında dünyaya gelmişim.Şayet siz de merak ediyorsanız hangi Çin yılında doğduğunuzu tabloya bir göz atın lütfen.

Zodiac takviminde fare dışında her hayvana olumlu bir özellik atfedilmiş. Öküz çalışkanlığı, kaplan iktidarı, tavşan nezaketi, ejderha onuru, at dinamizmi, keçi kibarliği, maymun aklı, horoz inancı, köpek sadakati, yılan esnekliği ve domuz serveti temsil ediyor. Fare ise bu hayvan sembollleri döngüsünde olumlu hiçbir anlama tekabul etmiyor. Hatta, felaket ya da şanssızlık gibi olumsuz işaretleri temsil ettiği söylenebilir.

Çinliler, her bir hayvan simgesinin farklı anlamlarla yüklü olduğuna inanıyorlar. Onun için de bircok genç çift doğacak cocukları için ozelliği olan bir hayvan yilını beklerler. 2008’de çocuk doğurmak istemeyecek çok Çinli anne olduğunu tahmin edebiliriz. Ama, domuz zenginliği, serveti simgeledigi için domuz yılı olan 2007’de her zamankinden kat kat fazla çocuk doğmus geçen yıl.
İnsan yasamının evrimi de 12’nin katları ile izleniyor. 12 yaşında çocuk gençliğe adım atıyor. 24’de kişi ilk defa topluma katılıyor. 36’sinda olgunluk geliyor. Derken, 48’de artik hayatta bircok seyin başarılmış olması bekleniyor. 60 emeklilik zamanı. 72 ilerleyen yaştan zevk alınacak bir dönem. Kişi, sayet 84 ya da 96’ya ulaşacak kadar sağlıklı ise her geçen günü beklenmedik kazanç hanesine yazılmalı. 9 ya da 10’uncu 12 yıl döngüsünü (buna Çince’de “ben ming nian” deniliyor) görecek kadar yaşayanlara ise hayatın mucizesi olarak bakılıyor.

Kaynak: Ati.

balaban
15-09-2008, 00:07

35 yaşından sonra yükselen burcunuza dönmeye başladığınız söyleniyor:) Yükselen burcun özelliklerini göstermeye başlarmış insanlar. Doğrumu bilemem:)

Layoti
15-09-2008, 00:33
Burcum Kova yükselenim de terazi..nasıl olurmu..:aww::aww:

kkapdan@turkbee
15-09-2008, 00:35
forumda da amma KOVA varmış :D benim gibi

Gözetmen
15-09-2008, 01:13
Burcum BAŞAK ,Yükselenim İKİZLER ,

İkisinin de özelliklerini taşıdığımı düşünüyorum .

RMM
15-09-2008, 12:57
alçalanı ve yükselenini bilmiyorum sadece bahtsız kova'yım :)

deep
15-09-2008, 19:24
ikizler... :)

Bu yukselen nasil bulunuyor... Hic merak etmemistim simdiye kadar :oley:

selçuk efendi
15-09-2008, 19:54
doğum saati, doğum yerini biliyorsan al sana öğrenebileceğin adres:

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi

XTRADERX
15-09-2008, 20:10
bende ıkızler

yağmur
08-12-2009, 18:55
Burçlar..

... ve Tanrı bir sabah Oniki çocuğun önünde durdu ve her birine yaşamın tohumlarını ekti. Çocuklar kendilerine verilen Armağanı almak icin birer birer çıktılar.

"Koç! Sana ilk tohumu EKME onurunu veriyorum. Ektigin her bir tohuma karşılık elinde bir milyon tohum bulacaksin, fakat onlarin buyumelerini gorecek vaktin olmayacak. Insanların aklına BEN'i yerlestirecek ilk kisi sen olacaksın, fakat bu dusunceyi Geliştirme ya da hakkinda soru sormak senin görevin olmayacak. Yasaminin sebebi Eylemdir ve bu eylem insanlara BENİM YARATICILIGIMI haber verecektir. Iyi calisabilmen icin sana KENDİNİ BEGENME özelligini veriyorum. "Ve Koç sessizce yerine çekildi.

"Boğa! Sana tohumu madde haline getirme gücünü veriyorum. Baslanmis olan butun isleri senin bitirmen gerektiği görevin icin cok Sabir istemektedir, aksi halde Tohumlar rüzgarda savrulup kaybolacaktir. Yapmani istediğim bu görev icin soru sormayacak, işin ortasında dusunceni degistirmeyecek ve baskalarindan destek beklemeyeceksin. Bunun için sana GUCLULUGU veriyorum. Onu akıllıca kullan. "Ve Boğa yerine çekildi.

"Ikizler! Sana insanlarin cevrelerinde gordukleri şeyi anlamalarini saglayabilmen icin Cevapsız sorular veriyorum. Insanlarin neden konusup, neden dinlediklerini hiç bir zaman bilmeyeceksin, fakat cevap bulmak için araştırmalarda yapacagın sana armagan olan BILGI'yi bulacaksin. "Ve İkizler yerine çekildi.

"Yengec! Sana insanlara duyguyu Öğretme görevini veriyorum. Butun duyguyu Yaşayarak ogrenmeleri ve olgunluga ulasmalari icin onları hem aglatip hem guldureceksin. Sana olgunlugu hızla arttiracak olan AILE armaganini veriyorum. "Ve Yengeç yerine çekildi.

"Aslan! Sana YARATICILIGIMIN tum dunyaya gorkemini gösterme görevini veriyorum. Ancak azametinde dikkatli olmalı ve bu Yaratıcılığın senin değil, benim olduğunu daima hatırlamalisin. Eger bunu unutursan insanlar seni küçük goreceklerdir. Bu görevi iyi bir sekilde yerine getirirsen büyük haz duyacaksın. Bunun için sana armaganim ONUR'dur.. Ve Aslan yerine çekildi.

"Başak! Sende insanlarin BENIM YARATTIKLARIMLA neler yaptıklarını sinamani istiyorum. Onlarin ne yaptıklarını dikkatlice inceleyip kusurlarini hatirlatacaksin ve böylece BENIM YARATTIKLARIMI iyice ogrenmelerini saglayacaksin. Sana bunu yapabilmen icin SAF DUSUNCE'yi armağan ediyorum. "Ve Başak yerine çekildi.

"Terazi! Sana insanlarin birbirlerine karşı olan görevlerini hatirlayabilmeleri icin hizmet erdemini veriyorum. Böylece insanlar isbirligini ÖĞRENECEK ve kendi davranislarinin diger yonlerini de yansitma yetenegini edineceklerdir. Ve uyumsuzluk olan ger yere seni yerlestirecegim ve bu gayretlerin icin sana armaganim SEVGİ'dir. "

"Akrep! Sana cok Güç bir görev veriyorum. Insanlara dusunduklerini anlama yetenegi verdigim halde, anladiklarini soylemene izin vermeyecegim. Birçok kez gorduklerinle acı çekecek ve bu aci ile Benden uzaklasacaksin. Bu Acının Benden değil benim yanlis anlasilmis olmamdan dogdugunu unutacaksin. Birçok insani hayvan gibi gorecek ve onlarin Hayvansal içguduleriyle oylesine ugrasacaksin ki yolunu sasiracaksin, fakat sonunda gene BANA Döneceksin. Akrep sana en üstün armaganım olan AMAC'i veriyorum. "

"Yay! Senden BENI yanlis anlayip caresizlige dustuklerinde insanlari guldurmeni istiyorum. Guldurme insanlara umut verecek ve bu umutla insanlarin gözlerini BANA cevirmelerini saglayacaksin. Birçok kişinin bir an icine girecek ve girdigin yalniz yasamina onu yasantisindaki huzursuzlugu taniyacaksin. Sana Yay, icin SONSUZ BEREKET veriyorum onu koseye erisip aydinlatabilmen Karanlıktaki. "

"Oğlak! Senden insanlara Çalışmayı öğretmen için alınterini istiyorum. Tüm insanların yükünü omuzlarında tasıyacagın için bu görev hiç de kolay değildir. Ama bu boyundurugun yükü için senin ellerine insanlığın SORUMLULUĞUnu koyuyorum. "

"Kova! Sana insanların tüm olanakları gorebilmeleriçin gelecek kavramını veriyorum. BENİM sevgimi kişileştirmen için yalnızlık acısını çok duyacaksın. Insanların gözlerini yeni olanaklara cevirebilmeleri icin sana ÖZGÜRLÜĞÜ armağan ediyorum. "

"Balık! Sana hepsinden daha Güç bir görev veriyorum. Senden insanların uzuntulerini toplayıp BANA geri getirmeni istiyorum. Senin gozyaslarin sonunda benim Gözyaşlarım olacak. Senin topladıgın uzuntuler insanlarin BENİ yanlış anlamalarindan Dogmus uzuntulerdir, fakat senin onlara verecegin sefkatle onlar yeniden BENI anlamaya calisacaklardir. Bu Guc görev icin sana en büyük armaganimi veriyorum. Sen Oniki Çocuğum arasında BENI tek anlayan olacaksın, fakat bu, sen onu insanlara anlatmak istediginde onlar seni dinlemeyeceklerdir yalnız senin icindir anlayış. "Ve Balık yerine çekildi

Martin Schulman

ATTİLA HAN
20-12-2009, 03:31
Yaşanmışlığımdan ve şahit olduklarımdan yola çıkarak..
Terazi ve Kova ikilisini bütün yıldızların sevdiğidir..
--
--

KARADENIZ
20-12-2009, 04:32
Burçlar..

... ve Tanrı bir sabah Oniki çocuğun önünde durdu ve her birine yaşamın tohumlarını ekti. Çocuklar kendilerine verilen Armağanı almak icin birer birer çıktılar.
.........................
"Akrep! Sana cok Güç bir görev veriyorum. Insanlara dusunduklerini anlama yetenegi verdigim halde, anladiklarini soylemene izin vermeyecegim. Birçok kez gorduklerinle acı çekecek ve bu aci ile Benden uzaklasacaksin. Bu Acının Benden değil benim yanlis anlasilmis olmamdan dogdugunu unutacaksin. Birçok insani hayvan gibi gorecek ve onlarin Hayvansal içguduleriyle oylesine ugrasacaksin ki yolunu sasiracaksin, fakat sonunda gene BANA Döneceksin. Akrep sana en üstün armaganım olan AMAC'i veriyorum. "

......................

Martin Schulman

Bu kadar mi olur ? evet olur mus.....
04.kasim dogumlu olarak...Ben bir akrepim.. :)

ATTİLA HAN
20-12-2009, 22:03
Bu kadar mi olur ? evet olur mus.....
04.kasim dogumlu olarak...Ben bir akrepim.. :)

.....İYİ AKREP / KÖTÜ AKREP......

Akrep'in iyi yönleri.: Sezgi yeteneği, amaca bağlılık, kararlılık.
Akrep'in kötü yönleri: Kıskançlık, kuşkuculuk, inatçılık.

Not= Biraz ondan,biraz bundan alınabilinir..:wink:

KARADENIZ
20-12-2009, 22:10
.....İYİ AKREP / KÖTÜ AKREP......

Akrep'in iyi yönleri.: Sezgi yeteneği, amaca bağlılık, kararlılık.
Akrep'in kötü yönleri: Kıskançlık, kuşkuculuk, inatçılık.

Not= Biraz ondan,biraz bundan alınabilinir..:wink:

Bir de "Yonetici AKREP" icinde iki kelam edin bakalim, nasil olur mus :fiyu: :fiyu: :seyt:

ATTİLA HAN
20-12-2009, 22:27
Bir de "Yonetici AKREP" icinde iki kelam edin bakalim, nasil olur mus :fiyu: :fiyu: :seyt:
...............:cool:...:he:...:clown:..
Zekasıyla az ve öz kunuşup 12'den vurmak gibi özellikleri var.
konuyu Üsteleme,pes etmeme..karşı tarafın zayıf noktaları saptama,vs,vs,
Sınırsız bir sabırla dolu olup ,dayanıklılık ve doğruluk konusunda,
tutkulu olmak gibi sağlam bir meziyete sahipdirler..
Meydan okumayı kesinlikle hafife almadığı gibi,aptallarla uğraşmaz.

....:beurk:...:beurk:..:grrr:....:grrr:
FAKAT ESNEK OLMAYIŞLARI...Bir ortaklık için zor tercih edilir duruma sokabilir..
Fazla çalışarak kendi yıkımına sebeb olabilme riski taşır.
Yeni koşullara uymakta zorluk çeker..zarar etsede alıştığı yöntemleri bırakmak istemez.
Bir de akrep'in ortağı..kesinlikle tutarsızlığını göstermemeli..
Yoksa yanardağ misali patlamalar olabilir.
vs,vs,

mterkan
21-12-2009, 01:03
Burcumu bilmiyorum....
Doğum tarihim de gerçek değil...
Kayıtta 23 Nisan diye yazıyor...
Rahmetli anam ve babamın doğumumu bu güne denk getirip getiremeyeceklerini yüzümde hafif bir tebessümle düşünürüm zaman, zaman...
Hayatta iken anama sorduğum "ben ne zaman doğdum" şeklindeki soruya aldığım cevap;
"oğlum bir sene memlekette hıyar çok boldu.. sen o sene doğdun" olmuştu...
Selamlarımla... :)

gizemliduygular
21-12-2009, 01:26
Burç murç bilmem arkadaş ben. Tek bildiğim burç Ulubatlı Hasan'ın sancağı diktiği burcu bilirim.:he:

TeraMira
17-01-2010, 16:16
Burç murç bilmem arkadaş ben. Tek bildiğim burç Ulubatlı Hasan'ın sancağı diktiği burcu bilirim.:he:

hehehe :D

yağmur
18-01-2010, 00:41
Doğum tarihine göre kişilik özellikleri

1 Ocak - 10 Ocak
Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine Düşkün, sabırlı ve çalışkan
Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan yana olan.
Başarılı olmayı isteyen ve rahat, güvende yaşamayı arzulayan. Gayet kibar ve nazik
Doğru ve dürüst davranan. Başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren.
Takdir edilmekten hoşlanan, Yeniliklere açık, bulundugu alanda parlamak isteyen
Kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilen. Fakat asla etmeyen, direnen pes.
11 Ocak - 19 Ocak
Son derece mantıklı, becerikli, akıllı, sözünde duran
Eğitim hayatına önem veren. Öğrendiklerini kolay kolay unutmayan.
Aklını ve Yaratıcı hünerlerini kolaylıkla hayata geçirebilen
Neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu iyi ayırt edebilen mantıklı.
Gerektiğinde sert konuşabilen. Aynı anda birden fazla konuda bilgi sahibi olabilen
Gözlem gücü yüksek, iş hayatında başarıya mutlaka ulaşabilen.
20 Ocak - 29 Ocak
Açık sözlü, yenilikçi, toplum bilinci yüksek, arkadaşlık ilişkileri güçlü
Orijinal düşünebilen, tavırlarıyla ilgi uyandırabilen buluşçu.
Gerektiğinde duygularını geri planda tutarak, mantıklı hareket edebilen
Zihinsel aktivite gücü yüksek, herkesten daha çabuk öğrenebilen.
Uygulamaya dönük, analizci, çağın ötesinde düşünebilen
Zorluklar karşısında aklıyla kolayca çözüme Ulaşan, sınırlamalardan hoşlanmayan.
30 Ocak - 8 Şubat
Hızlı düşünebilen, gayet becerikli, dürüst ve arkadaşlıklara önem veren
Tarafsız bir gözlem gücüne sahip, yapmacık insanlardan hoşlanmayan.
Yabancı dil konusunda başarılı, Konuşmaları Adınız, yenilikçi
Bulunduğu ortamda kolayca ilgi uyandıran, Sıradışı ESPRİ kabiliyeti olan.
Zeki, diğerlerinden çok çabuk öğrenen, kısa yoldan sonuca ulaşabilen
Bilime önem veren, tartışmalardan hoşlanan, ikna gücü yüksek.
9 Şubat - 18 Şubat
Sıradışı ilişkiler yaşamaya hevesli, özgürlüğüne Düşkün yenilikçi
Yeni yerler keşfetmeye meraklı, modayı takip eden Tasarımcı.
Bulunduğu alana yenilikler getiren, orijinal ve çekici. Kaliteyi yedi
Başkalarından oldukça farklı, rutinlikten hoşlanmayan. Arkadaş çevresi geniş.
Seçici, iyi gözlemci, farklı kişiliği ile ilgi uyandırabilen
Çekiciliği ile karşı cins tarafından beğenilen, onun giydiğini yakıştırmasını bilen.
19 Şubat - 29 Şubat
Hayal gücü oldukça yüksek. Sevdiklerine karşı duyarlı, çatışmalardan rahatsızlık duyan
Şifa gücü yüksek, insanlara sorunlarinda yardımcı olabilen.
Duyarlı bir kişilik. Şefkat ve acıma duygusu yüksek. Pozitif düşünmeye çalışan
Yaratıcı kabiliyetleri olan, yargılayıcı davranmayan, değişime açık.
Karmaşa içinde yönelimini kaybetmeden ilerleyebilen, negatif insanlardan etkilenebilen
Derin tutkulara sahip, aşk ilişkilerinde verici ve cömert. Oldukça romantik, hassas.
1 Mart - 10 Mart
Duygularının farkında olan, bağımlılıklarına Düşkün, kimi zaman değişken
Sosyal hayatta Çekici kimliğiyle ilgi uyandıran, mütevazi ve çok sevilen.
Ailesine Düşkün, evini yuvasını önemseyen, Tutkulu aşkta, güzel düşünen
Kötülük bilmeyen, kendine yapıldığında oldukça etkilenen.
Muazzam yeteneklere sahip, sezgileri güçlü, olacakları hissedebilen
Karşı cins üzerinde duruşu, tavırları, fiziksel özellikleriyle oldukça beğenilen.
11 Mart - 20 Mart
Vizyon sahibi, her yerde başarılı olabilen. Hayallerini gerçeğe dönüştürebilen
Gücünü iyilik ve güzellikler adına yönlendirebilen. Öngörüleri doğru çıkan.
Doğaüstü yetenekleri olan, yalnız kaldığında güçlenen
Başkalarını kolaylıkla etkileyebilen. Olumlu ve güçlü enerjilere sahip.
Kararlılık gösterdiği zamanlarda her işin üstesinden kolayca gelebilen
Güçlü bir manyetizmaya sahip, gizlilikleri kolayca öğrenebilen SIRDAŞ.
21 Mart - 31 Mart
Fiziksel Yönden oldukça güçlü. Hedefini bilen ve yılmadan üzerine gidebilen
İsteklerine fazlasıyla Düşkün. Dediğim dedik asla geri dönmeyen.
Emir almaktan hoşlanmayan
Kendi bildigi yolda ilerlemeyi yedi.
Cinselliği yoğun ve etkileyici
Ateşli ve istekli.
1 Nisan - 10 Nisan
Çok canlı, bireylik duygusu yüksek
Yaratıcı enerjiye sahip, PIRILTILI bir kişilik.
Yönetme gücü olan, insanları kolayca etkileyebilen
Iyi bir oyuncu (sanat), kendini ifade etmesini bilen.
Hayatın güzel yanlarının tadını çıkarmasını bilen
İsteklerini Gerçekleştirme gücüne sahip renkli bir kişi.
10 Nisan - 20 Nisan
Keşfetmekten, yeniliklerde bulunmaktan hoşlanan
Para harcama meyli yüksek, hoşsohbet, açık fikirli.
Iyi niyetli, geleceğini şekillendirmeyi yedi, yürekli
İnançlı, sağduyulu, cömert ve kendine güvenen.
Adaletli, Yardıma hazır, takdir edilmeyi yedi
Yabancı dile meyilli, seyahat etmekten hoşlanan.
20 Nisan - 30 Nisan
Güzelliklere aşık, gösterişli ve kaliteli olan herşeyi yedi
Maddi ve manevi değerlerini önemseyen, koruyan, sahiplenen.
Sosyal hayatın içinde yer almaktan zevk alan. Arkadaşlarının önemseyen
Güzel bir çevrede yaşamak isteyen. Duyarlı ve estetik bir kişi.
Ince ve Nazik yapısıyla takdir edilen ve sevgi duyulan
Uzlaşmazlık, kavga ve çekişmelerden hoşlanmayan.
1 Mayıs - 10 Mayıs
Zihinsel yetenekleri yüksek, aklını önemseyen, sezgileri kuvvetli
Yoğun ilgi alanları, dünyayı gözlemlemekten hoşlanan.
Konuşma ve Yazma yeteneği son derece güçlü. Insanları kolayca çözebilen
Değerlendirme gücü yoğun, organizasyon becerisi muazzam.
Başkalarıyla çalışmaya müsait, uyumlu. Fazla detaydan hoşlanmayan
Özgürlüğüne önem veren. Konuşmasıyla karşısındakini etkileyebilen.
11 Mayıs - 20 Mayıs
Gayet güvenilir, dürüst yaklaşımlara sahip. Güçlü ve derin duyguları olan
Aşk ilişkilerinde güvenilir, karşısındakine değer veren.
Gerçekçi düşünebilen, kendine yeterli. Başarma tutkusu olan, çalışkan
Güzelliklere önem veren, kabalıktan hoşlanmayan. Keskin gözlem gücü olan.
Haksız başkalarının sözlerinden etkilenebilen. Arkadaşlığa önem veren
Hedefine ulaştığında böbürlenmeyen. Iyiliğin, vefanın kıymetini bilen.
21 Mayıs - 31 Mayıs
Çok yönlü ve becerikli. Yargı ve mantık gücüne sahip
Yenilikten hoşlanan, yeni insanlar tanımaktan zevk alan.
Bilgiyi önemseyen, meraklı ve öğrenmeye aç
Mantıklı, Eğri ile doğruyu ayır etmesini bilen.
Kıvrak zeka, konuşma kabiliyeti, kendini yönlendirebilen
Düşmanlarını yenmeye başarabilecek kadar akıllı.
1 Haziran - 10 Haziran
Sosyal ilişkilerini önemseyen, akıllı davranabilen
Zeki, uzlaşmacı, hayatın güzel yanlarının tadını çıkarabilen.
Nabza göre Şerbet vermeyi bilen. Yeniliklerden hoşlanan
Değerli olanı bilen, duyarlı ve Yapıcı davranabilen.
Rahatına Düşkün, sıradan şeylerden hoşlanmayan. Kaliteye önem veren
İnce, nazik, aşka önem veren. Iyi niyetli, arkadaşlıklara önem veren.
11 Haziran - 21 Haziran
Modern düşünebilen, tarafsız ve objektif düşünebilen
Manyetizması güçlü, arkadaşlık olgusunu önemseyen.
Özgürlüğüne Düşkün, mantıklı davranabilen
Orijinal herşeyden hoşlanan. Pek çok insanla anlaşabilen.
Fikirleri bir çok insan tarafından beğenilen. Kuvvetli iradesi olan
Yaratıcı, bireylik duygusu gelişmiş, haksızlığa boyun eğmeyen.
22 Haziran - 30 Haziran
Güvende yaşamak isteyen, empati yönü güçlü, duyarlı kişilik
Ailesine, sevdiklerine önem veren. Koruyucu ve kollayıcı.
Gerçeklerin peşinden koşabilen. İlişkilerde uzlaşmaktan yana olan
Duygusal değerlerine önem veren, etkileme gücü yüksek.
Karşısındaki kişiyi kolaylıkla etkileyebilen, ruhunun derinliklerine inebilen
Kendini güvende hissetmediğinde tepkisel davranabilen.
1 Temmuz - 11 Temmuz
Düşünce gücü yüksek, sezgileri mükemmel derecede yoğun
Bulunduğu alanı kötülüklerden arındırabilen, yenilikçi düşünebilen.
Şüphelerini Aydınlığa kavuşturabilen, kendini yenileyebilen
Yüzeyde olanlarla yetinmeyen, araştırmadan güvenmeyen.
Zihnini ve iradesini kendi gelişimi için odaklamasını bilen
Güçlü İyileştirme gücü olan, güçlü olmayı, güvende olmayı önemseyen.
12 Temmuz - 22 Temmuz
Artistik kabiliyeti olan, aydınlanmaktan yana. Sanata meyilli
Şefkat ve acıma duyguları yüksek. idealist.
Kendini inandığı bir şeye adayabilen, Vizyonu yüksek
Kendini asmak isteyen, duyarlı yüreğe sahip, özverili.
Özlemleri olan, hayal gücü yüksek. Duyu dışı algıları olan.
Birçok insanla anlaşabilen, aşkta derin duygulara sahip.
23 Temmuz - 1 Ağustos
Kendinden emin, bağımsız, liderlik gücü yüksek
Soylu, Gururlu, gösterişli, toplumda hemen farkedilen.
Sadakat duygusu yüksek, organizasyon yeteneğine sahip
Sevdiklerine Düşkün, sanatkar, kolayca yükselebilen.
Içi dışı bir, kalbinin sesine kulak verebilen. Sevilmeyi önemseyen
Yaratıcılık yeteneği olan, İsteklerini direkt olarak açıklayabilen.
2 Ağustos - 12 Ağustos
Hoşsohbetli, neşeli, etrafını rahatlatan, vicdanlı
Para harcamayı seven, Kaliteye önem veren, Gururlu.
Kimseyi kırmaktan hoşlanmayan, Yüce Gönüllü
Gezmekten, araştırmaktan hoşlanan, inanç sahibi, maneviyatı güçlü.
Iyi bir SIRDAŞ, güçlü bir dost
Başkalarının emri altına girmekten hoşlanmayan, Özgürlüğü yedi.
13 Ağustos - 22 Ağustos
Kendini ortaya koyabilen, savaşçı, enerjik, İsteklerini elde edebilen
Bilinçli, cesur, haksızlıklara boyun eğmeyen. Yeni fikirleri önemseyen.
Girişimci, zeki, nerde ne yapması gerektiğini bilen açık sözlü.
Hayatta kalmayı başarabilen. Fiziksel gücü yüksek.
Karşısındaki kişiyi çabucak çözebilen, açık sözlü
Beklemekten hoşlanmayan, yeni projelere, planlamalara istekli.
23 Ağustos - 1 Eylül
Mantıklı, becerikli, akıllı, başkalarıyla kolaylıkla bağlantı kurabilen
Aşkı önemseyen, sorunlardan pek hoşlanmayan.
Kaliteli ortamlar, elit yerlerden hoşlanan. Cahil insanlardan uzak duran
Keskin gözlem gücüne sahip, bir bakışta eksiklerini görebilen.
Olayların Ardındaki gerçekleri önemseyen ve öğrenmek isteyen
Çabuk kavrayan, net görmek isteyen, iletişimci.
2 Eylül - 12 Eylül
Ciddi bakış açısına sahip, sağlam kararlar vermeye çalışan
Beklentileri akla ve mantığa uygun, çalışkan ve PLANLI.
Güven olgusunu önemseyen, yanlış kararlar vermekten hoşlanmayan
Disiplinli çaba, görev ve sorumluluk bilinci yüksek olan.
Dayanıklı, mesleki konularda yetenekli. Dikkatli konuşan
Yaşından olgun. Sözleri tutarlı, kabul edilmekten hoşlanan.
13 Eylül - 22 Eylül
Yerinde konuşan, güçlü bir kişilik, sevme duygusu gayet yüksek
Uyumlu, dengeli, akıllı ve gayet çekici.
Aşkta sıcak yürekli, nezaket dolu, güçlü imaj sahibi
Huzursuzluktan hoşlanmayan, böyle ortamlarda bulunmak istemeyen.
Sosyallikten hoşlanan ama aşırı uçlara kaçmayı sevmeyen
Öncü, akıllı, iletişimci bir kişilik. Tarafsız düşünebilen.
23 Eylül - 2 Ekim
Lüks, güzellik, Kaliteden hoşlanan. Sevgi dolu bir kişilik
Erkekleri yakışıklı, kadınları çok güzel olan.
Sosyal yönü güçlü, yeni fikirleri yedi, hassas yaradılışta
Zevkleri için para harcamaktan çekinmeyen, bu yüzden zorlanan.
Seyahat etmekten hoşlanan, yeni insanlarla tanışmaktan zevk alan
Amaçları bir şekilde gerçekleştirebilecek şansa sahip olan.
3 Ekim - 13 Ekim
Başkaları tarafından her zaman ilginç, sıra dışı bulunan, çok çekici
Özgürlüğüne Düşkün, kurallarla çevrelenmekten hoşlanmayan.
Sosyal ilişkilerini önemseyen, ve girdigi popüler ortamlarda farkedilen
Toplum içindeki yerini önemseyen, farklı bulunmaktan hoşlanan.
Kararlarını kendi vermekten zevk alan ve bunda ısrar edebilen
Günün yenilik anlamındaki tüm akımlarını takip eden, uygulayabilen.
14 Ekim - 23 Ekim
Fiziksel ve zihinsel anlamda hızlı ve aktif hareket edebilen
Sözleriyle ilgi uyandırabilen, zekasıyla her türlü sorunun üstesinden gelebilen.
Aşkta aşırı Duygusallık yerine Gerektiğinde mantığının sesine kulak verebilen
Hislerini kağıda dökebilen. İşbirliğini önemseyen, etrafıyla uyumlu özel bir kişilik.
Yenilikleri uygulamaktan hoşlanan, cinselliğine önem veren
Cazibeli, aydınlık fikirleri olan,,, gelişmekten başarmaktan büyümekte hoşlanan.
24 Ekim - 1 Kasım
Kadınları oldukça çekici, karizmatik Erkekleri. Gayet etkililer üzerinde Karşı cins
Mistizm, bilinmeyenler konusunda meraklı ve bu yönde Yetenekleri olabilen.
Dönüşüm, değişim her türlü yenilikten hoşlanan ve. Bunun için gerekirse savaşabilen
Keskin sözleri kendine güvenli. Doğruluktan hoşlanan. Disiplinli ve güçlü bir karakter.
Gizliliklerine önem veren, başkalarının sırlarını kolayca öğrenebilen
Güç ve kontrol kurmaktan hoşlanan, sözlerinin dinlenmesini isteyen.
2 Kasım - 11 Kasım
Oldukça duyarlı, Romantik ve Tutkulu. İdeallerinden Odun vermeyen
Hayal gücü yüksek fakat hayal ettiklerini hayatında uygulayabilen sezgileri yüksek.
Aşkla büyümekten, gelişmekten hoşlanan. Aşkı her türlü mücadeleye giren için
Başkalarının sorunlarına çare bulabilen, empatisi yüksek, yönlendirme gücü yoğun.
Başkalarıyla yarışabilen, yüksek noktalara er veya geç gelebilecek güçlü bir karekter
Derinlikten hoşlanan, iş olsun diye dost olmayan, dostuna gerçekten yardım edebilen.
12 Kasım - 22 Kasım
Oldukça etkileyici bir kişilik. Haksızlıklar karşısında her türlü mücadeleye girişebilen
Dürüst ve doğrucu bir insan. Hakikatlerin ışığı altında ilerlemekten yana olan.
Toplumsal Vizyonu yüksek, girdigi ortamlarda çekiciliği, duruşuyla kolayca ilgi uyandıran
Gayet şanslı. Sezgileri inanılmaz güçlü olacakları hissedebilen.
Herhangi bir durum ve olayın ardından kolayca toparlanması bilen. Empati yeteneği güçlü
Altıncı duyusu çok yüksek. Önsezileri inanılmaz kuvvetli. Vatanına, ailesine çok Düşkün biri.
23 Kasım - 1 Aralık
Ahlaki özellikleri son derece güçlü. İnanışı, Özgüven duygusu gelişmiş, dürüst kişilerdir
Geniş Görüşlü, vicdanlı, değerlerine önem veren, yüksek eğitimden hoşlanan.
Iyimser, öngörüşleri doğru çıkan. Gezgin bir ruh, yaşamı derinlemesine yaşamaktan hoşlanan
Aşkta bağlanma duygusu fazla yüksek olmasa da, sevdiklerine Düşkün ve onları koruyan.
Başka insanları bilgisiyle, zarafetiyle büyüleyen. Yol gösteren abilik ablalık yapabilen
İnsancıl, açık fikirli. Etik değerlere ve kanunlara saygılı. Fazla para harcamayı yedi.
2 Aralık - 11 Aralık
Çok cesur. İnanmadığı hiçbir şeyi kabul etmeyen. Savaşma dürtüsü yüksek
Haksızlıklara boyun eğmeyen amaca yönelik hareket edebilen.
Gayet bağımsız zincirlere tahammül etmeyen. Kimsenin lafıyla hareket etmeyen
Sadık ve oldukça fedakar. Söz verdiği zaman mutlaka yerine getiren.
Aktif, hızlı ve gözü pek. Cinselliği güçlü, Tutkulu, Girişimci, istediği kişiye elde edebilen
Kimi zaman oldukça sabırsız, aceleci davranabilen. Rekabetçi, oldukça Tutkulu.
12 Aralık - 21 Aralık
Kişilik sahibi, bilgisiyle, tecrübeleriyle insanları kolayca etkisi altına alabilen
Vizyonu güçlü, sezgi gücü yüksek, anlamaktan, keşfetmekten zevk alabilen.
Duygularını kontrol edebilen, sevilmek ve ilgi Görmekten fazlasıyla hoşlanan
Aşkta kendi isteklerine Düşkün. Çekiciliğiyle karşı cins üzerinde fazlasıyla etkili olan.
Yanılmaktan hiç hoşlanmayan. Sanata ve yeni gelişmelere açık. Kendini gayet iyi koruyan
Yenilgilerden yılmayan, Gururlu ve kendini geliştirmesini bilen, Hakimiyet kurabilen.
22 Aralık - 31 Aralık
Sorumluluk sahibi, NE İSTEDİĞİNİ BİLEN, doğru ve yerinde kararlar alabilen bir kişilik
Disiplinli bir çaba her türlü güçlüğün üstesinden gelebilen ile. Sadık ve güvenilir.
İç gözlem gücüne sahip, yavaş ve emin adımlarla ilerlemekten yana olan
Koşullar ve şartlara göre kendini ayarlayabilen uçarılıktan asla hoşlanmayan.
Aşkta güven, saygı ve sevgiye değer veren. Oldukça Tutkulu, sevdiğine sahip çıkan
Liderlik gücü yüksek, iş hayatında parlayabilen düzenleyebilirsiniz. Bazen karamsar olabilen.

Halil64
18-01-2010, 14:37
Kova burcuyum, dahiler burcu diyorlar :) Gerçi her burç olumlu güzel anlatılıyor :)

armagedon
28-01-2010, 01:07
Burdaki sonuclardan Balik ve Yaylarin borsaya ilgilerinin az oldugunu anliyoruz :) kovalarsa eger alim satim online olmasaydi bu kadar cok kesinlikle olmazlardi diyorum :P

okeymi
01-10-2010, 00:39
Yay , yükselenim de yay .

livingston
01-10-2010, 00:54
ASLAN yükselen başak mış :D

KARADENIZ
01-10-2010, 00:57
http://i54.tinypic.com/dw2mbn.jpg

livingston
01-10-2010, 01:07
http://img84.imageshack.us/img84/4861/aslanburcu3.jpg (http://img84.imageshack.us/i/aslanburcu3.jpg/)

HE HE HE :D

ATTİLA HAN
02-10-2010, 11:09
http://img22.imageshack.us/img22/1925/111kutv.jpg

.

........................................ http://img39.imageshack.us/img39/6879/sarilacivvertkanarya.jpg

3-şubat'ın KOVA-sıyım , bu dünyanın hastasıyım :) Ne şirin şeysin sen sarı lacivert kanarya ... cik ,cik ..

emfur
02-10-2010, 13:02
Her zaman özelliklerine birebir olan bir koçum.:)

ŞEMS
02-10-2010, 13:05
Oglak burcum..ama yükselen pek anlamıyorum:)

carcharias
03-12-2010, 18:51
Doğum tarihine göre kişilik özellikleri

1 Ocak - 10 Ocak
Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine Düşkün, sabırlı ve çalışkan
Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan yana olan.
Başarılı olmayı isteyen ve rahat, güvende yaşamayı arzulayan. Gayet kibar ve nazik
Doğru ve dürüst davranan. Başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren.
Takdir edilmekten hoşlanan, Yeniliklere açık, bulundugu alanda parlamak isteyen
Kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilen. Fakat asla etmeyen, direnen pes.
11 Ocak - 19 Ocak
Son derece mantıklı, becerikli, akıllı, sözünde duran
Eğitim hayatına önem veren. Öğrendiklerini kolay kolay unutmayan.
Aklını ve Yaratıcı hünerlerini kolaylıkla hayata geçirebilen
Neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu iyi ayırt edebilen mantıklı.
Gerektiğinde sert konuşabilen. Aynı anda birden fazla konuda bilgi sahibi olabilen
Gözlem gücü yüksek, iş hayatında başarıya mutlaka ulaşabilen.
20 Ocak - 29 Ocak
Açık sözlü, yenilikçi, toplum bilinci yüksek, arkadaşlık ilişkileri güçlü
Orijinal düşünebilen, tavırlarıyla ilgi uyandırabilen buluşçu.
Gerektiğinde duygularını geri planda tutarak, mantıklı hareket edebilen
Zihinsel aktivite gücü yüksek, herkesten daha çabuk öğrenebilen.
Uygulamaya dönük, analizci, çağın ötesinde düşünebilen
Zorluklar karşısında aklıyla kolayca çözüme Ulaşan, sınırlamalardan hoşlanmayan.
30 Ocak - 8 Şubat
Hızlı düşünebilen, gayet becerikli, dürüst ve arkadaşlıklara önem veren
Tarafsız bir gözlem gücüne sahip, yapmacık insanlardan hoşlanmayan.
Yabancı dil konusunda başarılı, Konuşmaları Adınız, yenilikçi
Bulunduğu ortamda kolayca ilgi uyandıran, Sıradışı ESPRİ kabiliyeti olan.
Zeki, diğerlerinden çok çabuk öğrenen, kısa yoldan sonuca ulaşabilen
Bilime önem veren, tartışmalardan hoşlanan, ikna gücü yüksek.
9 Şubat - 18 Şubat
Sıradışı ilişkiler yaşamaya hevesli, özgürlüğüne Düşkün yenilikçi
Yeni yerler keşfetmeye meraklı, modayı takip eden Tasarımcı.
Bulunduğu alana yenilikler getiren, orijinal ve çekici. Kaliteyi yedi
Başkalarından oldukça farklı, rutinlikten hoşlanmayan. Arkadaş çevresi geniş.
Seçici, iyi gözlemci, farklı kişiliği ile ilgi uyandırabilen
Çekiciliği ile karşı cins tarafından beğenilen, onun giydiğini yakıştırmasını bilen.
19 Şubat - 29 Şubat
Hayal gücü oldukça yüksek. Sevdiklerine karşı duyarlı, çatışmalardan rahatsızlık duyan
Şifa gücü yüksek, insanlara sorunlarinda yardımcı olabilen.
Duyarlı bir kişilik. Şefkat ve acıma duygusu yüksek. Pozitif düşünmeye çalışan
Yaratıcı kabiliyetleri olan, yargılayıcı davranmayan, değişime açık.
Karmaşa içinde yönelimini kaybetmeden ilerleyebilen, negatif insanlardan etkilenebilen
Derin tutkulara sahip, aşk ilişkilerinde verici ve cömert. Oldukça romantik, hassas.
1 Mart - 10 Mart
Duygularının farkında olan, bağımlılıklarına Düşkün, kimi zaman değişken
Sosyal hayatta Çekici kimliğiyle ilgi uyandıran, mütevazi ve çok sevilen.
Ailesine Düşkün, evini yuvasını önemseyen, Tutkulu aşkta, güzel düşünen
Kötülük bilmeyen, kendine yapıldığında oldukça etkilenen.
Muazzam yeteneklere sahip, sezgileri güçlü, olacakları hissedebilen
Karşı cins üzerinde duruşu, tavırları, fiziksel özellikleriyle oldukça beğenilen.
11 Mart - 20 Mart
Vizyon sahibi, her yerde başarılı olabilen. Hayallerini gerçeğe dönüştürebilen
Gücünü iyilik ve güzellikler adına yönlendirebilen. Öngörüleri doğru çıkan.
Doğaüstü yetenekleri olan, yalnız kaldığında güçlenen
Başkalarını kolaylıkla etkileyebilen. Olumlu ve güçlü enerjilere sahip.
Kararlılık gösterdiği zamanlarda her işin üstesinden kolayca gelebilen
Güçlü bir manyetizmaya sahip, gizlilikleri kolayca öğrenebilen SIRDAŞ.
21 Mart - 31 Mart
Fiziksel Yönden oldukça güçlü. Hedefini bilen ve yılmadan üzerine gidebilen
İsteklerine fazlasıyla Düşkün. Dediğim dedik asla geri dönmeyen.
Emir almaktan hoşlanmayan
Kendi bildigi yolda ilerlemeyi yedi.
Cinselliği yoğun ve etkileyici
Ateşli ve istekli.
1 Nisan - 10 Nisan
Çok canlı, bireylik duygusu yüksek
Yaratıcı enerjiye sahip, PIRILTILI bir kişilik.
Yönetme gücü olan, insanları kolayca etkileyebilen
Iyi bir oyuncu (sanat), kendini ifade etmesini bilen.
Hayatın güzel yanlarının tadını çıkarmasını bilen
İsteklerini Gerçekleştirme gücüne sahip renkli bir kişi.
10 Nisan - 20 Nisan
Keşfetmekten, yeniliklerde bulunmaktan hoşlanan
Para harcama meyli yüksek, hoşsohbet, açık fikirli.
Iyi niyetli, geleceğini şekillendirmeyi yedi, yürekli
İnançlı, sağduyulu, cömert ve kendine güvenen.
Adaletli, Yardıma hazır, takdir edilmeyi yedi
Yabancı dile meyilli, seyahat etmekten hoşlanan.
20 Nisan - 30 Nisan
Güzelliklere aşık, gösterişli ve kaliteli olan herşeyi yedi
Maddi ve manevi değerlerini önemseyen, koruyan, sahiplenen.
Sosyal hayatın içinde yer almaktan zevk alan. Arkadaşlarının önemseyen
Güzel bir çevrede yaşamak isteyen. Duyarlı ve estetik bir kişi.
Ince ve Nazik yapısıyla takdir edilen ve sevgi duyulan
Uzlaşmazlık, kavga ve çekişmelerden hoşlanmayan.
1 Mayıs - 10 Mayıs
Zihinsel yetenekleri yüksek, aklını önemseyen, sezgileri kuvvetli
Yoğun ilgi alanları, dünyayı gözlemlemekten hoşlanan.
Konuşma ve Yazma yeteneği son derece güçlü. Insanları kolayca çözebilen
Değerlendirme gücü yoğun, organizasyon becerisi muazzam.
Başkalarıyla çalışmaya müsait, uyumlu. Fazla detaydan hoşlanmayan
Özgürlüğüne önem veren. Konuşmasıyla karşısındakini etkileyebilen.
11 Mayıs - 20 Mayıs
Gayet güvenilir, dürüst yaklaşımlara sahip. Güçlü ve derin duyguları olan
Aşk ilişkilerinde güvenilir, karşısındakine değer veren.
Gerçekçi düşünebilen, kendine yeterli. Başarma tutkusu olan, çalışkan
Güzelliklere önem veren, kabalıktan hoşlanmayan. Keskin gözlem gücü olan.
Haksız başkalarının sözlerinden etkilenebilen. Arkadaşlığa önem veren
Hedefine ulaştığında böbürlenmeyen. Iyiliğin, vefanın kıymetini bilen.
21 Mayıs - 31 Mayıs
Çok yönlü ve becerikli. Yargı ve mantık gücüne sahip
Yenilikten hoşlanan, yeni insanlar tanımaktan zevk alan.
Bilgiyi önemseyen, meraklı ve öğrenmeye aç
Mantıklı, Eğri ile doğruyu ayır etmesini bilen.
Kıvrak zeka, konuşma kabiliyeti, kendini yönlendirebilen
Düşmanlarını yenmeye başarabilecek kadar akıllı.
1 Haziran - 10 Haziran
Sosyal ilişkilerini önemseyen, akıllı davranabilen
Zeki, uzlaşmacı, hayatın güzel yanlarının tadını çıkarabilen.
Nabza göre Şerbet vermeyi bilen. Yeniliklerden hoşlanan
Değerli olanı bilen, duyarlı ve Yapıcı davranabilen.
Rahatına Düşkün, sıradan şeylerden hoşlanmayan. Kaliteye önem veren
İnce, nazik, aşka önem veren. Iyi niyetli, arkadaşlıklara önem veren.
11 Haziran - 21 Haziran
Modern düşünebilen, tarafsız ve objektif düşünebilen
Manyetizması güçlü, arkadaşlık olgusunu önemseyen.
Özgürlüğüne Düşkün, mantıklı davranabilen
Orijinal herşeyden hoşlanan. Pek çok insanla anlaşabilen.
Fikirleri bir çok insan tarafından beğenilen. Kuvvetli iradesi olan
Yaratıcı, bireylik duygusu gelişmiş, haksızlığa boyun eğmeyen.
22 Haziran - 30 Haziran
Güvende yaşamak isteyen, empati yönü güçlü, duyarlı kişilik
Ailesine, sevdiklerine önem veren. Koruyucu ve kollayıcı.
Gerçeklerin peşinden koşabilen. İlişkilerde uzlaşmaktan yana olan
Duygusal değerlerine önem veren, etkileme gücü yüksek.
Karşısındaki kişiyi kolaylıkla etkileyebilen, ruhunun derinliklerine inebilen
Kendini güvende hissetmediğinde tepkisel davranabilen.
1 Temmuz - 11 Temmuz
Düşünce gücü yüksek, sezgileri mükemmel derecede yoğun
Bulunduğu alanı kötülüklerden arındırabilen, yenilikçi düşünebilen.
Şüphelerini Aydınlığa kavuşturabilen, kendini yenileyebilen
Yüzeyde olanlarla yetinmeyen, araştırmadan güvenmeyen.
Zihnini ve iradesini kendi gelişimi için odaklamasını bilen
Güçlü İyileştirme gücü olan, güçlü olmayı, güvende olmayı önemseyen.
12 Temmuz - 22 Temmuz
Artistik kabiliyeti olan, aydınlanmaktan yana. Sanata meyilli
Şefkat ve acıma duyguları yüksek. idealist.
Kendini inandığı bir şeye adayabilen, Vizyonu yüksek
Kendini asmak isteyen, duyarlı yüreğe sahip, özverili.
Özlemleri olan, hayal gücü yüksek. Duyu dışı algıları olan.
Birçok insanla anlaşabilen, aşkta derin duygulara sahip.
23 Temmuz - 1 Ağustos
Kendinden emin, bağımsız, liderlik gücü yüksek
Soylu, Gururlu, gösterişli, toplumda hemen farkedilen.
Sadakat duygusu yüksek, organizasyon yeteneğine sahip
Sevdiklerine Düşkün, sanatkar, kolayca yükselebilen.
Içi dışı bir, kalbinin sesine kulak verebilen. Sevilmeyi önemseyen
Yaratıcılık yeteneği olan, İsteklerini direkt olarak açıklayabilen.
2 Ağustos - 12 Ağustos
Hoşsohbetli, neşeli, etrafını rahatlatan, vicdanlı
Para harcamayı seven, Kaliteye önem veren, Gururlu.
Kimseyi kırmaktan hoşlanmayan, Yüce Gönüllü
Gezmekten, araştırmaktan hoşlanan, inanç sahibi, maneviyatı güçlü.
Iyi bir SIRDAŞ, güçlü bir dost
Başkalarının emri altına girmekten hoşlanmayan, Özgürlüğü yedi.
13 Ağustos - 22 Ağustos
Kendini ortaya koyabilen, savaşçı, enerjik, İsteklerini elde edebilen
Bilinçli, cesur, haksızlıklara boyun eğmeyen. Yeni fikirleri önemseyen.
Girişimci, zeki, nerde ne yapması gerektiğini bilen açık sözlü.
Hayatta kalmayı başarabilen. Fiziksel gücü yüksek.
Karşısındaki kişiyi çabucak çözebilen, açık sözlü
Beklemekten hoşlanmayan, yeni projelere, planlamalara istekli.

23 Ağustos - 1 Eylül

2 Eylül - 12 Eylül
Ciddi bakış açısına sahip, sağlam kararlar vermeye çalışan
Beklentileri akla ve mantığa uygun, çalışkan ve PLANLI.
Güven olgusunu önemseyen, yanlış kararlar vermekten hoşlanmayan
Disiplinli çaba, görev ve sorumluluk bilinci yüksek olan.
Dayanıklı, mesleki konularda yetenekli. Dikkatli konuşan
Yaşından olgun. Sözleri tutarlı, kabul edilmekten hoşlanan.
13 Eylül - 22 Eylül
Yerinde konuşan, güçlü bir kişilik, sevme duygusu gayet yüksek
Uyumlu, dengeli, akıllı ve gayet çekici.
Aşkta sıcak yürekli, nezaket dolu, güçlü imaj sahibi
Huzursuzluktan hoşlanmayan, böyle ortamlarda bulunmak istemeyen.
Sosyallikten hoşlanan ama aşırı uçlara kaçmayı sevmeyen
Öncü, akıllı, iletişimci bir kişilik. Tarafsız düşünebilen.
23 Eylül - 2 Ekim
Lüks, güzellik, Kaliteden hoşlanan. Sevgi dolu bir kişilik
Erkekleri yakışıklı, kadınları çok güzel olan.
Sosyal yönü güçlü, yeni fikirleri yedi, hassas yaradılışta
Zevkleri için para harcamaktan çekinmeyen, bu yüzden zorlanan.
Seyahat etmekten hoşlanan, yeni insanlarla tanışmaktan zevk alan
Amaçları bir şekilde gerçekleştirebilecek şansa sahip olan.
3 Ekim - 13 Ekim
Başkaları tarafından her zaman ilginç, sıra dışı bulunan, çok çekici
Özgürlüğüne Düşkün, kurallarla çevrelenmekten hoşlanmayan.
Sosyal ilişkilerini önemseyen, ve girdigi popüler ortamlarda farkedilen
Toplum içindeki yerini önemseyen, farklı bulunmaktan hoşlanan.
Kararlarını kendi vermekten zevk alan ve bunda ısrar edebilen
Günün yenilik anlamındaki tüm akımlarını takip eden, uygulayabilen.
14 Ekim - 23 Ekim
Fiziksel ve zihinsel anlamda hızlı ve aktif hareket edebilen
Sözleriyle ilgi uyandırabilen, zekasıyla her türlü sorunun üstesinden gelebilen.
Aşkta aşırı Duygusallık yerine Gerektiğinde mantığının sesine kulak verebilen
Hislerini kağıda dökebilen. İşbirliğini önemseyen, etrafıyla uyumlu özel bir kişilik.
Yenilikleri uygulamaktan hoşlanan, cinselliğine önem veren
Cazibeli, aydınlık fikirleri olan,,, gelişmekten başarmaktan büyümekte hoşlanan.
24 Ekim - 1 Kasım
Kadınları oldukça çekici, karizmatik Erkekleri. Gayet etkililer üzerinde Karşı cins
Mistizm, bilinmeyenler konusunda meraklı ve bu yönde Yetenekleri olabilen.
Dönüşüm, değişim her türlü yenilikten hoşlanan ve. Bunun için gerekirse savaşabilen
Keskin sözleri kendine güvenli. Doğruluktan hoşlanan. Disiplinli ve güçlü bir karakter.
Gizliliklerine önem veren, başkalarının sırlarını kolayca öğrenebilen
Güç ve kontrol kurmaktan hoşlanan, sözlerinin dinlenmesini isteyen.
2 Kasım - 11 Kasım
Oldukça duyarlı, Romantik ve Tutkulu. İdeallerinden Odun vermeyen
Hayal gücü yüksek fakat hayal ettiklerini hayatında uygulayabilen sezgileri yüksek.
Aşkla büyümekten, gelişmekten hoşlanan. Aşkı her türlü mücadeleye giren için
Başkalarının sorunlarına çare bulabilen, empatisi yüksek, yönlendirme gücü yoğun.
Başkalarıyla yarışabilen, yüksek noktalara er veya geç gelebilecek güçlü bir karekter
Derinlikten hoşlanan, iş olsun diye dost olmayan, dostuna gerçekten yardım edebilen.
12 Kasım - 22 Kasım
Oldukça etkileyici bir kişilik. Haksızlıklar karşısında her türlü mücadeleye girişebilen
Dürüst ve doğrucu bir insan. Hakikatlerin ışığı altında ilerlemekten yana olan.
Toplumsal Vizyonu yüksek, girdigi ortamlarda çekiciliği, duruşuyla kolayca ilgi uyandıran
Gayet şanslı. Sezgileri inanılmaz güçlü olacakları hissedebilen.
Herhangi bir durum ve olayın ardından kolayca toparlanması bilen. Empati yeteneği güçlü
Altıncı duyusu çok yüksek. Önsezileri inanılmaz kuvvetli. Vatanına, ailesine çok Düşkün biri.
23 Kasım - 1 Aralık
Ahlaki özellikleri son derece güçlü. İnanışı, Özgüven duygusu gelişmiş, dürüst kişilerdir
Geniş Görüşlü, vicdanlı, değerlerine önem veren, yüksek eğitimden hoşlanan.
Iyimser, öngörüşleri doğru çıkan. Gezgin bir ruh, yaşamı derinlemesine yaşamaktan hoşlanan
Aşkta bağlanma duygusu fazla yüksek olmasa da, sevdiklerine Düşkün ve onları koruyan.
Başka insanları bilgisiyle, zarafetiyle büyüleyen. Yol gösteren abilik ablalık yapabilen
İnsancıl, açık fikirli. Etik değerlere ve kanunlara saygılı. Fazla para harcamayı yedi.
2 Aralık - 11 Aralık
Çok cesur. İnanmadığı hiçbir şeyi kabul etmeyen. Savaşma dürtüsü yüksek
Haksızlıklara boyun eğmeyen amaca yönelik hareket edebilen.
Gayet bağımsız zincirlere tahammül etmeyen. Kimsenin lafıyla hareket etmeyen
Sadık ve oldukça fedakar. Söz verdiği zaman mutlaka yerine getiren.
Aktif, hızlı ve gözü pek. Cinselliği güçlü, Tutkulu, Girişimci, istediği kişiye elde edebilen
Kimi zaman oldukça sabırsız, aceleci davranabilen. Rekabetçi, oldukça Tutkulu.
12 Aralık - 21 Aralık
Kişilik sahibi, bilgisiyle, tecrübeleriyle insanları kolayca etkisi altına alabilen
Vizyonu güçlü, sezgi gücü yüksek, anlamaktan, keşfetmekten zevk alabilen.
Duygularını kontrol edebilen, sevilmek ve ilgi Görmekten fazlasıyla hoşlanan
Aşkta kendi isteklerine Düşkün. Çekiciliğiyle karşı cins üzerinde fazlasıyla etkili olan.
Yanılmaktan hiç hoşlanmayan. Sanata ve yeni gelişmelere açık. Kendini gayet iyi koruyan
Yenilgilerden yılmayan, Gururlu ve kendini geliştirmesini bilen, Hakimiyet kurabilen.
22 Aralık - 31 Aralık
Sorumluluk sahibi, NE İSTEDİĞİNİ BİLEN, doğru ve yerinde kararlar alabilen bir kişilik
Disiplinli bir çaba her türlü güçlüğün üstesinden gelebilen ile. Sadık ve güvenilir.
İç gözlem gücüne sahip, yavaş ve emin adımlarla ilerlemekten yana olan
Koşullar ve şartlara göre kendini ayarlayabilen uçarılıktan asla hoşlanmayan.
Aşkta güven, saygı ve sevgiye değer veren. Oldukça Tutkulu, sevdiğine sahip çıkan
Liderlik gücü yüksek, iş hayatında parlayabilen düzenleyebilirsiniz. Bazen karamsar olabilen.

başıma birşey gelmeyecekse(!) "Başak" burcuyum.

Cezve
04-12-2010, 01:05
Ben başak burcuyum,yükselenim de yengeçte.....Burcumun özelliklerine kendimi uydurmaya çalışacak kadar saçmalamıyorum daha.Titizim ama yeterince.:) Ayrıca anlatılan burçların her birinde bir şeyler buluyorum. :he:

k.ç.k.y
04-12-2010, 01:14
boğa burcuyum,yükselenımde boğa...
ayu olacak halımız yok ya :):):)