PDA

View Full Version : CUKEL-KEPEZ icin yeni dava

kesek
21-11-2005, 13:52
Yeni haberlere bakilirsa ümit dogmaya basladi bizlere:
eger bu sirket davayi kazanirsa, bu hükümet bizim parayi öder yoksa bu
Iktidardan bize fayda yok. asil hortumcu bu iktidar, secimde görür hanyayi,
Konyayi,
Almanyada ikamet eden Ceas ve Kepez magdurlari varsa burdan
haberleselim gerekirse burdan birseyler yapariz.
haberlerinizi bekliyorum.saygilar sunarim.

sugare
21-11-2005, 19:46
ben de bir cukurova kepez magduruyum. hangi haberden bahsediyorsunuz biraz daha bilgi verebilir misiniz?

toprak
22-11-2005, 00:19
ben de bir cukurova kepez magduruyum. hangi haberden bahsediyorsunuz biraz daha bilgi verebilir misiniz?

Kipris rum kesiminden bir rum sirketi 10 milyar dolarlik magduriyet davasi acti Turk hukumetine. soz konusu rum sirketi bu sirketlerin halka acik kisminin cogunlugunu elinde bulunduruyor.

toprak
22-11-2005, 00:24
Yeni haberlere bakilirsa ümit dogmaya basladi bizlere:
eger bu sirket davayi kazanirsa, bu hükümet bizim parayi öder yoksa bu
Iktidardan bize fayda yok. asil hortumcu bu iktidar, secimde görür hanyayi,
Konyayi,
Almanyada ikamet eden Ceas ve Kepez magdurlari varsa burdan
haberleselim gerekirse burdan birseyler yapariz.
haberlerinizi bekliyorum.saygilar sunarim.

Cok haklisin Turkiye cumhuriyetinide zora soktu beceriksizler.
Tabi zararada sokacaklar.bu ulema sevdalilari akilli olsalardida ne biz nede devletimiz zarar gorseydi. aslinda hukumet uyelerinden alacaklarki gorsunler hanyayi konyayi.

kesek
22-11-2005, 13:46
Yeni haber Vatan gazetesinde :
Devlet Bakani A.Sener kücük yatirimcinin hakkini vermek icin hazirlanan
kanunu kabul ediyor.
Enerji bakanligi kabul etmiyor.Verdigi örnege bak hizaya gel,bundan
kapici olmaz ama müstesar olmus.
Örnek gösterdigi misale bak hizaya gel, vah benim Türkiyem
Aselsendan hisse senedi alsan fabrika yanip kül olsa paranda gider diyor,
bu misal cukel,ve kepeze uyarmi koskoca berke barajini senmi kurdun ey
gafil sizi hala o görevde tutarsa bu hükümet cok yanilir.
Cukel Kepez hic bir sirkete benzemez orda herkesin gözü var zaten meselede budur.sabredin arkadaslar iyi haberler kapida bekleyelim saygilar

guerra
24-11-2005, 01:00
Cukel ve Kepez icin tbmm icinde birseyler yapmaya calisiyoruz su anda mecliste bekleyen 1 kanun onergemiz var bunun gecmesi gerekiyor fakat bu konuda enerji bakanlıgı ve mustesari problem cikartiyor iki gun onceki Vatan gazetesinde haberi vardi bu nedenle butun arkadaslar Vatan gazetesine tsk enerji bakanligi ve Basbakanliga magduriyet mesaji gonderebilirler gerekli bilgileri [url]www.boryad.org adresinden alabilirler

guerra
24-11-2005, 11:23
23-11-2005 www.referansgazetesi.com adresinde Yazar Yigit BULUT konumuz hakkinda yazi yazmis isteyen tsk gonderip bilgilenebilir..

mercek
24-11-2005, 11:39
evet arkadaşlar ben defalarca yazdım gene yazıyorum bu şirketlerin şu an için araştırmacıların 5 -6 ay önceden verdigi bilgi 2 milyar dolarlık bir gelir işte işin püf noktası da burası bu tereyaglı kaymaklı ballı ekmegi kim yemek istemez deiye düşünürler ve yiyebildikleri yere kadar yamek için işi yokuşa sürerler işte gerçekler sen ky olarak adamların umurundamısın tabi bu biz anlamında ben de çeaş kepez magduruyum yanan fabrikadan felan bahsederler ya ne yangını onu diyenlerin elinden bu ganimet alınacak ya onun için bu tür beyanlar verirler tamam bu şirketler batsa veya yansa bir şey iddia edmeyecem yeminle bunu göze alırım ama merkez bankası gibi para basan bir şirketten bahsediyoruz ne batması ey gafiller bu milletin parasını yameye o kadar alışmışlar ki bırakmak istemezler işte savaşın bütün nedeni bu hayırlısı olsun herkesin allah gönlüne göre versin ben haksızsam bana nasip etmesin onlar haksızsa en agırından allahlarından bulsunlar sabır arkadaşlar er geç bu iş bitecek seçimlere ne kaldı şurda herkese hayırlı kazançlar.

seyfu
24-11-2005, 11:54
Ben sizden daha eskiyim, bendede aktaşlar var birdünya, ben neyapcam peki, eğer bu dava kazanılır ve cukel ve kepez mağduriyeti giderilirse aynı durum aktaş içinde geçerli olacak sanırım, oh oh ölme eşşeğim ölme, birde bu hükümet varken hiçbişey olmaz, imardanda darbe yedim zaten, hiç sormayın yaw.

mercek
28-11-2005, 13:37
arkadaşlar yeni haberler varmı bu çeaş kepezde 1 haftadır uzaktım borsadan teşekkürler.

guerra
02-12-2005, 14:50
Cukel ve Kpez konusunda cozumsuzluk isteyenler Enerji bakani mustesarı ve avukatları Aydın Cosar oldugu soyleniyor bunu daha once Milliyet kose yazarı Fikret Bila'da yazmistı..

pirereis
19-12-2005, 19:22
http://forum.hisse.net/showthread.php?t=6393&page=2

pirereis
22-12-2005, 01:19
http://forum.hisse.net/showthread.php?p=719852#post719852

Heval
01-09-2015, 21:55
http://www.sozcu.com.tr/2015/gundem/ceas-kepez-davasinda-ikinci-raund-da-cem-uzanin-925552/