PDA

View Full Version : Kablonet

Morientes
28-11-2005, 09:20
KABLONET YENİ TARİFE :

Kablo TV Şebekesi üzerinden sunulan internet destek hizmetinin fiyatlandırılması konusunda Firmamız internet destek hizmet bedellerinde; 01 ARALIK 2005 tarihinden itibaren bireysel , kurumsal ayrım kaldırılmış olup, aşağıdaki indirmli fiyat tarifesine geçilmiştir.

KABLONET İNTERNET DESTEK HİZMET ÜCRETİ TARİFESİ

HIZ ABONE ÖNCEKİ FİYAT YENİ FİYAT
(Kbps)TÜRÜ (YTL) (YTL)

128 ABONE 15.- 9.-

256 ABONE 25.- 12.-

512 ABONE 45.- 27.-

1 Mbit ABONE - 29.-

2 Mbit ABONE - 39.-

Türksat A.Ş + Kablonet Aylık Ücreti
128/32 29. YTL

256/64 49. YTL
512/128 99. YTL
1024/256 189. YTL
2048/512 289. YTL

A-FATURA KESİMİ:

Aralık 2005 ayına ait destek hizmeti bedeli Aralık ayında faturalandırılacaktır.

B- TAKSİT KARTLI ÖDEYEN ABONELER:

-Taksitli kredi kartlarından eski tarifelere göre otomatik slip çekilmesi nedeni ile 01.12.2005 tarihinden itibaren uygulanacak yeni tarifelerden dolayı alacağı doğan/doğacak olan abonelere, sözleşme sürelerinin sonunu takiben, lehlerine oluşan/oluşacak alacak tutarlarına karşılık gelen süre kadar ek abonelik süresi verilecektir.
Kablo TV sektöründeki en büyük firma olan Kablonet, siz abonelerine uygun fiyatlı, kaliteli ve etkin servis verebilmek için elindenki tüm olanakları kullanmaktadır.
Saygılarımızla, bilgilerinize sunarız.

Kablonet

son_azrail
28-11-2005, 10:31
kablo net hala kaldımı yahu:)

Morientes
28-11-2005, 12:34
kablonet bazı büyük şehirlerin bazı semtlerinde var sadece.ve ADSL e göre arıza,kesinti oranı neredeyse sıfır.
müşteri hizmetleri de telekomun anlayışsız,ukala tiplerinden değil her sorunla anında ilgilenen özel şirketlere ait.
artık hızı da artıyor ve ücretleri ADSL le aynı.
yanında kablo tv de beleşe geliyor.

gemici
28-11-2005, 12:41
kablo net ten şaşmayın genelde kesintisiz

DEFENDOR
28-11-2005, 12:58
kablonette 128 hıza 29+9=38 öderken

adsl de 512 hıza 3 gb limitli 29 ödüyorsun...yoruma gerek yok...ama kabloneti

hemen bırakıp adsl ye geçin diyorlar...

Morientes
28-11-2005, 13:16
kablonette 128 hıza 29+9=38 öderken

adsl de 512 hıza 3 gb limitli 29 ödüyorsun...yoruma gerek yok...ama kabloneti

hemen bırakıp adsl ye geçin diyorlar...
9 ytl ne oluyor sn geveze?
tabloda Türksat A.Ş + Kablonet Aylık Ücreti 29 ytl yazıyor.
birde şu var:limit derdi yok.
hıza gelince limitim doldumu dolmadımı diye uğraşmaktansa geceden çamasır suyuna yatırınca sabah tertemiz olur :)
yani p2p programınızı falan geceden açık bırakın kendikendine download yapar zaten.

noexit
28-11-2005, 13:19
Valaha Sn. Morientes zamanın kablonet i almıştım herhalde 4 sene önce filen o zaman bir modeme 150milyon vermiştim... Sonra 2 sene geçti aradan adsl yayılmaya başladı ve bağlantı kalitesi olarak kablonet i geçti ve ucuzdu kablo nete göre her ay 25-30 ytl farkla hizmet alıyordum. Sonra adsl ye geçtim tekrar modem parası, öbür modem elimde kaldı tabiiki. Tek modem parasımı değil tesisat ücreti vs.

Eğer birşey üzerinde uzmanlaşıyorsanız ve eğer hizmet sektöründe çalışıyorsanız biraz kıymet vereceksiniz ki artınız olsun. Kablo.net bir Koç Holding kuruluşu ama hiç Koç Holding in misyon ve misyonunu taşımıyor.

Sözün kısası ağzıma altınla bal çalsalar bile iş işten geçmiştir...

iyi günler dilerim

Morientes
28-11-2005, 13:25
evet geç kaldılar hizmette.
ancak telekomla uğraşıp sinir harbi yaşamak istemeyenler için güzel bir alternatif...

Kashmir
04-12-2005, 10:59
İşyerinde ADSL,evde KABLONET kullanıyorum.İkisinin birbirinden aman aman bir farkı yok ama ADSL biraz daha randımanlı...

Hunter
10-12-2005, 10:57
Kablonet bence de gayet iyi, memnunum tavsiye ederim..

dursun
10-12-2005, 12:53
Kablo net bazı şeylerde gerçekten çok geç kaldı.Biz çok memnunuz diyemeyiz.
Onlar değişimin hızına ayak uyduramadılar bence.

Saxofon
10-12-2005, 14:21
Hizmete fazla ihtiyaç gösteren bir sistem olmamalı.

Kabloda yükselticinin konduğu hat boyunca bazı sokaklarda elektrik kesilirse hem TV hem net gidiyor. ADSL'de evinde UPS varsa tüm şehrin elektriği gitse bile kullanmaya devam.

Benim kablo modemi dolaba kaldırıp ADSL'e geçtiğim gün milattır. O gün bugündür küçük 1-2 kesinti dışında sorun olmadı. Kabloda günlerce arıza giderilsin diye beklediğim olmuştu. Pazar günleri arızaya bakacak kimse de yok.

"Yok efendim falan sokakta kablo çukuruna su dolmuş" öfff öfff bıktım, nefret ettim. Bana üstüne para verseler, kablo net kullanmam. Ömrümden gittiğine değmez.

greenleaf
10-12-2005, 16:38
sayın saxofon özetlemis olayı elektrik gidince internette gider .kablonun hizmet kalitesi olayına gelirsek çok cok kotu. ultratv ile 5 ay konustum. 5 ay boyunca 5 dakika internet var 5 dakika yok. arızayı soyluyorsun maalesef biraz sorun var cevabı geliyor. 1 ay sonra bitecek diye diye 5 ay gecti. o son 3 ay kısmı ise anlatamam. küfretmeye basladilar.taseron firmanın telini verip onla konusun dediler.telekomdaki hizmette hizmet degil ama iste bundan daha iyidir.