PDA

View Full Version : Cep telefonu ile AL SAT yapma

vitamin
10-10-2011, 22:36
konuyu yanlış yerm açtım özür diliyorum

cep telefonu ile al sat yapmak için negerekli bilen varmı illede iphonemi olması lazım

belek07
10-10-2011, 22:52
ben işcepten yapıyorum tavsiye ederim iphone gerekmiyor ya da en azından ben kullanmıyorum

mumin053
10-10-2011, 23:09
arkadaşım, belek07 arkadaşın da dediği gibi işbankasından yani işcep uygulamasından al sat yapabilirsin...ıphone tarzı telefonlara gerek yok....

ayrıca ben bir garanti bankası çalışanı olarak :) garanti bankası cep tel üzerinden al sat yapıyorum.kaldıki bunun içide iphone falan gerekli değil...bildiğimiz biz nokia telefonla wap.garanti.com.tr adresinden hesabın üzerinden al sat yapabilirsin...daha bir sürü işlemi buradan yapabilirsin.kaldıki bağlantı ücretide yok.eft havale yaparsan onlar içinde ücret yok....

GARANTİ bankasında çalıştığım için biliyorum :)

vitamin
10-10-2011, 23:39
OYAK ve yapıkredi bankasında hesabımı var abimin

oz_turk16
11-10-2011, 00:02
adamın imanını gevretiyor...bahsettiğiniz nokıa hesabı uzerinden al sat yapmak..iyi bir uygulama değil..ıphone da 30 snde wap garanti de 3 dak...tabi o anda hisse ucmus oluyor :) birde yapın bakalım sabah 10:00-03 dakikakları arası garantiden işlem görelim..
arkadaşım, belek07 arkadaşın da dediği gibi işbankasından yani işcep uygulamasından al sat yapabilirsin...ıphone tarzı telefonlara gerek yok....

ayrıca ben bir garanti bankası çalışanı olarak :) garanti bankası cep tel üzerinden al sat yapıyorum.kaldıki bunun içide iphone falan gerekli değil...bildiğimiz biz nokia telefonla wap.garanti.com.tr adresinden hesabın üzerinden al sat yapabilirsin...daha bir sürü işlemi buradan yapabilirsin.kaldıki bağlantı ücretide yok.eft havale yaparsan onlar içinde ücret yok....

GARANTİ bankasında çalıştığım için biliyorum :)

serkan23
11-10-2011, 00:52
konuyu yanlış yerm açtım özür diliyorum

cep telefonu ile al sat yapmak için negerekli bilen varmı illede iphonemi olması lazım
gedik I phone uygulaması sayesinde saniye içerisinde işlemlerimi yapabiliyorum. ayrıca satış yaparken portfööyüme tıklayıp ordan hisseyi seçmekte hissede hızlı hareketler olduğunda işime yarıyor. kendi sayfamı oluşturup ordan 10 kadar hisseyi takip ediyorum ve aynı ekrandan alım satım yapmak mümkün ;) garanti e-trader ın I phone versiyonu gibi düşünebilirsiniz.

vitamin
11-10-2011, 12:48
java tabanlı telefon olur ozaman anladığım kadarıyla

F430
11-10-2011, 17:13
garanti e-trader kullanıyorum fakat hiç biri işbankası trade-master ekranı kadar çekici değil...

onun renkleri vs daha güzeldi...

garantininki çok basit geliyor.

öteki direkt matriks.. garantininki ise matriks temelli kendi arayüzü...

hesaba girdikten sonra bazen kendi kendine çıkmış oluyor. o zaman çok uğraştırıyor hesaba girip al-sat yapmak...

dipnot: derinlikli iphone e-trader kullanıyorum

vitamin
28-10-2011, 09:22
iphone olmayan telefon hangi yazılım lazım bilen yokmu bu konuyu bir türlü anlamadım sadece al sat yapacağım derinlik felan istemez ona göre telefon alacağım :((( yardım lütfen

holy_line
28-10-2011, 10:00
iphone olmayan telefon hangi yazılım lazım bilen yokmu bu konuyu bir türlü anlamadım sadece al sat yapacağım derinlik felan istemez ona göre telefon alacağım :((( yardım lütfen

Android tabanli samsung vs daha iyi...isbnkasinin iscep uygulamasi kolay ve hizli..

inorganik
28-10-2011, 10:04
Samsung android tavsiye ederim galaxy

vitamin
28-10-2011, 10:10
arkadaşlarr aracı kurum farkedermi bu iş için yapmak için ben yapıkrdi ve oyak yatırımı kullanıyorum

vitamin
28-10-2011, 11:02
yapıkredi oyak yatırımı kullanan yokmu hiç forumda

neon06
28-10-2011, 11:14
arkadaşlarr aracı kurum farkedermi bu iş için yapmak için ben yapıkrdi ve oyak yatırımı kullanıyorum
Bunu aracı kurumuna sor en iyisi,ancak diğer arkadaşların da dediği gibi birçok banka cepten al sat olanağı sunuyor.
örnek;işbankası(işcep uygulaması),akbank(wap.akbank.com.tr) , öyle çok teferruatlı telefona da gerek yok ben 6300 la :) kullanıyorum her iki uygulamayı..

vitamin
28-10-2011, 11:20
Bunu aracı kurumuna sor en iyisi,ancak diğer arkadaşların da dediği gibi birçok banka cepten al sat olanağı sunuyor.
örnek;işbankası(işcep uygulaması),akbank(wap.akbank.com.tr) , öyle çok teferruatlı telefona da gerek yok ben 6300 la :) kullanıyorum her iki uygulamayı..

tşkler usta cevap için sorayım bakalım

kon3442
29-10-2011, 11:28
Android tabanlı cep telefonlarında anladığım kadarıyla online al sat ile ilgili bi program yok. Mesela iphone4 ile garanti e trader kullanılabiliyo ve anında al sat yapılabliyo lakin andridde böyle bi program yok (en azından garanti de yok). Siz sanırım wap tabanlı bi sistemle giriş yapıp al sat yapıyorsunuz dolayısıyla java destekli tüm cep telefonler ile alım satım yapılabilir marka modl farketmez.
Saygılar...

ninova12
08-11-2011, 21:52
Canlı olarak vob izleme imkanı veren bir yazılım var mı?

i-ked
15-11-2011, 14:03
448 - 15.11.2011 12:51:51 - garantı, e-trader musterılerıne blackberry torch verıyor- basın acıklaması
konuya ılıskın olarak yapılan basın acıklaması asagıda bulunuyor:

`garantı bankası, hısse senedı ıle vob ıslemlerınde kolaylık ve hız saglayan
e-trader uygulamasını kullanan musterılerıne, blackberry torch marka telefon
kazanma fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında, 25 kasım tarıhıne kadar
garantı`nın e-trader mobıl kanallarından (ıpad, ıphone, blackberry) ıslem
yapanlar cekılıse katılabılecek. Cekılısın sonunda ıse 25 talıhlı, blackberry
torch marka telefon kazanma sansını elde edecek. Kampanyaya katılmak ısteyen
garantı musterılerı, kampanya donemı boyunca tutar ve ıslem adedınden bagımsız
olarak, kısı basına 1 adet cekılıs hakkı kazanacak. Hısse senedı ve vob
ıslemlerının anlık yapıldıgı e-trader platformuna; garantı`nın ınternet subesı,
ıpad, ıphone ve blackberry kanallarından ulasılabılıyor. `

-matrıks-

evolli
15-11-2011, 14:11
dostlar benim sormak istediğim hem anlık seans izlemek (matriks-ibs) hemde anında al-sat yapmak varmı böyle banka.

hesabı açıp alış yazana kadar hisse kacıyor

erkanunal
16-12-2011, 22:12
arkadaslar elbette iphone da cok guzel programlar var bunun icin ama java ve symbian tabanli telefonlar icinde uygun yollari var bunun

karaagac
29-04-2012, 10:26
Android alt yapılı telefonlara android marketten

Foreks Mobile

https://play.google.com/store/apps/d...y5hbmRyb2lkIl0.

veya

Matriks Mobile

https://play.google.com/store/apps/d...JvaWQubWFpbiJd

vitamin
29-04-2012, 22:43
Android alt yapılı telefonlara android marketten

Foreks Mobile

https://play.google.com/store/apps/d...y5hbmRyb2lkIl0.

veya

Maalesef, istenen URL bu sunucuda bulunamadı.

Matriks Mobile

https://play.google.com/store/apps/d...JvaWQubWFpbiJd

Maalesef, istenen URL bu sunucuda bulunamadı.

chemistry66
29-04-2012, 22:46
Matriks mobile linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.matriksmobile.android.main&feature=also_installed

chemistry66
29-04-2012, 22:47
Foreks mobile linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=foreks.android&feature=also_installed#?t=W251bGwsMSwxLDEwNCwiZm9y ZWtzLmFuZHJvaWQiXQ..

piyasafatihi
30-04-2012, 12:53
arkadaşlar merhaba,

konu ile biraz alakasız olacak ama affınıza sığınarak bir konuda yardımınızı isityorum. online olarak anlık internetten dolat tl euro dolar altın ons/tl fiyatlarını takip edeceğim bir site var mı?

saygılarımla:)

dudu
04-05-2012, 11:42
arkadaşlar merhaba,

konu ile biraz alakasız olacak ama affınıza sığınarak bir konuda yardımınızı isityorum. online olarak anlık internetten dolat tl euro dolar altın ons/tl fiyatlarını takip edeceğim bir site var mı?

Ben foreks mobile kullaniyorum iphone uzerinden. Evdeki matriks gold ile karsilastirdim, gecikmesiz datalar geliyor.

Syg,

piyasafatihi
04-05-2012, 17:30
Ben foreks mobile kullaniyorum iphone uzerinden. Evdeki matriks gold ile karsilastirdim, gecikmesiz datalar geliyor.

Syg,

yardımız için çok teşekkür ederim.

SENOL
05-05-2012, 01:54
evinde matriks ya da forex derinlikli izleyebilen varsa ..telefonu da android alt yapılı telefonu olan varsa..teamviewer adlı programı telefona ve pc ye indirip... evdeki pc ye bağlanıp hem derinlikli izleyip hem de al sat yapabilirsiniz ..bağlantınız anlık kopsa dahi yeniden şifre girip eve bağlanıp izlemeniz mümkün...

casa
05-05-2012, 15:00
Arkadaslar, iphone4 ile teknik analiz yapabildiginiz uygulama veya site varmi?
Malup iphone java ve flash ozurlu:)

piyasafatihi
06-05-2012, 17:07
evinde matriks ya da forex derinlikli izleyebilen varsa ..telefonu da android alt yapılı telefonu olan varsa..teamviewer adlı programı telefona ve pc ye indirip... evdeki pc ye bağlanıp hem derinlikli izleyip hem de al sat yapabilirsiniz ..bağlantınız anlık kopsa dahi yeniden şifre girip eve bağlanıp izlemeniz mümkün...

teşekkür ederim:)

thebaboli
27-05-2012, 15:55
Arkadaslar, iphone4 ile teknik analiz yapabildiginiz uygulama veya site varmi?
Malup iphone java ve flash ozurlu:)

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum. Metatrader4 programı var ama nasıl kullanıyor bir türlü çözemedim. Bilen biri var mı bunu?

subsysyetm
06-07-2012, 19:05
http://image.teb.com.tr/pratikborsa_050712/pratikborsa_050712.html

TEB de sonunda el etmis bu ise. kullandikca yorumlarimi paylasirim.

ozmen
30-01-2014, 21:16
bloomberg uygulamasını deneyebilirsiniz.

altaybilgin
31-01-2014, 12:59
Merhaba cep telefonunuza indirip piyasaları takip edebileceğiniz uygulamalar ve incelemelerini bu yazıdan inceleyebilirsiniz. www.borsanasiloynanir1.com (http://www.borsanasiloynanir1.com/borsa-piyasasini-cepten-takip-edebileceginiz-uygulamalar/) umarım işinize yarar...

dudu
31-01-2014, 13:03

Syg,

Foreks mobile ile android telefonumdan derinlikli izleyebiliyorum.
Alis/satis da yapabiliyorum.
Memnunum.
Syg,

snndmrci
03-04-2014, 18:23
Garanti e trader da güzel al sat hızlı

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

dudu
03-04-2014, 19:00
Hangi araci kurum ile calisacaksaniz bence ona sorun.
Artik her araci kurumun hem Ios hem de android isletim sistemlerinde calisan yazilimlari var.
Ben android tabanli bir cep ile foreks mobile kullaniyorum.
Derinlik de var.
Acip bakiyorum ve cok rahat emir gonderiyorum.
Syg,