PDA

View Full Version : Satılabilir lot toplam lottan düşük?

kazanture
22-12-2011, 12:03
Merhabalar,
Bir sorum olacak;
Hisse senedi işlemleri için Akbank internet bankacılığını kullanıyorum.
Satılabilir lot sayım sahip olduğum lot sayısından düşük görünüyor. Neden olabilir? Uzun zamandır bu böyle; satmayı düşünmediğim için çok önemsemedim ama nedenini merak ettim. Şu an satış emrim alış emrim vs. yok.

KONYALIYIZ
22-12-2011, 13:16
Bankanıza danışmanız lazım

izoayberk
22-12-2011, 19:19
bedelsiz olarak hesabına geçmiş hisse senedi varmı ,aracı kuurmla vey banka aracı kurum işşlemleri görevlsisyle görüş,bankaya borcun varmı ona bak

oguzkaan
26-12-2011, 01:21
Merhabalar,
Bir sorum olacak;
Satılabilir lot sayım sahip olduğum lot sayısından düşük görünüyor. Neden olabilir? Uzun zamandır bu böyle; satmayı düşünmediğim için çok önemsemedim ama nedenini merak ettim. Şu an satış emrim alış emrim vs. yok.

takasbank ücreti ve hesap işletim ücreti karşılığında satılmıştır..akbank sever uzun süre hareketsiz hesapları..itiraz süresi 7 gün olduğu için itirazda bulunmadıgından dolayı hak iddaa edemezsiniz...bankaların aracılık ettigi tüm işlerden uzak durun...

PARK
26-12-2011, 01:37
Merhabalar,
Bir sorum olacak;

Uzun zamandır derken????

zigana
26-12-2011, 11:31
Merhabalar,
Bir sorum olacak;
hesap işletim ücreti alan banka ve aracı kurumlarından uzak dur

DİEGO
26-12-2011, 11:32
hesap işletim ücreti alan banka ve aracı kurumlarından uzak dur

Benden hesap işletim ücreti almıyorlar ama Takasbank Yıllık Bakım Ücret alıyorlar acaip.