PDA

View Full Version : Finnet Teknik Analist 4.0 kullananlar.

isabet
23-01-2012, 21:12
merhaba arkadaşlar
Finnet teknik analist 4.0 versiyonunu almayı düşünüyorum.aranızda programı kullanan varsa bilgi verebilirlermi.özelliklede öğrenmek istediğim ''hisse bul'' raporlama kısmında yer alan indikatörlerin hangileri olduğu......cevap olarak; finnet sayfasına gir ordan bak demeyin lütfen..saygılarımla.

Vural-can
23-01-2012, 21:22
Merhaba...
Ben 1 aylık demo aldım..Bende onu merak ediyordum. Bilgi düzeyiniz ne bilmiyorum..Benimki çok değil.
Öyle zannettiğimiz gibi şu indikatörleri seç bas düğmeye gelsin..:) Yok ...İndikatör ayarlarını ne yaparsan o çıkıyor.
Çok sağlıklıca şeyler ben çıkaramadım. Örn...Son 3 gündür aşırı alımda olanlar deyip aratıyorsun..O hisseleri buluyor.Hisse bul u bu.
Ben bu teknik analizi öğrenecem dersen türkçe ve en basit olanı bu. Ekinvest e üye olursan ücretsiz kullanıyosun. Ordan dene..
Fiyatları sitesinde...Kolay gelsin.

isabet
24-01-2012, 00:18
1 aylık demosu yok.12 aylık 125 tl...peki hissebul da kullanılan indikatörler hangileri.yazabilirmisin.

Vural-can
24-01-2012, 01:34
1 aylık demosu yok.12 aylık 125 tl...peki hissebul da kullanılan indikatörler hangileri.yazabilirmisin.

Hayretsin be arkadaş...aldım diyorum...Telefon et...Bir aylık demo iste...25tl...
Tüm inidkatörller var nerdeyse...Hangi birini yazayım...

volvox
26-01-2012, 00:10
Ben de aldım.
Çok memnunum.
Teknik analizi öğerenmek istiyorum diyenlerin mutlaka alması gereken bir program.
Bütün indikatörler var.
Ayrıca idikatörlerin açıklamaları var.
Ancak kendinizin de vakit ayırıp çalışması gerekiyor.

isabet
26-01-2012, 00:12
teşekkür ederim.sağolun.

trade09
29-07-2013, 17:49
biraz geç olacak ama finnet kullanan varsa real time olarak eş anlı teknik verileride görebiliyormuyuz ? yada finnetin böyle anlık bir hizmeti var mı ? 5 dk grafikleri dahi görebileceğimiz ?