PDA

View Full Version : Kayseri-Erciyes el ele

bozo38
15-04-2006, 23:12
Evet tüm Kayserilileri topice bekliyoruz...

erciyesforce
04-05-2006, 13:07
geldik bakalım..

petal
04-05-2006, 13:18
arkadaşlar şimdiden suya gitmeden testiyi kırayım da sonra bana kimse neden diye sormasın....
bu topice g.saraylı veya fenerli taraftarların yazması durumunda kuralları uyarısız uygulayacağımın bilinmesini isterim.... saygılar....
(sn. bozo38 i de G.saraylı biliyoruz:).... ama topici açtığı için kendisine teşekkür ediyoruz...)

bozo38
07-05-2006, 19:19
arkadaşlar şimdiden suya gitmeden testiyi kırayım da sonra bana kimse neden diye sormasın....
bu topice g.saraylı veya fenerli taraftarların yazması durumunda kuralları uyarısız uygulayacağımın bilinmesini isterim.... saygılar....
(sn. bozo38 i de G.saraylı biliyoruz:).... ama topici açtığı için kendisine teşekkür ediyoruz...)
evet Galatasaraylıyım ama bu topicte memleketimiz Kayseri'nin iki takımı hakkında yorum yapacaz, tabiiki forumdaki diger Kayserililerin katılımıyla...

kings of metal
07-05-2006, 19:42
selamün aleyküm...ben de kayseriliyim ağalar...
yoksa gayseriliyim mi deseydim:rolleyes: :rolleyes:

iagcakaya
07-05-2006, 19:46
Bir kayserili olarak takımlarımızdan gurur duyuyorum.

SaVaRoNa
07-05-2006, 20:05
bende bende seneye şampiyon oluruz artık..

petal
07-05-2006, 22:21
evet Galatasaraylıyım ama bu topicte memleketimiz Kayseri'nin iki takımı hakkında yorum yapacaz, tabiiki forumdaki diger Kayserililerin katılımıyla...
kusura bakmayın burası memleketim topici değil taraftar topici.... hangi takımın taraftarı iseniz sadece o kısma yazma hakkına sahipsiniz... saygılar...

neeldo
07-05-2006, 22:49
Bende bir Kayserili olarak Kayserisporluyum.Topice geldik ancak siz banlanmışsınız.:confused:

bozo38
10-05-2006, 20:32
real zaragoza'dan sol kanat oyuncusuyla anlaşmış hadi hayırlısı
Kayserispor, R.Zaragoza'dan Rodas'la sözleşme imzaladı...

Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, İspanya'nın Real Zaragoza takımından sol kanat oyuncusu Paraguaylı Delio Cesar Toledo Rodas ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını bildirdi.
Bu arada, sarı kırmızılı yönetimin ismi gizli tutulan İranlı bir futbolcuyu Kayseri'ye getirdiği öğrenildi.
Recep Mamur, AA muhabirine yaptığı açıklamada, gelecek sezona daha iyi hazırlanabilmek amacıyla başlattıkları çalışmaları, bir bir sonuçlandırmaya başladıklarını söyledi.
Antrenörlerden Mutlu Topçu'nun İspanya'nın Real Zaragoza takımında 7 yıldır top koşturan Rodas'ı izlediğini, futbolcu hakkında olumlu rapor gelmesi üzerine harekete geçtiklerini kaydeden Mamur, şunları söyledi:
''Önceki gece İstanbul üzerinden Kayseri'ye getirdiğimiz futbolcuyu sağlık kontrolünden geçirdik. Herhangi bir sorun çıkmaması üzerine, tesisleri gezdirdiğimiz futbolcu ile masaya oturduk. Görüşmelerimiz olumlu sonuçlanınca Rodas'ı iki yıllığına sarı-kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladık'' 30 yaşındaki tecrübeli sol kanat oyuncusunun ülkesi Paraguay'a döndüğünü ve Dünya Kupası maçlarının ardından takımla antrenmanlara başlayacağını ifade eden Mamur, iyi bir transfer yaptıklarını düşündüklerini anlattı.
Önceden açıkladıkları gibi transfer çalışmalarını sessiz ama derinden sürdürdüklerini vurgulayan Mamur, ''Transferlerimizle birlikte yeni sezon için çok daha iddialı hale geleceğiz'' diye konuştu.
Öte yandan, sarı kırmızılı yönetimin teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın bizzat gidip izlediği İranlı bir futbolcuyu da Kayseri'ye getirdiği öğrenildi.
İranlı futbolcunun, sağlık kontrolünün ardından yapılacak görüşmelerde anlaşma sağlanması halinde sözleşme imzalaması bekleniyor.

smiles
19-02-2007, 01:55
Uzun zamandir yazi yazilmamis bir topic. Halbuki ligdeki siralamaya baktigimda Kayserispor un cok daha fazlasini hakkettigini dusundum. Lige cok guzel renk getiren takimimiza Uefa yolunda ( sampiyonlar ligi mi desem) basarilar dilerim. Malum ikinci ile puan farki 3, kadroda super. Hadi hayirlisi...

VOLVO
18-03-2007, 02:09
Kayserispor inatla çıldırtmaya çalışıyor adamı:grrr: :grrr:
3-0 öne geç maçı 4-4 bitir. Şampiyonlar ligi fırsatını nasıl kaçırdıklarını görüyorlarmı acaba??

asi
18-03-2007, 18:26
kayseri erciyes elele olmadı maalesef.kayseri yamuk yaptı erciyese.

KARADENIZ
20-05-2008, 12:41
bu yukarida yazan mesaj nedir ?? anlamadim..

kayseriye yeni bir sponsor mu???

kelaynak
27-11-2008, 17:44
kayseri stadı da çok şık oluyor hani :)
Bu staddan her şehre bir tane lazım..

asi
27-11-2008, 21:52
harbi super oluyo

kelaynak
12-01-2009, 00:30
kadi has stadının son hali :super:

nazay
08-02-2009, 01:55
Kadir Has Stadi,Kayseri-FB maciyla acilacakmis,umarim yine acilis tarihi ertelenmez,televizyondan da olsa bu muhtesem stattaki maci izlemeyi dort gozle bekliyorum...

gselman
02-06-2010, 21:57
şuraya yazıyorum ki
erciyesspor'a kayseriye verilen desteğin 1/10 u verilse bu yıl süper lig için oynar,
kayserispor da bu amatör zihniyetli yönetim ne yaparsa yapsın sivas gibi bu yıl düşmemeye oynar.
.
demedi demeyin...
.
syg

kerkenez61
13-12-2010, 01:46
Arkadaşlar,
2010-2011 sezonunda şampiyon kim olur diye bir konu açtım ve anket koydum...
Sizde ankete katılıp görüşlerinizi paylaşır mısınız?
http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=56794