PDA

View Full Version : Bodrum Club Gökkuşağı nda Koyu Kırmızı dönem Devremülk

PIERCE
08-05-2006, 12:44
Bodrum Gümüşlükte sahibinden satilik Club Gökkuşağında 50 yıllık değil 90 yıllık değil miras bırakılabilir devremülk tapusu. Lüks 1.sınıf inşaat, mutfak, 4 kişilik, spa, klima, havuz, rci üyelik, fitness. Kardak kayalıkları kos adası manzaralı 15 temmuz 1 agustos arası.:tamam:

SALESMAN
08-05-2006, 13:29
Bodrum Gümüşlükte sahibinden satilik Club Gökkuşağında 50 yıllık değil 90 yıllık değil miras bırakılabilir devremülk tapusu. Lüks 1.sınıf inşaat, mutfak, 4 kişilik, spa, klima, havuz, rci üyelik, fitness. Kardak kayalıkları kos adası manzaralı 15 temmuz 1 agustos arası.:tamam:

bende bu vesile ile benimkini satayım ;
bodrum türkbükü simpada devremülküm var ; dönemi 15 temmuz-1 ağustos ve 1-15 ocak

olimpik yüzme havuzlu, çam ağaçları içinde köşe daire ,
o dönemde işlerim yoğun olduğundan her yıl kiraya veriyorum ama o da gereksiz bir iş yükü oluyor o yoğunlukta..

3000 dolar veren alabilir ömürboyu kullanabilir.....

kentuf
08-05-2006, 15:15
Beyler ayıp oluyor gönderin fotorafları ilgilenelim .www.euroemlak.com bende de var iki tane satılmıyor melet .

PIERCE
08-05-2006, 15:28

Yazmayı unuttum burayı ofisinden alsanız 17.500USD.
ben 11.000YTL ye bırakıyorum vade de olur.

SALESMAN
08-05-2006, 15:42
Beyler ayıp oluyor gönderin fotorafları ilgilenelim .www.euroemlak.com bende de var iki tane satılmıyor melet .

kentuf ben doğrudan sana satayım, senin işin bu zaten bir ara müşteri bulur iki katına satarsın.

kentuf
08-05-2006, 16:00
kentuf ben doğrudan sana satayım, senin işin bu zaten bir ara müşteri bulur iki katına satarsın.
valla fiyatı çok makül bu arada yıllık aidat durumu nedir .

AVCI06
08-05-2006, 16:04
Borsa duayenleri Emlak konusunda dar alanda kısa paslaşmalar yapıyorlar.Sonuç ne olacak bakalım.Ben Sn.kentuf, Sn.SALESMAN a nakit vermeyip,malı portföye koymaya, parasınıda mal satılınca vermeye razı etmeye çalışacaktır diye düşünüyorum.Du bakali ne olacak..:rolleyes: :)

PIERCE
08-05-2006, 17:37
Borsa duayenleri Emlak konusunda dar alanda kısa paslaşmalar yapıyorlar.Sonuç ne olacak bakalım.Ben Sn.kentuf, Sn.SALESMAN a nakit vermeyip,malı portföye koymaya, parasınıda mal satılınca vermeye razı etmeye çalışacaktır diye düşünüyorum.Du bakali ne olacak..:rolleyes: :)

razi etmek degil genelde bu is boyle olur zaten. olmazsada olmaz

SALESMAN
09-05-2006, 14:17
valla fiyatı çok makül bu arada yıllık aidat durumu nedir .

geçen yıl 200 küsürdu yanılmıyorsam ,