PDA

View Full Version : MEGAP - Mega Polietilen Köpük Sanayi A.Ş.

Pages : [1] 2 3 4 5 6 7

Küçük Yatırımcı
30-04-2012, 11:15
Mega Polietilen’in halka arz fiyatının 2 TL olarak belirlendiği açıklandı.

Sermayesini 4 milyon TL artırarak 9 milyon 221 bin TL’den 13 milyon 221 bin TL’ye çıkaracak olan Mega Polietilen, halka arzdan 8 milyon TL’nin üzerinde gelir elde etmeyi planlıyor.

Halka arz sonrasında hisseleri Gelişen İşletmeler Piyasası’nda işlem görecek olan Mega Polietilen, 2005 yılının son çeyreğinde Hadımköy’deki fabrikasında faaliyete geçti.

Şirketin, günlük 15 ton köpük üretim kapasitesi bulunuyor.

Grandmaster
30-04-2012, 12:10
izahnameleri okumadan katılmaya karar vermeyin lutfen..internet sıtelerınde yatırımcı ılıskılerı sekmesı altında mevcut

bilalx
01-05-2012, 13:28
Mega Polietilen’in halka arz fiyatının 2 TL olarak belirlendiği açıklandı.

Sermayesini 4 milyon TL artırarak 9 milyon 221 bin TL’den 13 milyon 221 bin TL’ye çıkaracak olan Mega Polietilen, halka arzdan 8 milyon TL’nin üzerinde gelir elde etmeyi planlıyor.

Halka arz sonrasında hisseleri Gelişen İşletmeler Piyasası’nda işlem görecek olan Mega Polietilen, 2005 yılının son çeyreğinde Hadımköy’deki fabrikasında faaliyete geçti.

Şirketin, günlük 15 ton köpük üretim kapasitesi bulunuyor.

Hayırlı olsun diyelim :)

poma22
01-05-2012, 14:45
yanı 2mılyon lot halka mı acılacak..tarıh ve arzı yapacak kurum bellı oldumju..bu kadar yenı arz ımkb cacık olacak gıbı hakımızda hayırlısı

ALKO7FET1
04-05-2012, 22:28
Borsa hakkında her ne olursa olsun... İlk başucu kaynağınız KAP OLSUN...

www.kap.gov.tr

Şirket: MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ A.Ş., Tip: Tüm Bildirimler için uygun bildirim bulunamadı!
Sayfada gösterilecek bildirim sayısını seçebilirsiniz:

Bidirim sorgulama sekmesini tıklayın. Listeden MEGAPOLİETİLEN i seçin.. Tüm bildirimleri tıklayın
Bugün bu saat itibariyle bildirim yok. Herhangi bir açıklama yok. Bende bekliyorum bu şirket ile ilgili
bir açıklama.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

ALKO7FET1
04-05-2012, 22:33
şirketten herhangi bir açıklama söz konusu değil

Gün gün www.kap.gov.tr ye bakarsanız bu senet ile ilgili sorgu yapıp. İzahname, Sirküler vs herşey oradan ilk açıklanacaktır.

Bende takip edeceğim.

ENGİN03
05-05-2012, 01:13
mega polietilen’in halka arz fiyatının 2 tl olarak belirlendiği açıklandı.

Sermayesini 4 milyon tl artırarak 9 milyon 221 bin tl’den 13 milyon 221 bin tl’ye çıkaracak olan mega polietilen, halka arzdan 8 milyon tl’nin üzerinde gelir elde etmeyi planlıyor.

Halka arz sonrasında hisseleri gelişen işletmeler piyasası’nda işlem görecek olan mega polietilen, 2005 yılının son çeyreğinde hadımköy’deki fabrikasında faaliyete geçti.

şirketin, günlük 15 ton köpük üretim kapasitesi bulunuyor.

hayırlı olsun diyelim umarım normal köpükler gibi eriyip gitmez borsada

ALKO7FET1
06-05-2012, 05:57
2.00 TL açıklanan fiyat yüzünden halka arz da büyük talep olacaktır tıpkı oylum a
olan talep gibi diye düşünüyorum.

Fiyat olarak düşük, görece az lotu olan tahtalara... gruplar yada büyük sermaye
sahibi yatırımcılar her zaman ilgili olurlar.

Lot adeti çok düşük olan ve fiyat olarak düşük açıklanan bir çok kağıt muazzam işler
başardı. Bu kaidenin bu hissede gerçekleşme ihtimaline binaen HALKA ARZINA KATILACAĞIM...

Birde ortak satışı yapma ma , bedelli yapma ma taahhüdü verirlerse harika olur.
Yada OZKGYY gibi geri alım garantisi, KATMR gibi belli bir süre tutana bonus....

Açılacağı günü iple çekiyorum.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

emrek83
08-05-2012, 21:09
Borsamız Yönetim Kurulu'nun 27.04.2012 tarihli kararı uyarınca, Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin (Şirket) sermayesinin, mevcut ortakların rüçhan haklarının tamamen kısıtlanarak, 9.221.450,25 TL'den 13.221.450,25 TL'ye çıkartılması ile ihraç edilecek 4.000.000 TL nominal değerli paylar 1 TL nominal değere tekabül eden beher pay için 2,00 TL sabit fiyatla talep toplama ve satış yöntemiyle Eti Yatırım A.Ş. aracılığı ile 11, 14, 15 Mayıs 2012 tarihlerinde üç iş günü süre ile "MEGAP.BY" koduyla Borsamız Birincil Piyasa'da satışa sunulacaktır.

Birincil piyasa satış süresinin sona ermesi veya satışın tamamlanmasını takiben, satışı gerçekleşen payların GİP Listesi'ne kabulü yapılarak Borsamız Gelişen İşletmeler Piyasası'nda işlem sırası açılacaktır.

Borsa birincil piyasada halka arzı yapılacak söz konusu payların 2011 yılı karından temettü alma hakkı bulunmamakta olup ilk kez 2012 yılı karından temettü alabileceklerdir.

Şirket'in işlem sırasına gönderilecek emirlerde maksimum lot miktarı 5.000 adet olarak uygulanacaktır.

Şirket'in paylarının Borsa Birincil Piyasa'da halka arzına ilişkin izahname, Borsamızın www.imkb.gov.tr ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nun www.kap.gov.tr internet adreslerinde yayımlanmaktadır.

kadirz_m
08-05-2012, 21:16
hayırlı olsun bakalım...
umarım yatırımcıları kazanırlar...

isoldmysoul
11-05-2012, 13:36
Hissenin halka arzının tamamlandığına dair özel durum açıklaması
http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=202905

terazi81
11-05-2012, 16:17
bu iyi bi gelişme mi sizce

tranatula
11-05-2012, 17:51
Selamlar,ben cafer akın beni eskiler tanır daha önce 5 tl den konfrut ve 2,5 tl den berkosan analizlerim olmuştu ama önce tanımayanlar için şunu belirteyim analizlerim günlük deil 6 aylık hisseler yazarım yeni hissem önümüzdeki hafta açılacak olan ***MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ*** önce polietilen köpük nedir ne işe yarar; polietilen köpük yalıtımın yani izolasyonun ana hammaddesidir merak edenler google a yazsın araştırsınlar polietilen köpük diye ben araştırdım karşıma arama sonuçlarında çıkan 3 adet firma 1 izocam 2 mega polietilen 3 berkosan çıkacaktır yani borsamıza izocam ve berkosana kardeş olarak düşük sermayeli yeni bir firma geliyor MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİİ...Firma tıpkı berkosan gibi gelişen işletmeler piyasasından ve tıpkı berkosan gibi 2 tl den halka arz ediliyor ; ki 2 tlden arz edilen ve şu an 15 tl den işlem gören berkosan neden 8 e katladı yada avrupa krizinde bile 45 tl değerini koruyan izocam neden hiç prim kaybetmedi bu sorunun cevabı şudur: Yalıtım ülkemizde şu an altın sektördür ve yakın tarihte yasa ile zorunlu hale getirilmiştir işte bunun sebebi budur bunu gören spekler zaten piyasadaki lot sayısı düşük olan berkosanı rekora taşımıştır ;ve ülkemizde sektöre olan talep tüm hızıyla devam etmektedir...
Gelelim megap a hisse çok uygun fiyattan ve sadece 4 milyon lotla halka arz ediliyor yani 4 adet 403 yolcu otobüsü parası bu tutar en züğürt spekte çerez parasıdır ben kağıtta çok büyük potansiyel görüyorum.Yatırım yapma tercihi tamamen yatırımcıya aittir ben bu kağıtta çok büyük ışık görüyorum çok değil 3 ay sonra bu kağıdın fiyatını tanıyamayabilirsiniz 2. bir berkosan olmaması için hiçbir neden yok alacak olanlara hisse yüzde 20-30 yaptıktan sonra alım önermem satacak arkadaşlara da aynı şekilde hisse yüzde 20-30 yaptı diye aynı şekilde satış önermiyorum çünkü bu kağıdın şu yalıtımın yasa ile zorunlu hale getirilmiş yıldız sektör zamanında düşmesi için hiçbir neden yoktur talep önümüzdeki yıllarda bile artarak devam edecektir..bol kazançlar dilerim

tranatula
11-05-2012, 23:18
selamlar,ben cafer akın beni eskiler tanır daha önce 5 tl den konfrut ve 2,5 tl den berkosan analizlerim olmuştu ama önce tanımayanlar için şunu belirteyim analizlerim günlük deil 6 aylık hisseler yazarım yeni hissem önümüzdeki hafta açılacak olan ***mega polietilen köpük sanayi*** önce polietilen köpük nedir ne işe yarar; polietilen köpük yalıtımın yani izolasyonun ana hammaddesidir merak edenler google a yazsın araştırsınlar polietilen köpük diye ben araştırdım karşıma arama sonuçlarında çıkan 3 adet firma 1 izocam 2 mega polietilen 3 berkosan çıkacaktır yani borsamıza izocam ve berkosana kardeş olarak düşük sermayeli yeni bir firma geliyor mega polietilen köpük sanayii...firma tıpkı berkosan gibi gelişen işletmeler piyasasından ve tıpkı berkosan gibi 2 tl den halka arz ediliyor ; ki 2 tlden arz edilen ve şu an 15 tl den işlem gören berkosan neden 8 e katladı yada avrupa krizinde bile 45 tl değerini koruyan izocam neden hiç prim kaybetmedi bu sorunun cevabı şudur: Yalıtım ülkemizde şu an altın sektördür ve yakın tarihte yasa ile zorunlu hale getirilmiştir işte bunun sebebi budur bunu gören spekler zaten piyasadaki lot sayısı düşük olan berkosanı rekora taşımıştır ;ve ülkemizde sektöre olan talep tüm hızıyla devam etmektedir...
Gelelim megap a hisse çok uygun fiyattan ve sadece 4 milyon lotla halka arz ediliyor yani 4 adet 403 yolcu otobüsü parası bu tutar en züğürt spekte çerez parasıdır ben kağıtta çok büyük potansiyel görüyorum.yatırım yapma tercihi tamamen yatırımcıya aittir ben bu kağıtta çok büyük ışık görüyorum çok değil 3 ay sonra bu kağıdın fiyatını tanıyamayabilirsiniz 2. Bir berkosan olmaması için hiçbir neden yok alacak olanlara hisse yüzde 20-30 yaptıktan sonra alım önermem satacak arkadaşlara da aynı şekilde hisse yüzde 20-30 yaptı diye aynı şekilde satış önermiyorum çünkü bu kağıdın şu yalıtımın yasa ile zorunlu hale getirilmiş yıldız sektör zamanında düşmesi için hiçbir neden yoktur talep önümüzdeki yıllarda bile artarak devam edecektir..bol kazançlar dilerim

not:megap almak isteyen arkadaşların öncelikle bağlı bulundugu aracı kurumdan gip sözleşmesi imzalamaları gerekmektedir

yabancı
11-05-2012, 23:25
cogunlugu buyuk bir araci kurumun eline gectigini duydum .hadi hayirlisi...

bilalx
13-05-2012, 16:51
Berkosanın ilk işlem günü hisseye giren biri olarak bu hisseyide takibe aldım.Berkosanda çok fazla duramadım ve arkasından her çıkışında bakakaldım :) Bakalım bu bize nasip olacak mı :düsün:

erkene
13-05-2012, 19:55
arkadaşlar sadece eti yatırımdan alabiliyoruz?

turknet
14-05-2012, 09:57
Cafer bey merhaba
Öncelikle araştırma yapıp bilgi paylaşımınız için teşekkürler ancak bazı eksik ve yanlış bilgilendirmeleriniz olduğunu dusundugum için dip notlar belirtmek isterim.
Öncelikle firma adında Polietilen üretimi yazmakta ve sizlerinde haklı olarak pe malzemeyi internette araştırmanız son derece normal. Ancak sunu belirtmeliyim ki sizin sandığınız gibi pe bu inşaatlarda yer alan malzemeden değildir. Öncelikle bu ürünü digerlerinden ayırmanız gerekmektedir. Mega daha cok sunger köpük üretimi yapmakta ancak teknik malzemeler çalışmaktadır. Yani otomotiv beyaz Esya gibi sektörlere Türkiye'de teknik süngerler uretmektedir. Berkosan gibi firmalar genelde üretiminde pe balonlu naylon ve pe parke altı sunger uretmektedir. Bunlar meganın üretim portföyünde yoktur. Bu ürünler zaten ayağa düşmüştür. Türkiyede 30 tane firma size sayabilirim. Izocam mega ile aynı kulvarda değildir. Izocam tas yünü vb. Urunler uretmektedir ve sektörün lideridir. İsin özü sudur. Mega pol. Teknik ürünler üreten ve isteğe özel cevaplar veren firmadir. Rakibi sektörde bilsandir. Mesela sanifoam süngerde sadece akustik üretir ama şirket her gecen gün güç kaybeden müşteri kaybeden bir firmadir. Mega ise argesi olsun üretimi olsun güçlü bir firmadir. Isıdan rakibi değildir berkosan rakibi değildir çünkü ortak ürettikleri 2-3 kalem ürün mevcuttur. Fikrimi sorarsanız mega firmasında gelecek vardır ancak izolasyon yasası vb seylerden değildir. Otomotiv sektörü beyaz Esya sektörü Türkiye'de bir us konumuna gelmektedir ve mega bu sektörde zirveye oynayacak turkiyede 4 üretim yapan firmadan en hızlı gelişen firmadir. Hisse nerelere gider bilmiyorum ancak üretim ve üretilen ürünler acısından bakarsanız her gün kendini geliştiren bir firmadir. Sormak istediğiniz her türlü soruya yanıt verebilirim. Bazı seyleri burada yazmadım ama eminim ne demek istediğimi anlamissinizdir. Amacım polemik yapmak değil aksine açıklama cabanıza katkıda bulunmaktır. Yatırım tavsiyesi değildir.

turknet
14-05-2012, 11:35
bu konuda bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi? Alım yapabilmek için... sadece eti yatırımdan mı alım yapılabiliyor?

tranatula
14-05-2012, 13:28
Polietilen köpük :yalıtım ve izolasyonun ana ham maddesi yaz google a 3 tane firma çıkar izocam megap ve berkosan her üçü de üretiyor bunu izolasyonda duvarların arasına koyulan malzeme megapın internet sitesine gir sektöelerden bak adamlar yazıp koymuşlar oraya izocam polietilen köpüğün yanında taşyünü üretiyor berkosanda ambalaj airfoam air pack (ambalaj malz) ama ana madde ızolasyonda kullanılan yani duvarların arasına konan polietilen köpük tür bunu her üçü de üretiyor

turknet
14-05-2012, 15:33
Hocam bak polemige girmek gibi bir niyetim yok. Ancak sen orada yazan yapi sektorunde kullanılan urunun % kacı üretiliyor biliyormusun. Asil bu firmanın uretim dalı Mega Tech urunler ile Mega Eva urunlerdir. En cok bu urunu uretirler. Sen ara firmayi sor bakalim ne diyecekler sana.Bu malzemeler zaten yalitimda da kullanilir ancak cok yuksek miktarlar tutar. O yuzden xpe veya xps gibi malzemeler kullanılır insaat sektorunde.
Size su kadarini soyliyeyim teknik urunleri cok iyi ve uzun vadede cok guzel olacaktır. Bunun sebebi otomotiv ve beyaz esyanın geldigi noktadır ve olmazsa olmazıdır bu urunler. net bir bilgi olarak paylastim ve yine paylasirim. insaat sektorunde diye arkadaslari yaniltici bilgi vermeyiniz. insaat sektorune elbette ki urunleri mevcuttur. Ancak Turkiye sartlarinda once urun kac para diyen insanlar oldugu surece bu urunler pahali kalmaktadir. Bilincli ve isini profosyonelce yapan firmalar elbette ki alir. Yani yine teknik alim yapan firmalar icin gecerlidir. Teknik malzemelerde belirttigim gibi bu firmanin olmazsa olmazidir.uyari benden. dikkate alan alir. Hisseyi bende yuklu alacagim ama net bir bilgi paylasan yok. araci kurumlar ve alimlar hakkinda net bilgisi olan yada alim yapan varsa bilgi paylasmasini rica ederim.

tranatula
14-05-2012, 16:28
bakın benim takib ettiyseniz daha öncede 2,50 tlden berkosan ve 5,50 den konfrut analizlerim olmuştu facete cafer akın ismiyle takib edenler biliyor ben bu sektöre o kadar güveniyorumki 2,50 den aldığım berkosanları 3,16 dan kaptırdım ben portföyümün %100 üyle alım yapacağım eğer alım sansı verirse kağıt 2,30 a kadar alacağım

bilalx
14-05-2012, 19:46
ne zaman işlem görmeye başlıyor?

kabrero
14-05-2012, 20:35
normalde arzı bugün ve yarın da devam edecekti. talep toplamanın ilk gün bitmesi kötü oldu. az biraz pozisyon alabilirdik. şirket hakkında bilgiler veren arkadaşlar sağolsunlar. sektöre yakın arkadaşlarımızdan paylaşımların devamını dilerim. herkese bol kazançlar.

bilalx
15-05-2012, 11:41
Cuma günü işlem görmeye başlayabilir mi?

tranatula
15-05-2012, 12:45
selamlar,ben cafer akın beni eskiler tanır daha önce 5 tl den konfrut ve 2,5 tl den berkosan analizlerim olmuştu ama önce tanımayanlar için şunu belirteyim analizlerim günlük deil 6 aylık hisseler yazarım yeni hissem önümüzdeki hafta açılacak olan ***mega polietilen köpük sanayi*** önce polietilen köpük nedir ne işe yarar; polietilen köpük yalıtımın yani izolasyonun ana hammaddesidir merak edenler google a yazsın araştırsınlar polietilen köpük diye ben araştırdım karşıma arama sonuçlarında çıkan 3 adet firma 1 izocam 2 mega polietilen 3 berkosan çıkacaktır yani borsamıza izocam ve berkosana kardeş olarak düşük sermayeli yeni bir firma geliyor mega polietilen köpük sanayii...firma tıpkı berkosan gibi gelişen işletmeler piyasasından ve tıpkı berkosan gibi 2 tl den halka arz ediliyor ; ki 2 tlden arz edilen ve şu an 15 tl den işlem gören berkosan neden 8 e katladı yada avrupa krizinde bile 45 tl değerini koruyan izocam neden hiç prim kaybetmedi bu sorunun cevabı şudur: Yalıtım ülkemizde şu an altın sektördür ve yakın tarihte yasa ile zorunlu hale getirilmiştir işte bunun sebebi budur bunu gören spekler zaten piyasadaki lot sayısı düşük olan berkosanı rekora taşımıştır ;ve ülkemizde sektöre olan talep tüm hızıyla devam etmektedir...
Gelelim megap a hisse çok uygun fiyattan ve sadece 4 milyon lotla halka arz ediliyor yani 4 adet 403 yolcu otobüsü parası bu tutar en züğürt spekte çerez parasıdır ben kağıtta çok büyük potansiyel görüyorum.yatırım yapma tercihi tamamen yatırımcıya aittir ben bu kağıtta çok büyük ışık görüyorum çok değil 3 ay sonra bu kağıdın fiyatını tanıyamayabilirsiniz 2. Bir berkosan olmaması için hiçbir neden yok alacak olanlara hisse yüzde 20-30 yaptıktan sonra alım önermem satacak arkadaşlara da aynı şekilde hisse yüzde 20-30 yaptı diye aynı şekilde satış önermiyorum çünkü bu kağıdın şu yalıtımın yasa ile zorunlu hale getirilmiş yıldız sektör zamanında
düşmesi için hiçbir neden yoktur talep önümüzdeki yıllarda bile artarak devam edecektir..bol kazançlar dilerim

NOT:megap almak isteyen arkadaşların öncelikle bağlı bulundugu aracı kurumdan gip sözleşmesi imzalamaları gerekmektedir 16 MAYIS ÇARŞAMBA İŞLEME BAŞLIYOR

turknet
15-05-2012, 12:53
Bu cafer akın denilen şahsiyetten uyuz oldum açıkcası. Aynı mesajı defalarca yazıp yazıp duruyor. Hayırlısı bakalım...

tranatula
15-05-2012, 13:08
Bu cafer akın denilen şahsiyetten uyuz oldum açıkcası. Aynı mesajı defalarca yazıp yazıp duruyor. Hayırlısı bakalım...

http://www.mega-pol.com.tr/mega-isolation.php

turknet
15-05-2012, 13:12
http://www.mega-pol.com.tr/mega-isolation.php

siz bu firmanın reklam promosyon uzmanımısınız. Bilen biliyor firmayı. bilançosu var verisi var hersey ortada ama aynı mesajı yazıp yazıp durmayın. etki altına almayın insanları.

kabrero
16-05-2012, 12:35
Borsamız Yönetim Kurulu'nun 27.04.2012 tarihli kararı uyarınca, Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin (Şirket) sermayesinin, mevcut ortakların rüçhan hakları tamamen kısıtlanarak, 9.221.450,25 TL'den 13.221.450,25 TL'ye çıkartılması ile ihraç edilen ve 11.05.2012 tarihinde Borsamız Birincil Piyasa'da sabit fiyatla talep toplama ve satış yöntemiyle 2,00 TL fiyat ile halka arz edilerek satışı tamamlanan 4.000.000 TL nominal değerli paylar GİP Listesi'ne kabul edilmiştir. GİP Listesi'ne kabul edilen paylar 2,00 TL baz fiyat ve "MEGAP.Y" kodu ile 18.05.2012 tarihinden itibaren Borsamız Gelişen İşletmeler Piyasası'nda işlem sırası açılarak piyasa yapıcılı sürekli müzayede işlem yöntemi ile işlem görmeye başlayacaktır.

Şirket'in işlem sırasına gönderilecek emirlerde maksimum lot miktarı 5.000 adet olarak uygulanacaktır.

GİP Listesi'ne kabulü yapılan söz konusu payların 2011 yılı karından temettü alma hakkı bulunmamakta olup ilk kez 2012 yılı karından temettü alabileceklerdir.

olympiad
18-05-2012, 10:07
Köpükler iyi gidiyo:)

olympiad
18-05-2012, 10:07
http://e1205.hizliresim.com/x/l/630cl.png (http://bit.ly/c25MCx)

olympiad
18-05-2012, 10:15
http://e1205.hizliresim.com/x/l/630ms.png (http://bit.ly/c25MCx)

olympiad
18-05-2012, 10:19
http://f1205.hizliresim.com/x/l/630s3.png (http://bit.ly/c25MCx)

cagdas17
18-05-2012, 10:38
Kimse yazmıyor ilginç, bir derinlik alabilir miyiz nedir son durum?

olympiad
18-05-2012, 10:42
Kimse yazmıyor ilginç, bir derinlik alabilir miyiz nedir son durum?

http://f1205.hizliresim.com/x/l/631jk.png (http://bit.ly/c25MCx)

terazi81
18-05-2012, 12:58
Olmadı. istediğim gibi olmadı. 1 tavan bari yapsaydı

cagdas17
18-05-2012, 18:29
Hafta içi kendini belli eder çok olumsuz değil gibi...

terazi81
22-05-2012, 12:38
geri gelmeye de başladı tırt oldu bu

maverick313
24-05-2012, 18:16
Merhaba cafer akın abicim nasılsınız sizin gibi araştırmacı,sezgici,öğretici abilerin tecrübelerinden,bilgilerinden,akıllarından daha sayamadığım mantıklı işlerinizden ,sizden bilgi almak isterdim,sizinle tanışmak istiyorum bir mahsuru yoksa selamlar saygılar... Kandiliniz mübarek olsun 05357307676

cagdas17
25-05-2012, 12:10
güzel hareketler...

freedreams
25-05-2012, 12:51
hmm,cok guzel hareketler hatta..

cagdas17
25-05-2012, 15:52
oldu mu şimdi, 2.30 üzeri kapanışlar olumlu olur, bu havada genede iyiyiz...

unicorn_1980
25-05-2012, 20:19
Bugün kağıda girdim,inşallah hayırlısı neyse hakkımızda o olur öncelikle.Neden bilmiyorum ama ilk seansın sonunda sert bir şekilde çıktı ,ikinci seansın başındada sert bir şekilde düştü.Sanki ilk seansta birileri kağıdı topladı sonrada sanki kağıdı yüksekten verdi gibi geldi bana açıkçası.

unicorn_1980
28-05-2012, 19:57
Kimse bu hisse hakkinda iyi yada kotu yorumda bulunmuyor,benden baska kimse kalmadimi ne :)

cagdas17
28-05-2012, 20:46
Kimse bu hisse hakkinda iyi yada kotu yorumda bulunmuyor,benden baska kimse kalmadimi ne :)
burdayızda daha hiçbirşey belli değil, yorum yapamıyoruz...

krokodil
28-05-2012, 20:46

Kuruluş
Madde 1
Aşağıda adları, soyadları, ikametgahları ve uyrukları yazılı kurucular aralarında Türk Ticaret
Kanunun Anonim Şirketlerle ilgili hükümlerine göre bir Anonim Şirket kurmaktadır.
Kurucunun Adı Soyadı: İzak Haligva
İkametgah Adresi : Bestekar Ziya Sokak Karadağ Apt.No: 10/2 34730 Göztepe-İstanbul
Uyruğu : T.C.
Kurucunun Adı Soyadı: Ahmet Nail Yücesan
İkametgah Adresi : Moda Mektebi Sokak Kalyon Apt.No:15/9 Kadıköy- İstanbul
Kurucunun Adı Soyadı: Emin Cüneyt Kalpakoğlu
İkametgah Adresi : M.Kaya Sokak Kopa Apt.No:2/8 Göztepe-İstanbul
Kurucunun Adı Soyadı: Aram Hamparsun Bingül
İkametgah Adresi : Prof.Celal Öker Sokak No:1/4 Harbiye-İstanbul
Kurucunun Adı Soyadı: Vahit Deniz
İkametgah Adresi : Libadiye Cad.Üstünkan Blokları No:17/A Blok 13 34696 Bulgurlu Üsküdar-
İstanbul

buyrun size yazı kimse yazmadı demeyin..işte bu zatı muhteremler bu megap ın kurucuları....nasıl bir fikir veriyormu size..

krokodil
28-05-2012, 20:48

şirketin kendi sitesinde yeminli!!!!! mali müşavirlik gürel gym şirketin finansal tablolarını gördünüzmü..2010 ve 2011 yılı..içi tamamen bomboş gerçek bir ponza taşı gibi mübarek hafif ve bomboş....

krokodil
28-05-2012, 20:50

bu şirket 2005 son çeyreğinde kurulmuş ve tam tamına 6 koca yıl geçmiş..ama geçmiş işte..bakın mali tablolarına tam 6 yıl sonra bu dünyadaki işi bitmek üzreyken halka açılmaya karar vermiş...hani bir ata sözü vardır..karıncanın eceli yaklaşınca kanatları çıkarmış....hah işte ondan...

krokodil
28-05-2012, 20:53
Gelelim megap a hisse çok uygun fiyattan ve sadece 4 milyon lotla halka arz ediliyor yani 4 adet 403 yolcu otobüsü parası bu tutar en züğürt spekte çerez parasıdır ben kağıtta çok büyük potansiyel görüyorum.yatırım yapma tercihi tamamen yatırımcıya aittir ben bu kağıtta çok büyük ışık görüyorum çok değil 3 ay sonra bu kağıdın fiyatını tanıyamayabilirsiniz 2. Bir berkosan olmaması için hiçbir neden yok alacak olanlara hisse yüzde 20-30 yaptıktan sonra alım önermem satacak arkadaşlara da aynı şekilde hisse yüzde 20-30 yaptı diye aynı şekilde satış önermiyorum çünkü bu kağıdın şu yalıtımın yasa ile zorunlu hale getirilmiş yıldız sektör zamanında
düşmesi için hiçbir neden yoktur talep önümüzdeki yıllarda bile artarak devam edecektir..bol kazançlar dilerim

NOT:megap almak isteyen arkadaşların öncelikle bağlı bulundugu aracı kurumdan gip sözleşmesi imzalamaları gerekmektedir 16 MAYIS ÇARŞAMBA İŞLEME BAŞLIYOR

buyrun birde iyi polis kötü polise en iyi örneklerden bir potpori...pazarlama faaliyetleri göz yaşartıcı...

krokodil
28-05-2012, 20:56
siz bu firmanın reklam promosyon uzmanımısınız. Bilen biliyor firmayı. bilançosu var verisi var hersey ortada ama aynı mesajı yazıp yazıp durmayın. etki altına almayın insanları.

bu şirkette hakkaten bilanço varmı? bu şirketin verilerine hiçbaktınızmı? bu türkiyede hiç ama hiç kimse yürüyen ve kar eden hiç bir şirketini halka açmza ve o nadide şirketini üleşmez kimselerle...bırakın bu göz yaşartıcı uyarıları

krokodil
28-05-2012, 21:05
Kuruluş
Madde 1
Aşağıda adları, soyadları, ikametgahları ve uyrukları yazılı kurucular aralarında Türk Ticaret
Kanunun Anonim Şirketlerle ilgili hükümlerine göre bir Anonim Şirket kurmaktadır.
Kurucunun Adı Soyadı: İzak Haligva
İkametgah Adresi : Bestekar Ziya Sokak Karadağ Apt.No: 10/2 34730 Göztepe-İstanbul
Kurucunun Adı Soyadı: Ahmet Nail Yücesan
İkametgah Adresi : Moda Mektebi Sokak Kalyon Apt.No:15/9 Kadıköy- İstanbul
Kurucunun Adı Soyadı: Emin Cüneyt Kalpakoğlu
İkametgah Adresi : M.Kaya Sokak Kopa Apt.No:2/8 Göztepe-İstanbul
Kurucunun Adı Soyadı: Aram Hamparsun Bingül
İkametgah Adresi : Prof.Celal Öker Sokak No:1/4 Harbiye-İstanbul
Kurucunun Adı Soyadı: Vahit Deniz
İkametgah Adresi : Libadiye Cad.Üstünkan Blokları No:17/A Blok 13 34696 Bulgurlu Üsküdar-
İstanbul

buyrun size yazı kimse yazmadı demeyin..işte bu zatı muhteremler bu megap ın kurucuları....nasıl bir fikir veriyormu size..

arena nın sahipleri....datagate de işlem yapan bir vatandaşımız..yıullar önce arsanda işlem yapan yine iyiniyetli şerefli ve gayretli bir vatandaşımız aklıma geldi...yukardaki isimlere bakınca...

krokodil
28-05-2012, 21:08
burdayızda daha hiçbirşey belli değil, yorum yapamıyoruz...

aslında her şey belli...eceli gelmiş bir şirket, pardon.. karınca..sadece kanatlarının çıkmasını bekliyor...artık çıkarmı yada çıkmadanmı ölür onu yüce allah bilir...

scandal
28-05-2012, 21:19
aslında her şey belli...eceli gelmiş bir şirket, pardon.. karınca..sadece kanatlarının çıkmasını bekliyor...artık çıkarmı yada çıkmadanmı ölür onu yüce allah bilir...

bişey olmaz. spk ne güne var...! one minute der. ev hanımlarını emekli hasan amcaları göreve çağırır... yaşatır karıncaları.

krokodil
28-05-2012, 21:22

sevgili cafer akın bey...bu cafer isminde bir kerametmi var..neyse..sayın cafer beyciğim galiba istenilen miktarda ve kerizlikte müşteri gelmedi zaar...bi analiz daha patlatında millet bu köpğün ne menem bir köpük olduğunu anlasın yahu....

krokodil
28-05-2012, 21:24
bişey olmaz. spk ne güne var...! one minute der. ev hanımlarını emekli hasan amcaları göreve çağırır... yaşatır karıncaları.

haklısınız bütün yatırımcılarımı şöyle teselli bulmkatadır..ankarda hakimler ve spk var..allahım ne kadar şükretsek azdır demi....bu ülkede 3 yıl boyunca yabancıya sıfır stopaj yerliye %10 stopaj uyguladılar..kimlermi? hz ömerin fıratın kıyısında ki kuzu ile kurdun kıssasını göz yaşları ile anlatanlar..yazıklar olsun...

krokodil
28-05-2012, 21:27
Merhaba cafer akın abicim nasılsınız sizin gibi araştırmacı,sezgici,öğretici abilerin tecrübelerinden,bilgilerinden,akıllarından daha sayamadığım mantıklı işlerinizden ,sizden bilgi almak isterdim,sizinle tanışmak istiyorum bir mahsuru yoksa selamlar saygılar... Kandiliniz mübarek olsun 05357307676

aman allahım neler görüyorum..birde alenen cep nosunu cafer akın beyefendi kaddesellahu sırrahuya veriyorlar..yetiş ya ali...nasıl aceba sizi aradımı cafer akın beyfendi:? :) allahım yarabbim ben ölmek istiyorum....

unicorn_1980
28-05-2012, 21:30
haklısınız bütün yatırımcılarımı şöyle teselli bulmkatadır..ankarda hakimler ve spk var..allahım ne kadar şükretsek azdır demi....bu ülkede 3 yıl boyunca yabancıya sıfır stopaj yerliye %10 stopaj uyguladılar..kimlermi? hz ömerin fıratın kıyısında ki kuzu ile kurdun kıssasını göz yaşları ile anlatanlar..yazıklar olsun...Kardeş aslında haklısın,Ben öyle çok fazla almadım bu kağıttan,borsadanda sizin kadarda iyi anlamam açıkçası.Benim çalıştığım yere uzak değil bu firma,yerinide bilirim.Aman aman bir yerleri yok.Teknolojik makinaları olduğunu biliyorum ama.Dedim yeri yakın bana al kalsın biraz,yarın öbür gün belki faydası dokunur.Ama sizin söylemeniz faydasından çok zararı dokunur :)

tokborist
28-05-2012, 21:31
arkadaşlar bir hisse yukarı giderken her şey olumlu anlatılıyor ancak biraz düşünce kıyamet kopuyor,merak etmeyin bundan daha kötü durumdaki ne hisseler nerelere gitti bilenler bilir,elbette düşüş çıkış olacak,ancak sabreden kazanır borsada.......y.t.d.

scandal
28-05-2012, 21:32
haklısınız bütün yatırımcılarımı şöyle teselli bulmkatadır..ankarda hakimler ve spk var..allahım ne kadar şükretsek azdır demi....bu ülkede 3 yıl boyunca yabancıya sıfır stopaj yerliye %10 stopaj uyguladılar..kimlermi? hz ömerin fıratın kıyısında ki kuzu ile kurdun kıssasını göz yaşları ile anlatanlar..yazıklar olsun...

kinaye yapmıştım. haklısınız. kimler aldanmadı ki o gözyaşlarına. nereden nereye. tavşana one minute, tazıya vaadedilmiş topraklar.

sener
28-05-2012, 21:35
aman allahım neler görüyorum..birde alenen cep nosunu cafer akın beyefendi kaddesellahu sırrahuya veriyorlar..yetiş ya ali...nasıl aceba sizi aradımı cafer akın beyfendi:? :) allahım yarabbim ben ölmek istiyorum....

Allah sana uzun ömür versin abi...
Devir kötü işte naparsın kollayıp geziyoruz şimdi ki nesil , kollayamayanı öpüyorlar zaten....

krokodil
28-05-2012, 21:36
arkadaşlar bir hisse yukarı giderken her şey olumlu anlatılıyor ancak biraz düşünce kıyamet kopuyor,merak etmeyin bundan daha kötü durumdaki ne hisseler nerelere gitti bilenler bilir,elbette düşüş çıkış olacak,ancak sabreden kazanır borsada.......y.t.d.
.................................................. .................................................. .................................................. ...................
MEGAPOLİETİLEN, sektörüne getirdiği birçok yenilikle Türkiye’de kapalı hücre yapısına sahip, Kimyasal Crosslink Tekniği ile polietilen köpük üretimini gerçekleştiren ilk ve tek firmadır.
.................................................. .....................

buyrun yukarda yazı kendi sitelerinden alıntıladığım bir yazı kendileri yazmışlar..ne edelim inanmak zorundayız!!!!! lakin soru sormak da durumundayız..madem sektöründe tek ve liderce üretim yapıyorsunuz koskoca 6 yıl geçmiş bilançolarınız sapır sapır dökülüyor...geçmiş yıl zararları uzaya çıkmış...nakit nanay...bu ne menem bir ilk ve tekliktir..? bakın ilk ve tek vedahi öncü firmaya..misal İZOCAM .....

köpükmüş..ama harbiden köpükmüş...

vippol35
28-05-2012, 21:38
sayın krokodil.yazılanları okuyunca hissedeki analizimi bir deyimle belirtmek istedim.Cafer s..tı bez getir.

krokodil
28-05-2012, 21:38
kinaye yapmıştım. haklısınız. kimler aldanmadı ki o gözyaşlarına. nereden nereye. tavşana one minute, tazıya vaadedilmiş topraklar.

zaten biliyorum kinaye yaptığınızı...aynen katılıyorum..tavşana one minute tazıya vadedilmiş topraklar...zaten şeytan insanoğluna sadece soldan gelmezmiş..sağdan ve sureti haktan gözükerekde gelirmiş...

krokodil
28-05-2012, 21:39
sayın krokodil.yazılanları okuyunca hissedeki analizimi bir deyimle belirtmek istedim.Cafer s..tı bez getir.

hemde cıvık cıvık köpük köpük desek yeridir...

unicorn_1980
28-05-2012, 21:42
hemde cıvık cıvık köpük köpük desek yeridir...
Alemsiniz yaaa :) Cidden öyle olacak anlaşıldı :)

scandal
28-05-2012, 21:44
sn. krokodil, sizin yazilardan sonra tarantula (cafer) yeterince zehirlenmiştir. artık bu sinirle hissenin k.çına neft yağı sürer çıkarırmı:he:

krokodil
28-05-2012, 21:52
sn. krokodil, sizin yazilardan sonra tarantula (cafer) yeterince zehirlenmiştir. artık bu sinirle hissenin k.çına neft yağı sürer çıkarırmı:he:

keşke zehirlensede tranatula cennetine gitse...orda hiç olmazsa borsa gibi boş işlerle uğraşmaz..cafer akın gibiler zurnada delik bile değillerdir...asıl zurnayı çalanlar kurucu üye listesinde ismi olan çok şerefli ve saygın iş adamlarıdırki onların çaldığı zurnaya boyun kıvıran çook hint fakiri vardır..

unicorn_1980
28-05-2012, 21:56
Sn. krokodil kardeş nasılsınız sizin gibi araştırmacı,sezgici,öğretici kardeşlerimizin tecrübelerinden,bilgilerinden,akıllarından daha sayamadığım mantıklı işlerinizden ,sizden bilgi almak isterdim,sizinle tanışmak istiyorum bir mahsuru yoksa selamlar saygılar :) Telefonumu yazıyorum :)

krokodil
28-05-2012, 21:59
Sn. krokodil kardeş nasılsınız sizin gibi araştırmacı,sezgici,öğretici kardeşlerimizin tecrübelerinden,bilgilerinden,akıllarından daha sayamadığım mantıklı işlerinizden ,sizden bilgi almak isterdim,sizinle tanışmak istiyorum bir mahsuru yoksa selamlar saygılar :) Telefonumu yazıyorum :)

siz gidin de tranatuladan, pardon cafer akından isteyin..yada İzak Haligva dan yada Aram Hamparsun Bingül den telefon ve yardım isteyin ben yardımcı olamayacağım...

unicorn_1980
28-05-2012, 22:04
siz gidin de tranatuladan, pardon cafer akından isteyin..yada İzak Haligva dan yada Aram Hamparsun Bingül den telefon ve yardım isteyin ben yardımcı olamayacağım...

Kardes saka bir yana zaten ben yazdiklarindan anladim anladigimi.Herkeste anlamistir.Herkese iyi aksamlar,bol kazanclar...

turknet
28-05-2012, 23:12
Bakın ettiginiz laflar hiç hoş değil. Siz köpüğün ne olduğunu bilmiyorsanız gelinde biraz egitim vereyim. İyi kötü polismis... Sen neyden bahsediyorsun... Hayatında bı defa izolasyon malzemesi nedir bilmezken gelip burda ahkam kesme. Senin o yazdığın verileri 5 e katlarım. Bu sektörde senelerini vermiş biriyim. Sadece bu sektörde yer alan oyuncular içerisinde uzun vadeli teknik ürünler iuretebilecek nadir firmadir dedim. Yazdıklarımı iyi oku. ayrıca o Cafer denennsahsa tav olduğumdan devamlı yanıt verdim ve eleştirdim. Anlayan anlamıştır....

bu şirkette hakkaten bilanço varmı? bu şirketin verilerine hiçbaktınızmı? bu türkiyede hiç ama hiç kimse yürüyen ve kar eden hiç bir şirketini halka açmza ve o nadide şirketini üleşmez kimselerle...bırakın bu göz yaşartıcı uyarıları

krokodil
29-05-2012, 02:00
Bakın ettiginiz laflar hiç hoş değil. Siz köpüğün ne olduğunu bilmiyorsanız gelinde biraz egitim vereyim. İyi kötü polismis... Sen neyden bahsediyorsun... Hayatında bı defa izolasyon malzemesi nedir bilmezken gelip burda ahkam kesme. Senin o yazdığın verileri 5 e katlarım. Bu sektörde senelerini vermiş biriyim. Sadece bu sektörde yer alan oyuncular içerisinde uzun vadeli teknik ürünler iuretebilecek nadir firmadir dedim. Yazdıklarımı iyi oku. ayrıca o Cafer denennsahsa tav olduğumdan devamlı yanıt verdim ve eleştirdim. Anlayan anlamıştır....

Hisseyi bende yuklu alacagim ama net bir bilgi paylasan yok. araci kurumlar ve alimlar hakkinda net bilgisi olan yada alim yapan varsa bilgi paylasmasini rica ederim.[/QUOTE]

hımm maşallah yüklü alım yapacağınız hisse hakkında hemde sektöründe yıllarını verdiğiniz bir konuda yardım talep etmenizde manidar....uzun vadede çok teknik ürünler üretebilecek olan bu şirkette uzun vadeden ne kast ettiğinizide yazarmısınız..mesela ne kadar uzun ahirete kadar uzamasın da...

krokodil
29-05-2012, 02:21

ben size tekrar soruyorum bu şirketin kendi sitesinde yayınlamış olduğu 2010-2011 yılı bilançolarına baktınızmı..eğer baktınızsa bana o bilançolar üzerinden ders verip beni 5 e katlarmısınız..zira ben kutumda pardon köpüğümde büyük hissediyorum...

krokodil
29-05-2012, 02:21
ben size tekrar soruyorum bu şirketin kendi sitesinde yayınlamış olduğu 2010-2011 yılı bilançolarına baktınızmı..eğer baktınızsa bana o bilançolar üzerinden ders verip beni 5 e katlarmısınız..zira ben kutumda pardon köpüğümde büyük hissediyorum...

Originally Posted by krokodil

turknet
29-05-2012, 09:37
Bakın ya laftan anlamıyorsunuz yada anlamak istemiyorsunuz. ne kuyruk aciniz var bilmiyorum ama tekrar yazıyorum.
Halka arz nereden oluyor nasıl alım yapılır diye soru sormuşum bu gayet normal... Ha sen diyorsan ki ben illa bi şeyler arıyacagım ara dur kardesim ama benden sana calısacak en ufak bir nimet cıkmaz. git baskalarınla dalas.
Size su kadarını söyliyeyim bilancolarını incelememe bile gerek gormuyorum bu firmanın. cunku argesinden satıs bacagına kadar bir cok urun uzerıne calıstıklarını ve gelecekte yuksek karlarla urunlerinden cok iyi yerlere gelecegini tecrubemle paylasıyorum.
ha sen diyosan ki bilanco olmazsa olmaz bende buna gulerim. Cunku gecmiste kar yapan sirket gelecekte kar yapacak diye bir kural yoktur. Yeni urunler ve bu urunlerde tekel olması o sirketi herzaman yuksek karlarla ucururur.
Gelelim bilanco uzerınden 5 e katlarım seni demedim. Neden demedim Gene soyluyorum.. Sektor urun bazında bunu her zaman yaparım. Sen belkide bilanco konusunda iyi analiz edebiliyor olabilirsin ama nedense herseyin bundan ibaret oldugunuda soylerek hata yapanlardan olursun. onu bunu bilmem soylediklerim nettir. ve son defa yazıyorum. bu sirketin herzaman soyledim urunleri teknik ürünlerdir ve uzun vadede bu sirket urettigi urunlerle daha iyi konuma gelecektir. sektorunde tektir. bunu soyledim.
bu size son mesajim izocamla kıyaslayarak ne kadar tecrubeli oldugunuz da zaten ortada.

Hisseyi bende yuklu alacagim ama net bir bilgi paylasan yok. araci kurumlar ve alimlar hakkinda net bilgisi olan yada alim yapan varsa bilgi paylasmasini rica ederim.

hımm maşallah yüklü alım yapacağınız hisse hakkında hemde sektöründe yıllarını verdiğiniz bir konuda yardım talep etmenizde manidar....uzun vadede çok teknik ürünler üretebilecek olan bu şirkette uzun vadeden ne kast ettiğinizide yazarmısınız..mesela ne kadar uzun ahirete kadar uzamasın da...[/QUOTE]

shadowcem
29-05-2012, 09:44
Dev yatırım yaptım 204 lot aldım

hakanhan34
31-05-2012, 21:51
Cins kağıt bir türlü varlığını gösteremedi..

Pire
04-06-2012, 13:58
Arkadaslar yorum yapacak kimse yokmu neden düşüyor beklentili hissemiz

cellat-36
04-06-2012, 14:05
buradan hissenet yöneticilerine sesleniyorum..dün buraya bir yazı yazdım hangi akla hizmet ederek bu yazıyı siliyorsunuz ne bir hisse önerisi var nede yönlendirme...yukarıca bir arkadaş megap şirketinin yönetiminde bulunan kişileri yanlış yazmıştı bende doğrusunu yazdım ve siz bu yazıyı sildiniz..zihniyete bak bu kafayla bir arpa boyu yolgidemezsiniz..

hakanhan34
04-06-2012, 20:53
Köpükçü kof çıktı...
Alınmayacak hisselerden ondan kimse yazmıyor.
Alanıda bezdirir kimseye tavsiye etmem
Sanki çok primli gibi birde düşüyor....
Ben zararla satıp kurtuldum olan arkadaşlara sabır..

beydaspor
09-06-2012, 00:55
Slm megap yatırımcıları... Bu hisseyi bir arkadaşım alınca haberim oldu... Söylenene göre (3.şahıs söylüyor) hisse 2 lerde n8-10 lara gidecekmiş. Takasına baktım Gedik 2. sırada. acaba dedim gediğin daha önce halka arzdan elinde bulundurduğu kağırlar gibi (berkosan ,samat..) operasyonlar olurmu? dedim ancak gedik yavaş yavaş mal çıkıyor gözüküyor. sonra aklıma maymun hikayesi geldi..Eğer ormanda maymunlar bitti ise kağıt kucağımızda kalır ,yok maymunlar yeni toplanıyorsa. biraz değer yapar... en iyi sonucu zaman gösterecektir.
ytd.

unicorn_1980
09-06-2012, 19:11
Slm megap yatırımcıları... Bu hisseyi bir arkadaşım alınca haberim oldu... Söylenene göre (3.şahıs söylüyor) hisse 2 lerde n8-10 lara gidecekmiş. Takasına baktım Gedik 2. sırada. acaba dedim gediğin daha önce halka arzdan elinde bulundurduğu kağırlar gibi (berkosan ,samat..) operasyonlar olurmu? dedim ancak gedik yavaş yavaş mal çıkıyor gözüküyor. sonra aklıma maymun hikayesi geldi..Eğer ormanda maymunlar bitti ise kağıt kucağımızda kalır ,yok maymunlar yeni toplanıyorsa. biraz değer yapar... en iyi sonucu zaman gösterecektir.
ytd.

Arkadaşım operasyon olacakmış diyorsun milletin iştahını kabartıyorsun sonra gedik yavaş yavaş mal çıkıyor diyorsun milletin içini karartıyorsun :) Böyle bir kağıt operasyona açık bir kağıt zaten bunu herkes biliyor.Ama daha olmadığı kesin,olacağına inanıyorsan gir kağıda madem.Ama lütfen yanlış anlama,burası kurtlar sofrası üçüncü şahısların sözüne itimat edersen köşedeki 3-5 kuşunuda yitirirsin.Kaybedeceksen kendi görüşüne göre kaybetki en azından yarın öbürgün üzüntün daha az olsun derim.Benim kendi düşüncem bu.Herkese bol kazançlar...

terazi81
10-06-2012, 11:50
ytd.

İyi düşün doğru karar ver. Gerçekten 2 liradan 8-10 liraya gidecek bi operasyon olsaydı senin ,benim, bizim haberimiz olmazdı. Operasyon olduğu doğru olabilir ama olsa olsa hisseyi pazarlama operasyonudur. İlla ki ben risk alıp şansımı denemek istiyorum, 2 liradan arz edilen hissenin 1 liraya düşeceğini veya 4 liraya çıkacağını yaşamak istiyorum dersen kalbinin ve cebinin dayanabileceği küçüklükte bir parayla riski minimize etmekte fayda var diye düşünüyorum.

marimas
14-06-2012, 17:21
Arkadaşlar yakında burası dolacak...ytd.

marimas
14-06-2012, 17:27
2 tl den almayanlar bakalım kaçtan alacak...ytd.

browni78
14-06-2012, 19:18
2 tl den almayanlar bakalım kaçtan alacak...ytd.
Kactan alacak..! Yarin isteyene 2.45 ten dolu mal var..
J

krokodil
14-06-2012, 20:03
J

nasılsa takas hareketleri günlük verilere kapandı..2 günde vur kaç..bu imkb iyice cozuttu...

marimas
14-06-2012, 23:22
J

2 tl ile 2,45 arasında %22,5 fark olduğunu bildiğine eminim...

krokodil
15-06-2012, 13:18
nasılsa takas hareketleri günlük verilere kapandı..2 günde vur kaç..bu imkb iyice cozuttu...

aynen zıvaynen topla malı 2,11.2,20 lerden ver malı 2,32 lerden..nasılsa milletin gözü açılana kadar 2 gün takaslar kapalı...

simuar
15-06-2012, 15:49
biraz alıverdik

turknet
15-06-2012, 17:00
http://img534.imageshack.us/img534/4865/64846128.png

turknet
15-06-2012, 17:01
http://img528.imageshack.us/img528/4264/51929983.png

simuar
15-06-2012, 17:12
şuan 2.38

beydaspor
16-06-2012, 14:19
İyi düşün doğru karar ver. Gerçekten 2 liradan 8-10 liraya gidecek bi operasyon olsaydı senin ,benim, bizim haberimiz olmazdı. Operasyon olduğu doğru olabilir ama olsa olsa hisseyi pazarlama operasyonudur. İlla ki ben risk alıp şansımı denemek istiyorum, 2 liradan arz edilen hissenin 1 liraya düşeceğini veya 4 liraya çıkacağını yaşamak istiyorum dersen kalbinin ve cebinin dayanabileceği küçüklükte bir parayla riski minimize etmekte fayda var diye düşünüyorum.
Sayın Terazi ,Size katılıyorum, Ben bu kağıtla ilgili söylenti gelince forumda bu alana girdim. Temel prensibim olarak bilançosu iyi , özsermayesi yüksek F/K sı düşük şirketlere ortak olurum. MegapY ile MegapE birleşme sürecinde hareket olması normaldir.Benzer hareket TarafY de de gözlenmiştir.
Şimdi Bir yatırımcı dostumuzun yukarıda dediği gibi kağıtta hereket olacaksa ky nin bundan haberi hiçbir şekilde olmaması lazım gelirdi. sizlerinde bildiği gibi "sakın kimseye söyleme" söylemi ile başalayan tüyolu kağıtların haberi mal çıkma amaçlı yayıldığını biliriz. İşte bir örnekdaha AvrayaGYO 7 liralardan kaça geldi (60-70 krş lara) gördük.
İYİ YATIRıMCI KAĞIDINDAN EN AZ İKİ DÖNEM TEMETTÜ ALABİLMELİDİR: tabi kağıdıda temettü verebilecek kadar iyi olmalıdır. Ben bunu bilir bunu derim.

beydaspor
16-06-2012, 14:21
kactan alacak..! Yarin isteyene 2.45 ten dolu mal var..
J

1 tl 1 tl

turknet
18-06-2012, 12:29
http://img17.imageshack.us/img17/3162/fotografx.png

beydaspor
19-06-2012, 09:17
bir kağıtta alış kademeleri dolu satış kademeleri boş sa. korkabilirsiniz. ytd

surgeon
25-06-2012, 13:59
MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ A.Ş. / MEGAP [] 25.06.2012 13:48:38

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortaklığın Adresi : MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Telefon ve Faks No. : 0212 771 18 40 - 0212 771 18 51
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0212 771 18 40 - 0212 771 18 51
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : KREDİ KAPATMALARI

AÇIKLAMA:
Şirketimiz, halka arzdan elde edilen kaynağın 397.800,84 TL tutarındaki kısmı ile kısa vadeli nakit ihtiyacının finansmanı amacıyla %14,5 faizle kullandığımız kredilerini kapatmıştır. Bu kapatmalarla beraber, kapatma tarihine kadar işlemiş olan 8.595 TL tutarındaki devre komisyonları da aynı kaynak kullanılarak ödenmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

superhisse
27-06-2012, 10:17
İki gündür kimse yazamadığına göre KY yok diyebiliriz
Kısa vadede alım 2,36-2,40 stop loss 2,27 ve altı hedef 2,65 olarak dikkatimi çekti

surgeon
27-06-2012, 14:16
MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ A.Ş. / MEGAP [] 26.06.2012 11:46:15

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortaklığın Adresi : HADIMKÖY MAHALLESİ MUSTAFA İNAN CADDESİ NO.6 ARNAVUTKÖY - İSTANBUL
Telefon ve Faks No. : 0212 771 18 40 - 0212 771 18 51
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0212 771 18 40 - 0212 771 18 51
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : YENİ MAKİNE ALIMI HAKKINDA

AÇIKLAMA:
Mevcut makine parkurumuza ilave olarak yurt dışına bir makine siparişi daha verilmiş olup, makine bedeli olan gümrük+ardiye+nakliye hariç 37.000 USD imalatçı firmaya ödenmiştir. Bu ilave makinanın kurulumu ve test aşamasının Temmuz ayında tamamlanması planlanmakta olup, yıllık bazda ciromuza %10-15 civarında bir katkı sağlayacağını öngörmekteyiz.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

superhisse
27-06-2012, 17:15
Kısa vadede alım 2,36-2,40 stop loss 2,27 ve altı hedef 2,65 olarak dikkatimi çekti

hedefe az kaldı

unicorn_1980
27-06-2012, 17:58
hedefe az kaldı
Hedeften kastettiginiz nedir?

mobilyacı
27-06-2012, 19:35
2.60 dan çerezlik aldım bakalım ne olacak.

a.teke61
27-06-2012, 19:38
Arkadaşlar bugun seansın sonlarına dogru yk toplantı sonucu yayınlandı hisseye nasıl etkiler.hisse kodunuda degiklik yaopılmış megap y yerine megap e olarak degişmiş.

mobilyacı
27-06-2012, 19:53
Hiçbir etkisi olmaz rutin bi işlem bu hisse zaten yeni olduğu için sadece hissenin yanındaki y harfi kalkacak benim bildiğim bu çünkü zaten bunun eskisi yoktu ceylan vs.gibi y.t.d.
Arkadaşlar bugun seansın sonlarına dogru yk toplantı sonucu yayınlandı hisseye nasıl etkiler.hisse kodunuda degiklik yaopılmış megap y yerine megap e olarak degişmiş.

a.teke61
27-06-2012, 20:24
[Hiçbir etkisi olmaz rutin bi işlem bu hisse zaten yeni olduğu için sadece hissenin yanındaki y harfi kalkacak benim bildiğim bu çünkü zaten bunun eskisi yoktu ceylan vs.gibi y.t.d.

Ben ykt sonuncundan bahsetmiştim

surgeon
28-06-2012, 00:28
İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI [MEGAP] 27.06.2012 17:25:41 Yeni Sırası Kapanması Mega Polietilen'in (Şirket) 27.06.2012 tarihinde
yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda kar
dağıtılmamasına karar verildiğinden, sadece
"Yeni" sırasında işlem görmekte olan Şirket hisse
senetleri 28.06.2012 tarihinden itibaren
"MEGAP.Y" yerine "MEGAP.E" sırasında işlem görecektir.

mobilyacı
28-06-2012, 10:01
Dün 2.62 kapattı 2.62 de nasıl %6 primli görünüyor dünkü ortalama kapanış fiatımı sayılıyo

unicorn_1980
28-06-2012, 18:55
İşlem hacmi son bir haftadır çok yükselmeye başladı,kağıt bir aşağı bir yukarı gidiyor.Neden acaba bu şekilde açıklayabilecek olan varsa sevinirim?

unicorn_1980
28-06-2012, 19:58
Dün akşam 2,62 den kapanan kağıt neden acaba 2.49 dan işlem görmeye başladı bu sabah açıklarsanız sevinirim?

hakanhan34
28-06-2012, 20:24
Dün akşam 2,62 den kapanan kağıt neden acaba 2.49 dan işlem görmeye başladı bu sabah açıklarsanız sevinirim?

Hisse iyi güzelde speği yvşak biraz sanırım ondan..

unicorn_1980
28-06-2012, 20:26
Hisse iyi güzelde speği yvşak biraz sanırım ondan..

Arkadaşım kağıt 2,62 den kapattığı halde işlem görmeye 2,49 dan başladı ben onu merak ediyorum?Düşüşle başlamadı yani güne,seans başladığında sanki 2,49 dan kapatmış gibi açıldı seansa ona takıldım.Birde son 5 gündür işlem hacmi çok yükseldi neden bilmiyorum?

hakanhan34
28-06-2012, 20:39
Arkadaşım kağıt 2,62 den kapattığı halde işlem görmeye 2,49 dan başladı ben onu merak ediyorum?Düşüşle başlamadı yani güne,seans başladığında sanki 2,49 dan kapatmış gibi açıldı seansa ona takıldım.Birde son 5 gündür işlem hacmi çok yükseldi neden bilmiyorum?

Haklısın Megapy 2.62 fiat gösteriyor
Kapanış 2.47 düşüş ise -5 olması gerekirken
sanki 2.49 dan açılmış gibi -46 gösteriyor
Tuhaf bende anlamadım...
Şirket hisse güzel yatırım yapılabilir ama speği çok dengesiz..

kadirz_m
28-06-2012, 20:46
http://g1206.hizliresim.com/y/w/8x4uw.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

mobilyacı
29-06-2012, 00:03
İsim değiştiği yeni eski olduğu için bir önceki a ort kapanış fiatı gibi işlem gördü oda 2.49 du olay bu

Pire
29-06-2012, 15:35
Bence oyun yapıyorlar yakındır uçuşa geçmesi

hakanhan34
29-06-2012, 19:24
Bence oyun yapıyorlar yakındır uçuşa geçmesi

Sen piresin herşeyi kendin gibi görme..
Zaten 2.75 den aşağı uçuşunu yaptı..

Pire
29-06-2012, 21:16
Sen piresin herşeyi kendin gibi görme..
Zaten 2.75 den aşağı uçuşunu yaptı..

Belliki cok acemisin bekle biraz 2.75 yukarı kırdığına şahit olacaksın yakın zamanda

superhisse
03-07-2012, 12:41

daha önce hedefimizi görmüştü şimdi 2,52 üstünde tutunabilirse 2,75 e yol alacaktır

MaTHiLDa
04-07-2012, 16:02
Arkadaslar kısa zamanda 3.50 olabilir ytd
Temel olarak çok primli ama kendime teknik olarak bu potansiyeli var diyorum. halka arzdan sonra yaptığı 2.34 direncini geçen hafta çok güçlü geçti.

Önünde teknik engeli (2.74 zayıf direnci hariç) bulunmayan bir hissenin x1.5 potansiyeli olduğunu tahminlemek çok hayalci bir yaklaşım değil

hakanhan34
04-07-2012, 16:23
Bayılıyorum bu teknik analizlere
Tahmini kolay oluyor...
Keşke hep tekniğe göre olsa...

hakanhan34
04-07-2012, 20:01
Bulaşılmayacak hisselerden biri bırakın spekcim kafasına göre takılsın..
Ne olduğu belli olmayanlardan ne çıktığı belli ne yukarı potansiyeli
Bir garip kağıt ne yülseldiğinde güven veriyor nede dengesiz düşüşlerinde..
Yolladım gitti seninlemi uğraşacam uyuz kağıt.....

bodrum_gederet
09-07-2012, 10:07
ne oluyor bu hisseye ya sanki brksn ile aynı pirimi yaptın satmıyacağım istediğin kadar ver

cerdogan9
09-07-2012, 10:26
Merhaba,
Berkosan'ı 5 lira maliyetlerden alıp 9 liralara kadar çıkmasına rağmen satmamıştım. Kağıt taban taban yiyince 4 liralardan zararına satmıştım. Sonra kağıt 2 liraları görüp 19 liralara gitti. Şimdi yine taban yemeye başladı.
Demem odur ki megaptaki 2 liralı fiyatlar sıkıntı yapmaz. Ancak prim 4-5 liralara gelirse dikkatli olun. Çünkü aniden başlayan taban serileri oluyor. Hissetmen de mümkün değil. Ne işlem hacmi farklılaşıyor ne de yüksek gülük prim oluyor.

pool
09-07-2012, 10:35
Merhaba,
Berkosan'ı 5 lira maliyetlerden alıp 9 liralara kadar çıkmasına rağmen satmamıştım. Kağıt taban taban yiyince 4 liralardan zararına satmıştım. Sonra kağıt 2 liraları görüp 19 liralara gitti. Şimdi yine taban yemeye başladı.
Demem odur ki megaptaki 2 liralı fiyatlar sıkıntı yapmaz. Ancak prim 4-5 liralara gelirse dikkatli olun. Çünkü aniden başlayan taban serileri oluyor. Hissetmen de mümkün değil. Ne işlem hacmi farklılaşıyor ne de yüksek gülük prim oluyor.

Evet sn. cerdogan haklı görünür şu ki kağıt berkosana tepkiden düşüyor ancak bu seviyelerden alan ky'ler kağıdı satıp zarar etmesin gidebileceği en son noktalar buralar tekrar yükselişe başlıycak ama tabi ne zaman olur kanaatimce kısa zamanda olucağını düşünmüyorum.. Ani yükselişlerden sonra bu tarz kağıtlarda stopl loss'a mutlaka önem verilmeli.

aliler
09-07-2012, 20:15
alım satım haberi gelmiş nasıl etkiler

bodrum_gederet
09-07-2012, 21:27
Zannetmiyorum etkileyecek bir lot değil ki 3.500 lot ky bile ortaktan çok almıştır :)

kadirz_m
10-07-2012, 13:25
İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI [MEGAP] 10.07.2012 11:53:06

Hisse Alım Satım Bildirimi

http://f1207.hizliresim.com/z/b/9lfx8.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

beydaspor
12-07-2012, 15:27
Bu kağıt için megapy - megap birleşmesi öncesi kağıda 8-10 fiyat biçenler olmuştu. ancak birleşme sonrası 2,74 ve kağıt güm diye 2,2 lere geldi dedikodusu çıkmış kağıttan uzak durmak lazımmış anlaşılan.

hakanhan34
13-07-2012, 00:12
Bu kağıt için megapy - megap birleşmesi öncesi kağıda 8-10 fiyat biçenler olmuştu. ancak birleşme sonrası 2,74 ve kağıt güm diye 2,2 lere geldi dedikodusu çıkmış kağıttan uzak durmak lazımmış anlaşılan.

Herhalde arkadaş günler öncesi bulaşılmayacak hisselerden biri demiştim..
Bütün yeni arzlar yukarı hareketini yaptı..
Bu uyuz eşşek gibi zırvalayıp durdu..
o kadarda borç ödemesi yaptı yani iyi haberlerine rağmen
Hisse foss çıktı...

Pire
13-07-2012, 20:03
Küçük yatırımcıyı biktirdilar bu tahtada ben inanıyorum yakın zamanda 5 leri görecek

beydaspor
14-07-2012, 14:58
sayın pire, bu 5 sakın 0,5 olmasın? benim arkadaşa evini sat parasını koy diyenler daha iki ay dolmadan adamaı kağıttan çıkarttılar. Herzaman üretim yapan şirketler diyorum ytd

Pire
15-07-2012, 17:07
Valla tapusuna almadım şirketin 2.50 sattım 2.20 tekrar aldım bakalım birazdaha şans veriyorum spege 2.50 üzerinde kalırsa tutarım oralara çıkmaz ise uzarım

bodrum_gederet
18-07-2012, 16:10
birazda sen kıpırdansan artık diyorum megap

bilalx
23-07-2012, 17:02
yavaş yavaş kıpırdanır kardeşim. :) şimdilik güçleniyor izlenimi var...

birazda sen kıpırdansan artık diyorum megap

bilalx
23-07-2012, 17:43
borsa eksideyken güçlü durması gayet iyi...2.62 direncini kırarsada önünü görmek açısından hisse rahatlar diye düşünüyorum..

superhisse
24-07-2012, 11:23
http://2.bp.blogspot.com/-J6aJjkXn-BQ/TwimbbPN89I/AAAAAAAAAIY/4rCaJ7f3Mds/s320/intikammm_sus.jpg
Sessizlik iyidir bazen takas çok güzel olmuş

bodrum_gederet
24-07-2012, 13:24
arkadaşlar artık nerdeyse hissede spekle benden başka yatırımcı olmadığını düşünüyordum Meğer sizlerde varmışsınız:biggrin:

superhisse
25-07-2012, 11:20
2,75 zirve kırılacakmı izleyip görelim

vedehas
25-07-2012, 11:33
yeni bir berkosan olabilir ama riskli hisse .. zirve aşımı var hisse yukarılara gidebilir düşüncesindeyim..

alım emri verdim yeni gelişen piyasa hisse senedi alım yetkini yok dedi.. aracı kurumum akbank bu hisse nasıl satın alınıyor?

babacan1905
25-07-2012, 12:36
yeni bir berkosan olabilir ama riskli hisse .. zirve aşımı var hisse yukarılara gidebilir düşüncesindeyim..

alım emri verdim yeni gelişen piyasa hisse senedi alım yetkini yok dedi.. aracı kurumum akbank bu hisse nasıl satın alınıyor?

sn. Vedehas, selamlar.

gelişen işletmeler piyasasındaki şirketlerin hisselerini alım-satım yapabilmeniz için GİP sözleşmesi imzalayarak aracı kurumunuza teslim etmeniz gerekiyor.

bilalx
25-07-2012, 14:53
2.80 üzeri bir kapanışın yukarı trendin hızlanması açısından güzel olur diye düşünmekteyim...

bodrum_gederet
25-07-2012, 16:21
finansta öyle bişey yok ben imzalamadım aldım 1 ay önce
sn. Vedehas, selamlar.

gelişen işletmeler piyasasındaki şirketlerin hisselerini alım-satım yapabilmeniz için GİP sözleşmesi imzalayarak aracı kurumunuza teslim etmeniz gerekiyor.

kayra501
25-07-2012, 16:38
2.80 üzeri bir kapanışın yukarı trendin hızlanması açısından güzel olur diye düşünmekteyim...
bu gün icin zor gibi gözüküyo ama seans sonu süpriz yaparmı bakalım

bilalx
25-07-2012, 17:44
Hedefim 2.72 idi.2.74 den aranızdan ayrılıyorum.Kısa sürede %20 prim verdi.Şükür diyelim.Başka hisselerle yola devam edeceğim.Kalan dostlara hayırlı kazançlar diliyorum...
Saygılar..

bodrum_gederet
25-07-2012, 22:28
Hedefim 2.72 idi.2.74 den aranızdan ayrılıyorum.Kısa sürede %20 prim verdi.Şükür diyelim.Başka hisselerle yola devam edeceğim.Kalan dostlara hayırlı kazançlar diliyorum...
Saygılar.. hata yaptığını birgün gün gelecek anlayacaksın sayın bilalx benim fikrimdir :biggrin:

bilalx
26-07-2012, 09:52
Olabilir değerli kardeşim.Fakat dün 2.80 civarı kapatsaydı tutmaya devam edecektim.Hisse 1 haftadır hep günlük en üst gördüğü seviyelerden günü kapatmıştı dün öyle olmadı.Ben de 2.24 den aldıklarımı prensip gereği realize ettim.Belki pişman olabilirim.Ama hayat zaten pişmanlıklar ve fırsatlar üzerine kurulu değil mi :)
hata yaptığını birgün gün gelecek anlayacaksın sayın bilalx benim fikrimdir :biggrin:

bodrum_gederet
26-07-2012, 14:05
seans kapanışına yakın 2.80 üzerine tekrar atar diye düşünüyorum ytd

bodrum_gederet
29-07-2012, 20:57
bu 2.80 e takıldık geçmemiz lazım inşallah bu hafta geçeriz ytd

Pire
31-07-2012, 23:29
kagıt sıkısıyor asagı veya yukarı kıracak gibi umarım yukarı olur analizci yok galiba

toxic07
06-08-2012, 23:14
ben de bu fiyatlardan aranızdayım... umutluyum inşallah...

Z&M
07-08-2012, 16:11
çok güzel götürüyorlar

bodrum_gederet
07-08-2012, 20:03
iyi yaptınız ben 2.20den bu yana ben beklemedeyim
ben de bu fiyatlardan aranızdayım... umutluyum inşallah...

dronur
09-08-2012, 10:22
3,00 lirayı kırmakta zorlanıyor sanki.. kırarsa gider mi sizce, hisseyi tanıyan arkadaşlar ne der?

bodrum_gederet
09-08-2012, 14:51
adım adım götürüyor hisseyi spek çaktırmadan buralardan bence hala mal topluyor seans sonundaki son saniye hareketlerinden bunu anlıyorum
3,00 lirayı kırmakta zorlanıyor sanki.. kırarsa gider mi sizce, hisseyi tanıyan arkadaşlar ne der?

toxic07
09-08-2012, 16:42
bu haftayı da böyle kapatır artık bence

oguzkaan
10-08-2012, 01:21
deli bekir ve ekibi iş başında kemer contry cetesi dikkatli olmakta fayda var ...

bilalx
10-08-2012, 17:09
3 gün önce 2.96 dan tekrar girdim, hayırlısı olsun bakalım...

bodrum_gederet
10-08-2012, 17:18
durmak yok yola devam ben 2.20den bekliyorum

merdem
10-08-2012, 20:03
hacimsiz yükseldi ao düşük kaldı ama iyi gidiyor.

unicorn_1980
12-08-2012, 22:10
deli bekir ve ekibi iş başında kemer contry cetesi dikkatli olmakta fayda var ...

Arkadasim ezbere konusupta insanlari korkutmamak lazim bence.Varsa bildigin yazki herkes bilsin,yoksa bir kagit yukselmeye basladimi kemer country dikkat edin demek yanlis diye dusunuyorum...

bilalx
13-08-2012, 12:16
yavaş yavaş hareket etmesi sağlıklıdır..

hacimsiz yükseldi ao düşük kaldı ama iyi gidiyor.

merdem
13-08-2012, 12:17
yavaş yavaş hareket etmesi sağlıklıdır..

Bence de ama o bazen hızlı hareket ediyor :)

bilalx
13-08-2012, 12:25
Haklısın,arada bir heyecan yaratıyor.Hayırlısı olsun diyelim..

Bence de ama o bazen hızlı hareket ediyor :)

temelci38
13-08-2012, 13:21
evet 2,10 dan alıp 2,50 den vedalaşmış sonra git 2,20 düş 3,17 den tekrar gir....bakalım ne olacak...

Hisseci 16
14-08-2012, 17:30
MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) ) Ortaklığın Adresi : HADIMKÖY MAHALLESİ MUSTAFA İNAN CADDESİ NO.6 ARNAVUTKÖY - İSTANBUL Telefon ve Faks No. : 0212 771 18 40 -0212 771 18 51 Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0212 771 18 40 -0212 771 18 51 Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır Özet Bilgi : SİPARİŞ EDİLEN MAKİNEMİZİN TESLİM ALIMI HAKKINDA AÇIKLAMA:26.06.2012 tarihindeki KAP açıklamamızda belirttiğimiz ilave yatırımımızla ilgili makine siparişimiz yurtdışından 10.08.2012 tarihi itibariyle fabrikamıza gelmiştir. Yurtiçinden sipariş ettiğimiz diğer ekipmanların da teslimatları yapılmış ve montaj çalışmalarına başlanmıştır. Makinenin test çalışmalarının da tamamlanmasını takiben Eylül ayı sonunda devreye alınması planlanmaktadır.Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğ

Hisseci 16
14-08-2012, 17:32
evet 2,10 dan alıp 2,50 den vedalaşmış sonra git 2,20 düş 3,17 den tekrar gir....bakalım ne olacak...

aman temelci sen burdaysan ben hemen topuklayim burdan...

temelci38
14-08-2012, 17:42
valla burdaydım dün gittim buğün karel aldım...hayırdır korkarsın benim olduğum yerde bereket vardır...ne yapar poixs dediğin arkadaş...

Hisseci 16
14-08-2012, 21:07
valla burdaydım dün gittim buğün karel aldım...hayırdır korkarsın benim olduğum yerde bereket vardır...ne yapar poixs dediğin arkadaş...
phonex07 niki poixs değil bu forumda insanlara yardım eden faydalı bir arkadastir kendisi daha once kendisinden yorum isteyen sen... şimdi ne yapar diyosun ne yaptığını nerede yazdigini sen cok iyi biliyorsun senin sacma sapan yorumlarini okuyorum sağda solda yok eplast tan 50 bin kazanmissinda falan falan ordaki yorumlara bir bak yorumlarina cok katılıyor insanlar fakat gülmekten katılıyorlar:):):) keşke sende sn phonex07 nin 100 de biri olabilsen he....

cerdogan9
15-08-2012, 00:40
arkadaşlar, bu kağıttaki hareketler Berkosan'dakine çok benziyor.(ondan biraz daha hızlı) Berkosan da GİP te idi ve aynı sektörde faaliyet gösteriyordu. 2 liralardan 9 liralara gitti, sonra 6-7 taban yedi 19 liraya gitti tekrar taban serisi başladı. demem odur ki bu kağıt aynen ona benziyor. Kaçacak zamanı iyi ayarlayın, acı çekebilirsiniz.
ytd değildir.

temelci38
15-08-2012, 08:39
phonex07 niki poixs değil bu forumda insanlara yardım eden faydalı bir arkadastir kendisi daha once kendisinden yorum isteyen sen... şimdi ne yapar diyosun ne yaptığını nerede yazdigini sen cok iyi biliyorsun senin sacma sapan yorumlarini okuyorum sağda solda yok eplast tan 50 bin kazanmissinda falan falan ordaki yorumlara bir bak yorumlarina cok katılıyor insanlar fakat gülmekten katılıyorlar:):):) keşke sende sn phonex07 nin 100 de biri olabilsen he....

orda senin gibi böyle fiyatlar 15-20 olacak diyen insanlar varda o yüzden “Suskunluğum asaletimdendir
Her lafa verilecek bir cevabım var.
Lakin bir lafa bakarım laf mı diye.
Bir de söyleyene bakarım adam mı diye

shazeda diye bir arkadaşın sayfasında yazıyorum senin phix dediğin arkadaşın adam ki adamlığı yayılmış senin adam olman için ilk önce kendinle ilgili sorunları düzelt...

unicorn_1980
15-08-2012, 20:03
Arkadasim lütfen kavganizi özelden yaparmisiniz?Herkese bol kazanclar,hayirli ramazanlar...

krokodil
16-08-2012, 09:05
Selamlar,ben cafer akın beni eskiler tanır daha önce 5 tl den konfrut ve 2,5 tl den berkosan analizlerim olmuştu ama önce tanımayanlar için şunu belirteyim analizlerim günlük deil 6 aylık hisseler yazarım yeni hissem önümüzdeki hafta açılacak olan ***MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ*** önce polietilen köpük nedir ne işe yarar; polietilen köpük yalıtımın yani izolasyonun ana hammaddesidir merak edenler google a yazsın araştırsınlar polietilen köpük diye ben araştırdım karşıma arama sonuçlarında çıkan 3 adet firma 1 izocam 2 mega polietilen 3 berkosan çıkacaktır yani borsamıza izocam ve berkosana kardeş olarak düşük sermayeli yeni bir firma geliyor MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİİ...Firma tıpkı berkosan gibi gelişen işletmeler piyasasından ve tıpkı berkosan gibi 2 tl den halka arz ediliyor ; ki 2 tlden arz edilen ve şu an 15 tl den işlem gören berkosan neden 8 e katladı yada avrupa krizinde bile 45 tl değerini koruyan izocam neden hiç prim kaybetmedi bu sorunun cevabı şudur: Yalıtım ülkemizde şu an altın sektördür ve yakın tarihte yasa ile zorunlu hale getirilmiştir işte bunun sebebi budur bunu gören spekler zaten piyasadaki lot sayısı düşük olan berkosanı rekora taşımıştır ;ve ülkemizde sektöre olan talep tüm hızıyla devam etmektedir...
Gelelim megap a hisse çok uygun fiyattan ve sadece 4 milyon lotla halka arz ediliyor yani 4 adet 403 yolcu otobüsü parası bu tutar en züğürt spekte çerez parasıdır ben kağıtta çok büyük potansiyel görüyorum.Yatırım yapma tercihi tamamen yatırımcıya aittir ben bu kağıtta çok büyük ışık görüyorum çok değil 3 ay sonra bu kağıdın fiyatını tanıyamayabilirsiniz 2. bir berkosan olmaması için hiçbir neden yok alacak olanlara hisse yüzde 20-30 yaptıktan sonra alım önermem satacak arkadaşlara da aynı şekilde hisse yüzde 20-30 yaptı diye aynı şekilde satış önermiyorum çünkü bu kağıdın şu yalıtımın yasa ile zorunlu hale getirilmiş yıldız sektör zamanında düşmesi için hiçbir neden yoktur talep önümüzdeki yıllarda bile artarak devam edecektir..bol kazançlar dilerim

sayın tranatula yada cafer akın yada gerçek cafer akın nerelerdesiniz..genemi sattınız berkosanda olduğu gibi..ne olur gelin bi ses verin yardım edin kutumuz açın biz garip bencileyin göççük yatırımcılara

bilalx
16-08-2012, 23:25
Çok fazla hızlı gitmese biraz buralarda oyalansa sonraki hareketler için daha sağlıklı olur kanısındayım...

merdem
16-08-2012, 23:43
Çok fazla hızlı gitmese biraz buralarda oyalansa sonraki hareketler için daha sağlıklı olur kanısındayım...

Aynı şeyleri düşünmüşüz :)
Biraz buralardan maliyetlenmeler gerekir.

bilalx
17-08-2012, 14:04
Grafik olarak fazla dikilmemeli,yavaş yavaş dikkat çekmeden gitmeli diye düşünüyorum. :)

Aynı şeyleri düşünmüşüz :)
Biraz buralardan maliyetlenmeler gerekir.

merdem
17-08-2012, 14:21
Grafik olarak fazla dikilmemeli,yavaş yavaş dikkat çekmeden gitmeli diye düşünüyorum. :)

Yeni hisse olduğu için grafik sağlıklı olmaz ama saatlik grafiklerde yükselen bir kanalda olduğumuz görülüyor.

http://g1208.hizliresim.com/10/k/bzlx5.png (http://bit.ly/c25MCx)

superhisse
17-08-2012, 15:55
img134.imageshack.us/img134/3209/ecck0gh9ob0ek.jpg

superhisse
17-08-2012, 15:58
sessiz kalmayi tercih ediyorum ve bunu Hakediyor hergun yazsak ne olacak bu tahtalarda ne kadar az olursak o kadar iyi aglama duvari olunca yeterince cok oluruz zaten
sirtinizi yaslayip izleyin derim

bodrum_gederet
27-08-2012, 19:43
sonunda 3.50 yede geldik hadi 4.xx doğru yola çıkalım... (ytd)

cagdas17
27-08-2012, 19:49
sonunda 3.50 yede geldik hadi 4.xx doğru yola çıkalım... (ytd)

abi sen bayadır burdasın biz yarı yolda indir, sabrının karşılığını alman dileğiyle...

superhisse
28-08-2012, 12:22
sessiz kalmayi tercih ediyorum ve bunu Hakediyor hergun yazsak ne olacak bu tahtalarda ne kadar az olursak o kadar iyi aglama duvari olunca yeterince cok oluruz zaten
Sessizlik iyidir

ozzythedad
28-08-2012, 12:42
ben de gelecem de gelişen işletmeler piyasası risk sözleşmesi çıktı karşıma...şubeye de uğrayamadık.... 3 den beri 2.70 den beri izliyorum..katlılıyorum sessizlik iyidir...

bilalx
28-08-2012, 14:48
evet kesinlikle kaç gündür sessiz takip ediyoruz..beklemeye ve sukunete devam..

Sessizlik iyidir

Z&M
28-08-2012, 15:36
http://g1208.hizliresim.com/10/w/cccpm.jpg

batuhan19
28-08-2012, 15:47
hisse güç kaybederek yükseliyor buda demekki alıcıyı bulduğu yerde yükleyecekler.ayrıca abisinin hareketlerine çok benziyor 4 lere kadar uzandıktan sonra bedelli gelmesi ordan sert satış ihtimalini yüksek görüyorum.YTD

unicorn_1980
28-08-2012, 15:53
hisse güç kaybederek yükseliyor buda demekki alıcıyı bulduğu yerde yükleyecekler.ayrıca abisinin hareketlerine çok benziyor 4 lere kadar uzandıktan sonra bedelli gelmesi ordan sert satış ihtimalini yüksek görüyorum.YTD

Guc kaybettigini nerden cikardin?Guc kaybederek yukselme cok celiskili bir cumle olmus bence???

batuhan19
28-08-2012, 16:14
güç göstergelerine bakarsan anlarsın.kafadan sallamıyoruz herhalde

bilalx
28-08-2012, 19:38
Bana göre pek bir güç kaybı söz konusu değil.Fakat bu hafta sonuna kadar 3.50-3.60 arası kalırsa daha güzel hareketler için zemin hazırlamış olur...

bilalx
31-08-2012, 17:45
3.70 ile gerçekten iyi bir kapanış oldu..

bodrum_gederet
01-09-2012, 17:37
2.20 den bu tarafa buradayım 4.xx rakamlardan aşağı vermeyi düşünmüyorum
abi sen bayadır burdasın biz yarı yolda indir, sabrının karşılığını alman dileğiyle...

superhisse
02-09-2012, 09:07

Sessizlik iyidir bindiginiz dali kesmeyin derim herkesin bildigi ve hedefi vardir gozu doyan cikar doymayan bekler 15 yildir bu piyasadayim bu kagitlarda teknik vs aramayin guc de kaybeder guc de kazanir tavan da olur taban da sirtinizi yaslayip izleyin cikilacak yerde zaten kimse cikamaz hedefinizi belirleyin yeterli

musta_29
05-09-2012, 15:46
çok az bi katılımla da olsa aranızdayım...

kayserili38
07-09-2012, 10:28
2 liradan gözümü sana dikmiştim aldım 2,60 dan beni indirdin şimdi yarısıyla beklemediyim seni 3,60 maliyet sende abinemi çektin bilmiyorum kimsede yok zaten bir ben birsen başka ne hacet.

bodrum_gederet
07-09-2012, 15:47
bir tek sen değilsin ky çok burada hepimiz sessiz pusudayız :)
2 liradan gözümü sana dikmiştim aldım 2,60 dan beni indirdin şimdi yarısıyla beklemediyim seni 3,60 maliyet sende abinemi çektin bilmiyorum kimsede yok zaten bir ben birsen başka ne hacet.

olympiad
07-09-2012, 16:11
Bu hisseyi sessiz izlemekte fayda var..Trend sürekli yukarı.Alt kademeler dolu.bende var sende yok meselesi değil.Takip edenler ne oldunu zaten biliyor.önemli olan nerden girip nerden çıkıcağını bilmekte.

kayserili38
07-09-2012, 16:23
Bu hisseyi sessiz izlemekte fayda var..Trend sürekli yukarı.Alt kademeler dolu.bende var sende yok meselesi değil.Takip edenler ne oldunu zaten biliyor.önemli olan nerden girip nerden çıkıcağını bilmekte.

valla abi kimse yazmadığını görünce yazdım iyi o zaman sesizlik iyidir...bir abi sen günlükçü değilmiydin hayırdır bu kağıt seni sıkmıyormu ...

olympiad
07-09-2012, 16:37
valla abi kimse yazmadığını görünce yazdım iyi o zaman sesizlik iyidir...bir abi sen günlükçü değilmiydin hayırdır bu kağıt seni sıkmıyormu ...

Hepimizin amacı aynı beni boşver:)

parsque
07-09-2012, 22:15
Berkosan ve silver in spegi bu kağıtta diye bankacim söyledi.... Ne kadar doğru bilmiyorum ytd

bilalx
08-09-2012, 11:19
Sessizlik iyidir :)

wandet68
09-09-2012, 07:45
İhracatcıyı şoke eden karar

Bakanlar Kurulu vergide öyle bir karar aldı ki... İşte koca sektörün isyanı

www.borsagundem.com

9.9.2012 - 06:52

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uysal, “Plastik sektörü, polietilen ve polipropilen hammaddelerinin ithalatına getirilen vergi artışının şokunu yaşıyor” dedi. Uysal, 6 Eylül 2012 tarihli Bakanlar Kurulu kararı ile gelişmekte olan ülkelerden gelen alçak yoğunluklu polietilen için yüzde 3 olan Gümrük Vergisi’nin yüzde 6.5’a yükseltildiğini ifade ederek, yüksek yoğunluklu polietilen ve polipropilen için de yüzde 3 olan Gümrük Vergisi’nin yıl sonuna kadar yüzde 4.8 olarak uygulanacağını, 2013 yılında ise bu oranın yüzde 6.5’e yükseleceğini vurguladı.

“Bu karar, hammadde ihtiyacının yüzde 87’sini ithalatla karşılamak zorunda olan plastik üreticisinin maliyetlerini artıracak, ihracatçının da rekabet avantajını elinden alacak” diyen Uysal, plastik sektöründe halen 6 binin üzerinde firmanın faaliyet gösterdiğini hatırlattı. Uysal, “Türkiye, Almanya ve İtalya’dan sonra Avrupa’nın en büyük üçüncü plastik üreticisi konumunda. 2011 yılında 4.8 milyarı direkt, geri kalanı ise ihracatçı sektörler kanalıyla olmak üzere 10 milyar doların üzerinde ihracat gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.

superhisse
09-09-2012, 08:47
Sessizlik iyidir

musta_29
10-09-2012, 15:41
bugün biraz daha durgun gibi ben +3+4 bekliyordum ama hayırlısı. zaten yolu uzun gibi... YTD...

bilalx
10-09-2012, 15:49
Hergün öyle hareketler iyi olmaz..Böyle daha iyi...Sukunete devam...

bugün biraz daha durgun gibi ben +3+4 bekliyordum ama hayırlısı. zaten yolu uzun gibi... YTD...

forman83
10-09-2012, 20:56
reis sadece bilalx in olduğu hıssede olmak için bugun giriş yaptım hayırlı olur ınşallah netasbrısa gubı olmaz ...

bilalx
10-09-2012, 21:46
Hayırlı olsun kardeşim,hoş geldin :)

reis sadece bilalx in olduğu hıssede olmak için bugun giriş yaptım hayırlı olur ınşallah netasbrısa gubı olmaz ...

musta_29
11-09-2012, 15:31
kademe verebilecek olan var mı??

superhisse
11-09-2012, 16:30
http://www.sunakademi.com/images/konu%C5%9Fma_kurslari.jpg
son sözü bir kişi söyler

forman83
11-09-2012, 23:52
ula kağıda girdik kurudu kağıt yaa grafık bozulmamıs ama takasları göremiyoum atabılen var sa sevinirim arkadaslar..

dr.nikolatesla
13-09-2012, 15:52
http://www.resmiyet.net/images/megap.jpg

Hisseci 16
13-09-2012, 16:04
http://www.foreks.com/hisse/pages/takas.jsp?bastip=bakiye&seciliHisseIdx=382&hisse=MEGAPEN&kurum=----+KURUMLAR+-----&order=stk0GO&by=desc

buyrun sn forman83 son takaslar...

superhisse
13-09-2012, 18:23
http://www.sunakademi.com/images/konu%C5%9Fma_kurslari.jpg
son sözü bir kişi söyler

sessizlik iyidir sakin olmak daha da iyidir

bilalx
13-09-2012, 19:09
Evet hissemiz 4.XX üzerine kendini attı ve 4.10 dan kapanış yaptı.Buralarda tutunup trendi korumalı.Bu arada geri yaslanıp izlemeye ve sessizliğe devam...

superhisse
13-09-2012, 20:59
Evet hissemiz 4.XX üzerine kendini attı ve 4.10 dan kapanış yaptı.Buralarda tutunup trendi korumalı.Bu arada geri yaslanıp izlemeye ve sessizliğe devam...
sloganımı çalma ortak :kahkah:

bilalx
13-09-2012, 22:00
:) adı üstünde ortağız :)

sloganımı çalma ortak :kahkah:

Pire
17-09-2012, 14:52
Arkadaslar megap nereye gidecek yorumu olan varmı. Sessizlik iyidir ama ac gözlü olmamakta gerekli dimi

superhisse
17-09-2012, 21:07
Arkadaslar megap nereye gidecek yorumu olan varmı. Sessizlik iyidir ama ac gözlü olmamakta gerekli dimi
dostum kar cebe yakışır risk sevmeyen biran önce çıkar o kadar söyleyeyim

Pire
17-09-2012, 22:03
dostum kar cebe yakışır risk sevmeyen biran önce çıkar o kadar söyleyeyim

Diyorsunkiii çıkın gidin hisse bana kalsın ac gozluluktende kastım buydu merak etme ben bu hisseyi 2.20 aldım nereyi göreceğinide cok cok iyi biliyorum azbi yolum kaldı sonrasında hepsi senin olsun

bodrum_gederet
17-09-2012, 22:21
7 tl den almak isterseniz hisselerimi şimdi verebilirim aşağısı kurtarmaz :)

unicorn_1980
17-09-2012, 23:00
Kardes insallah satarsin dedigin gibi ama ben cok gordum 7 den satmam,10 dan satmam deyipte 1,90 dan kagida veda edenleri.insallah herkesin gonlune gore olur ama burda zannetmeyinki bizim yazdiklarimizi bu kagida hukmedenler okumuyor.Arkadaslar sessizlik diyorsunuz ama sessizlikten cok uzagiz...Ne kdr yazan varsa bir topige o kagittan o kadar korkarim,ozellikle o kagit gipteyse.

musta_29
17-09-2012, 23:09
meraklanmaya gerek yok. bu topikte çok fazla yazan olmaz günde 1-2 tane yazı yazılır onda da genelde sessizliğe devamdır:D ben şahsi düşüncemi söyleyeyim bu kağıt daha gider. 3. veya 4. bilançodan sonra biraz kar gelirse kağıt bölünmeye gider. dediğim gibi tamamen kendi fikriyatım kimseyi bağlamaz. kimsede benim yazdıklarıma bakarak bu hisseyi alıp satmasın.. YTD...

a.teke61
17-09-2012, 23:15
Yeni kurulan makina hattından sonra üretimin artacagına karlııga bundan sonra olumlu yansıyacagına inanıyorum YTD. İyi akşamlar

superhisse
18-09-2012, 11:20
Diyorsunkiii çıkın gidin hisse bana kalsın ac gozluluktende kastım buydu merak etme ben bu hisseyi 2.20 aldım nereyi göreceğinide cok cok iyi biliyorum azbi yolum kaldı sonrasında hepsi senin olsun

yazdığımdan bunu anladıysan tebrik ederim seni

olympiad
18-09-2012, 16:08
http://b1209.hizliresim.com/11/l/d596z.png (http://bit.ly/c25MCx)

Pire
18-09-2012, 17:47
Evet bakalım kağıdımız nereye kadar gidecek benim tahminim 5 varmı başka tahmini olan ortaklardan ???

Pire
18-09-2012, 17:56
Buna teknik işlemez ama yinede teknik analiz yapabilen varsa rica etsek

superhisse
18-09-2012, 20:26
biraz yavaş gitsen daha iyi olacak forum kalabalıklaşmaya başladı ayrılık vakti yaklaşıyor

Pire
18-09-2012, 22:16
biraz yavaş gitsen daha iyi olacak forum kalabalıklaşmaya başladı ayrılık vakti yaklaşıyor

Yolun açık olsun güle güle

bodrum_gederet
19-09-2012, 11:16
hacim nasıl arkadaşlar derinlik verebilecek varmı

bekirb
19-09-2012, 12:20
hiç yazmadım hep sessiz kaldım burası çok kalabalık oldu....teşekkürler megap.bir başka zaman görüşmek üzere :) ytd

ozzythedad
19-09-2012, 12:24
millet sattıkça gidiyor..buyrun buralardan alabilen babayiğit varsa diyor tahta sahibi...sonu hayrola

musta_29
19-09-2012, 14:20
mola bitti; keyif sürüyor..:D

olympiad
19-09-2012, 15:00
http://g1209.hizliresim.com/11/m/d6597.png (http://bit.ly/c25MCx)

slazenger
19-09-2012, 15:57
hacim nasıl arkadaşlar derinlik verebilecek varmı

boy buralar :)

superhisse
19-09-2012, 16:38
hiç yazmadım hep sessiz kaldım burası çok kalabalık oldu....teşekkürler megap.bir başka zaman görüşmek üzere :) ytd

ben de ayrıldım herkese bol kazançlar başka tahtalarda görüşmek üzere düşündüğüm fiyatlara gelirse tekrar dönerim yeni alanlara hayırlı olsun

kayserili38
19-09-2012, 16:50
2,20 den aldık 4,05 den çıktım adam kağıdı götürüyor bende arkasından bakıyorum galiba bu adam brksndaki adam orda taban çalıştırdıktan sonra kağıt tırmanışa geçti...neyse sağlık olsun.

Pire
19-09-2012, 17:23
Sizden aldığını yukarda verecektir ama benim hedefim 5 orada uzarım

kayserili38
19-09-2012, 17:25
Sizden aldığını yukarda verecektir ama benim hedefim 5 orada uzarım

yok arkadaşım nerde bizde öyle şanş...

Pire
19-09-2012, 19:04
yok arkadaşım nerde bizde öyle şanş...

2.20 den alıp 4.05 satmısin kısa sürede nerede bende şans demisin pes diyorum

musta_29
19-09-2012, 21:14
evet brkosan da ki adam daha götürecek gibi duruyor.. 8 leri görür gibi.. yatırım tavsiyesi değildir..

emrek83
19-09-2012, 21:17
Seni 2.23'ten sattığım güne lanet olsun!!!!!!

bilalx
20-09-2012, 00:11
Sessizlik sessizlik dedik kağıt herkesin dikkatini çekerek ortamı bana göre erken kalabalıklaştırdı.Grafiksel olarak erken dikildiğini düşünüyorum.Biraz yataya geçerse o zaman sağlıklı hareket eder diye düşünmekteyim.Haftada 1 sayfa ilerleyen topik günde bir sayfa ilerlemeye başladı.
Bu arada herkesin gönlünde bir fiyat vardır.Ama burada şurası olur burası olur diye insanları yanıltmayalım.Unutmayın ki bu yazıları okuyup yatırım yapan(herkes için demiyorum) insanlar olacaktır..
Saygı ve sevgilerimle...

unicorn_1980
20-09-2012, 07:47
Satan satsin,alan alsin...Bu kdr eder,şu kadar eder,ne kdr gider?Susmazsaniz hic gitmez.Artik yazmayin gerekmedikçe,kalabalik hayra alamet degildir.Cok dikkat cekiyoruz...

uzmikado
20-09-2012, 14:16
@olympiad derinlik koymaya başlamış..Yakında çok pahalı bu kadar da etmez vs. demeye başlarsa yolu uzun demektir..Gerçi onda yine yoktur..Ama bende yine var.. :cool:

olympiad
20-09-2012, 16:21
@olympiad derinlik koymaya başlamış..Yakında çok pahalı bu kadar da etmez vs. demeye başlarsa yolu uzun demektir..Gerçi onda yine yoktur..Ama bende yine var.. :cool:

Dostum sende nerden çıktın şimdi bana sataşıyon.Sen bu hissede yokken ben bu hissede işlem yapıyodum..Ben günlükçüyüm her kağıda girip çıkabilirm alırım satarım.Butun topiklere ben derinlik atıyom sıf buna değil..Topiğin ilk on sayfasına bak megap ın yeni işlem görmeye zamanlara ordada derinliklerim vardır gecen ayda 2 ay öncede.Elinde varsa var bu beni ilgilendirmez benim karım kazancımda alıp almamda seni ilgilendirmez.Farkındaysan bi yorum yapmadımda bu hissede şu ana dek..Şimdi dicen berkosanda yaptın bi yorum pahalı falan diye 10-15 lerdeyken 20 oldu diye ama şimdide 5 oldu,iki hafta sonrada nolur kimbilir.Berkosan topiğine bi git istersen,3 kişi kazanan varsa 10 kişi ağlayan var.Tanınmak istiyosan beni kullanma,bişeler anlatmak istiyosan anlat ama benle ilgili konuşma.Farkındaysan benim 5 bine yakın mesaj atmışlığım var.Bunun yarısı hisse nette isteyen arkadaşlara attığım derinliklerdir.Bol şanslar.

smg66
21-09-2012, 19:30
brksn gibi giden hisse orgeye benzemeye başladı,bakalım hangisi olabilecek..

superhisse
21-09-2012, 21:33
Sessizlik sessizlik dedik kağıt herkesin dikkatini çekerek ortamı bana göre erken kalabalıklaştırdı.Grafiksel olarak erken dikildiğini düşünüyorum.Biraz yataya geçerse o zaman sağlıklı hareket eder diye düşünmekteyim.Haftada 1 sayfa ilerleyen topik günde bir sayfa ilerlemeye başladı.
Bu arada herkesin gönlünde bir fiyat vardır.Ama burada şurası olur burası olur diye insanları yanıltmayalım.Unutmayın ki bu yazıları okuyup yatırım yapan(herkes için demiyorum) insanlar olacaktır..
Saygı ve sevgilerimle...
Ortak ortaklığı bitirdik topiği susturamıyorsun yakışıyor mu :kahkah:
şaka bir yana şöyle bakayım dedim herkes tırsıyor ama yine de vazgeçemiyor
İNFO 1,91 maliyetim vardı 3,25 te çıktım 7,40 gördü bugün 1,40 larda
BRKSN 3,20 malyetim vardı 6 küsürlerde çıktım 17,30 gördü bugün geldiği nokta belli
EUKYO 1,40 maliyetim vardı 2,35 de çıktım 10 küsürleri gördü bugün nerelerde
MEGAP 2,54 maliyetim 4,46 da çıktım son olarak
şimdi POLHO AYGAZ GOODY kovalıyorum acelem yok
bir yerlerde doymak lazım lafım sana değil lütfen yanlış anlama topiğin geneline senin mesajına cevapla yazıyorum
bu kadar hissede kazandım zengin mi oldum bir o kadar da kaybettiklerimiz olmuştur
Allah dağına göre kış verirmiş çorba kaynasın yeter
Sabır ve göz doygunluğu olsun borsada biraz teknik ve takas takip ediyorsan tavşan çok 450 ye yakın hisse var
kesinlikle YTD

bilalx
22-09-2012, 13:14
Bizi takip edenler zaten sessiz kalıyorlar. :)Hissemize sahip çıkıyoruz.Herkesin çıkacağı yer bellidir.Fazlada aç gözlü olmamak gerekir.Keşke sende aramızda kalsaydın.Umarım hakkında hayırlısı olmuştur...

Ortak ortaklığı bitirdik topiği susturamıyorsun yakışıyor mu :kahkah:
şaka bir yana şöyle bakayım dedim herkes tırsıyor ama yine de vazgeçemiyor
İNFO 1,91 maliyetim vardı 3,25 te çıktım 7,40 gördü bugün 1,40 larda
BRKSN 3,20 malyetim vardı 6 küsürlerde çıktım 17,30 gördü bugün geldiği nokta belli
EUKYO 1,40 maliyetim vardı 2,35 de çıktım 10 küsürleri gördü bugün nerelerde
MEGAP 2,54 maliyetim 4,46 da çıktım son olarak
şimdi POLHO AYGAZ GOODY kovalıyorum acelem yok
bir yerlerde doymak lazım lafım sana değil lütfen yanlış anlama topiğin geneline senin mesajına cevapla yazıyorum
bu kadar hissede kazandım zengin mi oldum bir o kadar da kaybettiklerimiz olmuştur
Allah dağına göre kış verirmiş çorba kaynasın yeter
Sabır ve göz doygunluğu olsun borsada biraz teknik ve takas takip ediyorsan tavşan çok 450 ye yakın hisse var
kesinlikle YTD

unicorn_1980
22-09-2012, 22:56
Son takaslari verebilecek bir arkadas varsa sevinirim.Herkese iyi aksamlar,bol kazanclar...