PDA

View Full Version : TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31

UK1
28-12-2016, 19:57
UK1 yoksa sipek sen misin? Patron bile bu kadar emin değildir satilacagindan? Karılardan haber mi aldın yoksa

Sent from my LG-D855 using Android mobile app (http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919)

spek sana olacaklari soylemez. ben sana olacaklari soyluyorum

TEMİZEL
28-12-2016, 20:09
valla ben hep teknik analiz boyutundan baktım..
6 tlden bu yana hissenin teknik analizin 5 kez namusu delinmiştir..
yatırımcısına güven veren sahipler bunu yapmazdı..
teknosa benim için artık çöptür..
ama bu ahlaksızlığın bir sebebi olmalı; satış ya da ortak ne ise işte, payımıza düşeni alıp tekmeyi vurmak lazım..

normalde teknik analiz bir beklentidir;
teknik analiz ile küçük ve büyük çoğu yatırımcı hareket birliği sağlar ve spek de bu doğrultuda hisseye aşağı yukarı yön verir..
ama bunlar 6 tl den bu yana tam 5 kez teknik analizin tam tersini yaparak yatırımcısını aldattı ve burda yığınlar oluşturdular, şimdide bu yatırımcının elindekileri baskıyla almaya çalışıyorlar..
böyle baskıyla ancak yatımcı yığını oluştururlar bunu anlayamadılar daha..
şirketten olumlu haberler gelmiyorsa sırf bu yüzdendir diye tahmin ediyorum..

özetle dürüstlük paradan daha önemlidir yoksa böyle tahta yapıcı mal gibi kalır ortada..
ha bizde mal gibi bekleriz ama ne onlar kazanır ne biz böyle devam eder gider..

dertli_kisi
28-12-2016, 20:16
ayrı bir açıdan bakarsak bu forumu herkes okuyor bütün bunları okuyan spek veya patron vs... ky ya ekmek yedirir mı?

akılsız telefondan gönderilmiştir.

bonjovi_30
28-12-2016, 20:20
Abi ben onu bunu bilmem bana gore carfursada omrumde 3- 5 kez gittigim bir markettir ve cok musteriside yok bildigim kadariyla. Ortada bim a101 ve sok artik mahalle bakkali gibi carfrsa bile o rakamlari gormusse.. Tknsa da hak ettigi yeri gorecektir he nezaman nezaman isterlerse. UK1 aynen katiliyorum yatirim yapmak her gun hisseyi izlemekle olmaz. Bir daire alsak her gun emlakciya gidip fiyatmi soruyoruz?
Dolayisiyla bu hisse gezi 17 25 koalisyon 15 temmuz 1 devualasyon gormus rekor zarar etmis bundan gayrisi sabancinin iflasidir...

2.2 4

TEMİZEL
28-12-2016, 20:22
hareket birliği olmadan yani teknik analizin gereğini yapmadan ne onlar kazanır ne biz..
malın çoğunluğu onlarda şirketi borsaya sokan onlar, geç de olsa elbette bunun gereğini yapacaklar..
ama bunun teknik seceresi artık sabıkalı, kimseye güven vermez daha..
bunu ancak satış temizler..:o

bunun gibi borsamızda 5-10 tane kağıt çıkar teknik olarak geçmişi sabıkalı olanlar.
bir daha iflah olmuyorlar..
teknik olarak dürüstlük değeri bitmiş, sahiplerine formda saydırıyorlar sürekli nedeni bu işte..

ayrı bir açıdan bakarsak bu forumu herkes okuyor bütün bunları okuyan spek veya patron vs... ky ya ekmek yedirir mı?

TEMİZEL
28-12-2016, 20:30
canımı kurtarayım tekmeyi basarım çünkü biliyorum ki aynı numarayı yine yapacak..
teknik olarak secere bozuk cv si bitik yırtık, düzen tutar diye kimse ümitlenmesin..

dertli_kisi
28-12-2016, 20:37
ben satılması ile alakalı değilde bilanconun düzelmesi ile alakalı beklentimi yüksek tutuyorum. yatırımcı liskileri en kotu bilanço demişti öncekine bu bilançoda kar hedefleniyor. bugün bimeksi gezdim izmit realde Samsung'un ve lg tv standları boşaltılmış. sordum çalışana neden boşaltıldı diye artık biz satmiyoruz Teknosa satıyor dedi. ytd

denizozbilek
28-12-2016, 20:43
bildigim kadariyla özkaynagi eksiye giren BOYP biliyorum onuda spk uyarmisti ve akabinde katarliya hisse sattilar ve rahat bi nefes almislardi...kagit 39 lardan 70 lere gitti...
bunlarinda ozkaynak ekside bakalim ne yapcaklar

TEMİZEL
28-12-2016, 20:46
boyner acaba özkaynağı kurtarmak için mi sattı yoksa satacağı için mi özkaynağı yemişti..
borsada hiçbirşey göründüğü gibi olmuyor malesef, burdada aynı sorular var..

3 ayda nasıl öz sermayeyi yemeyi başardın akılla izahı yok bunun..
soranda yok adamlar ben yazdım kalem bendeydi sen kimsin hırbo diyor..
bizde yutkunup çekiliyoruz köşemize zarar yazdı patron 3 ayda öz sermayeyi yiyivermişik diyoruz..
vay ülkem vay..
sokan sokana..

bildigim kadariyla özkaynagi eksiye giren BOYP biliyorum onuda spk uyarmisti ve akabinde katarliya hisse sattilar ve rahat bi nefes almislardi...kagit 39 lardan 70 lere gitti...
bunlarinda ozkaynak ekside bakalim ne yapcaklar

TEMİZEL
28-12-2016, 20:54
hayır zaten dürüstlük beklemiyorum ama bu kadar olmaz, 3 ay bu yahu 3 ayda nasıl yersin..
malı beleşe dağıtsan o kadar zarar olur mu acaba..

TEMİZEL
28-12-2016, 20:57
öyle ya mal dağınıksa 3 ayda özsermayeyide yersin..

UK1
28-12-2016, 20:57
malı beleşe dağıtsan o kadar zarar olur mu acaba..

isin ozeti bu :) aynen bedava versen yazmazsin bu kadar zarar. demek ki var biseyler. bekleyelim gorelim

TEMİZEL
28-12-2016, 21:02
dostum bişey var ama bunlar dediğin gibi daha önceleri açıklayabilirdi belki..
6 tl de hesaplar şaştı..
baskı geldikçe yığılma oldu..
yatırımcı sabancı bu ölü fiyatına alayım dursun köşede diyor..
belki anlaşılan fiyattan yabancıya transfer olamıyor baskı da devam ediyor..
haftada ortak satışı haberi düşerdi NEDEN !!!!! ama satış ortalaması 6 tl üstündeydi ne garip..

beklesin bakalım toplayabilecekler mi..
borsa 80 de 6 üstündeydi, 78 de 3 tl ye düştü hala mal toplayacağını sanıyorlar..

isin ozeti bu :) aynen bedava versen yazmazsin bu kadar zarar. demek ki var biseyler. bekleyelim gorelim

dertli_kisi
28-12-2016, 21:07
yine satılacak noktasında kilitlendik sanki. böyle düşünüp ona göre hareket edersek 2-3 ay içinde satıldı haberi gelmezse yine UK1 üzerine giden olur. dikkat edilmesi gerekir. birilerinin söylemleri ile hareket edenler hata ederler bu bende olsam aynıdır. burası borsa. vesselam.ytd.

TEMİZEL
28-12-2016, 21:08
gerçi bunların yabancıya satış gibi bir düşüncesi varsa ve malı ele geçiremezse 2kat zarar da açıklar buna eminim..
geçici iflas kararı alınırsa da şaşırmam..
borsa böyle bir yer oldu malesef..

TEMİZEL
28-12-2016, 21:26
dürüstlük gereği ben bile bu aklımla derimki,
yahu tamam zarar ettik dolar yükseldi mağaza kapattık, bazı malları düşük karla sattık vs. vs..
ama bu özsermaye miktarına gelmeden hemen öncesine kadar yapılanmayı yapayım yetmezse özsermayeyi yemeden uzun vadeli kredi yada varlık satışı yapayım ki iflas durumu gözükmesin..
gözükmesin ki sabancı ismine zarar gelmesin..
iyi niyetli olmak bunu gerektirir..
ama yapılan tam da bunun tersi oldu hemde 3 ay gibi bir zamana zoraki sıkıştırmayla oldu..

millet de bunu gördü mal değildi..
tamam dedi bunlar ortak buldu, şirketi satacak..
çünkü özsermayeyi yemeden bunun bir çok yolu var dedi..
yoksa ateş olmayan yerden duman çıkmazdı..
satacak olan da vazgeçti bekliyor şimdi..

TEMİZEL
28-12-2016, 21:33
bizim burda bir söz vardır tamda bu durum için;
iyi zıçtın götüne sağlık..

bonjovi_30
28-12-2016, 21:33
https://forum.shiftdelete.net/threads/mediamarkt-teknosayi-satin-aldi.467929/

Su forumdaki bilgileri okuyun bi..

dertli_kisi
28-12-2016, 21:42
29.06.2016 tarihli bir forum yazısında satıldı diyor. şube kapatmaya da mantıklı açıklama getiriyor ama 6 ay geçmiş hala satıldı haberi kapa gelmemis.

bonjovi_30
28-12-2016, 21:45
Msjlari sonuna kadad okuyun bakin neler neler yazilmis. Bilgi veren sahis mesela soyle diyor.
Mediamarktin oldugu avmlerdeki teknosalar kapatildi

Kapatilmayanlarda isim degisecek vsir.
Ve cok emin...

serkanhisse
28-12-2016, 21:50
Teknosa tam 1 yıl önce 6 buçuk, tam 2 yıl önce 9 buçuk, tam 3 yıl önce 12 buçuk (idi)

Şimdi ise 3 buçuk (küsür)

Adeta algoritmik eritilmiş...

TEMİZEL
28-12-2016, 21:55
Teknosa mağazası mediamarktın 10 katı kadar,mediamarkt mağazaları daha donanımlı ama yinede bu kadar mağazayı kaldıramaz gibi geliyor bana..yani pek mantıklı gelmedi, mağaza gerekiyorsa 3-5 tane açar tamam niye başına bela etsinki..
300 tane mediamarkt mantıklı değil..
belki araplar falan olabilir ama bu değil, gerek yok hemde piyasa bu haldeyken akıldışı..

bonjovi_30
28-12-2016, 21:58
Yapistirdigim forum + acemsah+ uk1 ee ates olmayan yerden....

TEMİZEL
28-12-2016, 22:02
mal toplanamazsa geçicide olsa iflası bile göze alın derim..
satış-ortak vs. haberi en son iş..
çünkü 6 tl den beri oyun devam ediyor..

bonjovi_30
28-12-2016, 22:12
En umitli adam sendin temizel simdi en umutsuz olan oldun ne oldu sana kendine gel bu sen degilsin senden dip grafikleri bekliyoz

uskuplu
28-12-2016, 22:13
maliyet 6.60 dogru. ben bile 10-15 gunde 1 bakiyorum hisseye. bozmayin moralinizi. her gun her gun burada ekran basinda koreltmeyin kendinizi. gidin yeni hisse arastirin. cunku teknosanin eli kulaginda.

zamanlama konusunda haklisin. sene sonu dedim olmadi.

speke de sinirlenmeyin. o da kendisine soyleneni yapiyor. emir kulu. spek hamuru yoguruyor, kivama getiriyor. sonra babalar boregi firina verecekler merak etmeyin
Insallah sn uk1 ustadım...yeterkı haklı cıkın moraller cok kotu....

arabeskci
28-12-2016, 22:15
maliyet 6.60 dogru. ben bile 10-15 gunde 1 bakiyorum hisseye. bozmayin moralinizi. her gun her gun burada ekran basinda koreltmeyin kendinizi. gidin yeni hisse arastirin. cunku teknosanin eli kulaginda.

zamanlama konusunda haklisin. sene sonu dedim olmadi.

speke de sinirlenmeyin. o da kendisine soyleneni yapiyor. emir kulu. spek hamuru yoguruyor, kivama getiriyor. sonra babalar boregi firina verecekler merak etmeyin

uk kardeş sana kızan yok.iddialı oldugun ıcın takıldım sadece.ingiltere yi sevmem.lafım o ülkeyedir.sana değil.kızdırdıysam kusura bakma.
bu arada gerizekalı oldugum doğrudur. bu konuda sana en ufak kızmadım. sa ile iş yapmana gelince: ben de öyleydim.belki kaynaklarımız da aynıdır. her sa ya girdik çıktık.içeriden(yonetım) haber alıyordum.bunları önceleri meziyet sanıyordum. ama asıl meziyet, hisseyi kendin araştıracaksın. ne yazık kı son 2 senede kasıtlı oldugunu sandıgım bir yalan haber akışıyla bir çok sa hissesinde vurulduk.maalesef ki gerçek anlamda o zaman anlayabildim haber almanın meziyet olmadığını.umarım burdan bir çıkışımız olur.her şeyin hayırlısı.

TEMİZEL
28-12-2016, 22:21
dostum aşağıda imza yaptım kendime cevabı orda..
teknosa çıkmaz ümidim bitti demiyorum..
teknosa gibi borsamızda 5-10 kağıt var o sınıfa girdi artık..
cv si bozuldu kara bir leke olarak hep duracak..
ne demek istediğimi büyük teknikçilerden sorun özellikle elliotçular-dalgacılar bilir..
bunlar tekniğe kendi karakterini kattılar..

En umitli adam sendin temizel simdi en umutsuz olan oldun ne oldu sana kendine gel bu sen degilsin senden dip grafikleri bekliyoz

drheart
28-12-2016, 22:25
Yarın hisse %2-3 düşerse, olumlu düşünen dostlar ya sessizliğe bürünür ya da olumsuz moda geri döner. Bakmayın bugün %1-2 artışa...

Sent from my LG-D855 using Android mobile app (http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919)

bonjovi_30
28-12-2016, 22:26
Sen bistte 400 hisseyi hic incelememissin
Ihlas gurubu
Cemas
Ieyho
Kervan
Mmcas
Pegasus
Bizim
Gozde
Dohol
Mipaz
Hurgz
Bunlarada bir bak bence teknik namus muhabbeti tirt...

Hepsi yapabilir bunu yapmayanda zaten yuruyup gidiyor. Ama bisttin geneli bu

TEMİZEL
28-12-2016, 22:35
bunlardan az bişey benzeyen Ieyho diğerleri teknik namusu çok daha yüksek..
aylık ve haftalıklarda sağlam göstergelere bak..
6 tl den bu yana ne demek istediğimi anlarsın..
bir de verdiğinkilere bak..
Ieyho bile teknosadan dürüst..
ben dalga yapısını inceliyorum;
teknosa gerçek dibi 6 tl idi..5 kez top çeviriyor..
en son başedemedi özsermyeyi hüpletti güya..
durum bu kadar rezalet..
bunu başka hissede zor görürsün..

TEMİZEL
28-12-2016, 22:41
benim yakınımda gözaltı pazarında değil ama durumu ona yakın bir kağıdı var..
adam aylıkları destekleycek durumda haftalığı sağlam indikatörler al dedi ve 1 haftada 2 kat kazandırdı..
bağıra bağıra geldi aldı gitti..
net şeffaf hareketleri var ama boktan kağıt..
bu ise aynı durumdayken 6 tl idi ve boka düştü..
10 tane kağıt çıkaramazsın bunun gibi..

TEMİZEL
28-12-2016, 22:44
boşuna mı diyoruz burda sinirden yazmıyorum sadece..
borsamızın en büyük kancıklar kancığı tahta yapıcısını bize görevlendirmişler..
akıllı olun kancığın sırtındayız hepimiz..

TEMİZEL
28-12-2016, 22:47
buna bakıyorsun saatlik al diyor abi şimdi başlıyacak heralde diyorsun..
kancık etiketçi tamda al verdiğinde erken değil haaa, tam o anda hemen bacak açıyor..
ben bu kadar terse yatırma hareketi dinime kitabıma görmedim duymadım..
hiç mi yorulmuyorsun hiç mi utanmıyorsun..

TEMİZEL
28-12-2016, 22:59
bu etiketçinin ahlak sorunu var bununla kimse başedemez..
30 ve 60 dk. lıkları ara ara takip edin, bilen zaten farkında..

geçen arkadaş vermiş etiketçi 31 ile bitiriyor tüm kademeleri..
yazıklar olsun şerefsiz soysuz köpek..aklın bunlara çalışır sadece..

resguem
28-12-2016, 23:09
öncelikle herkese merhabalar... Forumu acemşah üstad sayesinde yani hastalıklı takipçisi olarak keşfettim. Geçmiş sayfaları inceledim. Acemşah üstad benim gibi temel analizcidir. Bilançoda şirketin içi boşaltılmış, muhtemelen şirket satıldı yada satılacak. Bu fiyat hareketleri çağrı fiyatı hasebiyle yapılmış olabilir. Anlaşılan o ki yakında burda cümbüş var... Artık alım için fırsat kolluyorum izninizle!

bonjovi_30
28-12-2016, 23:17
Sn reguem biraz acarmisiniz sirketin icinin bosalmasi cagri fiyati hasebiyle yapilan dusus yani basit ozrtlerseniz tesekkurlerimi borcbilirim

baran6734
28-12-2016, 23:42
http://imageturko.com/?di=3KP1

dertli_kisi
28-12-2016, 23:53
Msjlari sonuna kadad okuyun bakin neler neler yazilmis. Bilgi veren sahis mesela soyle diyor.
Mediamarktin oldugu avmlerdeki teknosalar kapatildi

Kapatilmayanlarda isim degisecek vsir.
Ve cok emin...
6 aydır haber yok çok emin olmasının anlamı yok bence.

arabeskci
28-12-2016, 23:53
bu etiketçinin ahlak sorunu var bununla kimse başedemez..
30 ve 60 dk. lıkları ara ara takip edin, bilen zaten farkında..

geçen arkadaş vermiş etiketçi 31 ile bitiriyor tüm kademeleri..
yazıklar olsun şerefsiz soysuz köpek..aklın bunlara çalışır sadece..
Sinir yakisiyo haci sana.

TEMİZEL
29-12-2016, 17:45
seanslık yine al demiş..kancık etiketçiden yine ters hareket bekliyoruz..
haydi etiketçi orospuya yakışır bir hareket daha bekliyorum senden..

uskuplu
29-12-2016, 20:53
seanslık yine al demiş..kancık etiketçiden yine ters hareket bekliyoruz..
haydi etiketçi orospuya yakışır bir hareket daha bekliyorum senden..

Uylu uyundan vaz gecmez....temızel ustat.....

ylmz04
29-12-2016, 23:22
Tekosa Yarın herkese bir yeni yıl hediyesi verir artık. 😊

arabeskci
29-12-2016, 23:29
Bize hediyesi Kurdan da extra zarar yazmak olur dimi.bilanco hesaplamalarinda yarinki kur gecerli sanirim.

dertli_kisi
30-12-2016, 00:33
Tekosa Yarın herkese bir yeni yıl hediyesi verir artık. 😊
en kotu beklentim 298 e ikinci dip yapması ama daha buralardan toplayacağını varsayiyorum.ytd.

baran6734
30-12-2016, 09:02
http://imageturko.com/?di=K4AS

drheart
30-12-2016, 09:53
en kotu beklentim 298 e ikinci dip yapması ama daha buralardan toplayacağını varsayiyorum.ytd.

İkinci dipte aynı seviyenin görülmesi beklenmez. Yükselme niyeti varsa, ikinci dibi bir öncekinden daha yukarıda yapması akıllıca olur.

fobia
30-12-2016, 10:03
Bu hisse buradan döner 3,74 üzerinde tutunursa, o zaman bilançonun iyi geleceğine ve trendin kırıldığına inanırım. Hayırlı Cumalar bu arada...

İlk defa hissi olarak güzel şeyler olacak gibi geliyor teknosa'da sebebini de bilmiyorum. YTD.

baran6734
30-12-2016, 10:19
yapı kredi yatırım bu sıralar sürekli yabancı için işlem yapıyor..takasta baktıysanız alışta ilk sıradalar..bu devam ederse iyiye işaret.

drheart
30-12-2016, 10:22
yapı kredi yatırım bu sıralar sürekli yabancı için işlem yapıyor..takasta baktıysanız alışta ilk sıradalar..bu devam ederse iyiye işaret.
Yaw durun hele bu neyin gazı?

bonjovi_30
30-12-2016, 12:01
34 bin lot almis dun yav 34 bin degil 334 bin alsa ne olur... Bunun yabanciyla alakasi ne? Hem yabanci alacaksa city desh. Meryy var

Ayrica yabanci bu tahtaya suan gelmez nezaman bilanco duzelir hisse duzene girer yabanci hisseye oradan para koyar 1 e 1 kazanmadanda vermez hatta uzun sure trade eder yillarca... Suan bu tahtada yabanci hala var fakat az. Ancak bir zamanlar vestel 1.5 lira iken anel elektirik 1 tl ikende yatas 2 tl iken boyleydi bu hisseler sonra neler yapti biliyorsunuz. Anel iclerinde 1.80 yapip dondu ve yabanci hala %40

bonjovi_30
30-12-2016, 12:05
Bu arada bende buradaki bir cok uzman gibi kotu bilancoya asla vede kat`a inanmiyorum. Ancak yalilanma stratejisi kliksa iklimsa birlesmesi inanin gelecekte bu hisseyi su rakamlarda ah keske dedirtecek inancina sahibim.
Sahsi dusuncemdir yatirim tavsiyesi olamaz hayirli cumalar

drheart
30-12-2016, 12:46
Bu arada bende buradaki bir cok uzman gibi kotu bilancoya asla vede kat`a inanmiyorum. Ancak yalilanma stratejisi kliksa iklimsa birlesmesi inanin gelecekte bu hisseyi su rakamlarda ah keske dedirtecek inancina sahibim.
Sahsi dusuncemdir yatirim tavsiyesi olamaz hayirli cumalar
Burdaki uzmanlar kimmiş yaw

TEMİZEL
30-12-2016, 13:34
seanslık al verdi ya ahlaksız zevke gelmiştir şimdi giren olursa basacak aşağı.
cuma günü hürmetine fazla bişey demiyecem dinsiz imansız köpek

drheart
30-12-2016, 14:08
Valla temizel hocam baya düz çekiyorsun. Sen sakın bir insandın. Ne hale getirdi bu pezeto seni

nedter
30-12-2016, 14:25
BORSA:spek tarafından,ky nin burnuna halka geçirilip,oyna kocaoğlan denilen ekonomik platformdur...

TEMİZEL
30-12-2016, 15:06
yahu yok borsayı suçlamayın boşuna..ben borsadaki kağıtların yarısını alıp satmışımdır belki..
ama bunun kadar yatırımcısını aldatanı görmedim..
yemin ediyorum gözaltı dahil bunun kadar soyguncu görmedim..

temele bakıyorsun Sabancı şirketi, sektöründe lider güya
tekniğe bakıyorsun 6 tl gerçek dipti, 5-6 kez her türlü dalavere tepki ile 3 tl ye düşürdüler,
her tepkinin dönüşünden öncede 5-6 kez seri halde şaşmadan patron satışı haberini gönderdiler,
patron dahi satıyor kaçın mesajı için..
gözaltında bir kağıt olsa burdan en az %50 geri alırdı bakıyorsun buna tık yok..
örneği yok yani..

ama zamanı gelince o halkayı etiketçinin anasına takacam ben inatçıyım..

TEMİZEL
30-12-2016, 15:12
küfür etmeyip de hala teknik mi çizeyim bunlar için..
utanmaya başladım nasıl düştük bu duruma..
Allah kimseyi paraya taptırmasın

drheart
30-12-2016, 15:15
Küfür etmek de bir nevi tekniktir. Madem grafikten anlamiyor, belki küfürden anlar

TEMİZEL
30-12-2016, 15:16
teknik al diyor kancıklar kancığı etiketçi yukarı sürmesi lazım diyor..ama gelde anlat ipneye..
bunu arayıp bulup senin derdin nedir orospu demek lazım..
nerden bulmuşlar bunu böyle bir yaratık görmedim daha..

TEMİZEL
30-12-2016, 15:32
bu şirkete en yakın 2007 lerde ilgilendiğim
2 tane tekstil şirketi vardı,
yakınıma dedim bak yıllar sonra bu batacak bu coşacak,
aynen de öyle oldu biri okan textildi şu an ihlas maden oldu..
diğeri bysan dı battı gitti..
ama inanın bunun aldattığının 10 da 1 bile aldatmadılardı..
al diyorsa alırdı sat diyorsa satardı..
bu al diyorsa tam o anda satıyor, sat diyorsa yine satıyor..

bence bunlar borsanın ahlakınıda bozar, hareket birliği güven olmazsa bu iş yürür mü.
millet rüyasında mı görecek alıp satmak için orospu

TEMİZEL
30-12-2016, 15:36
spk ya şikayet etmek lazım..bunlar borsaya zarar veriyor diye,
çünkü sistemi tam tersi kurmuşlar bunlar

drheart
30-12-2016, 15:48
spk ya şikayet etmek lazım..bunlar borsaya zarar veriyor diye,
çünkü sistemi tam tersi kurmuşlar bunlar
Bimere şikayet etmistim. Bimer de şok ya yönlendirmiş. Spk yapılanlar usule uygun, yapacak birşey yok diyordu.

TEMİZEL
30-12-2016, 15:53
küçük çapta olan kağıtlar tekniği zor kıvama gelir belki ama inanın aylıkta özellikle al dedimi yani dişli bir çalıştı mı gerisi geliyor..
küçük kağıt birkaç kat çoğu büyük kağıtlar %80-100 almadan da satmıyor..
bunların parası çok olduğu için belki bu kavramlar bitmiş, ya da onun şuurunu kaybetmişler..
halbuki biten kendine olan güvenleri farkında değiller artık nasıl psikoloji içindeyseler..

bunlar borsanın kuralı değil ama %80-90 böyle işler..

o yüzden diyorum teknosa benim için öldü, 6 tl nin altı kara bir leke olarak herkes görecek..
300 kağıt arasında 10 tane zor bulurusunuz böyle..

TEMİZEL
30-12-2016, 15:58
bu saatten sonra satılsa ne satılmasa ne bitmişsin artık, güveni yok etmek için çevirmediğiniz dümen kalmamış, yazıklar olsun

otomoto
30-12-2016, 15:59
Evet bunlar tam bir neyse batık Bimeks gidiyor Sabancı'nın teknosasi bakıyor yazıklar olsun

TEMİZEL
30-12-2016, 16:03
%1.5 çıkıyor şimdi..anana selam söyle orospu piç etiketçi..

drheart
30-12-2016, 16:06
Bimeksi fare gibi takip ederse işimiz is.

bahadir37
30-12-2016, 16:15
batık bimeks kadar olamadı lanet teknosa

denizozbilek
30-12-2016, 17:01
eger sirket satilirsa ve bu seviyelerde haber duserse suc olmuyormu...Arkadas sen bu hisseyi 7 lerde halka arz etmissinde cagri icin agirlikli ortalamalari neden dusuk tutmaya calisiyorsun diyemezmi...gercekten spk nin kanunlari yeniden yazilmasi lazim...adam gecmiste 5 kere bedelli yapiyor sonra cekiyor fiyati en diplere topluyor hisseleri sonra yuzde 95 bulunca kottan cikmanin yolunu ariyor...ve spk da bu ise canak tutuyor...borsadan cikman icin hissenin yuzde 95 ni topla sonra 1 ayin ortalamasi ve 6 aylik ortalamanin en yuksegini baz al ve cagri yap cik...ogghhh ne guzel

drheart
30-12-2016, 17:22
Pgsus bile birkaç gündür toparladı. Samancilarin en dandigini bulmuşuz bula bula. Gidip bir kurşun döktüren hele

ylmz04
30-12-2016, 17:45
1,2,3,4,5 mesaj mı verıyı spek

dertli_kisi
30-12-2016, 18:03
eger sirket satilirsa ve bu seviyelerde haber duserse suc olmuyormu...Arkadas sen bu hisseyi 7 lerde halka arz etmissinde cagri icin agirlikli ortalamalari neden dusuk tutmaya calisiyorsun diyemezmi...gercekten spk nin kanunlari yeniden yazilmasi lazim...adam gecmiste 5 kere bedelli yapiyor sonra cekiyor fiyati en diplere topluyor hisseleri sonra yuzde 95 bulunca kottan cikmanin yolunu ariyor...ve spk da bu ise canak tutuyor...borsadan cikman icin hissenin yuzde 95 ni topla sonra 1 ayin ortalamasi ve 6 aylik ortalamanin en yuksegini baz al ve cagri yap cik...ogghhh ne guzel
bu yazdıklarınızı tknsa ile alakalı kısmı ne kadar yani Kottan cikmâk vs.. gerçek mi , kaynak nedir

TEMİZEL
30-12-2016, 18:08
orospu etiketçi ve ekibi yeni yılda hepinizin anasını avradını....
rezil köpekler..

Mehmetfidan
30-12-2016, 19:07
Bu hisse buradan döner 3,74 üzerinde tutunursa, o zaman bilançonun iyi geleceğine ve trendin kırıldığına inanırım. Hayırlı Cumalar bu arada...

İlk defa hissi olarak güzel şeyler olacak gibi geliyor teknosa'da sebebini de bilmiyorum. YTD.

Nedeni borsanın 80 bine geldiği ve teknosanın%50 aşağıda olduğu olabilir mi

dertli_kisi
30-12-2016, 20:32
şimdiden diyorum haftaya cümbüş var hissede. resim atamıyorum. bence 3. dalga hedef 373 -400-447 varsayiyorum. ytd. tutmaya bilir.

dertli_kisi
30-12-2016, 20:34
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161230/def871d22f64588ef6d0d2711be5c346.jpgdenedim bakâlim resim oldu mu

baran6734
30-12-2016, 20:47
arkadaşlar şu an teknosa kaç mağaza mevcut ..280 di sanırım kapanmalar olmadan önce?

bonjovi_30
30-12-2016, 20:48
http://i.hizliresim.com/R1DYN1.png (http://hizliresim.com/R1DYN1)

bonjovi_30
30-12-2016, 20:49
bu grafiğin son hali

http://i.hizliresim.com/kG6kRW.png (http://hizliresim.com/kG6kRW)

bonjovi_30
30-12-2016, 20:52
dertli_kişi bence boyle ucacak kacacak cümleleri cok iddalı olur

bonjovi_30
30-12-2016, 21:04
http://i.hizliresim.com/DBDRV1.png (http://hizliresim.com/DBDRV1)

baran6734
30-12-2016, 21:11
eski mağaza müdürlerinden biriyle görüştüm media markt satışı şu ana kadar gerçekleşmiş olmalıydı kesin aradaki pürüzler giderilemedi dedi..bundan 3 4 ay öncesinde bile ha açıklandı açıklanacak diye beklenirken şu ana kadar açıklanmaması satışın olmadığını gösterir dedi..media markt ın birçok şartı varmış sanırım onlar olmadı..neyse o olmaz başkası olur yada illa satış olacak diye de bir şart yok bilançoları kara geçirecek bir formül bulsun sabancı ailesi bu kadar mı beceriksizler anlamıyorum k..teknosanın iflas edip kapanması aile adına büyük zarar verecektir buna müsade edilmemeli..

uskuplu
30-12-2016, 22:32

Ustadim para bu patronun allahi olmus para icin hersey yaparlar bu adiler geberince bir havuc para atican mezarin icine ....

uskuplu
30-12-2016, 22:35
bu grafiğin son hali

http://i.hizliresim.com/kG6kRW.png (http://hizliresim.com/kG6kRW)
Ustadim lutfen kizmayin ama bu yildizli patron nu gecebilecek veya cozebilecek ustat yok ....

dertli_kisi
30-12-2016, 23:17
dertli_kişi bence boyle ucacak kacacak cümleleri cok iddalı olur
haklisiniz. fakat cümbüş dedim. tutmaya bilir dedim ytd dedim. grafikle hedefleri gösterdim. bu hedefleri nezaman gerçekleştireceğini belirtmedim. uçmak kaçmak yok.

bonjovi_30
30-12-2016, 23:49
Sn Uskuplu bakin trend var oldukca bu cizgiler belirli kurallara gore hareket ederler. Ben sn TEMIZEL gibi 6 kez dip 5 kez dip demedim hala demiyorum ancak suan attigim euro grafigine oturan bir grafik soz konusu.

Peki ben ne yapacagim;

Stopum kisa grafikteki degerdir

Hedefim ise haftalik euro grafigindeki degerdir.

Sayet stoplayabilirsem malum tahta bazen cok sig stop der eksterimi atarim

Tutarsamda euro haftalik sikisma tepedindeki o degerde su an 4.50 - 4.65 arasi malimi yeni sahibine verir yeni alim noktami belirlerim. Insaallah omrumuz ifa ederse sizde sahit olursunuz.

bonjovi_30
30-12-2016, 23:55
sn dertli_kisi sizi bukadar derde sokan nedir bilmiyorum ama bu tknsa benide derbeder etti :) grafiginde bollinger kullanmissin bak bu hissede bollingeri haftalik grafikte uygula hefef daha guzel net gorunuyor buda benden sana bi sifre olsun...

bonjovi_30
31-12-2016, 00:08
Hsbc bank brut takasta 1 milyon toplamis bu takasda normalde yoktu birde tknosa toplam takas 30 milyon kusur lot. Benmi yanlis okuyorum bu senet once 10 milyon lot sonra ilaceler ile toplam 17 milyon degilmiydi...

Biri beni aydinlatirsa memnun olurum...

antalyali07
31-12-2016, 00:55
Sonu SA ile biten hisselere becerebilirsen trade için gireceksin. Yoksa yatırım vs olmaz bunlardan. Olsa olsa
"çöpSa" olur vesselam

çok isabetli bir görüşbence.sabancının hisselerinden uzak durmak gerekir. bende bir ara aldım
ama yüzde 5 zarar kes ile çıktım. burayımokuyunca daha da girmrm.

uskuplu
31-12-2016, 20:18
Sn Uskuplu bakin trend var oldukca bu cizgiler belirli kurallara gore hareket ederler. Ben sn TEMIZEL gibi 6 kez dip 5 kez dip demedim hala demiyorum ancak suan attigim euro grafigine oturan bir grafik soz konusu.

Peki ben ne yapacagim;

Stopum kisa grafikteki degerdir

Hedefim ise haftalik euro grafigindeki degerdir.

Sayet stoplayabilirsem malum tahta bazen cok sig stop der eksterimi atarim

Tutarsamda euro haftalik sikisma tepedindeki o degerde su an 4.50 - 4.65 arasi malimi yeni sahibine verir yeni alim noktami belirlerim. Insaallah omrumuz ifa ederse sizde sahit olursunuz.
Evet ustadim euro bazli grafik cok net grafik bal kabagi gibi ama prof patron ne derse olur....bizler seyirciyiz....

uskuplu
31-12-2016, 20:20
Hayirli bereketli saglikli bur yilimiz olsun....

drheart
02-01-2017, 10:31
Evet ustadim euro bazli grafik cok net grafik bal kabagi gibi ama prof patron ne derse olur....bizler seyirciyiz....
Patronun akademik kimliği yok yaw. Prof vs degil , olsa olsa araştırma görevlisi olur

dertli_kisi
02-01-2017, 11:23
cumbus bslamis masallah

drheart
02-01-2017, 11:39
İkinci dibi düşündüğüm gibi 3.27 seviyesinden yapmışsa benziyor.
Eğer bir oyun yoksa 3.75+ ile atraksiyon başlar, ytd

AnorTmol
02-01-2017, 12:13
Haftasonu bir teknosa mağazasına gittim.İçeride teknolojik ürünlerden çok çocuk giyim ve oyuncak eşyaları vardı.Tekonasa sektör mi değiştirdi acaba:notr:

drheart
02-01-2017, 12:20
Haftasonu bir teknosa mağazasına gittim.İçeride teknolojik ürünlerden çok çocuk giyim ve oyuncak eşyaları vardı.Tekonasa sektör mi değiştirdi acaba:notr:
Ne yaptığı belli degil elemanların

mali_gs
02-01-2017, 13:13
Aylik takas paylasabilecek kimse var mi?

bonjovi_30
02-01-2017, 16:28
selamunaleykum dostlar nasılsınız bu gun kimse yok :)

denizozbilek
02-01-2017, 17:23
kimsede yazacak hal kalmamis anlasilan...

arabeskci
02-01-2017, 18:51
Sabancilar dan kimse yok muymus reina da.

mali_gs
02-01-2017, 21:24
Aylik takas paylasabilecek kimse var mi?
Yok mu:)

cefaks
03-01-2017, 12:24
Yok mu:)

var

http://fs5.directupload.net/images/170103/b7fvt96s.jpg (http://www.directupload.net)

cefaks
03-01-2017, 12:25
http://fs5.directupload.net/images/170103/nifgbv4e.jpg (http://www.directupload.net)

cefaks
03-01-2017, 12:25
http://fs5.directupload.net/images/170103/arxhahah.jpg (http://www.directupload.net)

drheart
03-01-2017, 13:01
Çok yükseldi ya gevşemeye başladı

drheart
03-01-2017, 14:38
Paraşütleri açın...
Kar açıklayacak hisse böyle mi hareket eder

drheart
03-01-2017, 14:52
Hisse desen aynı bk

TEMİZEL
03-01-2017, 15:37
bizim Allahsız kitapsız hırsız tahta yapıcıdan beklenen hareketler bunlar.
borsamızın en büyük hırsız ve kancığına yakışır bu hareketler..

TEMİZEL
03-01-2017, 15:40
bunlar ülkenin işgal edileceğini satın alıyordur..
doğudaki mağazaların kapanması vs..
yoksa 3 ayda şirketin içini boşaltmazlardı..

TEMİZEL
03-01-2017, 15:48
hangi ürüne baktıysam en pahalı teknosa oldu..daha pahalı veren göremedim ben..
demekki bunları kurtaracak rakam bu..
satılırsa alan kişi boğulur, satamazsa kendileri boğulmuş zaten..
kar açıklasa dahi hiç kimsye güven veremez artık..

Paraşütleri açın...
Kar açıklayacak hisse böyle mi hareket eder

TEMİZEL
03-01-2017, 15:51
özeti; 6 tl gerçek dipti..altı iflas fiyatlaması devam ediyor..
gerçekte de zaten iflas gelebilir diye gözaltına girmeliydi şimdiye..
yine hiçbiryanıt gelmeyen spk ya başvurmak lazım, TEKNOSA ya ayrımcılık yapmayın gözaltına alın diye..

bonjovi_30
03-01-2017, 16:12
Temizel boyle sizlanacagina saatlik olur seanslik olur yukseleni gosteren bir trendli grafik ativer dibi 2.96. Bakalim 3 noktali trend veriyormu?

uskuplu
03-01-2017, 16:25
bizim Allahsız kitapsız hırsız tahta yapıcıdan beklenen hareketler bunlar.
borsamızın en büyük hırsız ve kancığına yakışır bu hareketler..

Borsanin en buyuk onun bunun cocugu halaaaa ne istiyon...?????? Oldurdun bizleri yeter beeee .....

uskuplu
03-01-2017, 16:28
Temizel boyle sizlanacagina saatlik olur seanslik olur yukseleni gosteren bir trendli grafik ativer dibi 2.96. Bakalim 3 noktali trend veriyormu?

Cumhuriyet tarihinin en buyuk rezillerin hissesini tasiyoz grafik yokkkkk bu hisse de onun bunun cocugu ne derse o olur gerisi hikayeeee

arabeskci
03-01-2017, 16:31
Borsagundem lik oluruz yakinda.teknosa nasil batirildi yazi dizisi.

uskuplu
03-01-2017, 16:32
Zararina da bu hisseyi satmicam tenesir vade olsa bile batarsa da zekat parasini az verdik diye suclu biz olucaz cunku bu adi hisseyi tasadigim icin...

drheart
03-01-2017, 16:49
Bugünkü hareketle yine trendi patlattı. Paso patlatmaya devam ediyor patlayasicalar

TEMİZEL
03-01-2017, 17:26
Dostum iyi niyetli olarak 6 tl den beri grafik verdik de ne oldu.bu götveren tahta yapıcının götüyle çizdiği grafiğe anlam yüklemenin alemi yokmuş..bu o tür kağıtlardan değil..6tl altında batık bu kağıt..

otomoto
03-01-2017, 20:25
Dolar yükseldiği sürece bu hisse düşecek ne zaman dolar oturur ve geri çekilir o zaman belki yönünü yukarı çevirir. Ben de anlamıyorum sermaye eksi adamlar şirketin içini boşalttı satamiyorlarda çok ilginc

denizozbilek
03-01-2017, 20:44
Dolar yükseldiği sürece bu hisse düşecek ne zaman dolar oturur ve geri çekilir o zaman belki yönünü yukarı çevirir. Ben de anlamıyorum sermaye eksi adamlar şirketin içini boşalttı satamiyorlarda çok ilginc

yakinda spk uyarir ozsermayeni duzelt diye...halbuki coktan uyarmasi lazimdi belkide yillik bilancoyu bekliyor...bakalim sonu nasil olacak...

TEMİZEL
03-01-2017, 21:18
hakkaten yahu şirket satılmadan önce özsermayeyi yiyerek içini boşaltmak kural mıdır, satın alacak kişi sen şirketi sömür posasını bana mı devret diyor anlamadım..
öyleyse bu ne kokuşmuşluk ne kepaze ne puşt bir sistemdir..

bence bunlar ülkenin bölünmesini satın almıyorsa neyim..
en karsız şirketlerin içini boşaltıp rafa kaldıracaklar.
doğu ağırlıklı mağaza kapatma vs. başka bişey aklıma gelmiyor..

uskuplu
03-01-2017, 21:20
Dostum iyi niyetli olarak 6 tl den beri grafik verdik de ne oldu.bu götveren tahta yapıcının götüyle çizdiği grafiğe anlam yüklemenin alemi yokmuş..bu o tür kağıtlardan değil..6tl altında batık bu kağıt..

Ustadim agzina saglik bu adi en kral teknikciyi sol koseye yatirir bu hissede teknik yok ...patron var patron cunku bu hisseye spk bulasamaz bulas sa spk in sol t... N dan alir tavana asar

TEMİZEL
03-01-2017, 21:25
dostum uskuplu, 6 tl den beri yok şurdan döner yok burdan döner diye diye yarı fiyatına inmiş bir kağıt var..
bu şirket karda açıklasa satılsada bitik bir sektörün lider bitik bir firması olarak tescillendi, aynı zamanda 6 tl den bu yana gözaltı pazarı işlem fiyatında olması sebebiyle güven sıfıra düştü..
teknik zaten bokun boku oldu..
ben bu kadar rezil bir teknik ve fiyatlama görmedim..

gözaltında olsaydı hiç olmazsa tepki olarak hızlı hareket görürdük o da yok, hantal bir bitik kağıt..

TEMİZEL
03-01-2017, 21:33
spk gözaltına almadan adamlar hergün ortak satışı haberi göndere göndere gözaltı fiyatı görüldü zaten..
niyet ve liderlik bu işte..
spk gerekeni yapıyormuş, usulsüzlük varsa müdahale edermiş mış miş muş..

soyun anasını satayım milleti..
eski başbakanlardan biri diyordu;
Türk milleti un çuvalı gibidir vurdukça tozuyor diye..
hakediyoruz biz..

TEMİZEL
03-01-2017, 21:45
bence bu şirket satılırsa bile yine düzelmeyeceği için işi hakkaten zor..
ama bir tepki olur o aşamada kim kime çakarsa artık..
en doğrusu kendi şirketleriyle birleşmesi olur gerisi hüsran..

uskuplu
03-01-2017, 22:34
bence bu şirket satılırsa bile yine düzelmeyeceği için işi hakkaten zor..
ama bir tepki olur o aşamada kim kime çakarsa artık..
en doğrusu kendi şirketleriyle birleşmesi olur gerisi hüsran..

Temizel ustat...bu sirket satilmaz ve satilmicak samancilarin vitrini bu sirket batirirlar suyunu cikarir posasini cikarir yan cebinde tutarlar...

drheart
03-01-2017, 22:51
Çok si....dirik bir hisse. Samancıların zihniyetini ortaya koyan örneklerden sadece bir tanesi. "Kendinden büyükse yala, kendinden küçükse ya...ını salla"

TEMİZEL
03-01-2017, 23:59
abd ve yandaşları kuzey ırak merkez olacak şekilde ikinci uşak bir devlet istiyor..
Türkiye geç de olsa abd nin oyununu görünce ve u dönüşü yapınca teslim olmayınca senmisin bize teslim olmayan deyip ülkedeki yahudi parası doları alıp kaçıyor..
yanisi dolar nasıl düşecek artık bilmiyorum..
benim anlamadığım nasıl hala abd ve yahudi ürünlerini alıyoruz aklım almıyor..
adamlar bizi bölmeye yemin etmişler bizimkiler hala abd ve yahudi markası derdinde..
toplumda uyuşma ve felç olma böyle oluyor işte..

TEMİZEL
04-01-2017, 00:09
adam abd bizi bölmeye çalışıyor kahrolsun büyük şeytan diyor ama elinde ıphone ile poz veriyor..
vay ülkem vay..
bitmişiz biz.

sur un sesi
04-01-2017, 02:11
adam abd bizi bölmeye çalışıyor kahrolsun büyük şeytan diyor ama elinde ıphone ile poz veriyor..
vay ülkem vay..
bitmişiz biz.

evet ı pon satan bir hisse almış olmanızda ilginç olmuş...goglee,mikrosoft, facebook, twitter bunların ulaşımını sağlayan sözde akıllı fiyatları 1000 dolar olan 5 yaşında bebenin elinde ve çoğu insan tüm ömrü billah tek dolarlık ihracata katkısı olmamış...buna paradoks diyorlar...ülkenin sorunu bu aslında bir suçlu var ama o suçlu hep başkası...

TEMİZEL
04-01-2017, 11:11
Devlet politikası olmazsa vatandaşın çabasıyla anca bu kadar olur işte..inşallah maşallahla olmaz bu iş.mesela bu şirket Sabancı diye hala göz altına alınmıyorsa vatandaşın suçu mu bu.sistem bu işte.

TEMİZEL
04-01-2017, 11:17
Sen maydanoz tere tohumundan tut her türlü tarım tohumu ev ürünlerini teknolojiyi yahudi ve büyük şeytandan alacaksın bunların kullanılması için ülkene sokacaksın sonrada kahrolsun ABD diyeceksin.daha bunun şuurunda bile olmayan toplumuz vay ülkem vay.

uskuplu
04-01-2017, 11:19
Temizel dostum;;;;cok adi bir sirkete paramizi yarırmısız elımızden bır sey gelmez ...bırde bu hıssede geafık olmadıgını anladım ama ıs ısten gectıkten sonra....her gun ızdırap olurmu...tek kelime pes....

TEMİZEL
04-01-2017, 11:25
Dostum biz her şeye layıkız.hakediyoruz yani.haketmesek ne işimiz var burda.sokan sokana bir sistem bu.

bonjovi_30
04-01-2017, 11:32
ACABA HANGİ YÖNE GİDECEK... BU GRAFİĞİ YOL HARİTAMIZ OLSUN DİYE ATIM DRENCİ KIRARSA YUKARIYA DESTEĞİ KIRARSA 2. DİBİ BOYLAR

http://i.hizliresim.com/GPZvPv.png (http://hizliresim.com/GPZvPv)

enerjici
04-01-2017, 12:08
almadan önce şu forumu görsem bu kadar aktif bir foruma sahip hisseyi hayatta almazdım ama düştük bi kere tuzağa. vade 5 yıl Allah hayılrı ömür versin hepimize

arabeskci
04-01-2017, 12:09
Hadise ile cikiyomus bunlarin bebelerinden biri.Hadise ye sikayet edek spk yerine hehe.

bonjovi_30
04-01-2017, 12:24
Yukaridaki grafigin drencine gitmeli alimlar onu gosteriyor...

dertli_kisi
04-01-2017, 13:42
atkadaslar artik 3. dalgadayiz hedefler yukari ve bilanco da bizi destekler 1 ay daha sabir.ytd. tutmayabilir.ucmayacak kacmayacak.

Hulk
04-01-2017, 14:16
İnşallah ilerisi güzel olur sn.dertli kişi

denizozbilek
04-01-2017, 15:10
bu nasil is yaa...borsa cikinca yerinde say borsa kizardimi hemen basi cek...dipi yok bu kagitin...kagit dustukce k.y geliyor dustukce ilk alan k.y gidiyor yerine baska k.y ler geliyor bu kisir dongu devam edecege benziyor...

denizozbilek
04-01-2017, 15:12
UK1 arkadas vardi bu is bitti diyordu...sayin UK1 buralardaysan ve okuyorsan bir kac kelam yazi ver... :):)

dertli_kisi
04-01-2017, 15:35
sabir.....

drheart
04-01-2017, 16:02
Yaw satılacak vs derken para pul olmasın

TEMİZEL
04-01-2017, 16:42
Bu soysuz köpek hissede görevli olduğu sürece satılsada bir bok olmaz bundan.önce bu götvereni değiştirmesi lazım patronların.

drheart
04-01-2017, 16:42
UK1 arkadas vardi bu is bitti diyordu...sayin UK1 buralardaysan ve okuyorsan bir kac kelam yazi ver... :):)
Bu is bitti derken bir bk olmaz bundan demek istiyordur

TEMİZEL
04-01-2017, 16:51
bist100 için piyasa 6aya kadar 84-87 bin bekliyor..ama bu görevli ipne çocuğu için bişey tahmin edemez oldum.

TEMİZEL
04-01-2017, 16:57
Borsada şirketin olacakmış valla.istediğin zaman istediğin zararı karı yaz,karı şişir azbuçuk temettü ver malı servis et sonra 3ayda şirketin içini boşalt çöp et sonra geri topla.zengin olmanın yolları böyleymiş güzel ülkemde.boşuna demiyorlar aklını kullanan için Türkiye cennet diye.

bonjovi_30
04-01-2017, 17:18
http://i.hizliresim.com/DBO6n1.png (http://hizliresim.com/DBO6n1)

http://i.hizliresim.com/6rDqoN.png (http://hizliresim.com/6rDqoN)

cıkmayan candan ümit kesilmezmiş bizimkisi o hesap

bonjovi_30
04-01-2017, 17:28
bu gun en azından su trendde kapasın 3 dipli trend olursa cıkışda sağlıklı olur en azından artık su trend kırımı kesin stop deriz

drheart
04-01-2017, 17:31
bu gun en azından su trendde kapasın 3 dipli trend olursa cıkışda sağlıklı olur en azından artık su trend kırımı kesin stop deriz
Hele yeni dipli bir grafik at ağam

uskuplu
04-01-2017, 17:35
http://i.hizliresim.com/DBO6n1.png (http://hizliresim.com/DBO6n1)

http://i.hizliresim.com/6rDqoN.png (http://hizliresim.com/6rDqoN)

cıkmayan candan ümit kesilmezmiş bizimkisi o hesap
Ustadim tebrik ediyorum halaaa gosterdiginiz emege karsi ...ama karsinizda 24 ayar yildizli onun bynun cocugu oldugunu unutmayin bu adami teknikte akarte edecek ustat yokkkkkkk ve cikmazzz

bonjovi_30
04-01-2017, 17:45
Ustadim tebrik ediyorum halaaa gosterdiginiz emege karsi ...ama karsinizda 24 ayar yildizli onun bynun cocugu oldugunu unutmayin bu adami teknikte akarte edecek ustat yokkkkkkk ve cikmazzz

üsküplü hissede haftalık ters bayrak var eğer bu trend kırılırsa o bayragın sapı hepimize o yuzden ısrarla takibim

samimiyetle 50 gunluk ortalama at 200 gunluk ortalama at gıdecek dusecek neresi kald. 14 lerden 2.97 düşmüş senet

bonjovi_30
04-01-2017, 17:51
insaallah hep beraber kurtulacaz bu meletten sabretmişsiniz bukadar insallh rabbim sabredenlerle beraberdir...

bigsam
04-01-2017, 18:16
3.29 kapattı.Bir kurtulsak şundan .

uskuplu
04-01-2017, 18:17
insaallah hep beraber kurtulacaz bu meletten sabretmişsiniz bukadar insallh rabbim sabredenlerle beraberdir...

Amın......bıladerım....ınsallah....

bonjovi_30
04-01-2017, 18:26
http://i.hizliresim.com/VPQaYv.png (http://hizliresim.com/VPQaYv)

bonjovi_30
04-01-2017, 18:27
bu kadar emek veriyoruz matriksi olan varsa kimseye kalmadan suraya gunluk takasları atıversin

denizozbilek
04-01-2017, 18:38
bu kadar emek veriyoruz matriksi olan varsa kimseye kalmadan suraya gunluk takasları atıversin

http://i.hizliresim.com/Mo1p12.jpg (http://hizliresim.com/Mo1p12)

denizozbilek
04-01-2017, 18:39
Allahtan yan tahtam iyi cikti bugun...hurriyet gazetesi var onunla avunuyom...bu duserse maliyet dusurmeye gidecem...

drheart
04-01-2017, 18:47
Hocam nidecen günlük takasları. Bildiğimiz hisse iste

ddguven
04-01-2017, 18:58
Bu nalet hisseye nasıl bulaştım yaa .. sizi Allah'a da havale edemiyorum sn şirket sahipleri ..

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

arabeskci
04-01-2017, 19:34
Bu nalet hisseye nasıl bulaştım yaa .. sizi Allah'a da havale edemiyorum sn şirket sahipleri ..

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
Nalet olsun icimdeki serra sevgisine

otomoto
04-01-2017, 21:07
Merak ediyorum sene sonu bilançosu nasıl hazirlayacaklar bu dolarla kar elde etmesi olanaksız sermayede ekside insan biraz makyajlama yapar Sabancınin yeni nesli ne yapmaya çalışıyor çimentoda iyisin finansta lidersin sanayide karlisin bir parekendede cuvalliyon beceremiyon sat artık teknosayi yoksa imajın zedelenecek bu şirket batar sat kurtul işi ehline ver

arabeskci
04-01-2017, 21:22
Bu seferki zararda bahaneleri hazir. Kur ve ekonomik daralma.

bonjovi_30
04-01-2017, 21:39
Yarin ola hayrola yarin bu trend uzerinde kalsinda bakacaz o islere

TEMİZEL
05-01-2017, 00:06
Reis der ki; doları alma değil tam da satma zamanıdır..
inşallah maşallah diyelim..

dertli_kisi
05-01-2017, 08:29
reis dedigin yanılıyor. nasil tknsada teknik tutmuyor, dolarda da satmâk tutmuyor.ytd.

drheart
05-01-2017, 10:33
3.31 takıldı. Nedir bu 31 kerameti?

drheart
05-01-2017, 10:58
Yapma yaw

bonjovi_30
05-01-2017, 11:13
Hacim olursa 3.34 ilk drenci kirarsa hedef 3.43 olur 3.43 kirarsa show izaman baslar stop 3.29 trend calismis cok sukur...

TEMİZEL
05-01-2017, 11:24
bist100 90 bine giderse-gidecekse 80 bin kırılacağı için algı hızlıca değişebilir de. Bu da büyük şeytan ABD nin Türkiye ile anlaşma yoluna gitmesi demek olabilir.yanisi yahudi parası dolar düşsün artık derse düşer.pa[QUOTE=drheart;14066304]Yapma yaw

Sent from my LG-D855 using Android mobile app (http://r.tapatalk.com/byo?rid=76919)[/QUOT

bonjovi_30
05-01-2017, 13:19
Bu kura ne endeks nede bu ...

dertli_kisi
05-01-2017, 13:39
artik nedolar duser ne zamlar biter ama tknsa eli mahkum cikacak.ytd. hedef yok.

drheart
05-01-2017, 14:18
Bu kura ne endeks nede bu ...
Hocam saatlik grafik yine heba oldu. Unut gitsin

drheart
05-01-2017, 14:40
Bağışıklık sistemi çökmüş insan gibi. Endeks milimetrik gerilese en önce bu hasta oluyor.
Bu olacağına samancilardan biri olsa daha hayra geçer

bonjovi_30
05-01-2017, 15:01
Drheart acil kademe atarmisin

ozmen
05-01-2017, 15:06
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20170105/75260d6eb0fa176e1a2af6862fce19eb.jpg

drheart
05-01-2017, 15:07
Drheart acil kademe atarmisin
Yae ne aciliyetin var. Sanki hisse kaçacak😎
Cepten yazdığım için kademe vs paylaşma imkanım yok.

relax42
05-01-2017, 15:11
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20170105/fd41b24b97b79da3d64584466d5aee3a.jpg

arabeskci
05-01-2017, 15:17
Yapma yaw

Reis yavas bir tempo ile ulkeyi batiriyor. Bu kura dayanacak sirket sayisi o kadar az ki isimlerini ezberleyebiliyoruz. Faiz diye diye kurla boguyor sirketleri.

bonjovi_30
05-01-2017, 15:45
Stop yapsam ne olur diye baktim taban yer hisse neyse kapattim ekrani... Satamm bendeki mala bu kademe dayanmaz

drheart
05-01-2017, 16:52
Reis yavas bir tempo ile ulkeyi batiriyor. Bu kura dayanacak sirket sayisi o kadar az ki isimlerini ezberleyebiliyoruz. Faiz diye diye kurla boguyor sirketleri.
Faiz muhabbeti diye diye

dertli_kisi
05-01-2017, 17:43
hala daha satilacak mi acaba????

otomoto
05-01-2017, 19:57
Hani satamiyor şirketin içini boşalttı ama hala müşteri bulamıyor kime satacak bu batığı her gün dalıyorlar bu kurla bu hisse dibi bulamaz biz battık artık benim hiç çıkacağına umudum yok ha elime para gecersede alıyorum ama bu kurla umudum yok ekonominin başına derhâl Ali Babacan gelmeli ve siyasiler gündemden düşmeli o zaman bir aya dolar 3 20 kere gelir

TEMİZEL
05-01-2017, 20:05
mesele ekonomi bakanı faiz falan değil..mesela abd nin ortadoğuda kurmak istediği kukla devleti için Türkiyeye baskı yapması..
Türk hükümeti son anda U dönüşü yapınca kudurdu köpekler..
faiz %50 olsada büyük şeytanın planı değişmez ama hedefe 10 adım daha yaklaşır..

terör olayları
doların çıkması
föto nün darbe girişimi
faili meçhul cinayetler
Suriyeden mülteci göçü
hepsi abd denen büyük şeytanın planı..

ama büyük şeytanın bilmediği şey Türk milleti kendi halkı gibi korkak değil..
bence Türkiye bu korkaklıklarını kullanmalı..

bonjovi_30
05-01-2017, 20:58
Bu hisse niye burada tutundu sizce?

denizozbilek
05-01-2017, 21:16
Bu hisse niye burada tutundu sizce?

buralarda yataya sarmasi lazim ki guc toplasin...3 altina sarkarsa tası taragi satar full girerim

TEMİZEL
05-01-2017, 21:23
başbakanlığa yazılan dilekçelerin faydası olmuş korkudan haber gönderemez oldular..
satarım haaa
satarım bak
ablamda satacak:party:

ulen ne günlerdi yahu..
satarım diye diye satmadan 6 tl den 3 tl ye indirdiler..

sözde spk ya havale ettiler durumu ama alttan da mesajı çakmışlardır bunlara..
yatırımcılarınızı fazlada yolmayın artık kabak tadı verdi pis kokular buraya kadar geliyor gibi..:o

TEMİZEL
05-01-2017, 21:27
eee buna psikolojik savaş diyorlar işte..
ama varya bunlar istediğini alana kadar kar yazmazsa şaşırmayın..
3 ayda özsermayeyi yemişlerden bahsediyoruz..

uskuplu
05-01-2017, 21:36
başbakanlığa yazılan dilekçelerin faydası olmuş korkudan haber gönderemez oldular..
satarım haaa
satarım bak
ablamda satacak:party:

ulen ne günlerdi yahu..
satarım diye diye satmadan 6 tl den 3 tl ye indirdiler..

sözde spk ya havale ettiler durumu ama alttan da mesajı çakmışlardır bunlara..
yatırımcılarınızı fazlada yolmayın artık kabak tadı verdi pis kokular buraya kadar geliyor gibi..:o
Ustadim musaitsen birdaha basbakanliga yazi yaz faydasi olabilir....

denizozbilek
05-01-2017, 22:14
Ustadim musaitsen birdaha basbakanliga yazi yaz faydasi olabilir....

bir kisinin yazmasi degil hepimizin yazmasi dogru olur... Arkadaslar inanin bimere yazilanlar hepsini inceliyorlar ve gerekli yerlere uyarilar yapiliyor...bodrumda oturuyorum bir kac kisi bimere yazmis sahil yolunu bir yer kapatmis adamlar bimere sikayet dilekcesi yazmislar zabitalar o yolu acana kadar ugrastilar...en sonunda sahil yolu acildi...demem o ki hep beraber yazalim...sayin temizel bir ornek yazi yazalim hepimiz o yaziyi yollayalim...
ben varim...

TEMİZEL
05-01-2017, 22:29
bu seferki konu farklı olmalı..
SPK yı şikayet etmek lazım..
şirket yönetimi kaç defadır kar trendi yakalayacaz kar açıklayacaz diyerek ters köşe yaptılar spk buna göz yumdu..
o yüzden bunları değil bunlara göz yuman spk yı şikayet etmeli..
ama önce usuleten spk ya yazmak lazım sonra o dilekçeyi de bimere yollamak lazım..
hele bir daha zarar yazsın bakalım dilekçe örneği benden..

uskuplu
05-01-2017, 22:31
Temizel biladerim gorev var yaz yaziyi gonder bizlere yollayalim ben de varim

drheart
05-01-2017, 22:32
bu seferki konu farklı olmalı..
SPK yı şikayet etmek lazım..
şirket yönetimi kaç defadır kar trendi yakalayacaz kar açıklayacaz diyerek ters köşe yaptılar spk buna göz yumdu..
o yüzden bunları değil bunlara göz yuman spk yı şikayet etmeli..
hele bir daha zarar yazsın bakalım dilekçe örneği benden..
Dilekçe örneğini paylaşırsan aynısını hep beraber gonderelim

TEMİZEL
05-01-2017, 22:38
şirketten dendiği gibi kar trendini yakalayamazsa daha önceki müdüründe şimdikilerinde söylediklerini delil gösterir bir dilekçe ve daha önce bu durumu spk ya bildirmiş dilekçe örneğinide bimere ek olarak sunacaz..

Dilekçe örneğini paylaşırsan aynısını hep beraber gonderelim

TEMİZEL
05-01-2017, 23:13
yahu hiçbiriniz uyarmıyor, haftalık RSİ 30 diyecektin 20 yazdın diye..
şu an 29.5 ve 30 üzerinde kaldığı sürece kar trendi beklenebilir..
kafa bırakmadı bunlar..

ulan etiketçi kafa bırakmadın senide şikayet edecem orospuluk yapıyor bu diyecem..

denizozbilek
05-01-2017, 23:24
biz bimere, cumhurbaskanliga , spk ya nereya yazacaksak yazalim...bir ornek dilekce 10 kisi basvursak inanki cok ciddiye alinir bu konular...bence bu dilekceyi yazip yarin hepimiz yollayalim ne kaybederiz ki...en azindan teknosaya bi uyari gider ayaklarini denk alirlar

denizozbilek
05-01-2017, 23:26
ozsermayeden konuya baslayabiliriz en azindan ozsermayeyi kuvvetlendirebiliriz...sikerkete bi uyari gelirse ozsermaye ile ilgili en azindan bazi isleri hizlandirmis oluruz...

TEMİZEL
05-01-2017, 23:45
güzel düşünmüşsünüz, siz şöyle dikkat çekecek tarzda dilekçe yazıp paylaşırsanız hemen başvuru yapalım..
daha sonra da bimere bu dilekçenin sonucunu yazarız, spk ya başvuru yaptık bize böyle dediler diye..
ya bilançoyu düzeltsinler ya da gözaltı pazarında işlem görsün ki yeni yatırımcıları mağdur etmesinler.
hem gözaltında olmayacaksın ama gözaltında gibi iflas fiyatlaması yaparak amacına ulaşacaksın yok öyle..
bunun başka başka bir örneği yok diye boşuna demiyorum..

ozsermayeden konuya baslayabiliriz en azindan ozsermayeyi kuvvetlendirebiliriz...sikerkete bi uyari gelirse ozsermaye ile ilgili en azindan bazi isleri hizlandirmis oluruz...

arabeskci
06-01-2017, 00:12
biz bimere, cumhurbaskanliga , spk ya nereya yazacaksak yazalim...bir ornek dilekce 10 kisi basvursak inanki cok ciddiye alinir bu konular...bence bu dilekceyi yazip yarin hepimiz yollayalim ne kaybederiz ki...en azindan teknosaya bi uyari gider ayaklarini denk alirlar
Zamaninda birlik olup cesitli eylemlerde bulunalim vs... demistim.bir kisi geri donmedi ya. Anca aglanirlar.

drheart
06-01-2017, 00:16
Zamaninda birlik olup cesitli eylemlerde bulunalim vs... demistim.bir kisi geri donmedi ya. Anca aglanirlar.
O kişi dönseydi hisse şimdi tavan tavan gidiyordu ellam😴

drheart
06-01-2017, 00:17
Yarın 3.26 ve 3.18 aşağıda takip edelim. Yukarı meyili olmadığı için yukarı takibe gerek yok

denizozbilek
06-01-2017, 11:20
gene bimeksin arkasina takildi...kendince bisey yapamiyor anlasildi

fobia
06-01-2017, 11:30
Ne takılması abi ya :) birisi 10k lot alsa 3 kademe yukarı çıkıyor, 5k lot satsa 3 kademe dönüyor, yani şu an elimdeki malın yarısını versem %5 aşağı çekerim hisseyi şaka gibi, tahta sahibi yok bir şeyi yok, altı üstü boş, biri 100k alacak olsa %10 yaptırır hisseye. Valla sıkıldım artık, tahta biraz şekillensin kol bacak kesip verip çıkacam bu lanetten. Kara büyü gibi üzerime çöktü.

denizozbilek
06-01-2017, 11:43
Stop yapsam ne olur diye baktim taban yer hisse neyse kapattim ekrani... Satamm bendeki mala bu kademe dayanmaz

Ne takılması abi ya :) birisi 10k lot alsa 3 kademe yukarı çıkıyor, 5k lot satsa 3 kademe dönüyor, yani şu an elimdeki malın yarısını versem %5 aşağı çekerim hisseyi şaka gibi, tahta sahibi yok bir şeyi yok, altı üstü boş, biri 100k alacak olsa %10 yaptırır hisseye. Valla sıkıldım artık, tahta biraz şekillensin kol bacak kesip verip çıkacam bu lanetten. Kara büyü gibi üzerime çöktü.

demekki mal kucuk yatirimca cakilmis...biri stop olsam taban yer diyor oteki satsam yuzde 5 dusururum diyor...vah vah bizde cikacak diye bekliyoz :he: :kural:

drheart
06-01-2017, 11:57
Saman alevi gibi hareketleri

Hulk
06-01-2017, 16:05
Ne hikmetse mynet finans ta en çok izlenenlerin arasına girmiş.

drheart
06-01-2017, 16:06
Ne hikmetse mynet finans ta en çok izlenenlerin arasına girmiş.
Zede çok desene

Hulk
06-01-2017, 16:09
Öyle böyle vagonlar doluda olsa elinde sonunda taşımak zorunda kalacak

arabeskci
06-01-2017, 16:18
O kişi dönseydi hisse şimdi tavan tavan gidiyordu ellam😴

Kafa yapisi bu iste. Sen de ornek olmussun.

bonjovi_30
06-01-2017, 16:23
selamun aleykum cümleden hayırlı cum a lar

biz bitti demeden bitmez dermişim mal elimizde Rabbim yardımcımız olsun

hem hz Allah kuranı kerimde ey iman edenler sabrediniz muhakkaki hz Allah sabredenlerle beraberdir ayeti mucibince insaallah bir gün bu topicede huzur mutluluk hakım olur..

http://i.hizliresim.com/DBGXpo.png (http://hizliresim.com/DBGXpo)

drheart
06-01-2017, 16:54
selamun aleykum cümleden hayırlı cum a lar

biz bitti demeden bitmez dermişim mal elimizde Rabbim yardımcımız olsun

hem hz Allah kuranı kerimde ey iman edenler sabrediniz muhakkaki hz Allah sabredenlerle beraberdir ayeti mucibince insaallah bir gün bu topicede huzur mutluluk hakım olur..

http://i.hizliresim.com/DBGXpo.png (http://hizliresim.com/DBGXpo)
Akşama bu da kırılmasın

bonjovi_30
06-01-2017, 17:29
Akşama bu da kırılmasın

abi ağada o paşada o fazla değil 5 10 milyonluk mal alınsın bu tahtadan bak nasıl tutusuyor aile... zaten sığ tahtaa bizim ülkede delikanlı yatırımcı yok al sana 270 kusur teknosaya ortak olmak ıcın bedava hısse yemın olsun affetmem.

bonjovi_30
06-01-2017, 17:33
bu firmanın zarar ettğine ancak kargalar inanır...

17 yıllık firma rekor zarar abicim yemezler in sarsıya her sokakta 10 tane market var... 80 milyonluk pazar var bu ulkede teknoloji parekendeciliği birde sektörün lideri yemezler kardeşimm yemezler..

gecen biri yazmıştı ya hisseler ucuz fiyata devr oluyor o yuzden bu fiyatta yada daha alt fıyatlardan satılacak bunu bu işlerden anlayanlar yzıyor ben anlamam bence 7-8 liradan arz olunmuş senet bu gun %50 %60 düşmüşse mal ucuzken alınır mantığuyla aldım eee zararım var ancak sabrımda var...

bonjovi_30
06-01-2017, 17:37
bakın asıl bir nanne de bu bmekste fiyatı yukseltmeden deli gibi toplanıyor kim alır kim napar ben anlamaz ancak bmeks ve tknosa da bir ilişki var.

tknsa ilk arzında bıle bu aykı hacımı yapmamıs ha keza bmeksde hacime bakarsanız son 1 aylık şüphelenmemek elde değil...

bonjovi_30
06-01-2017, 17:37
elbet kokusu cıkar err yada geccc...

ama bunlarda işin içine bir iş var diye seziyorum...

bonjovi_30
06-01-2017, 17:43
bmeks 1 aylık hacim 451 milyon

tknsada 33 milyon

tknsa en son 30 kusur mılyon negatif hacımde hisse 6 ayda 6 lıradan 3 lıraya dusmus

tknsa bu ay pozitif 30 mılyon hacımle x fiyata yol alırmı?

bu benım denklemım hısse sanırım toplanıyor bır hısse toplanırken fıyatlar oyle fazla yukselıp dusmaz hısse 3.00 - 3.50 arasında toplanıyor var sayarsak

umudun otesınde gerceğin kıyısındayızdır demektir :yes::yes:

bonjovi_30
06-01-2017, 17:44
cumleden ıyı hafta sonları umarım bu hafta sonu olumsuz bır sey olmaz huzurlu bır hafta sonu gecırmeyı ozledik millet olarak

drheart
06-01-2017, 17:52
Endeks bile ittiremiyor.

bonjovi_30
07-01-2017, 22:04
http://i.hizliresim.com/6rMWpl.png (http://hizliresim.com/6rMWpl)

bonjovi_30
07-01-2017, 22:24
http://i.hizliresim.com/g2bJL5.png (http://hizliresim.com/g2bJL5)

bonjovi_30
07-01-2017, 22:25
bu grafiği bana matriksi olan atıversin aylık periyot hacim indikatörlü teyit edelim hacim aynımı malum matriks daha günenilir

bonjovi_30
07-01-2017, 22:30
aslında hısse 15 temmuz olmasaymış bu drenci kıracakmış
tesadüfya yersen bu durumu cok ıyı kullanmış kıracağı varsada piyasaya ayıp olmasın ben 6 ayda ne carparsam hesabı 6ay hısseye adeta tecavuz etmıs ancak su grafık bana cok sey anlatıyor.. bırde 2. dıbı bekleyenler euro dolar prımlenerek zaten euro dolar bazlı hıssede neredeyse 2 dıp oldu bırde tl yı asağıya cekmıyor tahta yapıcı

bonjovi_30
07-01-2017, 23:03
http://i.hizliresim.com/1V7AYA.png (http://hizliresim.com/1V7AYA)

dertli_kisi
08-01-2017, 00:41
oldu mu simdi haberi bekliyordum merakla. napalim simdi. 😖

drheart
08-01-2017, 13:20
Ben de UK1 in arkadaşı, UK2 nin kuzeni UK3 üm. 😎

drheart
08-01-2017, 13:21
Haberin neyini açıklayacak herşey ortada...Hisseye, hisse bazında ky lara bir tec....edilmediği kalmış.

bonjovi_30
08-01-2017, 17:02
selamun aleykum bilanco tarihi net ne zman

bonjovi_30
08-01-2017, 18:59
TEKNOSA GENCLİĞİ COK TEMBELSİNİZ BİRAZ BEYİN FIRTINASI YAPALIMMI :halay::halay::halay

http://i.hizliresim.com/qjNYAV.png (http://hizliresim.com/qjNYAV)

bonjovi_30
08-01-2017, 19:04
BU ARADA BİR BOKLAR YEDİNİZ HİSSEYİ ÇÖP ETTİNİZ 6.5 BİNDEN HİSSEYİ 3 BİNE ZALIMLIK VALLAHİ

HADİ BAKALIM BURDANDA LEŞE CEVİRİN G..TÜNÜZ YİYSE...

MİKE MİKE KALDIRACAKLAR BU TAHTAYI.... 33 MİLYON MALI O SPEK BABASININ HAYRINA ALMADI ESSEKCİ BASINI AĞARTACAK DELİKANLILAR VAR NERDESİNİZ :halayci::halayci: :party:

bonjovi_30
08-01-2017, 19:31
http://i.hizliresim.com/OVzZL4.png (http://hizliresim.com/OVzZL4)

acemşah
08-01-2017, 19:32
33 mılyon işlem olmuş olabilir ancak , halka acık kısım %17 yanı 19 mılyon lot civarı....

Burada Organize bir şekilde Sabancılar hisse satıyor, kaçın almayın etmeyin naraları ile şirket battı naraları atılmakta...

sabancıların sattığı hisse %2.5 oranında ve 6 lıranın üzerinde gercekleşti ve sabancıların kişisel hisselerini borsaya kota ettirmelerini organizatörler sanki hissede patron satışı varmış gibi gösterdiler,
Şirketin Kliksa birleşmesinden dolayı katlandığı bir seferlik zararın sürekli olacağını burada cok işlediler;

Gelinen noktada gayrimenkullerinin bile değerinden daha düşük hale gelen bir Parekende şirketi 120 milyar dolarlık Elektronik parekende sektöründe organize elektronik pazar lideri teknosa bu fiyatlara düştü.
Gelinen Noktada Parekende Sektöründe durgunluk ve hatta küçülme söz konusudur, ancak elektronik parekendecilik büyümektedir; elektronik parekende var olan rekabet bir cok firmayı pazardan sildi, en son bimeks'in magazalarına baktığımda mağazalarda mal bile kalmamış eskiden tezgahlarında yuzlerce telefon raflarında onlarca televizyon vardı.; şimdi tek tük mal mevcut in cin top oynuyor görünen duruma göre Bimeks te ya tarih olacak ya da gezdiğim mağazalarını kapatacak ama bir iki mağazadaki olan şey tesadüf olabilir ama son 10 gunde 5 bımeks mağazasında durum aynı... Olası bir Bimeksin piyasadan silinmesi durumunda Teknosanın pazar payı daha da artacaktır.

Gectiğimiz hafta Rusyanın organıze elektronık sektörunde bir satış gercekleşti rusya pazarında 3. sırada olan cirosu teknosa ıle benzer firma yaklaşık 400 milyon değer üzerinden satıldı.
Teknosa satılır mı satılmaz mı bilemeyiz ama satılırsa bu rakamların cok cok üzerinde degeri olabileceği bir gercek ve satılmazsada 2017 bilançoları zaten iyi gelecek cünkü yeni satış biçiminde zarar etmesi oldukça zor bıu arada beyaz eşya standlarına Vestelden sonra LG de yerini almış, Standlarda halen daha yer var ancak Arçelik Teknosaya hava parası ödemek istemediğinden Dünyanın parasını harcayarak magazalar acmaya başladı... Bir cok parekendeci bir cok firmanın mallarını satarken bu piyasada tutunamıyorkenb arcelikte bu maceraya atılması biraz mantıkları zorlamakta; Arceliği yöneten abiler Oxford mezunu yuzlerce yatırım danışmanları mevcut demek ki elektronik parekende de gelecek görüyorlar... İşin Özeti Teknosanın içinde bulunduğu bu fiyatlama bence fırsatları barındırıyor...

Bol kazançlar dilerim..!

bonjovi_30
08-01-2017, 19:33
Yani arkadaşlar sankı hısse 2016 subat 15 nısan 15 aralığında pazarlanmış sonra 8 ay da hısse cökertilmiş

2016 aralık veocak döneminde ise hisse toplanma evresine gecmiş

benden bukadar analiz yeter

dertli_kisi
08-01-2017, 19:53
Teşekkürler arkadaşlar bu bilgiler için.

bonjovi_30
08-01-2017, 20:20
33 mılyon işlem olmuş olabilir ancak , halka acık kısım %17 yanı 19 mılyon lot civarı....

Burada Organize bir şekilde Sabancılar hisse satıyor, kaçın almayın etmeyin naraları ile şirket battı naraları atılmakta...

sabancıların sattığı hisse %2.5 oranında ve 6 lıranın üzerinde gercekleşti ve sabancıların kişisel hisselerini borsaya kota ettirmelerini organizatörler sanki hissede patron satışı varmış gibi gösterdiler,
Şirketin Kliksa birleşmesinden dolayı katlandığı bir seferlik zararın sürekli olacağını burada cok işlediler;

Gelinen noktada gayrimenkullerinin bile değerinden daha düşük hale gelen bir Parekende şirketi 120 milyar dolarlık Elektronik parekende sektöründe organize elektronik pazar lideri teknosa bu fiyatlara düştü.
Gelinen Noktada Parekende Sektöründe durgunluk ve hatta küçülme söz konusudur, ancak elektronik parekendecilik büyümektedir; elektronik parekende var olan rekabet bir cok firmayı pazardan sildi, en son bimeks'in magazalarına baktığımda mağazalarda mal bile kalmamış eskiden tezgahlarında yuzlerce telefon raflarında onlarca televizyon vardı.; şimdi tek tük mal mevcut in cin top oynuyor görünen duruma göre Bimeks te ya tarih olacak ya da gezdiğim mağazalarını kapatacak ama bir iki mağazadaki olan şey tesadüf olabilir ama son 10 gunde 5 bımeks mağazasında durum aynı... Olası bir Bimeksin piyasadan silinmesi durumunda Teknosanın pazar payı daha da artacaktır.

Gectiğimiz hafta Rusyanın organıze elektronık sektörunde bir satış gercekleşti rusya pazarında 3. sırada olan cirosu teknosa ıle benzer firma yaklaşık 400 milyon değer üzerinden satıldı.
Teknosa satılır mı satılmaz mı bilemeyiz ama satılırsa bu rakamların cok cok üzerinde degeri olabileceği bir gercek ve satılmazsada 2017 bilançoları zaten iyi gelecek cünkü yeni satış biçiminde zarar etmesi oldukça zor bıu arada beyaz eşya standlarına Vestelden sonra LG de yerini almış, Standlarda halen daha yer var ancak Arçelik Teknosaya hava parası ödemek istemediğinden Dünyanın parasını harcayarak magazalar acmaya başladı... Bir cok parekendeci bir cok firmanın mallarını satarken bu piyasada tutunamıyorkenb arcelikte bu maceraya atılması biraz mantıkları zorlamakta; Arceliği yöneten abiler Oxford mezunu yuzlerce yatırım danışmanları mevcut demek ki elektronik parekende de gelecek görüyorlar... İşin Özeti Teknosanın içinde bulunduğu bu fiyatlama bence fırsatları barındırıyor...

Bol kazançlar dilerim..!

sayın acemşah hocam hissenin aylık haftalık takaslarını inceledim patron hakimiyeti altındaki lot sayısı az olan tahtada bu işlemler sık olmaz takdir edersinizki siz teknik olarak bu tur hacimler hısselerde yuksek prim varken mal satma diplerde ise mal almak olarak yorumlanabilir.
temel verilerinde düzeleceğini varsayarsak ki zaten yukarıdada belirtmişsiniz ümit ederizki beklenti içerisindeki arkadaşlara yol olsun.
Ayrıca teknosann satısı gercekten büyük bir beklenti. Maliyeti çok yukarıda olan arkadaslar için ben teknosa satılacak beklentisini burada dillendiremem cünkü bu ciddi risk içerir.

ancak
benim beklentim şirketin kar etmeye yönelik adımlar doğrultusunda temel verilere kavuşması bunun yanındada teknik analizle kendimce plan yapmak...

benim beklentim bu hıssesnın

1.ihtimal teknik acıdan 4..00 - 4.50 arasını görüp tekrar 2. dibe ineceğidir.

2. ihtimal bu seviyelerden 2. dibe inip cıkış yapması

uskuplu
08-01-2017, 20:31
Cezamiz bitti ...allah yardimcimiz olsun....isimiz zor ....

uskuplu
08-01-2017, 20:34

Bol kazançlar dilerim..!
Acemsah ustadim yorumlarini eksit etmeyin cunku bu hissede teknik yokkkkkk

uskuplu
08-01-2017, 20:41
Haberin neyini açıklayacak herşey ortada...Hisseye, hisse bazında ky lara bir tec....edilmediği kalmış.

Kamera sakasi gibi ustadim adamin biri uk2 linkiyle birseyler aciklicam diyooi sonra fissssss buna ne derler buzim koyde kumda oyna bir tarafina cop batmasin derler ....????sn uk2....

bonjovi_30
08-01-2017, 20:46
Sn Uskuplu muhtemelen uk1 uk2 ye hisseyi tavsiye etmistir uk1 in tknsa satilacak iddasi uzeeine zaten burada yazdi. Uk2 de alim yapmistir beklenti geeceklesmedigi icin zarar etmistir

Muhtemel senaryo....
Takilmayin her kes zararda zati

uskuplu
08-01-2017, 21:08
Sn Uskuplu muhtemelen uk1 uk2 ye hisseyi tavsiye etmistir uk1 in tknsa satilacak iddasi uzeeine zaten burada yazdi. Uk2 de alim yapmistir beklenti geeceklesmedigi icin zarar etmistir

Muhtemel senaryo....
Takilmayin her kes zararda zati
En buyuk zarar bende biladerimn benim beklemekten baska care yok baskalarinin yorumunu okurum ve saygi duyarim ornegin acemsah ustat sabahtan aksama tknsa yorumu yazsin zevkle okuyayim ama kizmayin bana bu hissede grafikkkk yokkkkk olsaydi buralara kadar dusmezdi tabiii bnm gorusum boyle

bonjovi_30
08-01-2017, 21:45
En buyuk zarar bende biladerimn benim beklemekten baska care yok baskalarinin yorumunu okurum ve saygi duyarim ornegin acemsah ustat sabahtan aksama tknsa yorumu yazsin zevkle okuyayim ama kizmayin bana bu hissede grafikkkk yokkkkk olsaydi buralara kadar dusmezdi tabiii bnm gorusum boyle

tekniğide yapan paradır abicim hayırlısı olsun hepimizin dileği bu hısseden kurtulmak.

uskuplu
08-01-2017, 21:55
tekniğide yapan paradır abicim hayırlısı olsun hepimizin dileği bu hısseden kurtulmak.

İnsallah tez zamanda amin....ustadim...

acemşah
08-01-2017, 23:31
Acemsah ustadim yorumlarini eksit etmeyin cunku bu hissede teknik yokkkkkk

eyvallah...

Teknosa Neden Teknosa ???

biliyormusunuz; bugüne kadar kimse mağazadan kamyonla girmediği içindir.:)!....

Elektronik Ürünlerde Satın aldığınız yere dikkat edeceksiniz, Teknosa haricinde bir yerden mal almaya kalkarsanız aman mazallah içeri Kamyonla bir kızgın müşteri dalabilir...!
işte bu sebeple sattığı malın arkasında durduğu için vatandaş Teknosa diyor!...

Kızgın müşteri kamyonla Vatan Bilgisayar'a daldı!

İzmit'te eşine az rastlanır bir olay yaşandı. Vatan Bilgisayar'dan aldığı ürünü değiştiremeyen kızgın bir müşteri kamyonla mağazaya daldı

http://www.cnnturk.com/turkiye/kimse-ilgilenmeyince-kamyonla-magazaya-dalan-genc-konustu?utm_content=buffera418d&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer&page=1
http://www.kocaelikoz.com/images/Vatan%20Bilgisayar%202.jpg

http://www.kocaelibarisgazetesi.com/guncel/kizgin-musteri-kamyonla-vatan-bilgisayar-a-daldi-h75704.html

bonjovi_30
08-01-2017, 23:43
bunuda izleyin

https://www.youtube.com/watch?v=ye7dAaC1Wns

acemşah
09-01-2017, 00:09
bunuda izleyin

https://www.youtube.com/watch?v=ye7dAaC1Wns

Buda iyi imiş....:)

aman ha !...ne olur ne olmaz elektronik magazalarının önünden gecerken özellikle vatan'ın, cok dikkat etmek gerek..! mazallah kızgın vatandaş müşteri vakıası bizi bulmasın... Vatandaşın Gözü dönmüş kendisine yapılanın haksızlık olduğunu iyice hissetmiş, damarlarındaki kan beynine sıcramış ki, Kamyonla mağazaya girmiş...! Allah Bu duruma düşürmesin kimseyi düşmemek içinde Teknosadan şaşmamak gerekli..!:)

otomoto
09-01-2017, 07:23
Bende hisse fiyatıni gördükçe ve paramin üçe bölündüğünü gördükçe teknosayi dalasim geliyor ama teknosayi genellikle AVM içinde şaka bir yana da Teknosa bu süreçten olumlu ayrisabilir Media markt hariç Bimeks vatan cuvalliyor bazen düşünüyorum Teknosa mağazalarında mal dolu öz sermayesi eksi olan bir şirket bu yatırımı yapabilirmi asla yapamaz mal çekemez buradan kolayca anlaşılıyor bu bilançolarında dümen olduğu ey Sabancı küçük yatırımcı uyandı artık kandıramazsın

dertli_kisi
09-01-2017, 10:03
dolar rekor kırmaya devam ediuor

çulsuz
09-01-2017, 10:20
tknosada ortak satışı bittimi arkadaşlar.