PDA

View Full Version : Ceas Ve Kepez Danistay Karari

kesek
12-03-2004, 14:18
Ceas ve Kepez hakkinda verilen karar beni magdur etmemesi lazim yani kücük yatirimci magdur olmamasi lazimdir.
Sebebi ise bu iki sirket uzanlardan önce vardi uzanlara veren devlet geri almis,bizim hakkimizin baki kalmasi lazim,fakat 9 aydir hükümet cikip ey kücuk yatirimci hakkiniz yanmaz demesini bekledim,tik yok insallah cikar geregini yaparlar.
Uzanlara gelince hala Ceasin 2003 Eylülünde ödemesi gereken temettüyü ödemedi bunlarin partisinden ne hayir gelir bu millete.

gemici
12-03-2004, 14:27
temettüyü uzan değil şirket ödeyecek

kesek
12-03-2004, 19:13
Sayin Gemici sirket Uzanlarin elinde ver derse yönetim kurulu karari alir temettüyü öder.bunlarin huyu bu ödemek istemezler

sailor06
22-05-2004, 23:03
Arkadaslar bu hahtalarin yeniden acilma ihtimali var mi? El altindan toplaniyor soylentileri ile insanlar ne yapmaya calisiyorlar? Elinde mal olanlari tespit edip, onlari umutlandirmak bu insanlara ne fayda saglar :mad: acikcasi ben mi cok fesat dusunuyorum, elinde mal olanlari tespit edip onlara lotunu artir ben artiriyorum su fiyattan aldim bile filan yapiyorlar, belki de batak lotlara lot artirmaya mi calisiyorlar acaba :mad: yoksa bu piyasada ben mi paranoyak oldum :confused:

Samil Basajev
24-05-2004, 23:27
sailor06 ben hic duymadim alip satani yalniz bu hükümet bu hisselerin üstüne yatamaz
bu ülkede hakimler var birakmazlar eninde sonunda ceas kepez magdurlari haklarini alacaklar fazla moralini bozma yakinda bir haber cikar sabredin saygilar.