PDA

View Full Version : İzmİrlİ ArkadaŞlarr

tosbaga
23-06-2006, 10:13
Slm millet İzmirdeyim bugün..XZARA özellikle sen izmirlisin biliyom bi ilgilen benle..burda fuardayım ve buakşam kalmak isteyrum..Yok mu bu öğrenciye burada bakacak fakir :D Teknesi olanlar öncelikli tercihimdir :D

gemici
23-06-2006, 10:23
izmirli arkadaşlar tosbağayla ilgilenin,başına bir iş gelmesin

tosbaga
23-06-2006, 18:18
uyyyy akşam olmuş bi mesaj atan yok yaww :( fuarda bitti ula size son 2 saat taniyrum..eğer kimse çıkmazsa dönmek zorunda kalacağum

BORSAHİSSE
23-06-2006, 18:23
biri çıkar hisse.net ailesi büyük merak etme..;)

ertan
26-06-2006, 22:53
anlaşılan kimse çıkmamış tosbiş kabuğuna çekilmiş...

XZARA_
26-06-2006, 22:56
hemen ara

tosbaga
27-06-2006, 03:08
uyyy uyan la zara geldim la ben :D öğrenci yurdunda kaldık arkadaşla berbattı :D ayrıca sabah ilk iş araba değilde o sıcakta motor kiralayalım düşüncesiyle motorcu aradık..buca alsancak basmahane dolaş babam dolaş bulamadık..İzmiri yayan olarak yamulttuk..bari dönmeden okadarda fuarda çalıştık diye hamama gidek dedik..buseferde bizi basmaneye yolladılar..meğer adı gibi orası basımeviymiş :D etrafı görünce bu hamamlara girersek dahada pisleniriz diye girmedik derken akşam oldu döndük...
buarada izmirin kızı mızı güzel değil abicim hatta hiç güzel değiller..Okadar dolaştık sahil mahil güzellik göremedik..bizim taksim kızları bile fark atar onlara :D

Zara ahh keşke önceden görseydin bunu yaww orda görmüş olurdum senide yazık oldu walla :(

XZARA_
27-06-2006, 17:28
uyyy uyan la zara geldim la ben :D öğrenci yurdunda kaldık arkadaşla berbattı :D ayrıca sabah ilk iş araba değilde o sıcakta motor kiralayalım düşüncesiyle motorcu aradık..buca alsancak basmahane dolaş babam dolaş bulamadık..İzmiri yayan olarak yamulttuk..bari dönmeden okadarda fuarda çalıştık diye hamama gidek dedik..buseferde bizi basmaneye yolladılar..meğer adı gibi orası basımeviymiş :D etrafı görünce bu hamamlara girersek dahada pisleniriz diye girmedik derken akşam oldu döndük...
buarada izmirin kızı mızı güzel değil abicim hatta hiç güzel değiller..Okadar dolaştık sahil mahil güzellik göremedik..bizim taksim kızları bile fark atar onlara :D

Zara ahh keşke önceden görseydin bunu yaww orda görmüş olurdum senide yazık oldu walla :(

sana guzellerı denk gelmemıs ozaman....dun gordum mesajını....hatta tarıhe de bakmadım...ozelden mesaj attım...

bıdahakıne ınsallah....