PDA

View Full Version : Rasyonet Teknik Analiz ?

entelekia
23-08-2012, 15:47
Arkadaşlar,
Ben Rasyonet teknik analiz programını kullanıyorum. Yeni bir laptop aldım Win 7 işletim sistemi olan bu bilgisayara programı yükledim. APPCRASH hatası veriyor. Çözüm hakkında değerli tavsiyesi olacak birileri var mı ?
Şimdiden teşekkürler

Rasyonet
29-08-2012, 10:32
Merhaba,

Programda sistamatik bir arıza yoktur.Sizin durumunuza yardımcı olabilmemiz için bizimle temasa geçebilirseniz seviniriz.

İletişim Bilgilerimiz;

[email protected]
0212 285 49 85
www.finansPRO.com

Bu arada güncel versiyonu www.finanspro.com (http://www.finanspro.com/TR/BuyNow) adresinden indirebilirsiniz.

entelekia
25-10-2012, 23:47
Merhaba,

Programda sistamatik bir arıza yoktur.Sizin durumunuza yardımcı olabilmemiz için bizimle temasa geçebilirseniz seviniriz.

İletişim Bilgilerimiz;

[email protected]
0212 285 49 85
www.finansPRO.com

Bu arada güncel versiyonu www.finanspro.com (http://www.finanspro.com/TR/BuyNow) adresinden indirebilirsiniz.

Size email attım ama [email protected] adresine yahoo üzerinden attığım mesaj size ulaşmışyor. Mesajınız iletilemedi hatası veriyor. ''MESSAGE FAILURE '' diyerek hata veriyor. Finans pro teknik analiz programınızı indirdim, o da çalışmıyor . O programı çalıştırak istediğimde '' Lütfen veri tabanı ayarlarınızda sunucu adını doğru yazdığınızdan ve yetkinizin olduğundan emin olun'' Mesajı geiyor.
Eskiden windows XP'de gayet güzel çalışan Rasyonet Teknik analiz programı ise, yine çalışmıyor ve sorun detaylarına baktığımda aşağıdaki sorunu veriyor.

'' Açıklama:
Stopped working

Sorun imzası:
Sorunlu Olay Adı: APPCRASH
Application Name: RasyonetTeknikAnaliz.exe
Application Version: 1.1.0.9
Application Timestamp: 47556ca3
Fault Module Name: mscorwks.dll
Fault Module Version: 2.0.50727.5456
Fault Module Timestamp: 4ef6c091
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 000000000020216a
OS Sürümü: 6.1.7601.2.1.0.768.3
Yerel Kimlik: 1055

''
Bilginize !

expertadvisor
26-10-2012, 00:02
Slm...
Programı bende indirdim 2 ay evvel...Çok yavaş....Rasyonetten internet tabanlı,bizde iyi dediler.....Daha gelişmiş 2. laptopumada yükledim..Performans dirhem artmadı....

Online çalışan www.borsadirekt.com tavsiye ederim..

Rasyonet
30-10-2012, 11:37
Size email attım ama [email protected] adresine yahoo üzerinden attığım mesaj size ulaşmışyor. Mesajınız iletilemedi hatası veriyor. ''MESSAGE FAILURE '' diyerek hata veriyor. Finans pro teknik analiz programınızı indirdim, o da çalışmıyor . O programı çalıştırak istediğimde '' Lütfen veri tabanı ayarlarınızda sunucu adını doğru yazdığınızdan ve yetkinizin olduğundan emin olun'' Mesajı geiyor.
Eskiden windows XP'de gayet güzel çalışan Rasyonet Teknik analiz programı ise, yine çalışmıyor ve sorun detaylarına baktığımda aşağıdaki sorunu veriyor.

'' Açıklama:
Stopped working

Sorun imzası:
Sorunlu Olay Adı: APPCRASH
Application Name: RasyonetTeknikAnaliz.exe
Application Version: 1.1.0.9
Application Timestamp: 47556ca3
Fault Module Name: mscorwks.dll
Fault Module Version: 2.0.50727.5456
Fault Module Timestamp: 4ef6c091
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 000000000020216a
OS Sürümü: 6.1.7601.2.1.0.768.3
Yerel Kimlik: 1055

''
Bilginize !

Sayın entelekia,

Yüklemeye çalıştığınız uygulamamız çok eski versiyondur.
Özel mesaj ile mail veya telefon bilgilerinizi paylaşırsanız yardımcı olmak isteriz.

İletişim Bilgilerimiz;

[email protected]
0212 285 49 85
www.finansPRO.com

Rasyonet
30-10-2012, 11:42
Slm...
Programı bende indirdim 2 ay evvel...Çok yavaş....Rasyonetten internet tabanlı,bizde iyi dediler.....Daha gelişmiş 2. laptopumada yükledim..Performans dirhem artmadı....

Online çalışan www.borsadirekt.com tavsiye ederim..

Sayın expertadvisor,

finansPRO güncel versiyonu internet tabanlı çalışmaktadır.Güncel versiyonu www.finansPRO.com adresinden indirebilirsiniz.Daha önce kurduysanız deneme sürümünde hata alabilirsiniz.Eğer hata alırsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçerek deneme sürümünü kullanmanıza yardımcı olabiliriz.

İletişim Bilgilerimiz;

[email protected]
0212 285 49 85
www.finansPRO.com

entelekia
04-11-2012, 22:28
Sayın Rasyonet,
Size özel mesaj atarak cevabınıza cevap vermek istedim fakat sistem özel mesaj kutunuzun dolu olduğundan daha fazla mesajı kabul edemeyeceğinizi söylüyor. O yüzden buradan yazabiliyorum.

Bugün müsaitim 23:00'a kadar ya da isterseniz yarın 19:30dan sonra da arayabilirsiniz. Yalnız finans pro nun deneme süresi bitti diye, ne de olsa programda açılmıyordu ben programı bilgisayardan sildim. Rasyonet teknik analiz hala yüklü ama o da daha önce bahsettiğim APPCRASH hatasını veriyor.
Teşekkürler