PDA

View Full Version : Cepten online anlık borsa takibi için iosmu android mi

tunag
24-11-2012, 11:29
Malum akıllı telefonlar yaygınlaştı. İnternet paketleri ucuzladı. Uygulamalar çoğalarak devam ediyor.

1-Veriler anlık otomatik güncellenmeli.
2-Uygulama ücretsiz olmalı.
3-Özellikle Garanti e trader kullanan birisi olarak android / ios uygulaması hangisi beklentilerimi karşılar.

Akıllı telefon seçiminde özelikle canlı borsa takibi için (verileri kendi kendine güncelleyecek ) hangi sistem daha hızlı , kullanışlı ve avantajlı ?

Hisseci 16
24-11-2012, 12:54
ben android kullanıyorum foreks mobile uygulamasi ile piyasaları anlık takip ediyorum üstelik ücretsiz ayrıca derinlik satın alıp 5 kademede izleyebilir foreks üzerinden ınternetten al sat yapabilirsiniz derinlik ücreti telefon dan aldığınızda biraz daha uygun...

ayrıca garanti tredir i da telefonunuza indirip verileri anlık izleyebilir al sat yapabilirsiniz...

srkntsdmr
02-12-2012, 23:16
akbankın anlık borsa ekranını cepten nasıl kullanabilirim bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı acaba.ya da tabletler bankaların anlık borsa ekranını acabilir mi.normal bilgisayardan farklı olarak android işletim sistemine sahip oldukları için açıp açamayacağını merak ediyorum

dtfe
31-12-2012, 13:45
hisse.neti takip edebilecegim ücretsiz forum takip programı varmı saygılar.teli güncelleyince hapsi paralı olmuş

L0T
24-02-2013, 22:29
mynetin uygulamasını tek geçerim.
alarm tanımlayabiliyorsunuz.
borsa 15 dk gecikmeli değil anlık.

PARK
04-03-2013, 14:26
Ben aracı kurumumun tahsis ettiği Matriks mobile (gold) kullanıyorum..

Bire bir eş zamanlı veri akışı..

Derinlik ekranı...

Dünya borsaları..

Anlık haber akışı...

Memnunum...

srkntsdmr
10-03-2013, 15:38
ücret olarak ne veriyorsunuz
Ben aracı kurumumun tahsis ettiği Matriks mobile (gold) kullanıyorum..

Bire bir eş zamanlı veri akışı..

Derinlik ekranı...

Dünya borsaları..

Anlık haber akışı...

Memnunum...

camgz
01-12-2013, 00:38
ücret olarak ne veriyorsunuz

Android için FOREKS MOBILE. Anlık veriler.düzeyler ücretli.

LG-P880 cihazımdan gönderildi

dudu
01-12-2013, 10:37
Evde desktopda matriks gold, cepte (samsung galaxy note II) ve tablette (google nexus 7) foreks mobile kullaniyorum.
Foreks mobile icin araci kurumum derinlik saglayacak.
Derinliksiz cok yavan oluyor bir kere alistiktan sonra.

Syg,

imge
14-12-2013, 05:44
android note 3 .. işbank trade master ikilisini öneririm .. .. ha note 3 alamıcam diyorsanda sana önerim hauveli nin telefonunda büyük indirim var galaxy mega gibi kocaman ekranı var 899 TL şu anda 4 çekirdek manyak bişi

altaybilgin
03-03-2014, 03:10
Arkadaşlar Merhaba,
Akıllı cihazlar üzerinde bir çok borsa uygulaması izledim.
Anlık veri olarak en iyilerini seçtim ve tek başlık altında topladım.
Umarım işinize yarar!
Cepten Online Borsa Takibi Yapabileceğiniz Uygulamalar: www.borsanasiloynanir1.com/borsanasiloynanir1-gelismeleri/ (http://www.borsanasiloynanir1.com/borsanasiloynanir1-gelismeleri/)

karadağlı
31-08-2014, 21:52
Konuyu hortlatayım.

01.09.2014 den itibaren mobil en uygun fiyatla borsayı nasıl takip edebilecez bilen var mı ?

Hisseci 16
31-08-2014, 22:51
Ky Artık cepten de anlık veriyi bedava izleyemeyecek :(

Derinlik gitti takaslar gitti şimdi de anlık veri gitti.

Bunu yapanlar hangi mantık ile yapıyorlar bunların taaa mantığına diyorum... yazıklar olsun.

trsenatese
31-08-2014, 23:42
aynı fikirdeyim..

Ky Artık cepten de anlık veriyi bedava izleyemeyecek :(

Derinlik gitti takaslar gitti şimdi de anlık veri gitti.

Bunu yapanlar hangi mantık ile yapıyorlar bunların taaa mantığına diyorum... yazıklar olsun.

PARK
01-09-2014, 00:00
Eee, adamlar bura size göre değil diyor, gidin başka işlerde ekmek arayın diyor fakat biz Ky'lar illa d.d.klenmek istiyoruz ya, birakmam da bırakmam... ;)

Para öğütme makinasına para basmaya devam...

Umut işte biz gurebaların ekmeği, ye ye bitmiyor..Bittiğin de ise Ah'lar Vah'lar.............