Sayfa 1009/1010 İlkİlk ... 95099099599991007100810091010 SonSon
Arama sonucu : 8076 madde; 8,065 - 8,072 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik Sanayi Ve Ticaret AŞ

1. Esas

Hisse 1.67 lere sert bır sekılde dusdukten sonra patrondan acıklama geldı sırket 6 ay ıcınde 2.000.000 lot alacaktı ve bu haberle

hisse 2.3 lara gıttı sonra ne oldu ? hisse yavas yavas duserken patron sırket adına gostermelık alımlar yaptı 3000-5.000 lot (Yoksa oralardada malmı yıkıldı gayrıresmıden)

şimdi neden alımı durdurdu 1.15 aydır hısse 1.57 de ucuz deılmı yoksa bu acıklamalar ıle yıne malmı yıkıldı 1.8 ve 2 uzerınden

Yahu bırakın su finansal ıslerı hepısı hıkayeden ıbarettır
    Son düzenleme : ESTİVAL; 12-11-2016 saat: 14:41. Sebep: ek

2. Esas

Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Sn estival, meksa ve vertu artik gecmisde kalmadimi?
    Evet sizin ıcın gecmıs Sayın Yavuz sarac ,Yaa gecmısteki yatırımcılar ne olacak öpülen ınsanlar ne olacak

Zaten gecmis bize deyıp bıraksınlarmı ? ????

Galıba elektrık muhendısıyım demısdınız yanlıs anlamadıysam okumus yazmıs ınsan nasıl bu sekılde dusunur,hayretler ıcıerısındeyım...

3. Esas

Ben alim yapmadan once (yani birkac hafta once) sirketi aradim telefonla, kalan geri alimin bildirim yapildigi gibi sene sonuna kadar tamamlanacagini soylediler, dur bakalim gorecegiz,

4. Esas

Alıntı Originally Posted by ESTİVAL Yazıyı Oku
    Evet sizin ıcın gecmıs Sayın Yavuz sarac ,Yaa gecmısteki yatırımcılar ne olacak öpülen ınsanlar ne olacak

Zaten gecmis bize deyıp bıraksınlarmı ? ????

Galıba elektrık muhendısıyım demısdınız yanlıs anlamadıysam okumus yazmıs ınsan nasıl bu sekılde dusunur,hayretler ıcıerısındeyım...
    Sayin estival umarim sizin aldiginiz fiyatlarinda uzerine gelir, benim gordugum busbar ve led pazarinin gelecegi, ama gercekten artik olusacak fiyatlarda vertu nun etkisi olabilirmi? Ellerinde mal kalmadigini dusunmustum, cevaplarsaniz sevinirim

5. Esas

Arkadaşlar ben de nerdeyse 3 yılı devirecegim ortağınız olarak şunu dusunuyorum potansiyel olarak müthiş bir şirket ancak bu patron olduğu sürece zarar da yazar iflasa da gider patron veya tahtayı yöneten her kimse bilançolar da dahil hepsi düzmece iyi ki portföyün küçük bir kısmını girmiştim üzmüyor bol kazançlar

6. Esas

Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Sayin estival umarim sizin aldiginiz fiyatlarinda uzerine gelir, benim gordugum busbar ve led pazarinin gelecegi, ama gercekten artik olusacak fiyatlarda vertu nun etkisi olabilirmi? Ellerinde mal kalmadigini dusunmustum, cevaplarsaniz sevinirim
    Sayın Yavuz saraç ben 5-6 yıllık yatırımcıyım sorun benım fıyatım degıl gayet makul yerlerden'de verdım bir kısmını ..

Kalan malıyetım sızınkınınde altında ,Sorun sırketın Bu denlı yatırımcısına düşmanca davranması

Açın KAP'bakın resmen BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGEN'ini oynadılar ...

Bir firmaın etkisini sormusunuz resmiyette gorunmuyor ama ben gayrıresmıde ınanmıyorum ,zaten telefon actıgınız yere sorun

onlarda soz ettıgınız fırmanın malı olup olmadıgını bılmedıklerını soyluyor ..

Ayrıca bır tahtaya baskı yapmak ıcın o kadar cok malada ıhtıyac yok sadece bu ısde profosyenel olun yeterli

Bu ınsanlarda bu işin kaşarı bilmem anlatabıldımmıı

7. Esas

Patron ve tahta yapıcı tam bir pislik cumlem eksik kalmış

8. Esas

Peki tesekkurler sn estival, bekleyip gorecegiz, benim portfoy genelde saglamda soda ve unye cimento, buna yuzde 20 portfoyde heyecan getirsin diye girmistim, gorunen o ki bu tahta asagi ve yukari surprizlerle dolu, yani bir sekilde cilve yapacak bize hayirlisi dur bakalim 2017 sonuna kadar tutacagim, bol sanslar,

Sayfa 1009/1010 İlkİlk ... 95099099599991007100810091010 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •