Sayfa 12/310 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2473 madde; 89 - 96 arası.

Konu: IZOCM - İzocam Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by oguzkaan Yazıyı Oku
    http://www.spk.gov.tr/apps/BilgiEdin...enuheader=null

İZOCAM TICARET VE SANAYI A.Ş. Şirketinin 22/06/2012 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında

?Dudullu Organize Sanayi Bölgesi'nde halen imalat faaliyetlerini sürdürmekte olan Tekiz Panel Tesisi'nin, 2013 yılında Gebkim Organize Sanayi Bölgesi'ndeki yeni binasına taşınacak olması nedeniyle, Şirketimizin Tekiz Panel Tesisi ve Satış Birimlerinin içerisinde bulunduğu İstanbul, İli Ümraniye İlçesi, Yukarı Dudullu Mah., 2.Bölge, Eriklipınar Açmalar Sokağı 30. Pafta ve 6433 no.lu Parsel'de yer alan 20.987 metrekare büyüklüğündeki arsa ve bu arsa üzerindeki toplam 16.160 metrekare kapalı alana sahip fabrika ve yönetim binalarının satış işlemlerinin başlatılması, bu kapsamda SPK tarafından belirlenmiş olan firmalar arasından Gayrimenkul Değerleme şirketinin/şirketlerinin tespiti, anlaşma yapılması ile rayiç değer tespit çalışmasının başlatılması oy birliği ile kararlaştırılmıştır? diye bilgilendirdiği haberde belirtilen hususlar ne aşamada olduğunun bilgisi 6 ay gibi bir süreç geçmesine rağmen herhangi bir şekilde kamuya bilgi verilmemiştir.

Bu haberde bahsi geçen arsa ve fabrika binasının satışı ve değerlendirilmesi konusunda ne aşamaya gelindiği bilgisi uzunca bir süreç geçmesine rağmen halka bir bilgi verilmemiştir bu konuda sizlerden talebim en kısa zamanda şirketin halkı bilgilendirmesi konusunda bilgi talep etmenizdir.. Saygılarımla

Yukarıda yazan bilgiler doğrultusunda SPK dan talep ettiğim istenen bilgiye cevap gelmiştir...Tarafıma gelen mail şu şekilde aynen paylaşıyorum..

SAYIN: ......................................

İlgi: 26.12.2012 Tarihli Başvurunuz

Seri:VIII No:54 Özel Durumların Kamuya Açıklanmasına İlişkin Tebliğ’in 14 üncü maddesinde “Ortaklıklar tarafından içsel bilgiler ve bu bilgilere ilişkin daha önce açıklanan hususlardaki değişiklikler ortaya çıktığında veya öğrenildiğinde özel durum açıklaması yapılması zorunludur.” hükmü yer almakta olup, söz konusu madde hükmü kapsamında 22.06.2012 tarihinde Şirket tarafından özel durum açıklamasında herhangi bir değişiklik olduğunda Şirket tarafından açıklama yapılması gerekmektedir.

Bununla birlikte söz konusu özel durum açıklaması ile ilgili olarak Şirket’ten bilgi talep edilmiş olup, Şirket’ten gelen cevapta konu ile ilgili bir gelişme olmadığı, Temmuz 2012 içinde Çelen ve Vizyon Gayrimenkul Değerleme A.Ş’ye yaptırılan değer belirleme çalışmalarının Ocak 2013 içinde tekrar yaptırılacağı ifade edilmiştir.

Duhul
    Apr 2008
    İkamet
    Kuyubaşı
    Gönderi
    474

Esas

bilgi için teşekkürler...

çelen değerlemenin sahibi ile skytürkten bir söyleşi:

http://emlakkulisi.tv/izle/nerede/te...elen-2120.html

Esas

Daha önce internette kendim bir araştırma yapmıştım.fabrikanın değerini aşağı yukarı 20milyon dolar olarak tahmin ediyorum.benzer m2 deki fabrikalar için yani m2 fiyatı 1000 dolar civarında ilanlarda.Bu kimseyi yönlendirmek gibi olması bu değerin altında da üstünde de çıkabilir.İnşallah üstünde çıkar

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    ÇANAKKALE
    Gönderi
    655

Esas

5. Esas

sayın muallim iyide ne zaman gerçekleşecek endeks 65.000 den beri şekil bu

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    ÇANAKKALE
    Gönderi
    655

Esas

Alıntı Originally Posted by emekal.71 Yazıyı Oku
    sayın muallim iyide ne zaman gerçekleşecek endeks 65.000 den beri şekil bu
    BANA GÖRE az kaldı... Üçgen yukarı kırdı... Geri gelip, kırdığı yeri test etti... Yani bana göre şimdilik sıkıntı yok... Yukarı trend korunduğu sürece beklerim... zaten trene yeni bindim... yeşille göstrerilen trend 40 civarı korunduğu sürece sorun yok... Orası kırılırsa ben yokum... onun haricinde tarihi zirvesine kadar buralardayım....

Duhul
    Nov 2011
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    146

Esas

42,90 maliyetle 10 gündür bekliyordum, bugun 43,20 den sattim, endeks o kadar yukseldi pek artmadi, duserse alirim belki ama nedense cakilip kaldi 43,20 lere...Gerci ben satinca artar ama neyse

Esas

Patinaj,patinaj bir yırtamadı 43 engelini.Bir geçerse zaten kağıt sığ almaya kimseye fırsat vermez.Arsanın değerleme raporu kap a düşer düşmez kurşun hızıyla gider.Zaten aylardır çektiriyor.YTD

Sayfa 12/310 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •