Sayfa 751/802 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801 ... SonSon
Arama sonucu : 6414 madde; 6,001 - 6,008 arası.

Konu: KERVN - Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by efeegecel Yazıyı Oku
    Sn karadağın yazdıklarına bu kadar tepki göstermenizi anlayamıyorum (hemen beni de selimin adamı gibi yaftalamayın , zira sadece 60.000 lot hissem var ve vekaletteki bazı maddeleri sıkıntılı gördüğüm için oluşuma katılmadım ama sonuna kadar destekliyorum) . Adam özetle diyorki bu Düz soyadlı gazi haberde yazıldığı gibi güney doğu gazisi değildir, birgün bu ortaya çıkarsa kervan yatırımcıları yalan haber yazdırarak hak arama mücadelesine girmişler diye algılanır bu da bize zarar verir diyor.hemen aportta bekleyip saldırıyorsunuz.
    Nasıl yani arkadaşım hem aramızda olmuyacaksiniz hem de kendinizi aramızda görerek biz diye kendinizde kale alacaksınız. Lütfen çok sağolun ama bizi düşünmeyin. Köstek olmayın yeter.

Sent from my SM-N910C using Android mobile app

2. Esas

Hemen açıklayayım kardeşim.Genel kurul kararlarına karşı dava açmak demek belki elinizdeki hissenin uzun bir müddetçe bloke edilmesi anlamını çıkarıyor.bunu söyleyen bir avukat arkadaşım.
    Ne güzel işte madem avukat arkadaşınız var hep beraber orta yolu bulsaydık. 1 elin nesi var 2 elin sesi var. Orta yol bulunup değiştirilebilirdi. Zaten avukat bey kaç kere paylaştı itirazı olan varsa düzeltelim diye. Keşke öyle teklifte bulunsaydiniz burada Karadağ destek olacağınıza bize olsaydınız.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by Aydinlik Yazıyı Oku
    Genel kurul kararlarına karşı dava açılacağı Nerede yazıyor Vekalet te? Vekalet te yazan ihtar yönetin kurulu tarafından kabul edilmezse GK nın toplanabilmesi için mahkemeye verilmesi. GK kararları ile ilgili bir madde yok vekalet içerisinde.

Yazdıklarımın hiç birisi yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilemez.
    Tamam bende tam bunu söylüyorum.karşımızdaki ekip profesyonel bir hukuk ağına sahip.herhangi bir genel kurul çağrı başvurusnda genel kurulu çağrı yapanların ellerinde hisse olup olmadığını tespit ettirmeye yönelik (olayı uzatmak sulandırmak için) hisselere bloke isteyebilirler.Siz diyeceksiniz ki şimdi noterde bizim hisse sahibi olduğumuza dair evraklar sonrası vekaletname verdik.onlar da diyecek ki tamam bunlar notere gitti o gün için bu hisseler ellerinde vardı ama belkide sattılar bugün o hisseler ellerinde yok.bunlar daha önce ifa davası açanların hisselerini de blokaj yoluyla engellemeye kalkmadılarmı ? benim endişem hukuki olarak her türlü çamuru yapacaklar

4. Esas

Sayın Garip35 Vekalet te söylenen madde bulunmuyor ki. Çok sade bir vekalet.

Yazdıklarımın hiç birisi yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilemez.

5. Esas

Ayrıca benim sadece ve sadece 60.000 lot hissem var. kimseye de köstek olduğum yok.

6. Esas

Tamam bende tam bunu söylüyorum.karşımızdaki ekip profesyonel bir hukuk ağına sahip.herhangi bir genel kurul çağrı başvurusnda genel kurulu çağrı yapanların ellerinde hisse olup olmadığını tespit ettirmeye yönelik (olayı uzatmak sulandırmak için) hisselere bloke isteyebilirler.Siz diyeceksiniz ki şimdi noterde bizim hisse sahibi olduğumuza dair evraklar sonrası vekaletname verdik.onlar da diyecek ki tamam bunlar notere gitti o gün için bu hisseler ellerinde vardı ama belkide sattılar bugün o hisseler ellerinde yok.bunlar daha önce ifa davası açanların hisselerini de blokaj yoluyla engellemeye kalkmadılarmı ? benim endişem hukuki olarak her türlü çamuru yapacaklar
    Hocam yapmayin bakin once gk gundem maddelerine itiraz dediniz... Vekalet cok yalin dedik... Sadece gk basvurma ve sirket yk tarafindan kabul edilmezse mahkeme sureci dedik...

Simdi bloke riski var diyorsunuz... Ifa davasinda bile bunu yapamadilar gk icin bugune kadar hangi yatirimcinin hisseleri blokelenmis yapmayin hocam yapmayin...

Sent from my LG-D855 using Android mobile app

7. Esas

Sayın freecell sizinle tartışmak bir bir gayem yok.sizin bu hisse için yaptıklarınızı en başından beri çok takdir ediyorum.size burada methiyeler düzdüğümü de bilirsiniz.ben sadece bu haber yalan diyen arkadaşın (zannımca askeriyeden biri, bu astsubayı tanıdığını bilerek) sorduğu sorulara gösterilen tepkiyi anlayamadım.adam diyorki böyle bir şey yok, bu bize zarar verir.vekalet konusunda ise ben böyle risk gördüm.bu kadar az olan hisselerimde bu kadar tasarruf yetkim yokmu?

8. Esas

Ayrıca benim sadece ve sadece 60.000 lot hissem var. kimseye de köstek olduğum yok.
    Oluyorsun arkadaşım ismi cismi belirsiz Karadağ nickli şahsa destek olarak bizlere köstek oluyorsun. Gazi gazidir kardeşim bunun g.doğusu batısı mı var? Çıkıp yaygara yapsın haberlere o zaman 15 Temmuz da şehit ve gaziler benim gözümde bu ünvanı hak ermemislerdir diye. Bunu söyleyebiliyor ise helal olsun Mert adammış derim. Ama bunu söyleyemiyorsa bu kutsal görevi yaparken bir şekilde bünyesinde bir zarar gördüyse ve TC devleti buna bu ünvanı verdiyse bunu sorgulamak ona düşmez.

Sayfa 751/802 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •