Sayfa 514/514 İlkİlk ... 14414464504512513514
Arama sonucu : 4112 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: ONLINE Aracı Kurumunuz Hangisi ?

1. Esas

Beyler benim araştırmama göre alb den iyi oran teklif eden kurum yok şuan da Eğer varsa yüzbinde 8 viop herşey dahil hisse içinde yüzbinde 8 altında oran verecek buna ek hesap işletim ücreti eft havale çart curt masraf kalemi olmayan kurum 3 hesabı o kurumda açtırır ordada işlem yaparım

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

2. Esas

Merhaba arkadaslar . ziraat bankası ile işlem yapıyorum... onbinde 9 komisyonum var.... kendim matriks programı satın aldım bireysel olarak para odeyip...bazı sorularım vardı

1- aracı kurumdan cekiniyorum korkuyorum. para cekme yatırma kolaymı...faks email vs işleri ile ugrasmak istemiyorum.para cekerken faks ile yazı yollamıstı biri...o yuzden soruyorum.....yani banka gibi kolaymı işlem... hisseyi sattıktan 2 gun sonra paramı cekip harcayabilirmiyim...

2- 20 bin tl işlem ile 2 ayda 1.5 trilyon işlem hacmi yaptım...ama hep boyle devam edermiyim bilmem..aylık 200-250 işlem hacmine ne kadar komisyon yaparlar...

3- matriks ucretsiz hangisi verir...derinlikli ve aracı kurum dagılımlı

3. Esas

Beyler size bulaşmayın diyebileceğim bir aracı kurum varsa o da şu an Oyak Yatırım Ankara'dır. Daha uzun yazmayayım ama durum bu. Nasıl çalışanlar var anlamak mümkün değil. İlkokuldan bir öğrenci tut koy en azından onunla oyun falan oynarsın veya bilmeeem der geçer. Allah korusun milletin emekleri ile biriken o paralara inşallah bir şey olmaz bu kendini ve hatta hiçbir şeyi bilmeyen çalışanlar yüzünden.

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    candarli - B
    Gönderi
    188

Esas

Alıntı Originally Posted by itsme Yazıyı Oku
    Beyler size bulaşmayın diyebileceğim bir aracı kurum varsa o da şu an Oyak Yatırım Ankara'dır. Daha uzun yazmayayım ama durum bu. Nasıl çalışanlar var anlamak mümkün değil. İlkokuldan bir öğrenci tut koy en azından onunla oyun falan oynarsın veya bilmeeem der geçer. Allah korusun milletin emekleri ile biriken o paralara inşallah bir şey olmaz bu kendini ve hatta hiçbir şeyi bilmeyen çalışanlar yüzünden.
    Oyak ta, sadece onlein islem yapacaksiniz. Soru sormadan... Eskiden telefona sifre gelirdi, bugün sifre gelmeden sayfa acildi. Normal degil bu.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by Bosanas Yazıyı Oku
    Oyak ta, sadece onlein islem yapacaksiniz. Soru sormadan... Eskiden telefona sifre gelirdi, bugün sifre gelmeden sayfa acildi. Normal degil bu.
    Kesinlikle katılıyorum. Yahu insan bir SWAP işlemi ne zamana kadar yapılır? Alt limit nedir? Net/brüt faiz getirisi nedir? Taşımalı SWAP nedir? Hangi bankalar ile yapılıyor? Vay efendim dolar veya avroyu kaçtan alıp kaçtan bozuyor? gibi soruların cevaplarını bilmez mi?

Hadi bir yatırım şirketi olmana rağmen bunları bilmemeyi bırak YANLIŞ BİLGİ veren birini çalıştırıyorsan buna bi nevi dolandırıcılık denir. Bu kadar da net itham ediyorum. Müşteriye yanlış/yalan bilgi vererek çekmeye çalışmak müşteriyi kandırmaktır.

Yahu yatırım hesabı açamayan çalışanları var bunların daha ne diyeyim. Yatırım firmasında adam yatırım hesabı açamıyor ya!

Esas

Merhaba.uzun zamandır denizyatırımla çalışıyorum.Değiştirmek istiyorum ama bankaların komisyon oranları yüksek ve aracı kurumlarla hiç çalışmadım.Hacim şartı olmadan normal komisyonları ne kadar ve tavsiye edebileceğiniz varmı acaba?a1 kapital ve tacirler ismini çok duydum.

Esas

a1 capital,tacirler ve alb menkul içinde hangisi daha güvenli ve komisyonları daha iyi.

Duhul
    Aug 2008
    İkamet
    65+34
    Gönderi
    6,273

Esas

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:

http://www.hisse.net/topluluk/register.php

ŞU AN OKUMAKTA OLDUĞUNUZ ESKİ FORUM YAZMAYA KAPANACAK, SADECE ESKİ YAZILAR OKUNABİLECEKTİR.
    Forum kuralları

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız: http://www.hisse.net/topluluk/forum.php

Sayfa 514/514 İlkİlk ... 14414464504512513514

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •