Sayfa 942/943 İlkİlk ... 442842892932940941942943 SonSon
Arama sonucu : 7537 madde; 7,529 - 7,536 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by treasure78 Yazıyı Oku
    dün link bilgisayarın yaptığı hareketin aynısı. yüzde 10 artılar.akşama doğru millete dayadılar ..az ile yetinmeyenin eline veriyorlar...yüzde 5-10 aldın mı kaçacaksın.isterse sonra yüzde 50 yapsın.y.t.d.
    Bunun cok guzel cozumu var. Uzun vadeli pozisyon acilmis hisselerde portfoyun %30'unu ayiriyorsun. Onu da 3'e boluyorsun. Hisse arttiginda o bolumleri veriyorsun. Hepsini de birbirinden bagimsiz tutuyorsun. Hicbir zaman da sattigin fiyatin ustune geri koymuyorsun. Olurki hisse giderse ana portfoyun ne guzel artiyor. Hisse gitmezse de bosu bosuna oturmus olmuyorsun. O yapilan islemlerle ana portfoyun maliyetini dusurmus oluyorsun. Senelerdir yaparim bunu, cok guzel de isler.

2. Esas

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bunun cok guzel cozumu var. Uzun vadeli pozisyon acilmis hisselerde portfoyun %30'unu ayiriyorsun. Onu da 3'e boluyorsun. Hisse arttiginda o bolumleri veriyorsun. Hepsini de birbirinden bagimsiz tutuyorsun. Hicbir zaman da sattigin fiyatin ustune geri koymuyorsun. Olurki hisse giderse ana portfoyun ne guzel artiyor. Hisse gitmezse de bosu bosuna oturmus olmuyorsun. O yapilan islemlerle ana portfoyun maliyetini dusurmus oluyorsun. Senelerdir yaparim bunu, cok guzel de isler.
    hissenin yüzde 10 artacağını biliyorum.girerken gelirse satarım diyorum.yok kardeşim satmaya elim gitmiyor.bu ay 4. hisse böyle.yatırımın çoğunluk kısmı zaten sabit bir hissede.kalanla oynuyorum.O nuda vakti gelince satamıyorum..hayırlısı..

3. Esas

Takas atabilirmisiniz

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

4. Esas

Yılın en kötü hissesi olarak logoyu alkışlamak lazım...

5. Esas

Artık logo bistte keriz silkeleme işlerinde kullanılmaya başlandı maalesef. Yönetimi alkışlıyorum

Duhul
    Nov 2011
    İkamet
    ANTALYA
    Gönderi
    1,263

Esas

Çıktım hisseden sonunda. Bir daha pahalı hisse almayacağım. 1 tl olsun benim olsun.

7. Esas

Patetes olduk

8. Esas

''Yakın zamanda,yurtdışında iki ülkenin savunma sistemlerinde Logo yazılım ürünleri kullanılacak'' Akın Sertcan - İcra kurulu üyesi

Sayfa 942/943 İlkİlk ... 442842892932940941942943 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •