Sayfa 3/386 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3087 madde; 17 - 24 arası.

Konu: DURDO Duran Doğan Basım ve Ambalaj San. A.Ş.

1. Esas

Bunlar herşeyi yapar

Esas

kirli geçmişini kapatıp yeni bir sayfa açalım dedik,sayfaya en çok düşenler listesine giriş yaparak başladı.. geçen hafta üç kuruş verdi bu hafta 5 kuruş geri alacak duran kamil! ..

Duhul
    Apr 2009
    İkamet
    Yeryüzü
    Gönderi
    972

Esas

Bilançonun açıklandığı tarihe geri çevirdiler. Spek efendi çok sert çalkalıyor. Sanki fabrikayı sel bastı. Bütün kağıtlar ıslandı.

Esas

öğleden sonra her kademeye mal verdi.. serefli??? bizdekide sans fenis yazdım kıl payı kademe kaçırdım alamadan uçtu.. ne aldık bilin bakalım..

Esas

Alıntı Originally Posted by turquaz Yazıyı Oku
    altını doldursunki yukarı güvenle bakabilsin.yoksa bir gözü ve gözlerimiz hep aşşağıda olacak.

2.70 yükselen trend desdeği.2.71 boşluk bölgesi.bir ara kademeler zayıfken tek kalem vererek gösterebilir.bir miktar 2.72 ye alış yazıp beklemek lazım..ytd.
    tutunmaya çalışıyor.ama 3 aylık gelecek.dikkatli olunmalı.iyi gelmeyecekse verirler.veriyorlarsa,yada borsa gittiği halde gidemezse bilinki 3 aylık iyi gelmeyecektir.

Esas

Size katılıyorum .
    tutunmaya çalışıyor.ama 3 aylık gelecek.dikkatli olunmalı.iyi gelmeyecekse verirler.veriyorlarsa,yada borsa gittiği halde gidemezse bilinki 3 aylık iyi gelmeyecektir.

7. Esas

selamlar.3 aylık nezaman gelecek bilginiz varmı..son tarih nedir acaba ?

Esas

2.69 trend ve yatay desteği görünüyor bunun altına vermemesi gerekiyor teknik açıdan ...bakalım hayırlısı yazdıklarım YTD

Sayfa 3/386 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •