Sayfa 2/390 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3118 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GSDDE - GSD Denizcilik Gayrimenkul İnşaat sanayi ve ticaret a.ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by ALAATTİN Yazıyı Oku
    Bu hisse ne uğursuz bir hisse ben ömrümde böyle hisse görmedim avuçunda sıkıp suyunu içmeye çalışıyor ama ben 1.5 sene oldu alalı 1.5 dehil 15sene bekleyecem ama bu hisseye para kaptırmayacam ben bekliyom sakına bunların bu yıldırma olayına gelip paranızı kaptırmayın

bende senin gibi sinirlenip aynı sözleri sölüyorum ama samimi sölüyorum yıprattı beni bu hisse bakalım dayanma gücüm ne kadar olcak....beklemeye devam bakalım amcanın keyfine kalmış gününden faydalanacakmıyız.......((( böle hisseye hiç denk gelmemiştim )))

Esas

duvar gibi hisse....hacim yok hareket yok zevk yok ..yok yok yok hiçbişi yok ))) bir gün tersini söleris inş

Esas

hadi amca 82 ye 250 bin lotu aliş için girdi
    83 çe 150 bin başkası yazdıysa alması lazım..(niyet toplamaksa)
    ...onuda spek amca koyuyorsa anlamadığım nokta niye biri gelipte şu tahtaya dokunmuyor.alan çıkmıyor

benim anladığım kadarıyla amca bir yerde mal kaptırmış...o malı bekliyor....amca günlerdir hacim yok demek veren yok...kaldır kafayı biraz yukardan verirler sana ne mal gibi bekliyorsun ....bunuda yapamıyorsan düşür aşağı mal kaptırma korkun olmasın....aliştim sana amca bende senin gibi mal mal bekliyecem artık )))) sinirden yazdım kusura bakmayın

Esas

Bugün 81,düşürdü hadi yarın 80,dü işin komik tarafı bu millet salak sadece spek dede akıllı işleme bak izaya gel sıkıyosa verseya
    1 000 000 lot 2 000 000 lot o zaman göreyim tamponu

Esas

Valla kademe kademe verdi geri
    Birgun bir den 95 e cikar sonra gene buralara gelir

Esas

Komedi içinde komedi şu hisseye bak gemisi batasıca ben buradayım 50 kuruşa düşmesse....

Esas

bear-bull bahsetmiş....hikayedir....ben sadece buraya kopyaladım....

Spekülatörümüz gelir. isim zikretmeyelim. ya da kurtlar vadisi gibi olsun. gerçek isim olmasın. PALACAN ***** olsun adamımızın adı. alt yazıda da burada isimleri geçenlerin gerçek hayatla ilgisi yoktur yazsın.

mal satacağım bu hafta yüklü ödemem var. teknik temel bak bakayım benim tahtanın durumu nasıl kızım.

efendim inanın piyasa çok kötü haftayı beklesek FED AB falan bir gaza gelecek nasılsa endeks o ara çıksak.

kızım bana para lazım o da bu hafta lazım. kaç lot alıcı var aşağıda. şimdi satsak. beyefendi bu tahtayı biliyorsunuz KY da metastock var internet var. bla bla bla....

kızım hikaye dinleyecek halim yok. aşağıda kaç lot var sen onu söyle.

tabana kadat 3800 lot efendim

anladım şu macitmiydi neydi onun al olması için kaç lot almak lazım.

beyefendi en az 4 gün üstüste yüklü alımlarla ortalamayı yükseltmemiz lazım.

peki kızım AL indikatörünü bilir misin ?

hayır efendim.

tavana kadar kaç lot var ?

6200 efendim

yaz kızım 12000 lot 2000 er 2000 er tavana kadar

efendim tahta tavanda satışlar gelirse biraz verelim mi kendi alışlarımıza

yok kızım

20000 lot daha yaz alışa

ben kahve içeceğim Abdül beyin yanındayım.

..................

ikinci seans durum nasıl kızım.

gelmediler efendim ortalama 4525 TL ile elimzde bu seans aldığımız 6800 lot daha oldu.

gelecekler kızım sen tavana kadar kaç lot var ?

14700 lot oldu efendim

tavana kadar yaz bir 40000 lot daha alış bakayım.

efendim aşağı kademelerde bizim dışımızda bayağı alıcı oldu verelim mi ?

yok kızım gerek yok.
    ZARTDATA HABER DETAYI

şirketimiz kıl tüy işine girerse % 50 daha fazla kar eder mi diye araştırma yaptırıyoruz. ortakta bakacaz bir de onun fizibilite çalışması var. halkımız bilsin istedik.

seans salonu :

KY hamdullah : abi çıktı işte ******** bunlar abi ben sattıydım bu adi kağıdı biliyorum ben abi bu kağıt 4 gün tavan çeker. kahretsin ya.... yarın da direk tavan açar. herifler dışarı bilgi sızdırıyorlar. önce spekülatör duyuyor kardeşim. ya.

KY emekli sazan : kızım hiç mi gelmez. yazdırsak.

vs vs vs

PALACAN ***** abimiz gülümser kıza döner kızım tavanı bozma yarın ilk seans gene tavana kadar al satlarla memnun et benim yatırımcılarımı. kalan olmasın malsız. ürkütmede olur mu yavrum.

AL indikatörü al vermiştir gene abimiz cuma günü ya da pzt günü elinde kalanları vermek istemezse macit te risi de cici de al verecektir.

Esas

Alıntı Originally Posted by dtse Yazıyı Oku
    Valla kademe kademe verdi geri
    Birgun bir den 95 e cikar sonra gene buralara gelir
    Sanirim basladi gene

Sayfa 2/390 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •