Sayfa 2/367 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2930 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ALYAG-Altınyağ Kombinaları A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by kurdoğlu Yazıyı Oku
    alım yerini boşver çıkış zamanı ne zaman onu söyle sebeplensin vatandaş..
    kurdoğlu onu çevik kardeşlere sor onlar ne zaman isterse kağıt gider

Esas

1 sene 2 sene 3 sene adam nezaman isterse o zaman kağıt kıpırdanmaya başlar. böyle lanet bir kağıttır bu. yoksa böyle aylarca olduğu yerde gıdım gıdım aşşağı salarak sürünür durur. çok iyi bir bıktırma politikası... yukarlardan kimsede kalkıp demiyorki madem kağıtta işlem olmayacak böyle sürünüp duracak kardeşim kapat şirketini yada borsaya girme yada sana şukadar ceza... offfff offf hadi spek artık baydın hepimizi biraz hareketlen. sayende ky kalmadı...

Esas

Alıntı Originally Posted by oriyen73 Yazıyı Oku
    kurdoğlu onu çevik kardeşlere sor onlar ne zaman isterse kağıt gider
    madem bilmiyorsun o zaman bu ne olduğu belli olmayan kağıt için kimseye sebep olma kağıt 1.40 lardan alt tabanı olan 1,17 ye kadar hep alınacak seviyeydi.ama hal ahval ortada

Esas

biodizel onayı gelmeden, YÜKSELMEZ..
    ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by kurdoğlu Yazıyı Oku
    madem bilmiyorsun o zaman bu ne olduğu belli olmayan kağıt için kimseye sebep olma kağıt 1.40 lardan alt tabanı olan 1,17 ye kadar hep alınacak seviyeydi.ama hal ahval ortada

neyi bilecem kardeşim saçmalama kağıtın ne zaman yükseliceğini kim bilebilir tarihine geçmişine piyasa koşullarına ve fiyata bakar uygunsa alır beklersin olay bu

6. Esas bu çakallar mmcas isimli hisselerinde şu an biraz keriz toplayıp onlara malı

Alım için uygun seviyeler diye düşünüyorum

kaptırmadan alyaga gelmezler artık. alım için uygun seviye ama ne zaman gelecekler.

belki de hiç gelmeyecekler.....

bu kağıda fazla umut bağlamayın.....

Esas

hayırlı olsun sonunda 1 in altına da düştük. artık nereye kadar iner allah bilir. çeviklerin sayesinde herhalde sıfıra kadar ineceğiz. sonu hiç hayırlı görünmüyor... allah sizin cezanızı versin

Esas

alım için uygun seviyeler diye düşünüyorum
    demek ki tespitimiz doğruymuş çok şükür bugün 1.04 gördü kısa günün karı dAha ne olsun

Sayfa 2/367 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •