Sayfa 2/1154 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon
Arama sonucu : 9231 madde; 9 - 16 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Mudanya
    Gönderi
    7,513

Esas

Hayırlı olsun başlık abi bilgilendirme için teşekkürler.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız!
    Not: Forumumuzda dini, siyasi ve futbol taraftarlığı içeren yazılar kabul edilmiyor!

Duhul
    May 2012
    İkamet
    MANİSA
    Gönderi
    1,729

Esas

Hayirli olsun.

3. Esas

Merhabalar,

Programla ilgili sorularınızı elimizden geldiğince yanıtlamaya ve taleplerinizi yazılımcılara iletmeye gayret edeceğim şirketin teknik ekibinden biri olarak.

Saygılarımla

Esas

Hayırlı olsun, metastock anlık veri aktarımı ve ayrıntılı indikatör -robot v.s. ilgili dökümana daha çok ihtiyaç olacak... Bunlar tammalandığında programı satın alırım..

Başarılar dilerim, sektörde teknoloji rekabetine ihtiyaç var,

SYG.

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Mudanya
    Gönderi
    7,513

Esas

Alıntı Originally Posted by TraderTR Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, metastock anlık veri aktarımı ve ayrıntılı indikatör -robot v.s. ilgili dökümana daha çok ihtiyaç olacak... Bunlar tammalandığında programı satın alırım..

Başarılar dilerim, sektörde teknoloji rekabetine ihtiyaç var,

SYG.
    Yorumunuza kesinlikle katılıyorum. Ayrıca test konusunda bar sıkıntısı olmamalı. En baştan en sona tüm periyorlarda sistemi test edebilmeliyiz.

Özellikle sistem testi bölümünde sonuç analizi için çeşitli seçenekler olmalı.

Bence bir platformun en önemli kısmı indikatör builder ve sistem tester bölümüdür.

Umarım çok güzel yenilikler getirerek rekabeti arttırırsınız.

Uzun zamandır bu işler bence teknik ve teknolojik açıdan "amatörler" tarafından yürütülüyor.

Kişisel olarak sorum ise sadece vob için bir ürün düşünüyormusunuz? Ben sadece orada trade ediyorum ve benim için sadece vob önemli. Hisselerin hiç bir önemi yok. Bu tarz müşteriler için ayrı bir paket hem bizim için ekonomik olur hemde sizin bu tarz spesifik trade edenleri kazanmanızı sağlar.

Birde al-sat bölümünü inceleyemedim. Anlaştığınız aracı kurumlar var mı?
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız!
    Not: Forumumuzda dini, siyasi ve futbol taraftarlığı içeren yazılar kabul edilmiyor!

Esas

Başlangıç için kullanma kılavuzu var mı acaba? Sitenize baktım ama bulamadım...

Esas

Matriks suan acikara onde. Ideal algo yaziliminda one cikmaya calisiyor. Eski teknikcilerin metastock kullananlar matrikse kolay ve cabuk adapte oldu. Matriks de bu avantajini iyi kulandi. Simdi bu yazimla biraz bocaliyacagiz anlasilan. C++ diline benziyor komutlar sanki. Yazilimci arkadaslara kolay gelecegi asikar. Bixim icin Bununla ilgili cokca gorsel medya (video) ve yazili kaynaga ihtiyac olacak.

Demoyu inceledim. Daha analiz modullerinde yolun basindalar. Matriks gibi olsalar belki yavaslamalar olacak onlar da hakli. Program cok kasmamali. Temel analiz verilerini hic icermemeli hizda farkedecekse.

Ileride bir de hiz testini deneyecegim. Ayni kurumdan ayni algoritmayi bakalim hangisi daha hizli gonderecek. Mtx mi ideal mi. Bilek guresinde kim galip cikarsa o favorim.

Syg...

Esas

Alıntı Originally Posted by Dilbert Yazıyı Oku
    Başlangıç için kullanma kılavuzu var mı acaba? Sitenize baktım ama bulamadım...
    kurum sayisi az. Benim kurum hala yok listeden eski kurumuma login olamadim hata verdi.

Ideal mtx e gore hizli aciliyor ve acilista datalari acikara farkla hizli aliyor.

Sayfa 2/1154 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •