Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 25 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Altım ( n ) dan uydurduğum sinyallerim..

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    bizim memleket.
    Gönderi
    377

Esas

aleni soygun param çok diyen gidip vob oynasın ve gönül rahatlığıyla kaybetsin

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    150

Esas

Beş gün boyunda kanalın alt bandında bekleyip son gün kanala atması manidar oldu..

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    bizim memleket.
    Gönderi
    377

Esas

evet yeni kanala geçmiş bakalım hayırlı olsun. büyükler malı sattı birileride karşıları büyük ihtimal yine kendileridir o birileri düştükçe mal geleceğini sandılar ama aldandılar altın yatırımcısı daima uzun vadelidir. altını borsayla karıştırdılar ve milleti ucuzdan mal sahibi yaptılar

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    150

Esas

Güzel açtı.. Bugün 422 ye gidermi ? Giderse sakinlermi ? Geçerse 460 ı bu hafta istermi ? Bakalım görücez..

Duhul
    Aug 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    80

Esas

Altın uzun bir süredir borsalarla paralel hareket ediyordu fakat son yükselişleriyle bir ayrışımın başlangıcı var sanki. Sizce de bişeylerin habercisimidir bu durum?

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    150

Esas

Gün içi tepede 2. Hamlesini yapmasa 422 nokta olacaktı 2. Hamleyle 423 e deydi.. Şimdi temkinli olmak lazım.. 350-56 ya bir düzeltme yaparmı izliyorum..

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    150

Esas

Sn bozok11, bana göre ons altın; kısa vadeli dow ile paralel gibi gözüksede uzun vadeli graflara bakarsanız paralel olmadığını göreceksiniz.

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    ŞALGAM VE KEBAP DİYARI
    Gönderi
    1,331
    Blog Yazıları
    2

Esas

biraz düzeltmeye ihtiyaç duyuyor gibi. bollinger bandını ihlal etmiş rsi de zirvede stokastik kesmiş .....biraz dinlensin sarı kız çok yoruldu gibi.....

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •