Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 13 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Varant aracı kurum Sorunları

Esas Varant aracı kurum Sorunları

Selam arkadaslar.akbankta yatirim hesabim hisse senedi hesabim vardi.risk bildirim formunu doldurdum varantada actirdim fakat sadece telefonla al sat oluyormus.diger bankalardada durum aynimi. musteri temsilcisi araciligiylami yapiliyor tum bankalarda.

2. Esas

Bir yanlışlık olmalı. İnternet Şubesinden yapabilmeniz lazım. Ben akbank kullanmıyorum bu arada ama kullandığım bankada internetten işleme izin veriyor.

Esas

Malesef yok islem kanali ozel bankacilik subeleri ve telefon yazmislar

4. Esas

Alıntı Originally Posted by advanced Yazıyı Oku
    Selam arkadaslar.akbankta yatirim hesabim hisse senedi hesabim vardi.risk bildirim formunu doldurdum varantada actirdim fakat sadece telefonla al sat oluyormus.diger bankalardada durum aynimi. musteri temsilcisi araciligiylami yapiliyor tum bankalarda.
    hayır kardeş ben fınansbank aracılığıyla ınternetten alıp satıyorum ıbs ızleyerek canlı yayında ekran uzerınden hemde hısse senedı ve varant alabılıyorsun..iki hesabım var fınansbank ve fınans onlıne hesaplar arası anında transfer yapabılıyorsun fınansbank hesabından dovız altın vb fınansonlınedan da hısse ve varant albılıyorsun ...

Esas

Akbank gibi buyuk bir bankadan beklemezdim.isbankasindada varant islemleri varmis orda hesap acmak daha mantikli sanirim.

Esas

akbankda internet uzerinden alım satım yapabiliyorsun

Esas

Alıntı Originally Posted by ridvan Yazıyı Oku
    akbankda internet uzerinden alım satım yapabiliyorsun
    Hangi bolumden yapiliyor.sanirim sende akbank kullaniyorsan ayrinti verirsen sevinirim.

Esas

İşlem Kanalları
    Akbank Yatırımcı Merkezi,Akbank Özel Bankacılık Şubeleri

Akbank Internet sitesinde boyle yaziyor.
    Son düzenleme : advanced; 12-10-2013 saat: 18:02.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •