Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
Arama sonucu : 56 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Medya Gündem Dijital Yayıncılık Ticaret A.Ş.

Esas

tek lot bile alınmaz !!!!

2. Esas

1 lot bile almam.

Esas

NETA YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. / - [] 18.02.2014 17:05:57

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
    Özet Bilgi : Medya Gündem Dijital Yayıncılık Ticaret A.Ş.'nin halka arz sonrasında elde edilmesi planlanan fonun kullanım yerine ilişkin Yönetim Kurulu Kararı hakkında,

AÇIKLAMA:
    Medya Gündem Dijital Yayıncılık Ticaret A.Ş.'nin halka arz sonrasında elde edilmesi planlanan fonun kullanım yerine ilişkin Yönetim Kurulu Kararı ektedir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
    http://kap.gov.tr/bildirim-sorgulari...aspx?id=337628

Duhul
    Apr 2013
    İkamet
    anKARa
    Gönderi
    1,417

Esas

borsaya , yönetime olan güven haklı olarak bitmiştir.patronların soygun yerine dönmüş burası.yöneticilerde resmen hıtsızlıklara çanak tutuyorlar.böyle bir düzende artık yatırımcı gelmez bu borsaya.

Esas

Alıntı Originally Posted by accx Yazıyı Oku
    NETA YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. / - [] 18.02.2014 17:05:57

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
    Özet Bilgi : Medya Gündem Dijital Yayıncılık Ticaret A.Ş.'nin halka arz sonrasında elde edilmesi planlanan fonun kullanım yerine ilişkin Yönetim Kurulu Kararı hakkında,

AÇIKLAMA:
    Medya Gündem Dijital Yayıncılık Ticaret A.Ş.'nin halka arz sonrasında elde edilmesi planlanan fonun kullanım yerine ilişkin Yönetim Kurulu Kararı ektedir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
    http://kap.gov.tr/bildirim-sorgulari...aspx?id=337628
    Masal anlatmışlar.. yersen...

Esas

Herkes parsayı topladı biraz da biz yiyelim diyorsun yani Orhan abi.
    Hayırlı olsun ne diyeyim.
    Girilen yorumları bile kafasına göre yayınlayan, bazı manüplatörleri koruyan senin hisseni alacak "akıllı"lar da bulunur elbet.

7. Esas

yeni hiç bir şirketin borsaya açılmaması lazım
    olanları düzelt sonra bak
    milleti dolandırmak için adam arıyorlar

Esas

grubu geçtiğimiz günlerde incelemiştim, finansgundem ve borsagundem in de aralarında bulunduğu 4-5 mecra var.

web sitesi deyip geçmeyin arkadaşlar, fiyatları tartışmıyorum ama sitelerinde yazdıgına göre, borsagundem günlük 80 bin ziyaretçisi olan bir adres. borsacıların takıp ettıgı bir yer.

dijital yayıncılık konusu önem kazanan bir konu. onedio örneği var, bu site üç kere yatırım aldı bildiğim kadarıyla 2012'de kurulmuş olmasına karşın. ortaklarını vs. tanımıyorum ama dijital yayıncılığın içindeyim.

konuyu takipteyim, yd. kapsamında değildir,

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •