Sayfa 1/7 123 ... SonSon
Arama sonucu : 50 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Note 3 Vs I Phone 5

Duhul
    Oct 2010
    İkamet
    İzmir-Istanbul
    Gönderi
    442

Esas Note 3 Vs I Phone 5

Çok tartışılan bir konu diğer forumlara ya da haber sitelerindeki yorumlara baktığımda çok fazla farklılık olduğunu gördüm.Yaklaşık 4 yıldır Iphone kullanıyor(d)um. Fakat telefonumu değiştirme gerekliliği ortaya çıktı. Yeni bir telefon alacağım ama acelem yok. Android'e tamamen yabancı sayılırım.Çevremdeki çoğu insan samsung da samsung deyip duruyor.Ama androidlerde güvenlik sorunu olduğunu duymuştum? ... Anti virüs programı bile kuruluyormuş.Bana iyice yabancı geldi. Ios da böyle birseye hiç ihtiyac duymadım.Geçenlerde note 3 ü biraz kurcukladım cok hoş gözüktü bana , ya telefonumdan sıkıldım ya da harbiden cok iyi hele ki ekran görüntüsü çok çok iyi ..
    Bana göre Iphone 5 in 4 ten pek farklılık göstermemesi ios 7 ile 4'lerin cok kasılması , çabuk biten sarj süresi gece çekiminde diğer telefonlara göre kötü kamerası eksilerim ?..Ios un güvenirliği Iphone'un kibar görüntüsü ve podcast itunes vb eğitimsel araçları artılarım.?
    Samsung ise hiç kullanmadım bilmiyorum. Note 3 için ve böyle bir kıyaslama için hangi telefonun tavsiye edersiniz ?

Saygılarımla ...

Esas

tabiki note 3 .. eskiden yazılım bulamıyodun androidde genelde ios a yazıyolardı adam gibi ama artık androide çalışıyor .. artı o note 3 ün ekranı kulandığın laptoptan bile yüksek çözünürlükte yani aynı ekran içinde iphone 5in 2 katı fazla alanın oluyor herşeyi birlikte görebiliyorsun . artı duyduğum kadarı ile note serisinde tablete kulanılan gelişmiş bilgisayrdakine yakın işlem yapabilme imkanı veriyor

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Mudanya
    Gönderi
    7,513

Esas

Aynı klasman ürünleri değil ama illa ikisinden birini tercih etmek istiyorsanız önce android mi ios mu tercihi yapmalısınız. Ayrıca LG G2 öneririm. Fiyat/performans ürünüdür.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız!
    Not: Forumumuzda dini, siyasi ve futbol taraftarlığı içeren yazılar kabul edilmiyor!

Esas

Huawei Ascend Mate al sna fiyat performans canavarı 898 tl 4 çekirdek 2gb ram yarı fiyatına g2 nin . ekranıda g2 den büyük kocaman

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Mudanya
    Gönderi
    7,513

Esas

Alıntı Originally Posted by imge Yazıyı Oku
    Huawei Ascend Mate al sna fiyat performans canavarı 898 tl 4 çekirdek 2gb ram yarı fiyatına g2 nin . ekranıda g2 den büyük kocaman
    Sizdeki büyük sevdası başa bela Malum büyüklüğü değil işlevi önemli. Bahsettiğiniz telefon ekranı 241ppi ve hd lcd ekrana sahip G2 ise 424ppi ve full hd led ekrana sahip. 300 ppi altı çöptür bence. Bahsettiğiniz telefon 1,5 ghz 4 çekirdek işlemciye sahipken G2 2,260 ghz snagdron 800 4 çekirdekli işlemciye sahip. Bahsettiğiniz telefonun kamerası 8 mp iken G2 13 mp ayrıca ois özellikli. Ayrıca G2 1300 TL yani 2 katı değil.

Elma ile armutu kıyaslamamak lazım.

Sizin öve öve bitiremediğiniz huawei mate Nexus 4 klasmanındadır. Nexus 4 de onu Android 4.4.2 ye sahip olduğu ve android güncellemelerini ilk alan cihazlardan biri olduğu için ezer geçer.

Yine sizin öve öve bitiremediğiniz Note 3 ise yurtdışında satılan Note 3 ün kırpılmış bir modelidir. Ve G2 den üstün olduğu özellikleri fazladan 1gb ram ile 0,5 inç ekran büyüklüğüdür. G2 ise çok daha başarılı bir işlemciye sahiptir. Aradaki 700 liralık fark da cabasıdır.

Konu hakkında bilgilenmek ister ve telefonları kıyaslamak isterseniz

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/kars...N9000-vs-LG-G2

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/kars...-vs-LG-Nexus-4

buralardan bakabilirsiniz.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız!
    Not: Forumumuzda dini, siyasi ve futbol taraftarlığı içeren yazılar kabul edilmiyor!

Esas

g2 1500 tl arkadaş sen dalgamı geçiyon ha gider spot garantisisz alırsan olur ama normal fiyatı garantilki 1500 tl dir link at görelim nerde 1300 tl

artı ekran küçük olunca o dlma gibi parmaklarınla ala basacam diye sata basarsın sonra bir telefon parası gider artı bu telefon g2 yarı arasına ama bataryası 4000 mh

Esas

881 buna yazmış 1.369,00 TL g2 ye yazmış .. böleli birbirine

paritesi 1,553916004540295 eueheuheuehehu

Esas

Sayfa 1/7 123 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •