Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 27 madde; 9 - 16 arası.

Konu: TV Dizileri

Esas

Ünlü oyuncu apar topar ameliyata alındı

Ayağından sakatlanan "Karagül" dizisinin 'Kendal'ı Mesut Akusta apar topar ameliyata alındı.
    http://www.haber7.com/unlulerin-duny...eliyata-alindi

Esas

arasıra buradan takip ettiğim dizilere ait klasör iconları göndermeye başlıyorum.
    tasarımları bana ait, yakın zamanda izlemeye başladığım 2 dizinin png formatındaki
    tasarımlarını gönderiyorum. Bunları internet üzerinden http://iconverticons.com/online/
    adresine giderek ico formatına çevirecek ve dizi klasörünün tanımlayacaksınız.

Bunu özellikle arşiv yapanlara öneriyorum.
    İstediğiniz dizi icon'u olursa, vakit buldukça yapmaya çalışır ve gönderirim.

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Esas

Alıntı Originally Posted by i-ked Yazıyı Oku
    listeyi güncellemek lazım, bir hayli yeni dizi yayına başladı. Tabii Türkiye'de kanallarda
    hangileri yayınlanıyor bilmiyorum, zaten dublajlı dizileri sevmem

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Cool Fortitude

Alıntı Originally Posted by Erasure Yazıyı Oku
    Fortitude dünyada başka benzeri olmayan bir yerdir. Kuzey Kutup Bölgesi'nin fırsatları, zenginliği ve keşfi vaadi ile geleceği parlak, kutup doğasının vahşi güzelliğiyle kuşatılmış ve dünyadaki en güvenli kasabalardan biri olan Fortitude'da hiçbir şiddet suçu işlenmemişti. Ta ki şimdiye kadar.

Yeni izlemeye başladım. Güzel gözüküyor.

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas Wildbirds & Peacedrums - Peeling Off The Layers (Fortitude title music)

'Peeling Off The Layers'
    Lyrics:

The river did come to me
    Straight into my arms
    I tried to hold it
    But it just ran through my fingers

The ocean did come to me
    Straight into my arms
    I tried to caress it
    But it ran through my fingers

Water will keep running
    Rivers will turn
    Water will keep running
    Rivers will turn

So how can I ever find
    What I’m looking for
    When it’s been frozen
    Stuck at the horizon

The wind blows from north to south
    But I’m still where I was
    Keep taking some shirts on
    And taking them off

Peeling off the layers
    Peeling it off
    Peeling off the layers
    Peeling it off

I wish I could find a cure
    And to know my disease
    But like nothing is certain
    The circle will form a line

And that line will carry me
    To the other side
    That is looking just like this
    With the same kind of open light

Everything is open
    Leaking of life
    Everything is open
    Leaking of life

Bazen hissettiğim kaçıp gitmem ve
    Kalbime yerleştirdiğin acıdan kurtulmam gerektiği!
    Paylaştığımız aşk
    Bir yere varacak gibi değil.

Işığımı kaybettim.
    Geceleri dönüp duruyor ama uyuyamıyorum.
    Bir zamanlar koşarak geldiğim senden
    Artık kaçıyorum. ~
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Thumbs up The Girl Who Can See Smells (Sensory Couple)

Tür : Fantezi, Romantik, Komedi
    Bölüm : 16
    Kanal : SBS
    Sezon : 1 Nisan 2015 - 21 Mayıs 2015
    Günü : Çarşamba & Perşembe 21:55
    Üç yıl önce, Choi Moo Gak (Yoochun), BarCode Cinayet Davası'nda küçük kız kardeşini kaybetmiştir. O andan sonra soğuk ve duyarsız biri hâline gelmiştir. Bu sırada, Oh Cho Rim (Shin Se kyung) aynı olaydan mucizevi bir şekilde sağ kurtulmuştur. O gün bugündür amneziden muzdariptir ancak aynı zamanda kokuları görebilme yeteneği de edinmiştir.

Can Moo Gak ve Cho Rim beraber çalışıp "BarCode Katilini" yakalayabilecek ve birbirlerinin yaralarını iyileştirebilecekler midir?

Akvaryumda çalışan ve ömrü boyunca bu işi yapmanın hayalini kuran adı da Moo-gak (kısaca duygusuz) olan genç bir adamdır. Ne var ki kız kardeşi (Kim So-hyun) BarCode Cinayet Davasında öldürülür, bu durum genç adamı öyle bir travmaya sokar ki 20 gün boyunca ta ki biri onu baygın bir vaziyette bulana dek ne uyur ne de bir şey yer.

Altı ay boyunca komada kalır, uyandığında ise bu durumun tuhaf yan etkileri ortaya çıkar. Ne koku ne de tat alabiliyor ne de acıyı hissedebiliyordur. Bedeni çok fazla darbe alırsa bayılıyordur ancak hiçbir şekilde acı hissetmiyordur. Tüm bunlar onun diğer duygularından da kopmasına sebep olur.

Kız kardeşinin katilini bulma gayesiyle 3 yıl sonra polis olur. Her şeyi yediği, en dayanılmaz cinayet mahallerinde bile maske takmadığı ver her türlü darbeye dayandığı için süper maço olduğuna dair bir ün kazanmıştır.

Komedyen olmayı hayal eden genç bir kadındır. 19 yaşındayken altı aylık komadan sonra hastanede gözlerini açmasından önceki hayatına dair hiçbir şey hatırlamamaktadır. Bundan önce farklı bir ismi olduğunu, BarCode Cinayet Davasında ailesini kaybettiğini ve tek görgü tanığı olduğunu bilmemektedir.

Herkese son derece kibar davranan bir yıldız şeftir ve her konuda mükemmeldir.

Soğukkanlı bir kişiliğe sahip elit bir polis profil uzmanıdır.

Son düzenleme : i-ked; 16-04-2015 saat: 14:21.
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Esas

The Messengers (2015)

Yeni bir dizi duyurusu yapayım, başlangıç için iyi ama sonu ne olur bilmiyorum.
    Dizi de gizemli bir objenin dünyaya düşmesi sonucu birbiriyle hiç bağlantısı olmayan beş kişinin ölmesiyle başlıyor.
    Olayın gerçekleşmesinden bir kaç saat sonra yeniden canlanan bu kişiler üstün güçlere sahip olduklarının farkına varıyor.
    İlerleyen bölümlerde bu güçlerini kullanacakları bölümler olacaktır. Ben beğendim, sci-fi sınıfı dizilere meraklı olanlara öneriyorum.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •