Sayfa 2/328 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2620 madde; 9 - 16 arası.

Konu: DGGYO-Doğuş GE Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

Duhul
    May 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,013

Esas

Alıntı Originally Posted by derya34 Yazıyı Oku
    İnşallah bol bol kazançlı bi yarın istiyorum rabbimden, yarın güzel olacak inşallah

HTC One SV cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    0,85 den satmış hisseyi nominal değerin bile altında. nasıl hayırlı olabilir ki. ben yarın düşüş bekliyorum. ama nereye kadar düşer bilinmez. bu grup hisseleri alır almaz satışa geçse zaten %700 yukarıdan satmaya başlayacak. bu kadar olur mu arkadaş. 4 civarlarında olsa fiyat anlayabilirdim ama bu nedir yahu. haberi tekrar tekrar okudum. şu kadar zaman satamazsın şartı falan da yok. aldığında satışa başlayabilir. umarım uzun vadeli girmiştir bu girişim sermayesi de niyetleri iyidir. Ama pek sanmıyorum niyetlerinin iyi olduğunu. adamlar alır almaz %700 kazanç artmış olacak vay arkadaş

30 gün geriye giderek ortalama çıkan 0,85 diyor. allah aşkına hangi 30 gün bu yahu. tarih bile vermemişler.

Esas

4 civarından adamlar alır mı? doğru şeyi yorumladığınızdan emin misiniz?

Duhul
    Nov 2013
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,282

Esas

Ben duygusal ve umutla yaklaşıyorum bugün, bugün inşallah güzel ve kazançlı birgün olsun bizim için.

HTC One SV cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    May 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,013

Esas

Alıntı Originally Posted by rweasley Yazıyı Oku
    4 civarından adamlar alır mı? doğru şeyi yorumladığınızdan emin misiniz?
    4 civarından demedim zaten. ordan olsa en azından iyi olurdu dedim. 0,85 den almış adamlar.
    benim anladığım bu açıklamadan farklı birşey çıkıyorsa izah edin lütfen. bende yanlış anlamışım diyim. keşke yanlış anlamış olsam

Esas

turk3458 sanırım siz karıştırdınız. O haber grnyo ile ilgili yani 1 den 0,85e ... nasıl %700 yukarıdan satacak yorumunu yaptınız anlamadım

Duhul
    May 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,013

Esas

Alıntı Originally Posted by hkn304 Yazıyı Oku
    turk3458 sanırım siz karıştırdınız. O haber grnyo ile ilgili yani 1 den 0,85e ... nasıl %700 yukarıdan satacak yorumunu yaptınız anlamadım
    1 den değil kardeşim ya. offf rahatladım dggyo sandım. isimlere takılmadan okudum açıklamayı. dggyo sayfasına grnyo haberi nye yapıştırılır ki. bende diyorum buna rağmen hisse + açıldı. oh ya

Esas

grnyo doğuş holdingle iş birliği içinde yaptı bunu çünkü..bence sakin sakin bir daha oku haberi şuan için bizim hissede endişelencek bir durum yok. Ama bıçak sırtında patlamaya hazır. Bakalım hangi yöne patlayacak..Benim düşüncem önce + sonra - yönde büyük bir operasyon düşünüldüğü..inşallah hissettiğim gibi olurda sabrettiğimize değer.. Böyle bir operasyonda nerede çıkacağını iyi bilmen lazım..Ama kağıt öyle bir algı yarattıki 1 tavan kapamadan başladığı yere dönecek endişe var herkeste. Bir gün gelecek o tavanlar bitmeyecek ama bakalım ne zaman

Esas

DGGYO böyle puslu havaları sever ama bugün oda uyuşuklanıyor...

Sayfa 2/328 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •