Sayfa 66/66 İlkİlk ... 1656646566
Arama sonucu : 524 madde; 521 - 524 arası.

Konu: BNTAS Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by aliguneyyy Yazıyı Oku
    Spk ne zaman onaylar acaba bu bedelsiz sermaye artırımı nı diyosunuz yoksa bedelsiz ikiye bölünmemi? Martı sonuna doğru anca

Bedelsiz için başvurusunu yaptığını açıkladı şimdi S P K nın onayı
    bekleniyor önce onay sonra süreç başlayacak.Yaklaşık %50 olacağına göre bir o kadar bedelsiz çıkacaktır diye biliyorum.Önce bir onay gelsin Mart sonu gibi belki daha erken sonuç açıklanır.

2. Esas

Alıntı Originally Posted by ZYNSRT Yazıyı Oku
    Bedelsiz için başvurusunu yaptığını açıkladı şimdi S P K nın onayı
    bekleniyor önce onay sonra süreç başlayacak.Yaklaşık %50 olacağına göre bir o kadar bedelsiz çıkacaktır diye biliyorum.Önce bir onay gelsin Mart sonu gibi belki daha erken sonuç açıklanır.
    Kağıdın speğide mart sonuna kadar devam demişti tahminler doğru çıkacak herhalde?

Esas

Mart sonuna kadar devam da nereye kadar,daha önce de yazdım ne kadar yüksekten düşersek canımız o kadar çok yanar bu gerçeği de unutmamak lazım. Hissenin en güzel tarafı şu ana kadar suyu bulandıracak hiç bir şey olmaması ve istikrarlı şekilde gitmesi eger tavan tavana gitseydi bu kadar rahat olamazdık kimseyi ürkütmüyorİşallah filmin sonu mutlulukla biter.Hepimize hayırlı kazançlar

4. Esas

6.56 de kapattık yavaş yavaş gidiyor 7 yi garantiledi 8 e göz kırpacak, gibi brütlük bi durum yok yavaş yavaş devam ediyoruz

Sayfa 66/66 İlkİlk ... 1656646566

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •