Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 15 madde; 9 - 15 arası.

Konu: Gelin iceride hayallerimi dinleyin

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

Rüya...
    Deprem...
    Yıkıntılar...

hisse.net iPad uygulaması ile gönderilmiştir.
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Thumbs up İnsan Görebildiği, Hayal Edebildiği Kadar Yaşar

An Tutulması
    Herkesin bir derdi var. Bu sarı nokta hastalığı da ilginçmiş. 2006'dan beri 4 derece miyop gözle gözlük ya da lens takmayan biri olarak yazıyorum. Kötü bir olayı görüp, bilgi sahibi olacağıma istediğim yönde hayal kurmak daha güzel...

Görebildiğimiz, hayal edebildiğimiz sürece yaşarız.

Son düzenleme : i-ked; 11-04-2015 saat: 15:46. Sebep: Görseller eklenmiştir.
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

Wayy bee tesstlerden geçtimm

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

Sabaha kadar papatya ve saz arkadaslarini 3 farkli ruyada gormek zorunda miyim? Guzellikler de oldu ama sehirden bir turlu cikamamak kabusumoldu. Sonuc; artik nasil dislerimi kasmissam sabah dis agrisi ile uyandim. Darisi kendilerine...

hisse.net iPad uygulaması ile gönderilmiştir.
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas Cenazem

Babamın son nefesini verdiği kanepede bugünlerde popüler olan itirafçı olarak dillendirilen ama kendilerine tanık diyenlerden birinin konuk olduğu bir programı izlerken uyuyakalmışım. Bir ara sabah ezanını duydum sonra halsizlik içerisindeyken gürültüyle uyandım ama bir türlü doğrulamıyorum. Üzerimde beyaz tuhaf bir kıyafet var ve olanlara anlam veremiyorum.

Dersim var, fakülteye yetişemeyeceğim diye düşünürken kıyafetlerime bakınıyorum ama göremiyorum. Ara sıra küçük çocuklarla göz göze geliyorum ama diğerlerinin umrunda bile değilim. Tuvalete gideyim diye düşünüyorum kapıyı aralayınca içeride birinin olduğunu anlıyorum, gülümsüyor ama sanırım bana değil... Belki de diğerlerinin yanında konuşamadığı biriyle telefonda konuşuyor; tuhaf!

Bana ait olmayan ama üzerime olabileceğini düşündüğüm kıyafetler görüyorum ama bir türlü giyemiyorum. Çünkü zar zor elimi kolumu geçirip, düğmelerini ilikliyorum,bakıyorum yine en baştaki beyaz kıyafet...

Ve papatya... Hayırsız sevgili her rüyama girerken bu rüyamda yok ama 07:07'de her sabah olduğu gibi kurduğum alarmda "Seni seviyorum!" sözleri ve öpücükleriyle beni bu kabustan uyandırıyor.

Yine de kendisine öfkeliyim, kapı zili çalıyor; hayırlısı...
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Esas

Alıntı Originally Posted by i-ked Yazıyı Oku
    Babamın son nefesini verdiği kanepede bugünlerde popüler olan itirafçı olarak dillendirilen ama kendilerine tanık diyenlerden birinin konuk olduğu bir programı izlerken uyuyakalmışım. Bir ara sabah ezanını duydum sonra halsizlik içerisindeyken gürültüyle uyandım ama bir türlü doğrulamıyorum. Üzerimde beyaz tuhaf bir kıyafet var ve olanlara anlam veremiyorum.

Dersim var, fakülteye yetişemeyeceğim diye düşünürken kıyafetlerime bakınıyorum ama göremiyorum. Ara sıra küçük çocuklarla göz göze geliyorum ama diğerlerinin umrunda bile değilim. Tuvalete gideyim diye düşünüyorum kapıyı aralayınca içeride birinin olduğunu anlıyorum, gülümsüyor ama sanırım bana değil... Belki de diğerlerinin yanında konuşamadığı biriyle telefonda konuşuyor; tuhaf!

Bana ait olmayan ama üzerime olabileceğini düşündüğüm kıyafetler görüyorum ama bir türlü giyemiyorum. Çünkü zar zor elimi kolumu geçirip, düğmelerini ilikliyorum,bakıyorum yine en baştaki beyaz kıyafet...

Ve papatya... Hayırsız sevgili her rüyama girerken bu rüyamda yok ama 07:07'de her sabah olduğu gibi kurduğum alarmda "Seni seviyorum!" sözleri ve öpücükleriyle beni bu kabustan uyandırıyor.

Yine de kendisine öfkeliyim, kapı zili çalıyor; hayırlısı...
    hocam başınız sağ olsun Allah sabırlar versin

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

Güzell rüya ...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12