Sayfa 1033/1300 İlkİlk ... 33533933983102310311032103310341035104310831133 ... SonSon
Arama sonucu : 10396 madde; 8,257 - 8,264 arası.

Konu: Uzun Vadeli Yatırımcı 2

Duhul
    Sep 2013
    İkamet
    Boston Mass.
    Gönderi
    3,012

Esas

Alıntı Originally Posted by Halil64 Yazıyı Oku
    Ama Serbest Etkinlikler Dersi başlayıp ak üzümün faydalarına geçince 30 kişilik sınıf almıyor, ayakta duranları görüyorum.
    Alayi hırt bunlarin....

2. Esas

Alıntı Originally Posted by necip Yazıyı Oku
    Sn. Dudu, Sn. Babinsky, teşekkürler. Uzun süredir kafamda görüntülediğim bir benzetimdi. Paylaşmak istedim.

Sn. Babinsky, o kitabı birkaç kez okudum. Şahsi görüşüm, o kitabın aslında özünde barışçıl olan insanlara hitap ettiği şeklinde. Barışçıl olanların saldırıya uğradığında (ki herzaman olmuştur) nasıl taktiklerle savunma yapacağına dair çok güzel fikirler verir. Özünde savaş taraftarı olanlar ise, savaşın kendilerini de yıkacağının hiçbir zaman farkında olamadıklarından okusalar da faydasını göremezler.
    çok güzel özetlemişsiniz Sn Necip. hatta kılıç ustası olmanın 3 evresinden bahsedilir genel olarak. son evreye geçen kılıç ustaları kınından kılıcı çıkarmazlarmış

3. Esas

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bana da ilginc gelen bu, senelerdir Hisse.net okuyup da, UVY'ye hanuz ulasamamis yuzlerce uye var.

Kismette ote yol yok diye bosuna demiyormus atalar.
    Bizim millet başkasından bir şey öğrenmeyi zayıflık sanıyor.

En iyisini kendilerinin bildiğini zannediyor. Benim halil müdür öncesi yaptığım işkemler tamamen zaman kaybıydı. Borsa ile soru soran olursa benim taktiğim hisse.net de halil müdürden öğrendiğim taktiktir diyorum.

Ama insanların çoğu başka birinden bir şey öğrenmeyi zayıflık olarak görüp kafalarının dikine gidiyorlar.

Duhul
    Apr 2013
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    1,729

Esas

Alayi hırt bunlarin....
    Saldırı var... getirin bakıyim şu Sun Tzu abinin kitabını...

Duhul
    Apr 2013
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    1,729

Esas

Bana da ilginc gelen bu, senelerdir Hisse.net okuyup da, UVY'ye hanuz ulasamamis yuzlerce uye var.

Kismette ote yol yok diye bosuna demiyormus atalar.
     Alıntı Originally Posted by atilla kocadağ Yazıyı Oku
    Bizim millet başkasından bir şey öğrenmeyi zayıflık sanıyor.

En iyisini kendilerinin bildiğini zannediyor. Benim halil müdür öncesi yaptığım işkemler tamamen zaman kaybıydı. Borsa ile soru soran olursa benim taktiğim hisse.net de halil müdürden öğrendiğim taktiktir diyorum.

Ama insanların çoğu başka birinden bir şey öğrenmeyi zayıflık olarak görüp kafalarının dikine gidiyorlar.
    KY'ya faydamız olsun, UVY'lık yayılsın diye modern propaganda teknikleri dahilinde üzüm ve faydaları konularını bu nedenle işliyoruz.

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    2,614
    Blog Yazıları
    7

Esas

Halil Hocam,

3 aylık mal beyanı yapıyor muyuz ? Ben dün akşam yaptım, arada kaynadı gitti...
    http://www.hisse.net/forum/showthrea...5#post10883555

Duhul
    Apr 2013
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    1,729

Esas

Arkadaşlar, birazdan 2. UVY karnesini hazırlama çalışmalarına başlıyorum. Dikkatimden kaçabilir; 01 Temmuz - 30 Eylül arası BUHUR25 listemizdekilerden bedelsiz, temettü veren oldu mu? Belirtirseniz sevinirim. Peşinen teşekkürler.

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    19,321
    Blog Yazıları
    45

Esas

Alıntı Originally Posted by babinsky Yazıyı Oku
    Hocam çok sağolun..
    Çok isabetli analizleriniz beni artık şaşırtmıyor
    Yeşil pasaportu şimdiden hazırlayın..
    Kötü emellerim için sn wolvorinden pasta istesem umarım arkadaşlar kızmaz
    Merylin finans yat.aracılığı ile alımlar yaptığından ve bunu bilen garanti ile işv yatın simbiyotik ilişkisinden iyice şüphelenmeye başladım
    Pasta muhtemelen dün ile benzer olmalı
    Bunun altından bir şeyler çıkacak..

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Ufaktan bir yoklama çektim, bakandan izin zor çıkacak gibi doktorum.
    Çalışmalarım devam edecek.

Biraz da konuya dönersek, bugün arabada 142 K Citi, 12 K Deutsche satmış görünüyor.

Sayfa 1033/1300 İlkİlk ... 33533933983102310311032103310341035104310831133 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •