Sayfa 120/120 İlkİlk ... 2070110118119120
Arama sonucu : 956 madde; 953 - 956 arası.

Konu: Tembel Avrat Reyonu

Esas

Ömer hocam, ralliyi yine tam zamanında haber vererek klasınızı gösterdiniz. Gerçekten piyasayı çok iyi kokluyorsunuz. Tebrik ederim. Umarım daha uzun zaman bizimle olursunuz. Teşekkürler...

2. Esas

Alıntı Originally Posted by autotruble Yazıyı Oku
    Terketmedim de bir sürü hisse yazmak gerek ondan yazmıyorum. Genel anlamda olumlu görüş ile olumlu bulduğum sektörleri yazıyorum. Günlük ya da haftalık biraz yataya sarmış temeli düzgün şirketi alıp beklemek lazım sadece. En son bankalar ve temettücüler dedik. Bankaları daha bitiremediler hergün yükseliyor bankalar onlardan sonra sıra temettü senetleri bedelsizler ve bilanço beklentililere gelecek.
    Şirketler endeks yükselişlerinde genellikle olumlu haberler gönderiyorlar.Önümüzdeki haftanın hikayesi,beklentisi olan flashlarından yazarmısınız ?

Esas

Bu hafta endeks senetleri için son hafta olmalı. Şubat sonuna kadar düşmeli sindirmeliyiz ki daha çok yükselebilelim.

Diğer senetler ya az yükselerek ya da yatayda bir diğer seçenekte çok yükselerek bu dönemi tamamlamalı. Her senet kendi tekniğine göre birini seçecek seçeneklerden.

Endeksin doyuma ulaşması lazım göstergeler çok ısınmış durumda. Senedine güvenen stop belirlesin tutsun. Alım için yer belirleyip fırsat kollasın ya da bu dönemde.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by autotruble Yazıyı Oku
    Bu hafta endeks senetleri için son hafta olmalı. Şubat sonuna kadar düşmeli sindirmeliyiz ki daha çok yükselebilelim.

Diğer senetler ya az yükselerek ya da yatayda bir diğer seçenekte çok yükselerek bu dönemi tamamlamalı. Her senet kendi tekniğine göre birini seçecek seçeneklerden.

Endeksin doyuma ulaşması lazım göstergeler çok ısınmış durumda. Senedine güvenen stop belirlesin tutsun. Alım için yer belirleyip fırsat kollasın ya da bu dönemde.
    Düşüş başladımı sayın autotruble? Nereye kadar düşer nereden döner? Bu ortamda bile bu hafta güzel senetlerinizden var mı?

Sayfa 120/120 İlkİlk ... 2070110118119120

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •