Sayfa 3/120 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 956 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Tembel Avrat Reyonu

Esas

Adese parlayıp sönuyor hocam, gidecek heralde:=)

Esas

Alıntı Originally Posted by autotruble Yazıyı Oku
    Sıkışıklığı maksimumda tuttular. Her türlü olumsuz haber akışına rağmen aşağı kırdırmadılar. Garantide çok bariz güç gösterisi yaptılar. Seçimlere girerken Garanti önderliğinde yukarı almaya istekli bir görünüme girmiş durumdayız. Bir kaçı daha Garanın peşine takılırsa 64200üzerine atarak yukarı yönde seçim öncesi olumlu bir hava yakalanmış olur. Rakamlarla inatlaşmadan;

Aşağıda 61bin yukarıda ise 64200 ne yöne kırarsa rüzgara doğru işlem yapmak seçeneğine uyacağım şahsen.

Geçen hafta aşağı kırılım beklemiştik gerçekleşmeyince inatlaşmamış gözümüzü yukarı dikmiştik. Endekste 64200-700 Garanda 654eşiklerinin de aşılması gerekliliğini belirtmiştik. Bugün analiz gerçeğe dönüşmüş hepsi gerçekleşmiş durumda. Şimdi endekste 69-70bin aralığına varma hedefe girmiş durumda. Garanda 654 stop olmak kaydıyla artık tutta kalınır...
    Endeks ile ilgili görüşlerimi henüz başlığım olmadığı için Yalın dostumun mekanında paylaşmıştım. Okumamış olan varsa diye alıntılıyorum bundan sonra da kendi mekanımda devam ettirecem endeks mevzusunu da.

Esas

Garanda 654ü deldirip boğa tuzağı yaparak bugün hedefe jet hızıyla atak geldi. 64200aşımıyla netleşen alım dalgası 67700e ulaşmış durumda.

Bundan sonrası için yukarıda zaten hedeflerimiz mevcut olmakla birlikte yarını daha sakin cumayı ise yine agresif yukarı olarak beklemekteyim.

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    6,016

Esas

Başlık hayırlı olsun kardeşim, başarılarının devamını dilerim.

Duhul
    Aug 2012
    İkamet
    ISPARTA erkam32/Barida
    Gönderi
    4,738

Esas

Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku
    Başlık hayırlı olsun kardeşim, başarılarının devamını dilerim.
    Arkadaşı tanımıyorum ama YALIN imzasını gördüğüm her topiğe gözüm kapalı kefilim ...
    CITIBANK YABANCI dün Garan'da yükselişi fırsat bilip biraz satıvermiş..

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,051

Esas

2009dan beri denk geldiğim bir arkadaşımız.. başlığına çok sevindim, daha rahat takip ederim..

Allah utandırmasın, bol kazançlar...

7. Esas

başlığınız hayırlı olsun.doaş takibe aldık

Esas

Garanda 654ü deldirip boğa tuzağı yaparak bugün hedefe jet hızıyla atak geldi. 64200aşımıyla netleşen alım dalgası 67700e ulaşmış durumda.

Bundan sonrası için yukarıda zaten hedeflerimiz mevcut olmakla birlikte yarını daha sakin cumayı ise yine agresif yukarı olarak beklemekteyim.
    Bugün beklediğimden daha olumsuz bir seyir oluştu. Yarın ki agresif yükseliş beklentimi de aşağı çekiyorum bu sebeple.

Ana beklentime gelince Seçim sonuçları eşliğinde gelene geçene malı kitlemelerini bekliyorum bu saatten sonra. Yarın yeşil olacak her seviyeden satıcı olurum artık. Seçim sonuçlarından sonra gaplı yukarı açılışta ise vadeli de şort giyerim.

Sayfa 3/120 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •