Sayfa 515/515 İlkİlk ... 15415465505513514515
Arama sonucu : 4117 madde; 4,113 - 4,117 arası.

Konu: Varant - 1

Esas

arkadaslar hepiniz hakkınızı helal edin bundan sonra hiçbir yerde yazmıyacam bu son yazım baska yerlerde benim ismimle yazan kişiler ben degilim bilginiz olsun allaha emanet olun

Esas

Alıntı Originally Posted by ridvan Yazıyı Oku
    arkadaslar hepiniz hakkınızı helal edin bundan sonra hiçbir yerde yazmıyacam bu son yazım baska yerlerde benim ismimle yazan kişiler ben degilim bilginiz olsun allaha emanet olun
    ridvan hocam, kararınıza saygım sonsuz. yalnız kararınızı tekrar düşünmenizi temenni ederim.

başka yerdekileri boşverin, sadece burada yazın. olmaz mı?

Esas

Sevgili Rıdvan yolun açık olsun, bundan sonraki hayatını mutlu ve huzurlu geçirmen dileğiyle.

Esas

Topiği açan dostumuz gittiğine göre yeni başlak açabiliriz. Umarım bu açtığım yeni başlık herkese şans getirir.

Buradan devam edelim

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=128025

Duhul
    Oct 2013
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    6,231

Esas

hayırlısı olsun.

sen de helal et.

Sayfa 515/515 İlkİlk ... 15415465505513514515

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •