Sayfa 3/429 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3429 madde; 17 - 24 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Esas

tabi bunlar 5.39 verileri.5.30 da eplasda 4000 mazharda 400 alici vardi.oyaktaki arkadas kapanista yigiyo alimlari

Esas

1.19 da 1 kademe boşluk bıraktı, doldurabilir.. YTD DEĞILDIR..

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    BURSASPOR
    Gönderi
    2,122

Esas

3800 lot işlem. buradanda dönen malın canı cini bu kadar aslında bugun tavan bekliyordum ama adamların acelesi yok. haftanın ilk 2 gunu gecti fiyat 1.25 cuma kapanısa kadar 1.50 bekliyorum. ayrıca kemal zorlu önümüzde engel kalmadı insaata baslıcaz acıklamasından sonra en kısa zamanda tmsf ile ilgili gelişmeleri ve yatırımcıyı acıklaması gerekir.

Esas

Ben 1, 34 te dirençle karşılaşacakmı onu merak ediyorum

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    BURSASPOR
    Gönderi
    2,122

Esas

Alıntı Originally Posted by volkan_izmir Yazıyı Oku
    1.19 da 1 kademe boşluk bıraktı, doldurabilir.. YTD DEĞILDIR..
    goz altında işlem goren tahtalarda boşluk normal bu işlem sistemiyle. 19 a gelse bile bosluk doldurmak için elindeki malı cıkmak isyeten birinin satısı olur.

ayrıca net bi haber olmadan devam eden bu yukselişlerde bundan sonra ky nin elindeki malını azar azar satmaya baslıyacağını dusunuyorum. belkide zorlu bu yuzden net acıklam yapmıyo. net bi haber gelse biliyolarki 5 e kadar 3-5 lot hacimlerle tavanlıcak. bu sekilde belkide yukarı cekerek ne toplarsak kardırı oynuyolar.

Esas

Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    goz altında işlem goren tahtalarda boşluk normal bu işlem sistemiyle. 19 a gelse bile bosluk doldurmak için elindeki malı cıkmak isyeten birinin satısı olur.

ayrıca net bi haber olmadan devam eden bu yukselişlerde bundan sonra ky nin elindeki malını azar azar satmaya baslıyacağını dusunuyorum. belkide zorlu bu yuzden net acıklam yapmıyo. net bi haber gelse biliyolarki 5 e kadar 3-5 lot hacimlerle tavanlıcak. bu sekilde belkide yukarı cekerek ne toplarsak kardırı oynuyolar.
    Söylediklerine maalesef pek katılamıyorum, çünkü boşluk hangi pazarda olursa olsun boşluktur gözaltında olması birşey değiştirmez ama dolduracak diye bir şartıda yok tabiki ve ayrıca hiçbir ky boşluk doldurmak için mal vermez, öyle bir hata yapıp verdiğini varsaysak bile bu boşluğu dolduracağını garanti etmez, 300-500 lotla boşluk dolduramaz ky, yüklü yazarsada otursun ağlasın ne diyeyim.. Ayrıca haberi daha fazla mal toplamak için geç verdikleri söylüyorsun ona katılmak mümkün değil, ayrıca zorlu kendisi lot almak istese bunun çok daha basit yolları var..
    Açıklamasını yapar hissesini arttırır çok fazla uğraşmaya gerek yok ve bunu şimdiye kadar çoktan yapardı emin ol buna..

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    BURSASPOR
    Gönderi
    2,122

Esas

Alıntı Originally Posted by volkan_izmir Yazıyı Oku
    Söylediklerine maalesef pek katılamıyorum, çünkü boşluk hangi pazarda olursa olsun boşluktur gözaltında olması birşey değiştirmez ama dolduracak diye bir şartıda yok tabiki ve ayrıca hiçbir ky boşluk doldurmak için mal vermez, öyle bir hata yapıp verdiğini varsaysak bile bu boşluğu dolduracağını garanti etmez, 300-500 lotla boşluk dolduramaz ky, yüklü yazarsada otursun ağlasın ne diyeyim.. Ayrıca haberi daha fazla mal toplamak için geç verdikleri söylüyorsun ona katılmak mümkün değil, ayrıca zorlu kendisi lot almak istese bunun çok daha basit yolları var..
    Açıklamasını yapar hissesini arttırır çok fazla uğraşmaya gerek yok ve bunu şimdiye kadar çoktan yapardı emin ol buna..
    haberi gec veriyolar diye bişi demedim. gecen sene her hafta basına cıkıp herseyi detayıyla anlatıyordu surekli, ama ne zmana planlar gecti sonra sessizliğe burundu. surekli yatırımcı hazır diyo, bugunde insaatta engel yok diyo, engel yoksa neden detaylarla ilgili bi acıklama yapmıyor? agustosta yatırımcı acıklanacaktı hatta tmsf ile el sıkısılacaktı para yatırılacaktı noldu? hiç bi acıklama yok. haber saklıyor demiyorum gelişmeleri saklıyor. ben zaten suanda bu hisselerde dolasımda olan miktarın buyuk coğunluğununda zorluda yada ona bağlı kişilerde diye tahmin ediyorum. bu rakamlar ve gozaltındaki bu işlem sistemiyle manuple yapmak zor, yarın net haber gelse, hangi ky alış gircek? alışı girecek olanlar yine bunlar. 70 ten 80 den almamıs ky bu fiyatlardan hiç almaz.

Esas

Valla zaten bu fiyatlardan ne kadar az ky girerse o kadar iyi..

Sayfa 3/429 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •