Sayfa 1/15 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 113 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Karadeniz Fırtınası Çaykur RİZESPOR

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas Karadeniz Fırtınası Çaykur RİZESPOR

kimse bu muhteşem takım hakkında yorum yapmamış buralara bakmakta aklımdan geçmemişti ( senetleri incelemekten buraya bakamadım)
    bu hafta süperdiniz geçen haftada öyle idi aynı hızda devamını bekliyoruz

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

forumda hiç rize li yok galiba 1,5 aydır kimse bir şey yazmamış pehhh yazacak bir şey de yok ya hane takımın hali içler acısı inşallah iyi bir hazırlık devresi geçirip ikinci yarıya süper bir giriş yaparlar şu alt kısımlardan biraz uzaklaşsınlar ayıp oluyor yane karadeniz fırtınasına yakışmıyor

Esas

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    forumda hiç rize li yok galiba 1,5 aydır kimse bir şey yazmamış pehhh yazacak bir şey de yok ya hane takımın hali içler acısı inşallah iyi bir hazırlık devresi geçirip ikinci yarıya süper bir giriş yaparlar şu alt kısımlardan biraz uzaklaşsınlar ayıp oluyor yane karadeniz fırtınasına yakışmıyor
    olmaz olur mu....biz has rize uşağıyuz da...hatta kurban bayramında yine rize deyiz.

bu arada takım çok kötü bu sene....aslında futbolcular fena değilde, teknik direktör değişiklikleri, başkanın motivasyonunu kaybetmesi, takım içi huzursuzluk ve şehrin takıma ilgi göstermemesi başarı önünde en büyük engel....umarım 2. yarı daha iyi olur.

CYASHA Guest

Esas

Caykur denince aklima dogrudan katil bir Caykur kamyon soforu geliyor (tabii sporla bunun alakasi yok ama geliyor iste)... Bu asagilik adam kullandigi Caykur kamyonuyla 5 yil arkadaslik yaptigim, cok sevdigim, evlenmek icin harekete gectigim, dunya guzeli ve tatlisi universite sinif arkadasimi annesi ve agabeyiyle beraber Rize taraflarinda icinde bulunduklari arabayla beraber ezip, parcalayip öldürmüştü.. Ben o sirada askerdeydim, bana soylenmedi, cok aci gunler gecirdim, ictimalarda agladim, odamda agladim, koridorlarda agladim, yatagimda agladim, 4 gun boyunca agzima sigaradan baska bir sey koymadim, sonunda arkadaslarim beni boluk yuzbasisina sikayet ettiler, o benimle konustu da yemek yememekten vazgectim. 110 Kg gittigim askerden 80 Kg dondum. Gidene mi yanayim, kendime mi aciyayim bilemedim yillarca.. 12 sene gecti, hâlâ ruyalarima girer..

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

syn mert acinizi paylasiyorum olayi hatirlamiyorum ist. ikamet ediyorum uzun yillardir ama caykurun kamyonu oldugunu sanmiyorum cay yuklu kamyon olabilir ama bu caykurun kamyonu oldugu anlamina gelmez caykurda cay tasima isleri ihaleye cikarilir ve ihale ile sirketler alir sonra sirketler kendi adamlarini vs bulduklari kamyonlari kiralarlar tasittirirlar hatta kuru cay naklindede durum aynidir fabriklardan cikan kuru caylar ihale sonucu ihaleyi alan sirket nakliyeyi yapar caykur her araca ayrica izlemek icin adam veremeyecegine gore burdaki suc caykurda degil ihaleyi alan sirkette olmasi gerekir. bu olayin guzelim caykur rizesporla bir alakasida yok bunu sizde belirtmissiniz
    not gidene yanabilirsiniz aci dustugu yeri yakar. ama kilonuz normale gelmis kendinize yanmayin bence
    saygilarimla

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

halimiz harap bu haftada yenildik forumdaslar bil el atinda kurtulalim su ligin alt siralarindan

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

kimseden ses yok ben şimdi takımı oynatmayı başarırım haydi uşaklar

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Duhul
    Nov 2006
    İkamet
    ....en iyisi Bodrum......
    Gönderi
    258

Esas

sayın güneysu takımı bilmem ama çaykurun çayları çok güzel.......hele çaykur tiryakiye hastayım.....

Sayfa 1/15 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •