Sayfa 3/669 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5345 madde; 17 - 24 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Esas

site yönetici sn. objektif istersen siteden at istersen mahkemeye ver. hiç umrumda değil. ama sesli konuşcam içimde patlamasın. sayfayı neden yeniliyorsun. neden sorunlu üyeyi banlamakla yetinmiyorsun?çünkü ozkgy forumunuza reklam veren bir firma.ortada bir sorun varsa bırakta insanlar içini döksün.el insaff.herkes alın teri döküyor sabahtan akşama kadar. para kolay kazanılmıyor. yatırım olsun diye giriyor, güveniyor.bumu olmalı?

Esas

hakkınızı helal edin birazdan siteden atar.

Esas

hacim (LOT): 3.682.482 hacim(TL) :9.136.422 ÖZAK nadir zamanlarda yaptı bunu. halen kapa alım satıma dair düşen birşey yok.

Esas

Alıntı Originally Posted by payback Yazıyı Oku
    site yönetici sn. objektif istersen siteden at istersen mahkemeye ver. hiç umrumda değil. ama sesli konuşcam içimde patlamasın. sayfayı neden yeniliyorsun. neden sorunlu üyeyi banlamakla yetinmiyorsun?çünkü ozkgy forumunuza reklam veren bir firma.ortada bir sorun varsa bırakta insanlar içini döksün.el insaff.herkes alın teri döküyor sabahtan akşama kadar. para kolay kazanılmıyor. yatırım olsun diye giriyor, güveniyor.bumu olmalı?
    Artniyetlisin, bilgisizsin ve düşüncesizsin üstüne herkesi kendin gibi art niyetli sanıyorsun. Hakaret davası açılınca mahkemeye ben gidiyorum, sonra IP adresleri isteniyor ve sen de dahil arkadaşların paşa paşa gidip ifadesini veriyor üstüne tazminatını veriyor. Bugüne kadar koç iş akbank dahil kaldırıp arşive koymadığım topik de yok.

Reklam yalanına gelince... Hiç bir kurumu reklam veriyor diye kayırmadım şu ana kadar. Üstelik bu firmanın reklamını da görmedim. Son olarak reklamlar google'dan ve ajanstan geliyor. Ne geldiğinden haberim bile olmuyor.

Şimdi selametle git çünkü bu forumda olmaya ve hizmet almaya layık değilsin.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
    Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Esas

Alan veya satanlarda '' diğer'' kısmını, ilk 5 kurum dışında alan veya satan diğerleri olarak kabul edersek sayısını bilemediğimiz sayıda aracı kurumdan alım veya satım yapanlar, yanı küçük yatırımcılar olarak anlıyorum. Satanların % 43' ü diğer satıcılar.( net 152.730 lot). % 78 le kağıda sahip olan denizbank nette 56 bin satmış.Ak yatırım nette % 47, yani 166.651 lot alım yapmış.Diğer, yani küçük yatırımcılar 37 bin lot almış. Denizbank' daki hisselerin patrona ait olduğunu kabul edersek bu günkü satışları fiyatı düşürmek için yaptığını zannediyorum.Fiyatın düşmesine rağmen Özak Tekstil' in bugün mal aldığını zannediyorum. Ne dersiniz arkadaşlar yanlış mı düşünüyorum?
     Alıntı Originally Posted by faruko Yazıyı Oku
    Tahminime göre, Özak Tekstil Akyatırım üzerinden alım yapmış. Yani adamlar sözünü tutuyor

Yalnız satıcılarda Deniz Yatırım başı çekiyor. Yani patronun kurumu. Diğer satıcılar da 152 bin lot satmış ?

Esas

Bence de böyle oldu. Zira, Özak Tekstil'in malı Akbank'da diye biliyorum. Ak Yatırım üzerinden alım yapmış olması mantıklı.

Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    Alan veya satanlarda '' diğer'' kısmını, ilk 5 kurum dışında alan veya satan diğerleri olarak kabul edersek sayısını bilemediğimiz sayıda aracı kurumdan alım veya satım yapanlar, yanı küçük yatırımcılar olarak anlıyorum. Satanların % 43' ü diğer satıcılar.( net 152.730 lot). % 78 le kağıda sahip olan denizbank nette 56 bin satmış.Ak yatırım nette % 47, yani 166.651 lot alım yapmış.Diğer, yani küçük yatırımcılar 37 bin lot almış. Denizbank' daki hisselerin patrona ait olduğunu kabul edersek bu günkü satışları fiyatı düşürmek için yaptığını zannediyorum.Fiyatın düşmesine rağmen Özak Tekstil' in bugün mal aldığını zannediyorum. Ne dersiniz arkadaşlar yanlış mı düşünüyorum?

Esas

Özak Tekstil mal aldı ise alım haberi göndermek mecburiyetinde mi. Yoksa belli bir miktar alım sonrası bildirim mecburiyeti mi var.. bu nasıl mal almak hisse taban kapatıyor...

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Kapanış fiyatı : 2,28 ama ağırlıklı ortalama 2.42

Alıntı Originally Posted by kayakaynar Yazıyı Oku
    Özak Tekstil mal aldı ise alım haberi göndermek mecburiyetinde mi. Yoksa belli bir miktar alım sonrası bildirim mecburiyeti mi var.. bu nasıl mal almak hisse taban kapatıyor...

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Sayfa 3/669 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •