Sayfa 2/415 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3314 madde; 9 - 16 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    8,588

Esas

https://j oin.me/marlboroman

2. Esas

80'den toplamaya çalışan eşhasa sesleniyorum. Üzerime vazife değil ama ne kadar hızlı toplarsanız bu tren o kadar çabuk kalkacak herhalde. Ben ve benim gibi ortakların daha fazla sıkılmaması bakımından bizleri de ilgilendirdiği için söyleme ihtiyacı duyuyorum. Tabii ben tahta yapma bilgi ya da tecrübesi olan biri değilim ama kanaatime göre 80'e satış gelmesinden hemen sonra 81'den alım yapılmayıp, 80'e satışların arka arkaya gelmesine müsaade edilirse, satış düşünenler 79'a kalma endişesine kapılarak 80'den satışlarını hızlandırabilirler. Böylece 80'ciler daha çabuk biriktirebilirler.

3. Esas

Avrupa merkez Bankasından, bugün 15,30 alınacak kararlardan birşey çıkmazsa, elbetde Reysaşıda olumsuz etkileyecektir. Olumlu gelişmeden Reysaş dahada olumlu etkilenecektir. YTD

Esas

Alıntı Originally Posted by Hayrettin Aydın Yazıyı Oku
    Avrupa merkez Bankasından, bugün 15,30 alınacak kararlardan birşey çıkmazsa, elbetde Reysaşıda olumsuz etkileyecektir. Olumlu gelişmeden Reysaş dahada olumlu etkilenecektir. YTD
    Reysaşın hiç birşeyden etkilendiği yok, sadece aşağı çekmek için fırsat kolluyorlar...

5. Esas

Büyükler gittikden sonra hareket bu gibi senetler. Önemli olan hareket ettikden sonra uzun soluklu olup, olmayacağı.

Alıntı Originally Posted by yugur486 Yazıyı Oku
    Reysaşın hiç birşeyden etkilendiği yok, sadece aşağı çekmek için fırsat kolluyorlar...

Esas

Arkadaslar ınsallah olur, ben de buraya acı tatlı cok sey yazdım 3 yılım 1000 gunun uzerınde zamanım gectı zaman zaman satsam da gerı aldım, cunku hep fırsat verdı ve bır sekılde ınat ettık. Ancak kagıdın yukseldısı 81, dustusu 79, yatayı ve olaganı 80, uzunca bır suredır. Istısnalar dısında 2,50 uc yıldır da kısa surelı durdugu sevıyeler harıc bu dedıgım durum 71,70 ve 69 ıcın gecerlıydı.

Zaman degerı acısından her ıkısı de asagı yukarı aynı. Yanı 3 yıldır sabıt olan , hısse senedı mantıgına bıle uymayan bırseyle karsı karsıyayız. Sabıt dıyorum cunku yaptıgı ataklar sonunda gerek asagı gerek yukarı , kagıt yenıden " yanlıs oldu" bunun durması gereken 70 ya da 80 deyıp 3 vakte kadar oraya geldı.

Bu kagıtla ılgılı temel cok sey dusundum yazdım arastırdım ama 3 yıldır borsada sabıt bırseyle ılgılı bugun su olacak bugun bu olacak demek artık gercekten guc.

Cunku olmuyor, olamıyor, bır gun mutlaka olacaktır ama olmadgı 1.000 gun oldugu gunu dusunursek olma ıhtımalının binde birlerde gezdiği bir olasılık olsa gerek.

Olsa da gerı geldıgı durumları da olmadı saydıgımda kagıt su ana kadar bınde 1 sans bıle vermemıs gercek bır yukselıse maalesef

Esas

Alıntı Originally Posted by stakeholders Yazıyı Oku
    Arkadaslar ınsallah olur, ben de buraya acı tatlı cok sey yazdım 3 yılım 1000 gunun uzerınde zamanım gectı zaman zaman satsam da gerı aldım, cunku hep fırsat verdı ve bır sekılde ınat ettık. Ancak kagıdın yukseldısı 81, dustusu 79, yatayı ve olaganı 80, uzunca bır suredır. Istısnalar dısında 2,50 uc yıldır da kısa surelı durdugu sevıyeler harıc bu dedıgım durum 71,70 ve 69 ıcın gecerlıydı.

Zaman degerı acısından her ıkısı de asagı yukarı aynı. Yanı 3 yıldır sabıt olan , hısse senedı mantıgına bıle uymayan bırseyle karsı karsıyayız. Sabıt dıyorum cunku yaptıgı ataklar sonunda gerek asagı gerek yukarı , kagıt yenıden " yanlıs oldu" bunun durması gereken 70 ya da 80 deyıp 3 vakte kadar oraya geldı.

Bu kagıtla ılgılı temel cok sey dusundum yazdım arastırdım ama 3 yıldır borsada sabıt bırseyle ılgılı bugun su olacak bugun bu olacak demek artık gercekten guc.

Cunku olmuyor, olamıyor, bır gun mutlaka olacaktır ama olmadgı 1.000 gun oldugu gunu dusunursek olma ıhtımalının binde birlerde gezdiği bir olasılık olsa gerek.

Olsa da gerı geldıgı durumları da olmadı saydıgımda kagıt su ana kadar bınde 1 sans bıle vermemıs gercek bır yukselıse maalesef
    bu hissede tamamen psikolojiye oynanıyor başka bir şey düşünmeye gerek yok.birileri başka planlar peşinde biz bilmiyoruz dönen dümeni.0,86 tl den avlandık bu işin başındaki kurt bu işi çok iyi biliyor belliki eğitim almış.0,6 tl den almaya cesaret edemedik 0,86 tl den tereddütsüz aldım.0,80 tl ye takıldı kaldı ne ileri ne geri.

8. Esas

Yukaridan ne kadar ky veya by mallandi hepsinin cetelesi vardir,sanirim bir iki by'YA 81-82-83 civarindan ciddi mal kaptirdilar,onun satmasini bekliyorlar...

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Sayfa 2/415 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •