Sayfa 2/711 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 5686 madde; 9 - 16 arası.

Konu: MAKTK Makina Takım

1. Esas

2. Esas

Alıntı Originally Posted by Muhammedsaid Yazıyı Oku

İlk resimde gözüken tezgah CNC ama kalabalık makine grubundaki tezgahlar taşlama ve bileme tezgahları onlarda CNC değil bayağı eski makineler ( makine teknisyeniyim)

3. Esas

Alıntı Originally Posted by erolmert Yazıyı Oku
    İlk resimde gözüken tezgah CNC ama kalabalık makine grubundaki tezgahlar taşlama ve bileme tezgahları onlarda CNC değil bayağı eski makineler ( makine teknisyeniyim)
    O zaman sizin alanınız,sadece meraktan yazdım..
    tşkler..

Esas

Alıntı Originally Posted by Muhammedsaid Yazıyı Oku
    O zaman sizin alanınız,sadece meraktan yazdım..
    tşkler..
    Arkadaşlar Almanya' dan CNC ler geliyor demişti..Alman malı Walter Helitronic CNC var..

http://www.walter-machines.com/

Esas

Alıntı Originally Posted by kaanburkay Yazıyı Oku
    Sn. Sersen,

Ben 1.08 i anlamadığım gibi milli piyangoyu tutturmak gibi bir şeyden bahsediyoruz..

Bu 250.000 lotun içinde sizin lotunuz küsüratlı rakam mıydı? küsüratsız rakam mıydı? Yani anladınız küsüratlı ( 1898 - 3191 - 1242 gibi ), küsüratsız rakamlar ( 1000 - 2000 - 12500 gibi )

Tek tuşla 250.000 lot alabiliriz ve bu alımın içinde sizin lotunuzda olabilir tabii ki.. orta sırada yer alan küsüratlı rakamlar var..Örnegin ( 15242 - 1957 - 4731 - 501 - 514 - 1879 )

Ben bir belgeyi topiğe atmadan önce incelerim. Yani kapanış satışlarını topiğe atmadan önce inceledim..Satıcılara alttan başlarsanız göreceksiniz ki belli bir düzen takip ediyor..Şöyle ki, aynı kurumlardan emirleri küsüratlı bölerek kapanış seansı emir adedini fazla göstermişler..Sizin satış emiriniz olsa dahi düzenek olduğu her halinden belli..
    Sn. Kaanbey ben sizin ne demek istediğinizi çok iyi anlıyorum.Bu gösterdiğiniz tabloda benim satışımı görüyorum.
    Fakat tek parça verdiğim emrimi 2 parçada alınmış olarak görüyorum.Ben öyle bilgilere sahibimki bu borsa kağıtları
    konusunda inanım hiçbirşey dışarıdan göründüğü gibi değil..Ama burda hissettiğim ve tecrübelerime dayanarak gördüğüm
    sonu mutlu olacak bir kağıtta bende sizin gibi bekliyorum.Tek dert sabrımız.......

Saygılar....

Yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

Benim tek anlam veremediğim konu 1,07 ye yazdığım satışımı eden 1,08 den aldılar.
    Tek düşüncem blok alımlarında böyle bir kural olduğu varsayımı.Yoksa adam neden 1 kademe yukardan alsın kağıdı.

Esas

Alıntı Originally Posted by kaanburkay Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Almanya' dan CNC ler geliyor demişti..Alman malı Walter Helitronic CNC var..

http://www.walter-machines.com/

Walter Helitronic CNC ile Broşürler de "yeni ürün" diye tanımlamışlar MTE HARDOX MATKAP UCU görünüyor.Bu ürünün tanıtım broşüründe Kaan beyin bahsettiği CNC de görünmektedir.
    http://www.makinatakim.com.tr/Assets...ool/hardox.pdf

Esas

Merhabalar Sn. Yılmaz,

Konu şu ki,arkadaşlar aldıkları makineleri veya yatırım yaptıkları konuları KAP' a bildirmiyorlar. Makineleri ya katalogta yada Murat Ülker' in twitter sayfasının arka planında görüyorsunuz..

KAP bildirimi yapmamalarını tahtadan hisse toplama düşüncelerine yada makine fiyatlarını gizleme çabalarına bağlıyorum.

Başka bir sebep göremiyorum..

Saygılar,

Kaan

Sayfa 2/711 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •