Anket Sonuçlarını Gör: Bu konuyu faydalı buldunuz mu?

Oylayan
14. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Evet

13 92.86%
  • Hayır

1 7.14%
Sayfa 127/127 İlkİlk ... 2777117125126127
Arama sonucu : 1012 madde; 1,009 - 1,012 arası.

Konu: Hisseye Özel Performansı En İyi AL/SAT Teknik İndikatörler

1. Esas

Alıntı Originally Posted by culas Yazıyı Oku
    Programda Neden stoploss seviyemin çok altında zararlar görüyorum?

Soru: Stop seviyem %1 ama simülasyonda %12.22 de stop nasıl olurum?

Cevap:
    Bunu 2 sebebi olabilir.
    1. Stopdan bir önceki gün ile stop günü arasında fiyat çok fazla (stop seviyesinden fazla) düşmüştür.
    2. Stop seviyeniz alım yaptığınız günün en düşük değerinden hesaplanır. Siz kapanış fiyatından alım yaptığınızda eğer aradaki fark büyükse stop seviyenizde düşük olacaktır.

Yandaki aşağıdaki her ikisinide görüyoruz.

Not: Alış ve satışlar kapanış fiyatları üzerinden hesaplanıyor. Al/Sat performans tablosunda tarihe tıklarsanız fiyat grafiğinde o güne gider.
    Ayrıca yukarıda toolbox da veri gösterme (gri +) işaretine tıklarsanız, fiyatlar üzerinde daha hassas gezinebilirsiniz.

Merhaba, buradan aldıgım indikatorleri matriks gibi bir uygulamada otomatik al-sat yapmak icin kullanmak istiyorum, deneyen bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Esas

culas hocam merhaba, programınızı bir süredir kullanıyorum. Bir sorum olacak, acaba RSI üzerine hareketli ortalama atma imkanı var mı yada mov2 göstergesini kapanış datası ile değil de RSI datası ile kullanabilir miyim? Özetle, RSI üzerine 2 tane hareketli ortalama atıp sinyallerini görmek istiyorum, mümkün mü acaba?

Esas

Alıntı Originally Posted by culas Yazıyı Oku
    Trend negatif. 11.95 de desteği var. Yukarı hareketlerde göreceği dirençler 15.6, ve daha güçlü olan 16.6.
    Kısa vadede 16.6 üzeri bana göre zor. Yatay hareket yapması bile olumlu olacaktır.
    A.suzu 2.tavanını yaptı,,19.15,,buyrun işte.

Esas

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    A.suzu 2.tavanını yaptı,,19.15,,buyrun işte.
    aha 21.82 oldu.ne olacak şimdi,,trend pozitif
    Son düzenleme : olimpik forum; 27-12-2016 saat: 11:11.

Sayfa 127/127 İlkİlk ... 2777117125126127

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •